|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Teraz pytanie - czy Hiszpanie w 4 kwarcie nie doszli do wniosku, ze lepiej przegrac? Wlosi trojek nie srali, wchodzili pod kosz jak w maslo, chociaz spudlowali z 9 akcji pod rzad... no i te wolne Rodrigeza przy 68:70..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Vamos Rafa widzisz trochę za wcześnie wyciągasz wnioski, że tylko Piagninani chce wygrać  niby tak,ale dziwisz sie po tym co zrobili w 2 i 3 kwarcie? Ja niewierzyłem że odrobią,zresztą bez roznicy bo zagrałem bez opcji remisu a szkoda bo łudziłem sie na @5.30 zagrane przed meczem (: Nie dziwiłem się, dziwię się po meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
no jasne, nic nie mówię, tylko mnie bawią przepychanki w tym mieście kto jest żydowskim klubem, bo zarówno Stal jak i Resovia to żydzi, wystarczy na historię popatrzeć Z mojej strony to zwykle przepychanki slowne, tutaj jedni na drugich mowia per "zydzi", ale niekoniecznie z takiego podloza, jakie ty mowisz  Studia? kiedyś studia w Rzeszowie, ale to tylko z rok;] teraz z 3 lata praca
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Teraz pytanie - czy Hiszpanie w 4 kwarcie nie doszli do wniosku, ze lepiej przegrac? Wlosi trojek nie srali, wchodzili pod kosz jak w maslo, chociaz spudlowali z 9 akcji pod rzad... no i te wolne Rodrigeza przy 68:70.. W ubieglym sezonie w PO z tego co widzialem w statystykach (sprawdzalem po obu pudlach) to mial 89%, ogolnie w calej karierze w ACB ma 77%, wiec nie na tyle slabo zeby pudlowac kluczowe wolne, co mu sie zwyczajnie nie zdarza, a juz seryjnie w koncowkach meczow trafial.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Też mi się wydaje, że Hiszpanie coś sobie przekalkulowali bo ten kosz na dogrywkę również był bardzo łatwo odpuszczony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Plus spadki kursow przed meczem, a tuz po meczu CRO-GRE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
... więc czemu jeszcze nie jesteście milionerami skoro tak łatwo wyciągnąć wnioski PO  meczu ? ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
... więc czemu jeszcze nie jesteście milionerami skoro tak łatwo wyciągnąć wnioski PO meczu ? ... Żebyś miał się do czego przyczepić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
... więc czemu jeszcze nie jesteście milionerami skoro tak łatwo wyciągnąć wnioski PO  meczu ? ... Widocznie jestesmy chujami, a ty na drugi raz japa cicho, bo ci lancuch skroce i zaknebluje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Witam, moglby ktos napisac cos o meczu finlandi ze slowenia? nie jestem znawca a chcialbym wiedziec czy fin maja szanse na awans czy to mecz o nic dla nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
Fin over 163 + Crvena over 141 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Słowenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Kuwa jakie te mistrzostwa dziwne ile razy i jakie underdogi już powygrywały 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
ładnie Suomi triple odpalili 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|