|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2 |
witam was mam pytanko co do wplaty na konto bankowe do betway ,gdzie jest ten moj numer referencyjny bo chce wplacic kaske do tego buka .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Logujesz się kilkasz --> Depozyt --> Transfer bankowy --> Kliknij tutaj, aby dokonać wpłaty na konto bankowe --> Poland i na dole masz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Maja konto w polskim banku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Mogę zagrać u nich pilke nożną np. 1 i X (2 osobne single)? Nie doczepią się do tego? (jest przecież możliwość wygranej gości i podwójnen wtopy..)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Mogę zagrać u nich pilke nożną np. 1 i X (2 osobne single)? Nie doczepią się do tego? (jest przecież możliwość wygranej gości i podwójnen wtopy..) Jak zagrasz 1 za 50 PLN po kursie 3,0 oraz x za 50 PLN po kursie 3,0 to grasz za 100 PLN po kursie 1,5 Wg mnie zapis w regulaminie nie jest niejednoznaczny ale mozna i taką interpretacje zastosować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Mam pytanie - czy zakład Season Handicap Betting w Premiership oznacza, jaką stratę do lidera musi pokryć zespół, tzn. Newcastle +34 oznacza, że zakład jest wygrany gdy Newcastle na koniec sezonu straci mniej do lidera niż 34 punkty??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
Mam parę pytań odnośnie wpłaty przez moneybookers. 1. Jak długo idzie wpłata przez moneybookers? Jest momentalnie? 2. Jeżeli dokonuję depozytu przez moneybookers, to zaraz mogę wysłać maila o przyznanie bonusu w wysokości 400 zł? Kiedyś przy wpłacie przez moneybookers było trzeba najpierw zrobić obrót, aby otrzymać bonus, ale teraz się zmienił regulamin i ponoć nie trzeba... Dobrze rozumiem? 3. Po przyznaniu bonusu wystarczy 1 raz obrócić 800 zł o kursie min 1,7? 4. Jak długo idzie wypłata na moneybookers? 5. Trzeba przesyłać scan dowodu itp?
Na niektóre moje pytania są już odpowiedzi na tym forum, ale wolę być pewien w 100%. Jeżeli ktoś dokonywał wpłaty i wypłaty przez moneybookers u nich to proszę o priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 25 |
Maja konto w polskim banku? Mają.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
może mi ktoś powiedzieć gdzie mam szukać opcji wpłaty przez netellera?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
może mi ktoś powiedzieć gdzie mam szukać opcji wpłaty przez netellera? DepozytJeżeli chcesz dokonać depozytu używając innej metody, proszę skontaktuj się z [email][email protected][/email]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61 |
Maja konto w polskim banku? co z tego że mają konto w polskim banku jak wypłaty podlegają przewalutowaniu tak samo jak np. w Bet at home.tak przynajmniej napisali mi w mailu. Jest jeszcze jeden minus Betway-wypłat trzeba dokonywać tą samą metodą co wpłat.a niektóre polskie banki nakładają blokady miesięczne na zwroty na kartę kredytową jeżeli zwrot>płatność.np. jest tak w inteligo.oznacza to że gdybym wpłacił 400zł kartą,obrócił i wygrał np. 2000zł to musiałbym to wypłacić też kartą i czekać miesiąc aż będę mógł korzystać z tych srodków. ktoś wie jak jest gdy się wpłaca przelewem?czy dają w końcu bonus 100% czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
Nie podlegają przewalutowaniu. Wypłaciłem x zł, dostałem dokładnie tyle samo na konto w mBanku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392 |
ja mam pytanie chyba juz czesto walkowane ale jak ktos moze to niech odp .
czy jak jeszcze nie obrocilem bonusu , moge grac inne zdarzenia ...np siatkowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mozesz grac siatka jak i tenisa i cokolwiek chcesz ale nie licza sie one do obrotu. Co ty gadasz jak siatka czy inne dyscypliny nie licza sie do obrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392 |
Dobra pytanie za 100 pkt jak dlugo czekaliscie na przelew z banku do tego buka?
Z gory dzieka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
ja mam pytanie chyba juz czesto walkowane ale jak ktos moze to niech odp .
czy jak jeszcze nie obrocilem bonusu , moge grac inne zdarzenia ...np siatkowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mozesz grac siatka jak i tenisa i cokolwiek chcesz ale nie licza sie one do obrotu. Co ty gadasz jak siatka czy inne dyscypliny nie licza sie do obrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przeczytaj regulamin, siatka czy tenis jest zakladem dwu drogowym i nie wlicza sie do odbrotu bonusem, zreszta mozesz napisac do supportu odpisza Ci to samo. Zas jak chodzi o wplate to wykonana w placowce bph po 15 byla nastepnego dnia okolo 11.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392 |
Przeczytaj regulamin, siatka czy tenis jest zakladem dwu drogowym i nie wlicza sie do odbrotu bonusem, zreszta mozesz napisac do supportu odpisza Ci to samo. Zas jak chodzi o wplate to wykonana w placowce bph po 15 byla nastepnego dnia okolo 11. [/quote]
A no faktycznie masz racje zwracam honor czyli jeszcze mozna oprucz pilki zagrac np hokej albo reczna.
W wplacilem w czwartek kolo 17 przez PKO BP kase i jeszcze nie mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Dobra pytanie za 100 pkt jak dlugo czekaliscie na przelew z banku do tego buka?
Z gory dzieka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na 3 dzien roboczy miałem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 5 |
Chciałem pochwalić betway <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie wykorzystali tego, że jestem ślepy - uzbierałem trochę kasy - zbierałem w sumie od początku gdy się dowiedziałem o bonusie i trochę tego było bo potrebowałem nie 400 ale "trochę więcej" by się zabezpieczyć ale o tym później. No i w końcu i wpłaciłem tam, ryzyko utraty bonusa teoretycznie nie było duże bo grałem na "prawie-surebeta". akurat weszło mi w betłeju i zleciłem wypłatę ok. 2000 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> grałem na baseball udało mi się znaleźć ciekawą okazję (strata niecałych 30zet z bonusa!), potem wypłacam kasę i w międzyczasie okazuje się że w dniu kiedy mi księgowali bonus wysłali maila którego zlałem z nowymi zasadami promocji, a ja później (tego dnia wieczorem) zagrałem swój zakład. olałem tego maila bo nic w nim nie wskazywało jakoby te zasady miały się zmienić w stosunku do tego co czytałem rejestrując (tu minus dla betwaya). ogólnie miałem stracha że zamiast 30 zeta stracę 1600 (wygrane+bonus) albo w ogóle całą kasę. wiem, że tak by się stało gdybym wysłał maila z zapytaniem więc siedziałem cicho i okazało się, że cała kasa trafiła na konto:) albo przeoczenie, albo po prostu reguły zmienili później w trakcie tego samego dnia gdy dopisali mi bonus. Ale co się strachu najadłem to moje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
j.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61 |
Nie podlegają przewalutowaniu. Wypłaciłem x zł, dostałem dokładnie tyle samo na konto w mBanku. mi w mailu odpoisali tydzień temu że podlegają przewalutowaniu.może kursy walut były wtedy jakieś stabilne gdy wpłacales. CZy ten bonus można dostać gdy się płaci przelewem??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|