|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Mi sie widzi tak Cfc 1-2 Napoli 3-1 Atletico 2-1 Milan 2-1 Arsenal 1-1 Porto 2-0 Schalke 4-1 Cos sie ueA nie popisala nie ma meczu w Rosji wczesniejszego a kto gra w rosjii? Zenit i cska Juz uefa stara sie rozkladac tak ze jedna z dwoch druzyn gra u siebie druga wyjazd Zobacz City- united Borussia-bayern Real- barcelona Na ogol tak jest ze u ruskich tez grali jedni u siebie drudzy wyjazd i mozna bylo dwa mecze obejrzec będą grali u siebie to mecz będzie 18:45
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Krkic wraca na ''stare smieci'' moze cos ustrzeli  taaa... chyba swoja po meczu barca jest nastawiona mega ofensywnie bo maja taki styl, ajax moze spokojnie cos strzelic, nie zdziwil by mnie wynik np 6-2 albo taki jak wczoraj realu, zreszta seville w lidze bylo stac na 2gole.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483 |
zenit pierwsza polowa @7.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Nikt nie trafi za Jose  Arsenal: Szczęsny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Flamini, Ramsey, Wilshere, Ozil, Walcott, Giroud ławka rezerwowych: Fabiański, Vermaelen, Monreal, Jenkinson, Hayden, Akpom, Miyaichi Marsylia: Mandanda, Fanni, Nkoulu, Mendes, Morel Imbula, Payet, Valbuena, A.Ayew, Gignac ławka rezerwowych: Samba, Mendy, Cheyrou, Lemina, J.Ayew, Thauvin, Khalifa bts 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Mam nadzieję, że dzisiejszym Juventusem będą Szelki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Nikt nie trafi za Jose  Arsenal: Szczęsny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Flamini, Ramsey, Wilshere, Ozil, Walcott, Giroud ławka rezerwowych: Fabiański, Vermaelen, Monreal, Jenkinson, Hayden, Akpom, Miyaichi Marsylia: Mandanda, Fanni, Nkoulu, Mendes, Morel Imbula, Payet, Valbuena, A.Ayew, Gignac ławka rezerwowych: Samba, Mendy, Cheyrou, Lemina, J.Ayew, Thauvin, Khalifa bts  @1,90
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
Biczu owszem ale mogli dzis dac Zenit- Atletico i wszyscy happy Tym bardziej ze Sociedad gral unsiebie wczoraj Zobacz dalej porto-benfika arsenal cfc takie pary sie rozdziela jak jedni graja u siebie to drudzy wyjazd
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Mam nadzieję, że dzisiejszym Juventusem będą Szelki ja rowniez
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Krkic wraca na ''stare smieci'' moze cos ustrzeli  taaa... chyba swoja po meczu barca jest nastawiona mega ofensywnie bo maja taki styl, ajax moze spokojnie cos strzelic, nie zdziwil by mnie wynik np 6-2 albo taki jak wczoraj realu, zreszta seville w lidze bylo stac na 2gole. wszystko sie zgadza ale moim skromnym zdaniem Krkic jest slaby po prostu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
za Uefą nie trafisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10 |
Mam nadzieję, że dzisiejszym Juventusem będą Szelki ja rowniez albo czelsi , ewentualnie milan 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Mam nadzieję, że dzisiejszym Juventusem będą Szelki ja rowniez Dzisiejszym Juve beda Milan i Atletico. W obu meczach widze remisy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
udanych typów  spadam na velodrome
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Milan ARS z wczoraj zostali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
No i Wengerowcy -1.5 siglem + Atletico -2, bo jest przeogromna forma. no mega forma pokonanie almeri czy sociedadu a oglądałeś wszystkie mecze AM do tej pory, że się podśmiechujesz  ? po suchych wynikach to każdy potrafi powiedzieć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
QPR @2,10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w napoli niezłe schaby przy piłkarzach stoją ...
czym oni je tuczą!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
w napoli niezłe schaby przy piłkarzach stoją ...
czym oni je tuczą!? schabem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w napoli niezłe schaby przy piłkarzach stoją ...
czym oni je tuczą!? bvb @2,50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jedziemy gole do ht w napoli,madycie i mediolanie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|