Panie milan zamiast rzygać mo..."> Panie milan zamiast rzygać mo...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 20 1 2 6 7 8 9 10 19 20
#601032 24/07/2006 14:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Co mi tu za banialuki wciskasz!!! Zaśmieciasz forum!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Panie milan zamiast rzygać moze lepiej odpowiedz Koledze , a jak nie wiesz to się nie wpisuj i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#601033 24/07/2006 15:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Quote
witam! czy mógłby mi ktoś wyiaśnić waruki umowy a konkretnie chodzi mi o ten punkt w betway? 4.Kompensacja i Wyłączenia Odpowiedzialności
4.1 Zapewniasz że będziesz utrzymywać bez szkody Serwis Bukmacherski, jego dyrektorów, zarząd, pracowników, akcjonariuszy, agentów i powiązanych z nimi, firmy matki I powiązane z nimi firmy Serwisu ....... pozdrawiam
Jak się boisz to ni wpłacaj.
Betweyek to bardzo pożądna firma. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#601034 24/07/2006 15:23
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Quote
Quote
Co mi tu za banialuki wciskasz!!! Zaśmieciasz forum!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Panie milan zamiast rzygać moze lepiej odpowiedz Koledze , a jak nie wiesz to się nie wpisuj i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

To może ty odpowiesz koledze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#601035 24/07/2006 15:28
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2
widać ma kolo tupetu i chamstwa w sobie co nie miara! Dzięki bolo_locznik za wsparcie!

#601036 24/07/2006 15:30
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Chcą skanów przy 1 wypłacie?

#601037 24/07/2006 15:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
To może ty odpowiesz koledze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
pewnie jakbym wiedział o co tu biega to bym odpowiedział , dla mnie jest to dosyc metnie napisane , poza tym nie funkcjonuje dzisiaj po weselu i poprawinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
A co do milanu to kto akurat smiecia zapodał wg. Ciebie ?

ps. cały tekst tego punktu :
---------------------------

4.1
Zapewniasz że będziesz utrzymywać bez szkody Serwis Bukmacherski, jego dyrektorów, zarząd, pracowników, akcjonariuszy, agentów i powiązanych z nimi, firmy matki I powiązane z nimi firmy Serwisu Bukmacherskiego i będziesz chronić przed wystąpieniem wszelkich kosztów, wydatków i odpowiedzialności oraz uszkodzeń (zarówno bezpośrednich, jak i nie bezpośrednich, specjalnych, przykładowych lub karnych) zachodzących z udziału przez ciebie w Serwisie Bukmacherskim. Charakter twojego uczestnictwa zawiera, choć nie powinien być ograniczony do.


4.1.1
Odwiedzania, korzystania lub, ponownego korzystania z tej Strony Internetowej Serwisu Bukmacherskiego;


4.1.2
Korzystania, lub ponownego korzystania z Serwisu Bukmacherskiego i Strony Internetowej Serwisu Bukmacherskiego w rozumieniu serwisów telekomunikacyjnych;


4.1.3
Korzystania, lub ponownego korzystania z jakichkolwiek materiałów w, lub uzyskanych z tego Serwisu Bukmacherskiego i Strony Internetowej, lub innego jakiegokolwiek źródła;


4.1.4
Wejścia, korzystania, lub ponownego korzystania z serwera Strony Internetowej Serwisu Bukmacherskiego;


4.1.5
Umożliwiania, lub dokonywania depozytu do twojego konta w Serwisie Bukmacherskim;


4.1.6
Zakładania się, lub grania w Serwisie Bukmacherskim przy użyciu jakiegokolwiek oferowanego mechanizmu dostarczania;


4.1.7
Akceptacja i korzystanie z jakiejkolwiek wygranej, lub nagrody w Serwisie Bukmacherskim


4.1.8
Korzystania, lub ponownego korzystania z oprogramowania Serwisu Bukmacherskiego, w jakikolwiek sposób, lub poprzez jakiekolwiek urządzenie.

#601038 24/07/2006 17:39
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
skusili mnie tym bonusem, chyba obecnie najlepszym, wplacilem kase, niestety support bedzie dzialal dopiero jutro i wtedy mi dopisza (mam nadzieje) bonus.
a teraz pytanie
1 -moge grac z ile chce, wszelkiego typu zaklady (w tym live) o kursie co najmniej 1.70, suma wszystkich zakladow wyniesie 800zł wytedy moge wszystko wyplacic
2 - moge grac inne zaklady o kursach nizszych niz 1.70, ale one nie beda po prostu wliczane do obrotu bonusem
3 sa jakies haczyki

troche juz pogralem i wiem ze nie zawsze wszystko jest takie proste jak sie wydaje, stad te pare banalnyuch pytan, bede wdzieczny jezeli ktos odpowie mi np

1 tak
2 tak
3 nie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#601039 24/07/2006 18:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
1. tak jak zagrasz za (jeden lub kilka zakładów) 800 (przy bonusie 400) gdzie w tym obrocie zakład będzie miał kurs min. 1.7 (dotyczy sportsbook)
2. oczywiście ale radze to robić po uwolnieniu bonusu (bardzo dokładny opis promocji mają na stronie głownej)
3. nie, jesli nie kombinujesz (jedno IP, rodzina, dziadek, sąsiedzi itd.)

#601040 24/07/2006 22:11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Quote
Chcą skanów przy 1 wypłacie?
Żadnych scanów nie chcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#601041 24/07/2006 22:20
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Jak wpłace przelewem bankowym i zrobie wymagane obroty to mogę wypłacić na Neteller?
I czy są tutaj dostępne możliwości zakładów systemowych typu 3z4 / 6z8 itp.
I poprostu czy wiarygona jest to firma. Wypłaci nawet 10tys zł?
I jeszcze jedno konto jakie bym założył to na osobe której stuknęła 50-ątka, a ktoś wspomiał, że z podobnego powodu wiekowego zablokowali konto itp. :/

#601042 24/07/2006 22:39
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
to zaloz na siebie.... a nie kombinuj, bo pozniej inni moga miec problemy, no chyba, ze nie masz 18 lat, wtedy zostaje czekac :]

#601043 24/07/2006 22:43
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Nie kombinuje, poprostu zadużo mam już kont na starego, że jak będę pełnoletni to nie będę mógł na siebie założyć, więc wychodzi na jedno. Więc nie warto bo oszuści???

#601044 24/07/2006 23:01
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
mysle ze facet przed 50 grajacy w necie to nic dziwnego

#601045 25/07/2006 21:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Czy ktos zna jakis pewny sposob na to aby przynajmniej nie stracic tej wplaty+bonusu ?
Tak sobie myslalem ze gdyby umowic sie z kumplem ze zagramy we 2 ( 400wplata + 400bonus obaj czyli razem 1600zl) i przegrac to na rzecz kolegi w pokerze to wtedy ja mam 0zl a kolega ma 1600zl z ktorych aby wszystko wyplacic musi postawic za 800zl na kurs 1.7 (w najgorszym razie wychodzimy na zero bo tracimy z tych 1600zl cale 800 ale 800 ktore mozemy juz wyplacic nadal zostaje).
Tylko takie moje przemyslenia nic nie znaczace - wszelkie opinie mile widziane.
pozdro

#601046 25/07/2006 22:19
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Mój sposób żeby bonus obrócić j wyjść na + jest prosty. Graj typy Emroda. Skuteczność wysoka a i kursy często powyżej 1,7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#601047 26/07/2006 08:47
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
oferta uboga dosyc...

#601048 26/07/2006 08:47
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Czy ten "buk" wystawi bogatszą ofertę z tenisa na dzisiaj. Jak tak to kiedy mniej więcej?

#601049 26/07/2006 09:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Quote
Czy ktos zna jakis pewny sposob na to aby przynajmniej nie stracic tej wplaty+bonusu ?
Tak sobie myslalem ze gdyby umowic sie z kumplem ze zagramy we 2 ( 400wplata + 400bonus obaj czyli razem 1600zl) i przegrac to na rzecz kolegi w pokerze to wtedy ja mam 0zl a kolega ma 1600zl z ktorych aby wszystko wyplacic musi postawic za 800zl na kurs 1.7 (w najgorszym razie wychodzimy na zero bo tracimy z tych 1600zl cale 800 ale 800 ktore mozemy juz wyplacic nadal zostaje).
Tylko takie moje przemyslenia nic nie znaczace - wszelkie opinie mile widziane.
pozdro

Po co masz sie bawic z kolegą? Wystarczy, ze bedziesz mial drugie 800 w innym buku lub pojdziesz do naziemniaka i postawisz kontre ... wedlug mnie najlepiej sie wychodzi kontrujac MLB lub czasami tenis. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#601050 26/07/2006 14:53
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
Mam pyatnie odnośnie obrotu.
Jeżeli wpłacam 400 zł, otrzymuję 400 bonusu, to wystarczy np. postawić jeden kupon o kursie Ako>=1.7 ?
Tzn, chodzi mi o to, że kurs na 1 zdarzenie musi być <=1.7, czy mogą być na tym kuponie 2 zdarzenia, każde o kursie 1.4?

#601051 26/07/2006 14:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Mam pyatnie odnośnie obrotu.
Jeżeli wpłacam 400 zł, otrzymuję 400 bonusu, to wystarczy np. postawić jeden kupon o kursie Ako>=1.7 ?
Tzn, chodzi mi o to, że kurs na 1 zdarzenie musi być <=1.7, czy mogą być na tym kuponie 2 zdarzenia, każde o kursie 1.4?

kurs na 1 zdarzenie musi byc wyzszy od 1,7, poczytaj temat tu wszystko jest

Strona 8 z 20 1 2 6 7 8 9 10 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1