|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35 |
Ja przy wyplacie podale mtroche zle dane(w miejscu numeru konta podale m24 cyfry a w IBANIE 26). Po 6 dniahc od zlecenia napisalem meila gdzie sa pieniadze, odpisal ize sprawdza. Po 8 dniach napisalem drugiego meila, odpisali w pare minut ze podale mzle dane i kasa jest spowrotem na koncie w betway. Ok, patrze jest 800zl zlecilem wyplate i pieniadze byly nastepnego dnia na koncie. 2 wnioski: 1. Jesli tylko chca to moga wyplacic pieniadze praktycznie od reki. 2. Nie chca(bo mogli 1. sami poprawic dane konta bo z tego samego wplacalem 2. odrazu mnie poinformowac 3. poinformowac mnie po pierwszym meilu) :|
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
odpowiadają już na emaile??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
odpowiadają już na emaile?? yes
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Bo to są amatorzy - mojej cioci mimo iż wszystko zrobiła legalnie, wysłała skan dowodu i rozmawiała z nimi przez telefon - zablokowali konto ze względu na jej wiek (55 lat), bo koleś sobie domniemywał, ze jego zdaniem to nie ona będzie użytkownikiem tego konta - śmiechu warte! bez żadnych dowodów, niech napisza następnym razem, ze osoby powyżej 40-50 lat nie mogą mieć nic wspólnego z bukmacherką <zygi> betway Patrzac na to obiektywnie, maja w tym troche racji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Wyplata zlecona 3-4 dni temu na karte dzis zostala zaksiegowana na koncie ;] fakt faktem dostalem o 13zl mniej ale rozumiem ze visa potracila za przewalutowanie i musze sie z ta strata pogodzic ;[ gRrr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Wyplata zlecona 3-4 dni temu na karte dzis zostala zaksiegowana na koncie ;] fakt faktem dostalem o 13zl mniej ale rozumiem ze visa potracila za przewalutowanie i musze sie z ta strata pogodzic ;[ gRrr Przy zwrotach na karte nalezy kontrolować kursy waluty. Jak kurs spada, to dostajesz mniej złotówek w swoim banku. Najlepiej jak kurs rośnie wtedy dostajesz wiecej EUR w B24 i jeszcze wiecej PLN w banku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
Bo to są amatorzy - mojej cioci mimo iż wszystko zrobiła legalnie, wysłała skan dowodu i rozmawiała z nimi przez telefon - zablokowali konto ze względu na jej wiek (55 lat), bo koleś sobie domniemywał, ze jego zdaniem to nie ona będzie użytkownikiem tego konta - śmiechu warte! bez żadnych dowodów, niech napisza następnym razem, ze osoby powyżej 40-50 lat nie mogą mieć nic wspólnego z bukmacherką <zygi> betway Patrzac na to obiektywnie, maja w tym troche racji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> własnie ze nie maja wcale racji, nie moze kobieta w wieku 40-55 lat grac w zakładach bukmacherskich? smiech na sali, jesli np. sama kiedys była "zawodniczką" to nie widze problemu, dlaczego to takie absurdalne aby w takim wieku mozna grac w zakładach bukmacherskich.. poprostu została oszukana :S
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Ile tak +/- będzie szła do nich wpłata z konta Inteligo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Ile tak +/- będzie szła do nich wpłata z konta Inteligo? Jak się nigdzie nie walną to 2 dni. A jak coś im się poplącze to po 3 dniach wyślij maila z pytaniem czemu jeszce nie ma kasy, i przyspieszysz sprawę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tak ja zrobiłem bo się ociągali. A z wypłatą na przykład juz poszło o wiele lepiej bo czekałem 2 dni robocze (w czwartek wieczorem zlecone i dziś jest już kasa)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
No wypłata właśnie jak coś, to by szła na zwykłe konto w PKO BP. Tyle, że chciałem właśnie wiedzieć, ile może iść wpłata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 25 |
Witam
Dopiero zaczynam grę u buków netowych i chciałbym się upewnić czy tak mają wyglądać 2 pierwsze kolumny przekazu pocztowego na polskie konto bankowe w betway:
Nazwa odbiorcy: Envoy Services Ltd Nazwa odbiorcy cd: Bank Zachodni WBK S.A.
Czy mam jeszcze podać nazwę ulicy i kraju? Dzięki za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
Envoy Services Ltd wystarczy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Właśnie testowałem kasyno, stawka dość duża. A tu coś takiego mi przyszło, przy 4 razie zwątpiłem. A to niby microgaming casino ? [Linked Image] [ img344.imageshack.us] Dziwnie to wyglądało - obrót koła (tylko jeden - od 0 do 0) wirtualnej ruletki i kolejne zero.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
kazdy soft w kasynie jest lewy i nie ma co sie dziwic takim seria, na kasynie da sie tylko stracic...niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642 |
Bo to są amatorzy - mojej cioci mimo iż wszystko zrobiła legalnie, wysłała skan dowodu i rozmawiała z nimi przez telefon - zablokowali konto ze względu na jej wiek (55 lat), bo koleś sobie domniemywał, ze jego zdaniem to nie ona będzie użytkownikiem tego konta - śmiechu warte! bez żadnych dowodów, niech napisza następnym razem, ze osoby powyżej 40-50 lat nie mogą mieć nic wspólnego z bukmacherką <zygi> betway Patrzac na to obiektywnie, maja w tym troche racji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> własnie ze nie maja wcale racji, nie moze kobieta w wieku 40-55 lat grac w zakładach bukmacherskich? smiech na sali, jesli np. sama kiedys była "zawodniczką" to nie widze problemu, dlaczego to takie absurdalne aby w takim wieku mozna grac w zakładach bukmacherskich.. poprostu została oszukana :S Moim zdaniem powinni coś takiego zawrzec w regulaminie. W godzinach pracy w sts'ach można spotkać oprócz szerokiego grona nieletnich właśnie gości pod 60-tke, grających wcześniej Ligę angielską w Toto Lotkach. Między innymi mój "starszy" lubiał sobie puścić kuponik w STS'ie. W domu ma stałe łącze a w internecie smiga więc wystarczyło że skierowałem go na stronke expekta (dobrze że oni takich jaj sobie nie robią) i gra sobie już kilka lat niewychodząc z domu. My też będziemy mieli kiedyś po 55 lat i pewnie większość z nas będzie nadal prowadzić walkę z bukami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> A może chodzi o to że to była kobieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oj nieładnie tak dyskryminować. osobiście niechciałbym żeby mi w wieku 55 lat jakiś buk powiedział że jestem za stary na obstawianie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 20 |
Witam Mam pytanie zwiazane z obrotem bonusa. Wpłaciełm 400 PLN dostałem bonusa 400PLN i mam teraz na koncie 800PLN, które musze obrócic w zakładach (min. kurs jednego zdarzenia musi byc nie mniejszy niz. 1.7 ) Ale czy moge w miedzyczasie zawierac tez inne zakłady: np: solo o kursie 1,4 lub ako o kursach 1.2 1.5 1.6? Czy musze musze najpierw zagrac za te 800 PLN o min 1.7 ???
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271 |
mozesz sobie grac jak chcesz tylko przed wyplata musisz obrocic te 800 zl po kursie 1.7. a co do kasyna to ja gralem i nawet mi niezle szlo. gralem progresje na parzyste nieparzyste kolory i 1-18 19-36 i nawet zarobilem 80$ lecz niestety wczoraj byl straszny dzien z potwornymi seriami ponad 10. cos niewyobrazalnego. i niestety przegralem. a co do stawki to sie zgadzam ze sa stanowczo za wysokie. powinno sie zaczynac od 0,10$ albo od 1 pln a nie 1$! pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 20 |
mozesz sobie grac jak chcesz tylko przed wyplata musisz obrocic te 800 zl po kursie 1.7. a co do kasyna to ja gralem i nawet mi niezle szlo. gralem progresje na parzyste nieparzyste kolory i 1-18 19-36 i nawet zarobilem 80$ lecz niestety wczoraj byl straszny dzien z potwornymi seriami ponad 10. cos niewyobrazalnego. i niestety przegralem. a co do stawki to sie zgadzam ze sa stanowczo za wysokie. powinno sie zaczynac od 0,10$ albo od 1 pln a nie 1$! pozdrawiam DZieki za wyjasnienie, bo ich support od 3 dni mi na 2 emiale nie odpowiedział. A co do kasyn u buków internetowych to moim zdaniem oni zawsze wyjda na swoje, ja tylko raz grałem tez progresja i zawsze szybko przychodziła czarna seria. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 9 |
czy betway chcą skanu dowodu osob. przy pierwszej wypłacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
czy betway chcą skanu dowodu osob. przy pierwszej wypłacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> ?? W tej firmie jest to raczej nie spotykane zjawisko. Swoją drogą jaki jest problem w wysłaniu owego skanu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Chyba, że nie masz 18 lat, wtedy masz problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />Ja nie mając skanera zrobiłem zdjęcie cyfrówką i również poszło.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|