Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20
#600932 27/06/2006 18:57
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
super... ja w niedzielę zleciłem zwrot na kartę i mam nadzieję że w najbliższych dniach będzie na moim koncie w banku...

Bonus: Unibet
#600933 28/06/2006 07:05
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Tez polecam, wyplata 985zł w 2 dni na koncie bph <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#600934 28/06/2006 07:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
ktoś ostatnio zrobił zwrot na kartę z Betway ?
jezeli tak to ile czekał na pieniadze ?

#600935 28/06/2006 08:00
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
ktoś ostatnio zrobił zwrot na kartę z Betway ?
jezeli tak to ile czekał na pieniadze ?

ja, a Ty ile czekasz?

#600936 28/06/2006 08:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
w niedziele zlecilem czyli niedługo ... ale martwię się bo wczesniej ktos robił zwrot i czekał ponad miesiac, w miedzyczasie jakies zwroty na konto , ponawianie wypłat itp.
poczekam jeszcze kilka dni jak nie przyjdzie to bede interweniował ...

#600937 28/06/2006 09:32
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Kilkakrotnie robiłem wypłaty na kartę. Ani razu nie trwało to dłuzej niż 5 dni.
Choć czasami wydaje sie że bank(w moim przypadku Millenium) przetrzymuje te pieniądze do końca tygodnia, dwukrotnie pojawiły mi się na karcie dopiero w sobotę..

#600938 28/06/2006 13:29
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
ja juz dostałem dzisiaj zwrot na kartę czyli szybko... niestety mam zablokowane na koncie Inteligo...

#600939 28/06/2006 23:10
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
nie no kurde moze mam jakies szczescie ale mnie betway traktuje nadwyraz powaznie, wyplaca zlecona we wtorek po poludniu, kasa doszla na kartę dziś jakoś pod wieczór - i dobrze ze doszła, bo spłaciłem swój dług na karcie hehe (spory
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - wyjazd ma MŚ kosztował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) )
a mi się właśnie dziś okres rozliczeniowy kończył a nie chciałem mieć żadnych pleców, bo przymierzam się do kredytu mieszkaniowego no a przy kredycie wiadomo - bank sprawdza i może analizować historię spłacania kart itd więc wolę nie mieć żadnych pleców...

a propois - wypłata z betfair dokładnie tak samo jak z betway 1 doba i kasa spowrotem na karcie

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> chyba pierwsze piwo należące się tym bukom (jak se przypomnę spora wypłatę trwającą 40 dni z betclick to mnie ch... strzela, no a w sumie nie wiedzieliśmy przed kwietniem nic o betway... ) , a już się bałem trochę cztałem Wasze ostatnie problemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


pozdro!

#600940 29/06/2006 08:43
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
W jakich bankach macie konta, z żadnego buka nie miałem tak szybkich zwrotów. Mam konto w Millenium. Zawsze trwa to przynajmniej 5 dni

#600941 29/06/2006 08:44
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
jakich banków karty posiadacie????

#600942 29/06/2006 08:46
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
mbank

#600943 29/06/2006 14:13
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Inteligo ale chce zmienic bo wkurzaja mnie te blokady ...

wie ktos jaki bank wydaje karte taka jak VE Inteligo (oprocz mbanku) zeby mogl placic nią w Internecie

#600944 29/06/2006 14:16
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
artbledo -> Pko bp chyba też wydaje, ale nie jestem pewien.

Co do Betway -> Jeszcze grać u nich nie zacząłem, ale już muszę bardzo pochwalić Support. Szybka odpowiedź, rzeczowa, co najważniejsze: Nie napisana jakimiś "expektowskimi" szablonami, tylko konkretna odpowiedź na konkretne pytania. Podałem im swój IP i ładnie odpowiedzieli, że mogę bez obaw korzystać z bonusu, bo nikt z tego IP jeszcze u nich nie grał.

Duży PLUS na samym starcie.

#600945 30/06/2006 03:53
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Inteligo ale chce zmienic bo wkurzaja mnie te blokady ...

wie ktos jaki bank wydaje karte taka jak VE Inteligo (oprocz mbanku) zeby mogl placic nią w Internecie

Np. debetowa VISA Classic (nie VE) w Multibanku.

#600946 30/06/2006 04:41
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Quote
Quote
Inteligo ale chce zmienic bo wkurzaja mnie te blokady ...

wie ktos jaki bank wydaje karte taka jak VE Inteligo (oprocz mbanku) zeby mogl placic nią w Internecie

Np. debetowa VISA Classic (nie VE) w Multibanku.

Bph visa classic

#600947 04/07/2006 07:12
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
W ktorym miejscu kliknac aby dokonac depozytu karta Inteligo ?

#600948 05/07/2006 13:54
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
nie macie teraz jakiś problemów z Betway? ja wpłaciłem kase przez konto w poprzednim tygodniu, a kasy jeszce nie ma. Może mi kotś pomóc?

#600949 05/07/2006 15:43
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
pisz do supportu co z twoja kasa, podaj swoj login od razu to powinno przyspieszyc odpowiedz a i napisz im tez kiedy zleciles wyplate.

#600950 05/07/2006 15:53
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
kilka mailów już napisałem i zero <a href="odpowiedzi://////////" target="_blank">odpowiedzi://////////</a>

#600951 05/07/2006 15:57
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Bo to są amatorzy - mojej cioci mimo iż wszystko zrobiła legalnie, wysłała skan dowodu i rozmawiała z nimi przez telefon - zablokowali konto ze względu na jej wiek (55 lat), bo koleś sobie domniemywał, ze jego zdaniem to nie ona będzie użytkownikiem tego konta - śmiechu warte! bez żadnych dowodów, niech napisza następnym razem, ze osoby powyżej 40-50 lat nie mogą mieć nic wspólnego z bukmacherką <zygi> betway

Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1