|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
No wlasnie, ile nalezy czekac na zaksiegowanie pieniedzy? Dzis jest juz 3 dzien roboczy i przyznam, ze wplacajac z konta w mbanku tak jak i tym razem, nigdy nie oczekiwalem tak dlugo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Valverde : zadam takie troszke naiwne pytanie , jakie masz info o tej wplacie na MB ? przyznam ze 1 raz słyszę o takiej akcji , moze Ci te pieniazki nie zeszły z konta MB albo masz w "zawieszeniu" ?
ps. gdzieś ktos pisal ze betway miał problem z wplatą , ale On nie wplacil w ogole bo nie mozna bylo dokonać zadnej transakcji Nie status wpłaty - przetworzony. Gdyby było inaczej to bym Wam głowy nie zawracał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak czy inaczej dzięki za zainteresowamie. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
Wypłacał może ktoś kasę do moneybookers z betway? Ile trzeba czekać na wypłatę? Trzeba przesyłać jakieś skany itp?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
No wlasnie, ile nalezy czekac na zaksiegowanie pieniedzy? Dzis jest juz 3 dzien roboczy i przyznam, ze wplacajac z konta w mbanku tak jak i tym razem, nigdy nie oczekiwalem tak dlugo. Ja mam podbną sytuacje aczkolwiek wpłacałem kase ze swojego rachunku w BZWBK więc pieniązki mieli na koncie automatycznie. Dziś minął 4 dzień rococzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Najczęściej wpłaty miałem księgowane po 2 dniach roboczych wpłacając z rachunku w mBank a tu już 5 leci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chyba coś nie tak z ich kontami.Jednego maila juz napisałem zobaczymy co odpiszą jutro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203 |
moj kolega kiedys czekal 8dni na wplate z mbanku (wszystko mial dobrze wypelnione) do tego musial wyslac screna z przelewem wyplata za to byla szybka jakies 4dni
w tym buku chyba najdluzej czeka sie na wplaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Kasy wciaz ni ma a tu jeszcze musze mecze z banerami bet away ogladać. Szalg człowieka trafia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Ja po wyslaniu dzis screna na kase czekalem jakos 2 h i dopisali. Ale nie ukrywam, dziwne podejscie maja aby bylo trzeba ich ponaglac itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Kasy wciaz ni ma a tu jeszcze musze mecze z banerami bet away ogladać. Szalg człowieka trafia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> W końcu pieniądzw są już na koncie, ale dopiero przesłaniu screena z MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582 |
Wypłacał może ktoś kasę do moneybookers z betway? Ile trzeba czekać na wypłatę? Trzeba przesyłać jakieś skany itp? Ja właśnie wpłaciłem. Kasa od razu na koncie się znalazła
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 313
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 313 |
Ja moją przygode z betway za to oceniam pozytywnie. Wpłata szybko dosżła na konto. Wypłacałem 2 razy po 700 zł i na następny dzień, lub po 2 dniach pieniążki były na moim koncie w mbanku. Rozliczają kupony 24 godziny na dobre, bardzo szybko. MLB zaończone o 4 w nocy rozliczają po 10 minutach:) Plus dla nich ode mnie. No i plus za promo 400+400 na której można zarobić pare grosza jak sie tylko troche pomyśli i pokombinuje:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na to, iż regulamin obrotu bonusem w BETWAY uległ zmianie, oto nowy: Przykład: Za każdy uzyskane 10 złotych bonusu, które chcesz uwolnić kalkulacja jest następująca:
Serwis bukmacherski:
-Zagraj zakład trójdrożny (1x2) za kwotę 20 złotych po minimalnym kursie 1.70, gdzie przynajmniej jedno ze zdarzeń ma kurs 1.70 (Konieczne jest zagranie minimum 1 zakładu po kursie 1.70, w obrót wliczają się również zakłady Live).
-Nie akceptujemy zakładów dwudrożnych, gdzie kurs na zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny (zawodnika/zawodniczki) jest równy, lub wyższy niż 1.70. Tak zawarte zakłady nie będą akceptowane do udziału w promocji. Coś mi się wydaje, że betway stracił sporo kasy na MLB i zmienił ten regulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tak czy inaczej nadal jest to najlepsza oferta bonusowa mimo zmian w regulaminie. Co do opóżnień w księgowaniu kasy na koncie, to dzisiaj im napisałem że nie mam kasy już 5 dzień roboczy i wysłałem screen przelewu, kasa była na koncie po godz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
No no musze sie zgodzić terms and conditions tego regulaminu bonusowego 400+400 jest bardzo podchwytliwe , nie jest tak prosto trafić singla po kursie 1,7 lub więcej i to z piłki , i to 2 razy albo 3 jak wpłacasz przez Moneybookers , jakby to jeszcze było jak w GB ze można do tego 1,7 combo skleić ale tak to troche wyzyskowne;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205 |
mam troche dziwna sytuacje niby na neteller idzie kasa odrazu wyplacilem ze swojego konta z zakladow kasa zniknela ale na neteller sie nie pojawila
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
No no musze sie zgodzić terms and conditions tego regulaminu bonusowego 400+400 jest bardzo podchwytliwe , nie jest tak prosto trafić singla po kursie 1,7 lub więcej i to z piłki , i to 2 razy albo 3 jak wpłacasz przez Moneybookers , jakby to jeszcze było jak w GB ze można do tego 1,7 combo skleić ale tak to troche wyzyskowne;/ Czy aby na pewno wpłacając przez MB trzeba obrócić trzy razy. Z tego co pamiętam chyba dwa. Jak to w końcu jest?? Jak patrzę na regulamin to wydaje mi się że dwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Nie załamujcie się chłopaki, Polski naród jest dobry w te klocki więc napewno coś wymyśli...ja już mam na to sposób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale z tym zdaniem że i tak jest to najlepsz oferta bonusowa sie troszę przeliczyłem, teraz uważam ze EXPEKT ma najlepszą. Obrót tylko 3 x Bonus to dopiero świetna oferta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
No no musze sie zgodzić terms and conditions tego regulaminu bonusowego 400+400 jest bardzo podchwytliwe , nie jest tak prosto trafić singla po kursie 1,7 lub więcej i to z piłki , i to 2 razy albo 3 jak wpłacasz przez Moneybookers , jakby to jeszcze było jak w GB ze można do tego 1,7 combo skleić ale tak to troche wyzyskowne;/ Jak wpłacasz przez moneybookers to też wystarczy 2 razy obrócić. W regulaminie jest jasno napisane. Co do trafienia dwa razy singla po kursie 1,7 napewno nie jest łatwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Skusiłem się na ten bonus 100 eurosów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Od razu kaskę wysłałem, teraz już tylko czekam na bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Obrócenie po kursie min 1,7 zajmie jednak kilka dni...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
...z drugiej strony Betway ma najmniejszy minimalny obrót- tj. wystarczy tylko raz zagrać sumą depozytu i bonusu, więc chyba warto spróbować sił dla tych kilku złotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500 |
jaka jest minimalna stawka na live?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Co za chorą oferte ma betway. Zamiast under/over to oni wystawiają parzyste/nieparzyste. Może ktoś wie, jak oni rozliczają wynik 0:0? Parzysty, nieparzysty, czy zwrot?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|