|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Co mi tu za banialuki wciskasz!!! Zaśmieciasz forum!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Panie milan zamiast rzygać moze lepiej odpowiedz Koledze , a jak nie wiesz to się nie wpisuj i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
witam! czy mógłby mi ktoś wyiaśnić waruki umowy a konkretnie chodzi mi o ten punkt w betway? 4.Kompensacja i Wyłączenia Odpowiedzialności 4.1 Zapewniasz że będziesz utrzymywać bez szkody Serwis Bukmacherski, jego dyrektorów, zarząd, pracowników, akcjonariuszy, agentów i powiązanych z nimi, firmy matki I powiązane z nimi firmy Serwisu ....... pozdrawiam Jak się boisz to ni wpłacaj. Betweyek to bardzo pożądna firma. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
Co mi tu za banialuki wciskasz!!! Zaśmieciasz forum!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Panie milan zamiast rzygać moze lepiej odpowiedz Koledze , a jak nie wiesz to się nie wpisuj i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> To może ty odpowiesz koledze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2 |
widać ma kolo tupetu i chamstwa w sobie co nie miara! Dzięki bolo_locznik za wsparcie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Chcą skanów przy 1 wypłacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
To może ty odpowiesz koledze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> pewnie jakbym wiedział o co tu biega to bym odpowiedział , dla mnie jest to dosyc metnie napisane , poza tym nie funkcjonuje dzisiaj po weselu i poprawinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A co do milanu to kto akurat smiecia zapodał wg. Ciebie ? ps. cały tekst tego punktu : --------------------------- 4.1 Zapewniasz że będziesz utrzymywać bez szkody Serwis Bukmacherski, jego dyrektorów, zarząd, pracowników, akcjonariuszy, agentów i powiązanych z nimi, firmy matki I powiązane z nimi firmy Serwisu Bukmacherskiego i będziesz chronić przed wystąpieniem wszelkich kosztów, wydatków i odpowiedzialności oraz uszkodzeń (zarówno bezpośrednich, jak i nie bezpośrednich, specjalnych, przykładowych lub karnych) zachodzących z udziału przez ciebie w Serwisie Bukmacherskim. Charakter twojego uczestnictwa zawiera, choć nie powinien być ograniczony do. 4.1.1 Odwiedzania, korzystania lub, ponownego korzystania z tej Strony Internetowej Serwisu Bukmacherskiego; 4.1.2 Korzystania, lub ponownego korzystania z Serwisu Bukmacherskiego i Strony Internetowej Serwisu Bukmacherskiego w rozumieniu serwisów telekomunikacyjnych; 4.1.3 Korzystania, lub ponownego korzystania z jakichkolwiek materiałów w, lub uzyskanych z tego Serwisu Bukmacherskiego i Strony Internetowej, lub innego jakiegokolwiek źródła; 4.1.4 Wejścia, korzystania, lub ponownego korzystania z serwera Strony Internetowej Serwisu Bukmacherskiego; 4.1.5 Umożliwiania, lub dokonywania depozytu do twojego konta w Serwisie Bukmacherskim; 4.1.6 Zakładania się, lub grania w Serwisie Bukmacherskim przy użyciu jakiegokolwiek oferowanego mechanizmu dostarczania; 4.1.7 Akceptacja i korzystanie z jakiejkolwiek wygranej, lub nagrody w Serwisie Bukmacherskim 4.1.8 Korzystania, lub ponownego korzystania z oprogramowania Serwisu Bukmacherskiego, w jakikolwiek sposób, lub poprzez jakiekolwiek urządzenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
skusili mnie tym bonusem, chyba obecnie najlepszym, wplacilem kase, niestety support bedzie dzialal dopiero jutro i wtedy mi dopisza (mam nadzieje) bonus. a teraz pytanie 1 -moge grac z ile chce, wszelkiego typu zaklady (w tym live) o kursie co najmniej 1.70, suma wszystkich zakladow wyniesie 800zł wytedy moge wszystko wyplacic 2 - moge grac inne zaklady o kursach nizszych niz 1.70, ale one nie beda po prostu wliczane do obrotu bonusem 3 sa jakies haczyki
troche juz pogralem i wiem ze nie zawsze wszystko jest takie proste jak sie wydaje, stad te pare banalnyuch pytan, bede wdzieczny jezeli ktos odpowie mi np
1 tak 2 tak 3 nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
1. tak jak zagrasz za (jeden lub kilka zakładów) 800 (przy bonusie 400) gdzie w tym obrocie zakład będzie miał kurs min. 1.7 (dotyczy sportsbook) 2. oczywiście ale radze to robić po uwolnieniu bonusu (bardzo dokładny opis promocji mają na stronie głownej) 3. nie, jesli nie kombinujesz (jedno IP, rodzina, dziadek, sąsiedzi itd.)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
Chcą skanów przy 1 wypłacie? Żadnych scanów nie chcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Jak wpłace przelewem bankowym i zrobie wymagane obroty to mogę wypłacić na Neteller? I czy są tutaj dostępne możliwości zakładów systemowych typu 3z4 / 6z8 itp. I poprostu czy wiarygona jest to firma. Wypłaci nawet 10tys zł? I jeszcze jedno konto jakie bym założył to na osobe której stuknęła 50-ątka, a ktoś wspomiał, że z podobnego powodu wiekowego zablokowali konto itp. :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
to zaloz na siebie.... a nie kombinuj, bo pozniej inni moga miec problemy, no chyba, ze nie masz 18 lat, wtedy zostaje czekac :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Nie kombinuje, poprostu zadużo mam już kont na starego, że jak będę pełnoletni to nie będę mógł na siebie założyć, więc wychodzi na jedno. Więc nie warto bo oszuści???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
mysle ze facet przed 50 grajacy w necie to nic dziwnego
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Czy ktos zna jakis pewny sposob na to aby przynajmniej nie stracic tej wplaty+bonusu ? Tak sobie myslalem ze gdyby umowic sie z kumplem ze zagramy we 2 ( 400wplata + 400bonus obaj czyli razem 1600zl) i przegrac to na rzecz kolegi w pokerze to wtedy ja mam 0zl a kolega ma 1600zl z ktorych aby wszystko wyplacic musi postawic za 800zl na kurs 1.7 (w najgorszym razie wychodzimy na zero bo tracimy z tych 1600zl cale 800 ale 800 ktore mozemy juz wyplacic nadal zostaje). Tylko takie moje przemyslenia nic nie znaczace - wszelkie opinie mile widziane. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Mój sposób żeby bonus obrócić j wyjść na + jest prosty. Graj typy Emroda. Skuteczność wysoka a i kursy często powyżej 1,7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Czy ten "buk" wystawi bogatszą ofertę z tenisa na dzisiaj. Jak tak to kiedy mniej więcej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Czy ktos zna jakis pewny sposob na to aby przynajmniej nie stracic tej wplaty+bonusu ? Tak sobie myslalem ze gdyby umowic sie z kumplem ze zagramy we 2 ( 400wplata + 400bonus obaj czyli razem 1600zl) i przegrac to na rzecz kolegi w pokerze to wtedy ja mam 0zl a kolega ma 1600zl z ktorych aby wszystko wyplacic musi postawic za 800zl na kurs 1.7 (w najgorszym razie wychodzimy na zero bo tracimy z tych 1600zl cale 800 ale 800 ktore mozemy juz wyplacic nadal zostaje). Tylko takie moje przemyslenia nic nie znaczace - wszelkie opinie mile widziane. pozdro Po co masz sie bawic z kolegą? Wystarczy, ze bedziesz mial drugie 800 w innym buku lub pojdziesz do naziemniaka i postawisz kontre ... wedlug mnie najlepiej sie wychodzi kontrujac MLB lub czasami tenis. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
Mam pyatnie odnośnie obrotu. Jeżeli wpłacam 400 zł, otrzymuję 400 bonusu, to wystarczy np. postawić jeden kupon o kursie Ako>=1.7 ? Tzn, chodzi mi o to, że kurs na 1 zdarzenie musi być <=1.7, czy mogą być na tym kuponie 2 zdarzenia, każde o kursie 1.4?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Mam pyatnie odnośnie obrotu. Jeżeli wpłacam 400 zł, otrzymuję 400 bonusu, to wystarczy np. postawić jeden kupon o kursie Ako>=1.7 ? Tzn, chodzi mi o to, że kurs na 1 zdarzenie musi być <=1.7, czy mogą być na tym kuponie 2 zdarzenia, każde o kursie 1.4? kurs na 1 zdarzenie musi byc wyzszy od 1,7, poczytaj temat tu wszystko jest
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|