Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 20 1 2 3 4 5 6 19 20
#600952 05/07/2006 16:12
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
1
newbie
newbie
1 Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Ja przy wyplacie podale mtroche zle dane(w miejscu numeru konta podale m24 cyfry a w IBANIE 26). Po 6 dniahc od zlecenia napisalem meila gdzie sa pieniadze, odpisal ize sprawdza. Po 8 dniach napisalem drugiego meila, odpisali w pare minut ze podale mzle dane i kasa jest spowrotem na koncie w betway. Ok, patrze jest 800zl zlecilem wyplate i pieniadze byly nastepnego dnia na koncie.
2 wnioski:
1. Jesli tylko chca to moga wyplacic pieniadze praktycznie od reki.
2. Nie chca(bo mogli 1. sami poprawic dane konta bo z tego samego wplacalem 2. odrazu mnie poinformowac 3. poinformowac mnie po pierwszym meilu) :|

Bonus: Unibet
#600953 06/07/2006 14:17
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
odpowiadają już na emaile??

#600954 06/07/2006 22:02
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Quote
odpowiadają już na emaile??
yes

#600955 07/07/2006 09:44
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Quote
Bo to są amatorzy - mojej cioci mimo iż wszystko zrobiła legalnie, wysłała skan dowodu i rozmawiała z nimi przez telefon - zablokowali konto ze względu na jej wiek (55 lat), bo koleś sobie domniemywał, ze jego zdaniem to nie ona będzie użytkownikiem tego konta - śmiechu warte! bez żadnych dowodów, niech napisza następnym razem, ze osoby powyżej 40-50 lat nie mogą mieć nic wspólnego z bukmacherką <zygi> betway
Patrzac na to obiektywnie, maja w tym troche racji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#600956 08/07/2006 12:38
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Wyplata zlecona 3-4 dni temu na karte dzis zostala zaksiegowana na koncie ;] fakt faktem dostalem o 13zl mniej ale rozumiem ze visa potracila za przewalutowanie i musze sie z ta strata pogodzic ;[ gRrr

#600957 08/07/2006 14:27
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Wyplata zlecona 3-4 dni temu na karte dzis zostala zaksiegowana na koncie ;] fakt faktem dostalem o 13zl mniej ale rozumiem ze visa potracila za przewalutowanie i musze sie z ta strata pogodzic ;[ gRrr

Przy zwrotach na karte nalezy kontrolować kursy waluty.
Jak kurs spada, to dostajesz mniej złotówek w swoim banku.
Najlepiej jak kurs rośnie wtedy dostajesz wiecej EUR w B24 i jeszcze wiecej PLN w banku.

#600958 09/07/2006 22:17
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
Quote
Quote
Bo to są amatorzy - mojej cioci mimo iż wszystko zrobiła legalnie, wysłała skan dowodu i rozmawiała z nimi przez telefon - zablokowali konto ze względu na jej wiek (55 lat), bo koleś sobie domniemywał, ze jego zdaniem to nie ona będzie użytkownikiem tego konta - śmiechu warte! bez żadnych dowodów, niech napisza następnym razem, ze osoby powyżej 40-50 lat nie mogą mieć nic wspólnego z bukmacherką <zygi> betway
Patrzac na to obiektywnie, maja w tym troche racji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

własnie ze nie maja wcale racji, nie moze kobieta w wieku 40-55 lat grac w zakładach bukmacherskich? smiech na sali, jesli np. sama kiedys była "zawodniczką" to nie widze problemu, dlaczego to takie absurdalne aby w takim wieku mozna grac w zakładach bukmacherskich.. poprostu została oszukana :S

#600959 09/07/2006 22:55
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Ile tak +/- będzie szła do nich wpłata z konta Inteligo?

#600960 10/07/2006 14:33
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Quote
Ile tak +/- będzie szła do nich wpłata z konta Inteligo?
Jak się nigdzie nie walną to 2 dni. A jak coś im się poplącze to po 3 dniach wyślij maila z pytaniem czemu jeszce nie ma kasy, i przyspieszysz sprawę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tak ja zrobiłem bo się ociągali.

A z wypłatą na przykład juz poszło o wiele lepiej bo czekałem 2 dni robocze (w czwartek wieczorem zlecone i dziś jest już kasa)

#600961 10/07/2006 14:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
No wypłata właśnie jak coś, to by szła na zwykłe konto w PKO BP. Tyle, że chciałem właśnie wiedzieć, ile może iść wpłata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#600962 10/07/2006 20:02
Dołączył: Jul 2006
Posty: 25
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 25
Witam

Dopiero zaczynam grę u buków netowych i chciałbym się upewnić czy tak mają wyglądać 2 pierwsze kolumny przekazu pocztowego na polskie konto bankowe w betway:

Nazwa odbiorcy: Envoy Services Ltd
Nazwa odbiorcy cd: Bank Zachodni WBK S.A.

Czy mam jeszcze podać nazwę ulicy i kraju?
Dzięki za odp.

#600963 10/07/2006 20:30
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
Envoy Services Ltd wystarczy

#600964 10/07/2006 21:17
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Właśnie testowałem kasyno, stawka dość duża. A tu coś takiego mi przyszło, przy 4 razie zwątpiłem. A to niby microgaming casino ?

[Linked Image] [img344.imageshack.us]

Dziwnie to wyglądało - obrót koła (tylko jeden - od 0 do 0) wirtualnej ruletki i kolejne zero.

#600965 10/07/2006 21:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
kazdy soft w kasynie jest lewy i nie ma co sie dziwic takim seria, na kasynie da sie tylko stracic...niestety

#600966 11/07/2006 08:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
Quote
Quote
Quote
Bo to są amatorzy - mojej cioci mimo iż wszystko zrobiła legalnie, wysłała skan dowodu i rozmawiała z nimi przez telefon - zablokowali konto ze względu na jej wiek (55 lat), bo koleś sobie domniemywał, ze jego zdaniem to nie ona będzie użytkownikiem tego konta - śmiechu warte! bez żadnych dowodów, niech napisza następnym razem, ze osoby powyżej 40-50 lat nie mogą mieć nic wspólnego z bukmacherką <zygi> betway
Patrzac na to obiektywnie, maja w tym troche racji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

własnie ze nie maja wcale racji, nie moze kobieta w wieku 40-55 lat grac w zakładach bukmacherskich? smiech na sali, jesli np. sama kiedys była "zawodniczką" to nie widze problemu, dlaczego to takie absurdalne aby w takim wieku mozna grac w zakładach bukmacherskich.. poprostu została oszukana :S

Moim zdaniem powinni coś takiego zawrzec w regulaminie. W godzinach pracy w sts'ach można spotkać oprócz szerokiego grona nieletnich właśnie gości pod 60-tke, grających wcześniej Ligę angielską w Toto Lotkach. Między innymi mój "starszy" lubiał sobie puścić kuponik w STS'ie. W domu ma stałe łącze a w internecie smiga więc wystarczyło że skierowałem go na stronke expekta (dobrze że oni takich jaj sobie nie robią) i gra sobie już kilka lat niewychodząc z domu. My też będziemy mieli kiedyś po 55 lat i pewnie większość z nas będzie nadal prowadzić walkę z bukami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> A może chodzi o to że to była kobieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oj nieładnie tak dyskryminować. osobiście niechciałbym żeby mi w wieku 55 lat jakiś buk powiedział że jestem za stary na obstawianie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#600967 13/07/2006 08:02
Dołączył: May 2006
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 20
Witam
Mam pytanie zwiazane z obrotem bonusa. Wpłaciełm 400 PLN dostałem bonusa 400PLN i mam teraz na koncie 800PLN, które musze obrócic w zakładach (min. kurs jednego zdarzenia musi byc nie mniejszy niz. 1.7 ) Ale czy moge w miedzyczasie zawierac tez inne zakłady: np:
solo o kursie 1,4 lub
ako o kursach 1.2 1.5 1.6?
Czy musze musze najpierw zagrac za te 800 PLN o min 1.7 ???

Pozdrawiam

#600968 13/07/2006 09:14
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
mozesz sobie grac jak chcesz tylko przed wyplata musisz obrocic te 800 zl po kursie 1.7.
a co do kasyna to ja gralem i nawet mi niezle szlo. gralem progresje na parzyste nieparzyste kolory i 1-18 19-36 i nawet zarobilem 80$ lecz niestety wczoraj byl straszny dzien z potwornymi seriami ponad 10. cos niewyobrazalnego. i niestety przegralem. a co do stawki to sie zgadzam ze sa stanowczo za wysokie. powinno sie zaczynac od 0,10$ albo od 1 pln a nie 1$! pozdrawiam

#600969 13/07/2006 10:01
Dołączył: May 2006
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 20
Quote
mozesz sobie grac jak chcesz tylko przed wyplata musisz obrocic te 800 zl po kursie 1.7.
a co do kasyna to ja gralem i nawet mi niezle szlo. gralem progresje na parzyste nieparzyste kolory i 1-18 19-36 i nawet zarobilem 80$ lecz niestety wczoraj byl straszny dzien z potwornymi seriami ponad 10. cos niewyobrazalnego. i niestety przegralem. a co do stawki to sie zgadzam ze sa stanowczo za wysokie. powinno sie zaczynac od 0,10$ albo od 1 pln a nie 1$! pozdrawiam



DZieki za wyjasnienie, bo ich support od 3 dni mi na 2 emiale nie odpowiedział. A co do kasyn u buków internetowych to moim zdaniem oni zawsze wyjda na swoje, ja tylko raz grałem tez progresja i zawsze szybko przychodziła czarna seria.
Pozdrawiam

#600970 13/07/2006 16:15
Dołączył: Jul 2006
Posty: 9
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 9
czy betway chcą skanu dowodu osob. przy pierwszej wypłacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> ??

#600971 13/07/2006 17:30
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
czy betway chcą skanu dowodu osob. przy pierwszej wypłacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> ??

W tej firmie jest to raczej nie spotykane zjawisko. Swoją drogą jaki jest problem w wysłaniu owego skanu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Chyba, że nie masz 18 lat, wtedy masz problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />Ja nie mając skanera zrobiłem zdjęcie cyfrówką i również poszło.

Strona 4 z 20 1 2 3 4 5 6 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1