Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 20 1 2 3 4 5 6 7 19 20
#600972 14/07/2006 08:57
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
chyba czas spieprzac z tego buka, wykołowali mnie na sporą kasę ...... opiszę później jak będę miał czas

czy ktoś ma kontakt do działu ich managera? albo jakich większych płotek niż support?

przyjęli over 1.5 na wczorajszy mecz zagłębia (taka liczba pisała nad zakładem w zakładach live) dałem to grubo, po czym gdy chciałem dac kolejny zakład na to, zmienili już na over 2.5 a poprzedni mój zakład rozliczyli po meczu jako przegrany !!!!!!!!!!!!!!!!!!

mimo sporego mojego maila odpisali frazesowo ze było to 2.5

co robić???

stawka sporaaaaaaaaaaaaaaaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#600973 14/07/2006 09:02
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Jak masz print screena to zalacz w meilu i bedzie po sprawie(z doswiadczenia-kase dopisza recznie) jak nie to bedzie problem.

#600974 14/07/2006 09:04
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
chyba czas spieprzac z tego buka, wykołowali mnie na sporą kasę ...... opiszę później jak będę miał czas

czy ktoś ma kontakt do działu ich managera? albo jakich większych płotek niż support?

przyjęli over 1.5 na wczorajszy mecz zagłębia (taka liczba pisała nad zakładem w zakładach live) dałem to grubo, po czym gdy chciałem dac kolejny zakład na to, zmienili już na over 2.5 a poprzedni mój zakład rozliczyli po meczu jako przegrany !!!!!!!!!!!!!!!!!!

mimo sporego mojego maila odpisali frazesowo ze było to 2.5

co robić???

stawka sporaaaaaaaaaaaaaaaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />



oto historia maili:

to jakas paranoja!!!

w momencie zawierania zakładu była informacja o tym że stawiam under 1.5 !!!!!!!!!! (taka
liczba goli była podana na pasku zakładów live = under/over 1.5) to Wasz błąd jeśli błędnie
to napisaliście i nie zamierzam ponosić z tego powodu konsekwencji mojego zakładu! to jest
niezgodne z przepisami, zmieniać zakład , który u Was zawieram.
być może macie historie logów i stanu wskaźnika na ile bramek zawierany jest zakład

to że sami nie wiecie dokładnie na ile bramek przyjęliście świadczy, że w historii mojego
konta na zakład nie ma określonej liczby tych goli !!!

do tej pory każdy zakład gram uczciwie i oczekuję od Was tego samego tym bardziej że nie jestem
graczem 2-złotowym tylko ryzykuje u Was duże pieniądze. i każdą uczciwą porażkę
traktuję normalnie , ale ta nie jest uczciwa!

proszę o poważne potraktowanie tej sprawy i poprawną weryfikację rozliczenia !


i odpowiedź:


Witamy i dziekujemy za kontakt,



Zaklad, ktory Pan zagral dostycz&#322; 2,5 goli. Taki tez zostal rozliczony na koncie gracza.





Pozdrawiamy
Support
Betway.com


zlodziejstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Conrad albo inni admini - macie jakis namiar do nich blizszy niz support? kurde mol czemu nie zrobilem printscreena tego zakładu gdy go zawierałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#600975 14/07/2006 09:29
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Tam trzeba robic print screeny przy okazjach bo na kuponach zwykle nie pisze ile handi gemow , kiedys o tym bylo pisane w tym temacie, sam mialem z nimi walke o gemy , tylko jak mowilem zabawa by trwala wieczonosc, a tak w 3 osoby dalismy meila z print screenami i koniec , w zakaldace do dzis zaklad jako lost , a kasa recznie doliczona. Moze ktos na forum zrobil print screena to powinno wystarczyc zamazesz tylko dane i tyle, bo jak nie to nie wiem ale moze byc problem. Nic wiecej niestety nie pomoge.

#600976 14/07/2006 09:57
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
co robić???
[----]
stawka sporaaaaaaaaaaaaaaaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
[----]
kurde mol czemu nie zrobilem printscreena tego zakładu gdy go zawierałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Podaj czas zawarcia zakładu.
typu Zakład zawarty 2006-07-13 19:15:40

Może ktoś ma zrzut
albo grał po Twoim czasie i ma 1,5
albo przed i ma 2,5

wniosek: nie grać 13-go <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

#600977 14/07/2006 10:01
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
Tam trzeba robic print screeny przy okazjach bo na kuponach zwykle nie pisze ile handi gemow , kiedys o tym bylo pisane w tym temacie, sam mialem z nimi walke o gemy , tylko jak mowilem zabawa by trwala wieczonosc, a tak w 3 osoby dalismy meila z print screenami i koniec , w zakaldace do dzis zaklad jako lost , a kasa recznie doliczona. Moze ktos na forum zrobil print screena to powinno wystarczyc zamazesz tylko dane i tyle, bo jak nie to nie wiem ale moze byc problem. Nic wiecej niestety nie pomoge.

a ,moglbym sie powolac na Twojego nicka w betway , mowiac ze Ty miales kiedys podobna sytuację?

no a propos - apelują do wszystkich - graliście wczoraj ten under/over lub macie PRINTSCREENY????????????

#600978 14/07/2006 10:03
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
Quote
co robić???
[----]
stawka sporaaaaaaaaaaaaaaaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
[----]
kurde mol czemu nie zrobilem printscreena tego zakładu gdy go zawierałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Podaj czas zawarcia zakładu.
typu Zakład zawarty 2006-07-13 19:15:40

Może ktoś ma zrzut
albo grał po Twoim czasie i ma 1,5
albo przed i ma 2,5

wniosek: nie grać 13-go <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />


Zakład zawarty 2006-07-13 19:08:28

Rezultat: Lost
Potwierdzenie: O/0001022/0000142
Stawka: PLN xxxx.00
Wypłata: PLN 0.00
Powyżej Zagłebie Lubin - Dinamo Minsk
Międz. - Puchar UEFA
Powyżej/Poniżej 3.00 Lose

#600979 14/07/2006 10:26
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
a ,moglbym sie powolac na Twojego nicka w betway , mowiac ze Ty miales kiedys podobna sytuację?

jak chcesz to sie powolaj tylko ja mialem zaklad a nie na live, print screeny no i wszytko bylo ewidentnie bo byl over 20,5 tylko ze grali do 3 wygranych setow a nie do 2, a print screena robilem po to bo nie bylo widac ile gemow tylko pisalo over. Mysle ze ich malo obchodzi co sie dzialo wczesniej, jak nie bedziesz mial print screena to slabo to widze, moze ktos z grajcych cos Ci podpowie bo ja tam ponad msc juz nie gralem, a jak znam ich oferte to bykow tam pewnie kilka w tym czasie bylo.

#600980 14/07/2006 11:19
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Witamy




Sprawdzilismy jeszcze raz Pana zaklad w naszym dziale bukmacherskim i otrzymalismy potwierdzenie
zawartego przez Pana zakladu na powyzej 2,5 gola, nie 1,5 jak Pan twierdzi.

Prosze pamietac ze Pan gral swoj zaklad w opcji zakladow na zywo, gdzie kursy zmieniane sa na
biezaco i gdzie przed kazdym zawarciem zakladu nalezy odswiezyc przegladarke, aby sprawdzic prawidlowosc
zawieranego zakladu jak i aktualny kurs w celu unikniecia ewentualnej pomylki.

Opcja powyzej 1,5 gola byla dostepna PRZED strzeleniem bramki wyrownujacej przez Dynamo, gdzie
zaklad powyzej/ponizej 1,5 bramki zostal zamieniony na powyzej/ponizej 2,5 bramki. Pan nie odswiezyl
swojej przegladarki majac wpisana juz gotowa kwote przy tym zakladziei, czekajac jedynie na klikniecie w
przycisk potwierdzajacy zagranie zakladu - zaklad zawarty przez Pana ma godzine przyjecia 19:08, czyli
JUZ PO strzeleniu 2 bramek, tak wiec nie byla mozliwa sytuacja gdzie oferowalibysmy zaklad
powyzej/ponizej 1,5 bramki, juz po strzeleniu 2 goli - jest to logiczne.

Prosimy na przyszlosc najpierw odswiezyc przegladarke zanim Pan zatwierdzi jakikolwiek zaklad w
aplikacji zakladow na zywo.

Wiemy ze Panu najlatwiej jest winic nas za Pana przegrana, ale w tym przypadku Pana reklamacja i
pretensje kierowane do nas sa nieuzasadnione.





Pozdrawiamy
Support
Betway.com


i moja odpowiedź


Wasz system zakładów live zrobiony jest w aplikacji Flash a więc nie wymaga to odświeżania
przeglądarki. (a gdybyście zmienili opcję zakładu w momencie potwierdzania przeze mnie , to
automat wypisałby :"zakład rozpoczęty lub zmieniona cena zakładu) Więc albo zbyt późno
zmieniacie widok w aplikacji Flash (mimo że u Was w systemie zakład jest już zmieniony) . Z
tego co wiem nie są to pierwsze Wasze błędy - mój znajomy o nicku "ciacho1894" miał
podobną sytuację ze złym rozliczeniem zakładu, tylko że u niego chodziło o ilość gemów na mecz
tenisa

On wysłał Wam printscreena i zweryfikowaliście jego zakład ręcznie

ewidentnie było 1.5 przed zagraniem 2 zakładu (znowu chciałem na over 1.5 dać)

załączam printscreen z widoku mojego konta, gdzie nie widać na jaką sumę bramek został
przyjęty zakład

nie mam pretensji do Was o przegraną tylko o źle rozliczony zakład

#600981 14/07/2006 11:27
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Napisz co dalej odpisza, nie wiem jak maja zrobiony live bo poprostu za moich czasow nie nadawal sie on do gry, ale widze ze szanse jesli ci ktos nie dosle print screena praktycznie 0 .

#600982 14/07/2006 11:31
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
o widac bardzo dobry buk..a najśmeiszniejsze jest to,że podczas wczorajszego owego mecza zagłębia wiekszosc bannerów na stadionie było betway .... heh

#600983 14/07/2006 11:34
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Sądząc po godzinie wygląda że postawiłeś ten zakład już (chyba ?) przy wyniku 1:1, tak więc trudno mi sobie wyobrazić aby betway wystawił w tym momencie over 1,5. Akurat siedziałem na tym meczu na betwayu ale szczerze przy wyrównującej bramce byłem w kiblu i nie widziałem akcji jaka się wówczas działa na livie, więc się nie wypowiadam.
Jak wróciłem bankowo już było over 2,5 (trudno żeby coś innego było przy 1:1) ...

#600984 14/07/2006 11:50
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
Sądząc po godzinie wygląda że postawiłeś ten zakład już (chyba ?) przy wyniku 1:1, tak więc trudno mi sobie wyobrazić aby betway wystawił w tym momencie over 1,5. Akurat siedziałem na tym meczu na betwayu ale szczerze przy wyrównującej bramce byłem w kiblu i nie widziałem akcji jaka się wówczas działa na livie, więc się nie wypowiadam.
Jak wróciłem bankowo już było over 2,5 (trudno żeby coś innego było przy 1:1) ...


to dlugo musiales siedziec bo z 3' po wyrownujacej bramce trzymali 1.5 !!!

#600985 14/07/2006 11:52
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
Napisz co dalej odpisza, nie wiem jak maja zrobiony live bo poprostu za moich czasow nie nadawal sie on do gry, ale widze ze szanse jesli ci ktos nie dosle print screena praktycznie 0 .

ok odpisze, a ja Ci powiem ze ich live byl wlasnie najbardziej do obrobienia... zdarzaly sie mecze ze reagowali minute na zdarzenie... tylko wtedy nie mialem zbytnio duzej kasy zeby atakowac ich

#600986 14/07/2006 11:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
uuu no to jeśli tak robiłeś,to nie odzyskasz tych pieniędzy na bank.W sumie korzystałeś na błędach,ale wiąże sie z tym ryzyko i je poniosłeś,jestem pewny,że tych pieniedzy nei zobaczysz

#600987 14/07/2006 12:17
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
uuu no to jeśli tak robiłeś,to nie odzyskasz tych pieniędzy na bank.W sumie korzystałeś na błędach,ale wiąże sie z tym ryzyko i je poniosłeś,jestem pewny,że tych pieniedzy nei zobaczysz

Kacpro oczysc privy swoje !

#600988 14/07/2006 12:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
już wyczyszczone,można pisać.

#600989 14/07/2006 12:39
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
ok odpisze, a ja Ci powiem ze ich live byl wlasnie najbardziej do obrobienia... zdarzaly sie mecze ze reagowali minute na zdarzenie... tylko wtedy nie mialem zbytnio duzej kasy zeby atakowac ich
z regulaminu:
"Nie jesteśmy odpowiedzialni za awarie komputera, awarie serwisów telekomunikacyjnych, lub połączeń Internetowych w powiązaniu do prób twojego udziału w grach poprzez metody lub możliwości nie zamierzone przez nas. "

"Nie będzie zastosowane żadne pobłażanie ze strony Serwisu Bukmacherskiego w stosunku do ciebie, jeżeli pogwałcisz te Przepisy i Warunki."


wniosek: faktycznie "czas się zabierać".
("Nosił wilk razy klika - ponieśli i wilka")

Jeśli zagrałeś nieświadomie (nie miałeś TV), to nalezy Ci się zwrot, ale po lekturze Twoich wiadomości wnioski są nieco odmienne.

#600990 14/07/2006 13:01
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
Quote
ok odpisze, a ja Ci powiem ze ich live byl wlasnie najbardziej do obrobienia... zdarzaly sie mecze ze reagowali minute na zdarzenie... tylko wtedy nie mialem zbytnio duzej kasy zeby atakowac ich
z regulaminu:
"Nie jesteśmy odpowiedzialni za awarie komputera, awarie serwisów telekomunikacyjnych, lub połączeń Internetowych w powiązaniu do prób twojego udziału w grach poprzez metody lub możliwości nie zamierzone przez nas. "

"Nie będzie zastosowane żadne pobłażanie ze strony Serwisu Bukmacherskiego w stosunku do ciebie, jeżeli pogwałcisz te Przepisy i Warunki."


wniosek: faktycznie "czas się zabierać".
("Nosił wilk razy klika - ponieśli i wilka")

Jeśli zagrałeś nieświadomie (nie miałeś TV), to nalezy Ci się zwrot, ale po lekturze Twoich wiadomości wnioski są nieco odmienne.

a Ty jestes oczywiscie organizacja charytatywna wspierajaca majatek bukow tak? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
czlowieku nie rozsmieszaj mnie, spojrz jak klientow traktowal baw (zamykanie kont po wysokich wygranych) , expekt (slynne handicupy zuzlowe), unibet. i Ty mowisz o jakiejkolwiek uczciwosci w tej branzy???

#600991 14/07/2006 13:04
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
Quote
ok odpisze, a ja Ci powiem ze ich live byl wlasnie najbardziej do obrobienia... zdarzaly sie mecze ze reagowali minute na zdarzenie... tylko wtedy nie mialem zbytnio duzej kasy zeby atakowac ich
z regulaminu:
"Nie jesteśmy odpowiedzialni za awarie komputera, awarie serwisów telekomunikacyjnych, lub połączeń Internetowych w powiązaniu do prób twojego udziału w grach poprzez metody lub możliwości nie zamierzone przez nas. "

"Nie będzie zastosowane żadne pobłażanie ze strony Serwisu Bukmacherskiego w stosunku do ciebie, jeżeli pogwałcisz te Przepisy i Warunki."


wniosek: faktycznie "czas się zabierać".
("Nosił wilk razy klika - ponieśli i wilka")

Jeśli zagrałeś nieświadomie (nie miałeś TV), to nalezy Ci się zwrot, ale po lekturze Twoich wiadomości wnioski są nieco odmienne.

poza tym nikogo nie oszukałem, grałem to co było w danej chwili w ofercie wystawione przez buka, więc?????????

Strona 5 z 20 1 2 3 4 5 6 7 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, rymoholik, Lukasz111, alfa, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1