|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Niestety o ile wpłata na kartę jest natychmiastowa, to na wypłatę trzeba czekać. Kolega czeka już od 22 maja. 2-go czerwca ponowiono "zwrot" na kartę i kasy dalej nie ma. 23 dni to jeden z gorszych wyników.
Dla poczatkujacego bukmachera, to poważna antyreklama.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
kurcze nie możliwe, skontaktuj się z nimi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
mi wypłacili kaske na netellera odrazu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Niestety możliwe. Kolega kontakt utrzymuje ale nic z niego nie wynika poza zapewnieniami, że kasa wyszła. Czeka cierpliwe. Ma nadzieję, że do trzech razy sztuka i że na MŚ jeszcze zdąży zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
wie ktos jak szybko rozliczaja tu wygrany tenis? mecz sie skonczyl o 18 jest 19 a zaklad ciagle nie rozliczony. chyba nie robia tego nastepnego dnia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174 |
prosze o rade
czy jak postawie 400 zl na kurs 1.7
to bede mogl od razu wyplacic 1360 zl oczywiscie wplata karta kredytowa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
jak korzystałeś z promocji 400 depozyt + 400 bonusu to musisz zagrać za 800 zł. po kursie min. 1,7 ( dla pewności zapytaj supportu)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Jezeli zagralem zaklad na tenis po kursie 1.7, i byl krecz, po czym otrzymalem zwrot - zaklad liczy sie do obrotu czy nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271 |
przy wplacie 400 i bonusie 400 trzeba obrocic w sumie 2400 o kursie 1,7. a krecze rozliczaja chyba jako brak zakladu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
nie pieprz głupot, wystarczy zagrać za 800zł *1,7 i możesz wypłacać Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174 |
no dokladnie o to mi chodzilo 400zl moje plus 400 ich na kurs 1,7 wyplata 1360zl
zrobie sobie polske z kostaryka po kursie 3,4 (1,7*2) za 400 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271 |
przepraszam za wprowadzenie w blad. wczesniej mieli inne zasady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Niestety możliwe. Kolega kontakt utrzymuje ale nic z niego nie wynika poza zapewnieniami, że kasa wyszła. Czeka cierpliwe. Ma nadzieję, że do trzech razy sztuka i że na MŚ jeszcze zdąży zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />. kasa wróciła na konto gracza.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
robił ktoś z kolegów ostatnio wypłatę na konto w banku ? chodzi mi czas trwania operacji oraz czy dużo mniej kasy dociera na konto ( przliczania walut ew.koszt przelewu) dzięki za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35 |
Chyba bylo w poprzednim temacie ze jest jzu polskie konto i nie ma zadnych ciec w wyplatach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126 |
Takie pytanko: obrót w tej promocji 400PLN - mozna wykonac tylko na zakladach sportowych?? Czytam w opisie że aby dokonać wypłaty należy oprócz zakładów sportowych zrobić : Poker: Zdobądź 10 Punktów Bonusowych Kasyno: Zagraj za 100 złotych Gry: Zagraj za 100 złotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Promocja 400+400 jest bezterminowa czy trwa tylko do konca MŚ? Przed pierwsza wyplata chca skan dowodu? Ile trwa wplata i wyplata przelewem z mbanku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35 |
Zlecilem przelew w piatek po poludniu i dzisiaj ok 12 piniadze sa juz na koncie(mbank, z tym ze podale mzly reference number <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />), nie ma bonusu. Trzeba do nich pisac czy sami dolicza automatycznie? Co do promocji to trwa "do odwolania" tak mi odpisali w suporcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka