|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Cytuję punkt dotyczący ofert bonusowej, która się niedawno zakończyła. "W przypadku skorzystania z Bonusa, w czasie trwania promocji nie wolno dokonać wypłaty (do dnia 11.06.2006), w przeciwnym wypadku kwota bonusa zostanie odjęta."
Rozumiem, że jeśli dostałem bonus ale nie chcę grać to mogę normalnie wypłacić sobie tylko depozyt i zostanie ta wypłata zaakceptowana, natomiast bonus odjęty? Jeśli to by mi się nie udało to mogę np. postawić po kursie niższym niż 1,5, by ten bonus mi odjęli? Ponawiam swoją prośbę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Witam Pamieta ktos zasady tej ostatniej promocji BaH co dawali max 140zl bonusa. Czy ta kase trzeba bylo obrocic na Mundialu czy na dowolnych zdarzeniach? I czy kurs min. wynosil 1.5 czy 1.6?:) Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
kurs 1,5 chyba dowolne zdarzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Dzieki, wlasnie znalazlem info o promocji w archiwum, w razie czego wkleje najwazniejsze punkty jeszcze raz a noz sie komus przyda:)
* REGULAMIN PROMOCJI
* Kwotę wpłaty wraz z dopisaną kwotą bonusa należy trzykrotnie postawić w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty. * Akcja bonusowa jest ważna tylko i wyłącznie dla zakładów sportowych. * Dla wpłaconej kwoty wraz z dopisaną kwotą bonusu wymagany jest minimalny kurs (dla zakładu pojedynczego lub kombinacyjnego) w wysokości 1,5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 13 |
witam mam takie pytanie odnosnie wyplat. Czy Bah jest wiarygodnym partnerem jesli chodzi o wyplaty? zaznaczam , ze chodzi o kwoty cztero cyfrowe, ugrane glownie w kasynie. W niedziele zlecilem wyplate sporek kwoty i na dzien dzisiejszy mozna wyplacac kolejny raz.Moze byc taka sytuacja ze bah znajdzie jakis dziwny haczyk i mi tego nie wyplaca? pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
czemu mieliby nie wypłacać.jak nei złamałeś regulaminu to dostaniesz,ja ich uważam za dobrego bukmachera i nie powinieneś sie przejmować.napisz jak ci to wyszło potem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 13 |
czemu mieliby nie wypłacać.jak nei złamałeś regulaminu to dostaniesz,ja ich uważam za dobrego bukmachera i nie powinieneś sie przejmować.napisz jak ci to wyszło potem mam nadzieje:)pieniadze z konta zostaly odjete wczoraj , wiec pozostaje czekac. nic nie kombinuje i gram uczciwie pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
czy te bony z kampanii wp.pl trzeba wykorzystać do 30 czerwca ?? (czyli zrobić min 3 x 5 pln obrót) . ponawiam pytanko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
a czy dawali bony na poczte na tlenie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
mam 2 szybkie pytania
1) czy wymagaja do wyplaty scanow dokumentow?? 2) jaka minimalna wplata przez moneybookers ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Gdzie daja jeszcze bony do bah oprocz wp? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123 |
mam 2 szybkie pytania
1) czy wymagaja do wyplaty scanow dokumentow??nie 2) jaka minimalna wplata przez moneybookers ?? 10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 18 |
Mam już do sprzedania 8 bonów do bah!! Ważne do 30 czerwca. Jeden bon jest o wartości 5zł. Ja sprzedam jeden za 3zł a przy kupnie conajmniej trzch za 2zł. Oferty na priv lub 6091272. Płatność inteligo.
Jestem na tym forum od niecałego miesiaca a już mam kilka udanych wymian. Można sprawdzić !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
Czy jesli obróciłem tym bonem 5 pln i chce teraz wygraną wypłacić na konto bankowe to czy będę musiał wysłac jakiś skan dowodu etc. ?? i jak wygląda sprawa wypłaty dla MB ?? Czy będę mógł wypłacić na konto w MB czy najpierw jakieś potwierdzenie konta ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
żadnych skanów nie będzie,nie spotkałem sie z tym,a na MB można wyplacać pod warunkiem,że wcześniej wpłaciło się coś równeiż z MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Widze ze szukaja niektórzy bonów wiec prosze: 31T8C-73YD1-LUVNH-JCBJU-BWPHWN
Mam pytanko moze niebezwiazane z BAH a z Betole ale w koncu to klon, wiec moze ktos mi pomoze. Gram tam od niedawna i od wczoraj mam lekkie problemy z zalogowaniem sie. Podobnie sytuacja wyglada w bet24. Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym ze mam zmienny numer IP. W zwiazku z tym czy moze mi ktos pomoc i podac Jakis adres serwera i port proxy? Bede wdzieczny za takowe dane badz linka w którym pod którym mogłbym tego typu rzeczy wyszukac. Dodam, ze niekram tam na kilka kont ani niewpisuje złego hasła i moje konta chyba niezostały poblokowane. Wiec najprawdopodobniej problemem jest to o czym wyzej napisałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Widze ze szukaja niektórzy bonów wiec prosze: 31T8C-73YD1-LUVNH-JCBJU-BWPHWN
Mam pytanko moze niebezwiazane z BAH a z Betole ale w koncu to klon, wiec moze ktos mi pomoze. Gram tam od niedawna i od wczoraj mam lekkie problemy z zalogowaniem sie. Podobnie sytuacja wyglada w bet24. Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym ze mam zmienny numer IP. W zwiazku z tym czy moze mi ktos pomoc i podac Jakis adres serwera i port proxy? Bede wdzieczny za takowe dane badz linka w którym pod którym mogłbym tego typu rzeczy wyszukac. Dodam, ze niekram tam na kilka kont ani niewpisuje złego hasła i moje konta chyba niezostały poblokowane. Wiec najprawdopodobniej problemem jest to o czym wyzej napisałem dzieki za bon
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
w BAH nie ma znaczenia z jakiego ip i komputera sie logujesz,a więc i zarazem nie to stanowi problem.może coś z przeglądarką?
|
|
|
Link skopiowany do schowka