Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16
#600837 27/06/2006 09:41
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
Cytuję punkt dotyczący ofert bonusowej, która się niedawno zakończyła.
"W przypadku skorzystania z Bonusa, w czasie trwania promocji nie wolno dokonać wypłaty (do dnia 11.06.2006), w przeciwnym wypadku kwota bonusa zostanie odjęta."


Rozumiem, że jeśli dostałem bonus ale nie chcę grać to mogę normalnie wypłacić sobie tylko depozyt i zostanie ta wypłata zaakceptowana, natomiast bonus odjęty? Jeśli to by mi się nie udało to mogę np. postawić po kursie niższym niż 1,5, by ten bonus mi odjęli?

Ponawiam swoją prośbę

Bonus: Unibet
#600838 27/06/2006 11:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Witam
Pamieta ktos zasady tej ostatniej promocji BaH co dawali max 140zl bonusa. Czy ta kase trzeba bylo obrocic na Mundialu czy na dowolnych zdarzeniach? I czy kurs min. wynosil 1.5 czy 1.6?:) Z gory dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam

#600839 27/06/2006 11:47
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
kurs 1,5 chyba dowolne zdarzenia

#600840 27/06/2006 11:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Dzieki, wlasnie znalazlem info o promocji w archiwum, w razie czego wkleje najwazniejsze punkty jeszcze raz a noz sie komus przyda:)

* REGULAMIN PROMOCJI

* Kwotę wpłaty wraz z dopisaną kwotą bonusa należy trzykrotnie postawić w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.
* Akcja bonusowa jest ważna tylko i wyłącznie dla zakładów sportowych.
* Dla wpłaconej kwoty wraz z dopisaną kwotą bonusu wymagany jest minimalny kurs (dla zakładu pojedynczego lub kombinacyjnego) w wysokości 1,5.

#600841 27/06/2006 16:50
Dołączył: Mar 2006
Posty: 13
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 13
witam
mam takie pytanie odnosnie wyplat. Czy Bah jest wiarygodnym partnerem jesli chodzi o wyplaty? zaznaczam , ze chodzi o kwoty cztero cyfrowe, ugrane glownie w kasynie. W niedziele zlecilem wyplate sporek kwoty i na dzien dzisiejszy mozna wyplacac kolejny raz.Moze byc taka sytuacja ze bah znajdzie jakis dziwny haczyk i mi tego nie wyplaca?
pozdrawiam

#600842 27/06/2006 17:08
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
czemu mieliby nie wypłacać.jak nei złamałeś regulaminu to dostaniesz,ja ich uważam za dobrego bukmachera i nie powinieneś sie przejmować.napisz jak ci to wyszło potem

#600843 27/06/2006 17:13
Dołączył: Mar 2006
Posty: 13
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 13
Quote
czemu mieliby nie wypłacać.jak nei złamałeś regulaminu to dostaniesz,ja ich uważam za dobrego bukmachera i nie powinieneś sie przejmować.napisz jak ci to wyszło potem
mam nadzieje:)pieniadze z konta zostaly odjete wczoraj , wiec pozostaje czekac. nic nie kombinuje i gram uczciwie
pozdrawiam

#600844 27/06/2006 19:40
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
Quote
czy te bony z kampanii wp.pl trzeba wykorzystać do 30 czerwca ?? (czyli zrobić min 3 x 5 pln obrót) .
ponawiam pytanko

#600845 27/06/2006 19:48
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
a czy dawali bony na poczte na tlenie ?

#600846 27/06/2006 20:19
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
mam 2 szybkie pytania

1) czy wymagaja do wyplaty scanow dokumentow??
2) jaka minimalna wplata przez moneybookers ??

#600847 28/06/2006 06:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Gdzie daja jeszcze bony do bah oprocz wp? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#600848 28/06/2006 07:37
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
Quote
mam 2 szybkie pytania

1) czy wymagaja do wyplaty scanow dokumentow??nie
2) jaka minimalna wplata przez moneybookers ?? 10

#600849 28/06/2006 08:33
Dołączył: Jun 2006
Posty: 18
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 18
Mam już do sprzedania 8 bonów do bah!! Ważne do 30 czerwca. Jeden bon jest o wartości 5zł. Ja sprzedam jeden za 3zł a przy kupnie conajmniej trzch za 2zł. Oferty na priv lub 6091272. Płatność inteligo.


Jestem na tym forum od niecałego miesiaca a już mam kilka udanych wymian. Można sprawdzić !!

#600850 28/06/2006 11:43
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
Czy jesli obróciłem tym bonem 5 pln i chce teraz wygraną wypłacić na konto bankowe to czy będę musiał wysłac jakiś skan dowodu etc. ?? i jak wygląda sprawa wypłaty dla MB ?? Czy będę mógł wypłacić na konto w MB czy najpierw jakieś potwierdzenie konta ??

#600851 28/06/2006 13:06
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
żadnych skanów nie będzie,nie spotkałem sie z tym,a na MB można wyplacać pod warunkiem,że wcześniej wpłaciło się coś równeiż z MB

#600852 28/06/2006 13:08
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
ok, dzięki Kacpro

#600853 28/06/2006 13:23
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
nie ma problemu

#600854 28/06/2006 14:06
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Widze ze szukaja niektórzy bonów wiec prosze:
31T8C-73YD1-LUVNH-JCBJU-BWPHWN

Mam pytanko moze niebezwiazane z BAH a z Betole ale w koncu to klon, wiec moze ktos mi pomoze.
Gram tam od niedawna i od wczoraj mam lekkie problemy z zalogowaniem sie. Podobnie sytuacja wyglada w bet24. Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym ze mam zmienny numer IP. W zwiazku z tym czy moze mi ktos pomoc i podac Jakis adres serwera i port proxy? Bede wdzieczny za takowe dane badz linka w którym pod którym mogłbym tego typu rzeczy wyszukac.
Dodam, ze niekram tam na kilka kont ani niewpisuje złego hasła i moje konta chyba niezostały poblokowane. Wiec najprawdopodobniej problemem jest to o czym wyzej napisałem

#600855 28/06/2006 14:34
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Quote
Widze ze szukaja niektórzy bonów wiec prosze:
31T8C-73YD1-LUVNH-JCBJU-BWPHWN

Mam pytanko moze niebezwiazane z BAH a z Betole ale w koncu to klon, wiec moze ktos mi pomoze.
Gram tam od niedawna i od wczoraj mam lekkie problemy z zalogowaniem sie. Podobnie sytuacja wyglada w bet24. Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym ze mam zmienny numer IP. W zwiazku z tym czy moze mi ktos pomoc i podac Jakis adres serwera i port proxy? Bede wdzieczny za takowe dane badz linka w którym pod którym mogłbym tego typu rzeczy wyszukac.
Dodam, ze niekram tam na kilka kont ani niewpisuje złego hasła i moje konta chyba niezostały poblokowane. Wiec najprawdopodobniej problemem jest to o czym wyzej napisałem


dzieki za bon

#600856 28/06/2006 14:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
w BAH nie ma znaczenia z jakiego ip i komputera sie logujesz,a więc i zarazem nie to stanowi problem.może coś z przeglądarką?

Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, poozon), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1