|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 514 |
pytanie do tych którzy do wpłat i wypłat korzystają z karty kredytowej visa: - czy nie ma z tym problemu - jak długo czeka się na zaksięgowanie kasy - jak długo trzeba czekać przy wypłacie zanim pieniądze znajdą się na koncie - czy przy wypłacie trzeba przedstawiać skany dowodu lub karty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
nie grałem tam ze 3 miesiące. Z visą problemów nie miałem. Kartą depozyt był dopisany natychmiast, bonus dopisywali po e=meilu po jakichś 3-5 godzin. 5 dni wypłata. Skanów nie musiałem wysyłać ale z tym może być różnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
Co za chorą oferte ma betway. Zamiast under/over to oni wystawiają parzyste/nieparzyste. Może ktoś wie, jak oni rozliczają wynik 0:0? Parzysty, nieparzysty, czy zwrot? parzysty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
Nie załamujcie się chłopaki, Polski naród jest dobry w te klocki więc napewno coś wymyśli...ja już mam na to sposób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . no to zapodaj na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Czy ja dobrze widze? Ten bonus trzeba obracac tylko na zdarzeniach 3-drogowych (czyli w sumie to na pilce noznej...) i do tego jeszcze minimalny kurs singla 1,70? hmmm... troche przeginaja moim zdaniem. Jak nie maja kasy na wyplaty to niech zrobia bonus 50% a nie takie dziwne obostrzenia... pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
mam pytanie do kogos kto WYPLACAL przez MB ile idzie wyplata dokladnie bo w regulaminie pisza ze do 24h ale to jest taki standardowy czas a w rzeczywistosci zazwyczaj idzie szybciej.Z gory dzieki za odp.podkreslam wyplata a nie wplata
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
mam pytanie do kogos kto WYPLACAL przez MB ile idzie wyplata dokladnie bo w regulaminie pisza ze do 24h ale to jest taki standardowy czas a w rzeczywistosci zazwyczaj idzie szybciej.Z gory dzieki za odp.podkreslam wyplata a nie wplata Około 6-8 godzin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Sprobujcie sobie ustawic angielska wersje jezykowa - bonus wynosi tylko do 20 funtow - w polskiej do 400 zl - tu juz funt jest po 20 zlotych???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 113 |
czy do zakładów trójdrożnych zaliczają także handicap? z góry dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
mam pytanie do kogos kto WYPLACAL przez MB ile idzie wyplata dokladnie bo w regulaminie pisza ze do 24h ale to jest taki standardowy czas a w rzeczywistosci zazwyczaj idzie szybciej.Z gory dzieki za odp.podkreslam wyplata a nie wplata Około 6-8 godzin. ja czekalem ok 26h
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
W sobote wieczorem zlecilem wyplate po obroceniu bonusem, dzisiay (sroda) pieniazki yako zwrot na karte w Inteligo yuz sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czyli nie yest zle yezeli chodzi o czas wyplaty. nie chcieli zadnych skanow etc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
mam pytanie do kogos kto WYPLACAL przez MB ile idzie wyplata dokladnie bo w regulaminie pisza ze do 24h ale to jest taki standardowy czas a w rzeczywistosci zazwyczaj idzie szybciej.Z gory dzieki za odp.podkreslam wyplata a nie wplata Około 6-8 godzin. ja czekalem ok 26h Widocznie zależy to od szczęścia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 307 |
Witam mam trzy pytania. 1. Czy jest ograniczenie czasowe w którym trzeba obrucić bonem? 3. Czy przesyłając skan właty szybciej pieniądze znajdą się na moim końcie? Z góry dziękuję za info.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Witam mam trzy pytania. 1. Czy jest ograniczenie czasowe w którym trzeba obrucić bonem? 3. Czy przesyłając skan właty szybciej pieniądze znajdą się na moim końcie? Z góry dziękuję za info. 1. nie 2. tego niewiem, ale chyba tak, lecz mb masz kase odrazu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
Obracacie bonus na zakładach trójdrożnych? Czy dwudrożne też zaliczają do obrotu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
Obracacie bonus na zakładach trójdrożnych? Czy dwudrożne też zaliczają do obrotu? trójdrożne, z tego co wiem, min 1.70 kurs. szkoda, że nie 2.50. dla mnie book lipa, może oprócz bonusa. over / under jak na lekarstwo...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
lol masz obrot tylko 2-krotny dostajesz 400pln ,a jakos musza sie zabezpieczyc przed lowcami bonusow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
ale chyba moge obrocic stawiajac 3 zaklady dwudrozne (tenis) na jednym kuponie i mam ako powyzej 1,7 bo juz sam nie wiem nie pojmuje tego ich regulaminu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Jesli chcesz obracac bonusem to musisz miec w zakladzie takie opcje jak: 1, x, 2 - to sa zaklady trojdrozne. Kurs przynajmniej jednego z powstawionych zdarzen musi byc 1.70
|
|
|
Link skopiowany do schowka