|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Czy orientujecie się może jak mogę zamknąć konto w Expekcie?? piszesz maila i zamykasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
Nie widzę HC Azjatyckich na mecz FRANCJI z KOREĄ - azjany pojawiają się później - czy expekt okroił ofertę? Już nie dadzą? Na wszyskie wcześniejsze mecze azjany były dostępne.
pozdrawiam w_nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Asiany pojawiają się przeważnie z samego rana w dniu meczu (przynajmniej tak jest w drugiej kolejce grupowej_, podobnie jest z over/under pkt za kartki. Reszta jest już na kilka dni przed meczem podana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
Coraz nizsze limity w Expekt i to na zdarzenia raczej popularne jak dzisiejszy -1.5 ah na Brazylie przyjeli zaledwie 121 pln, wcześniej na zakłady specjalne do max 500zl na ofertę średnio atrakcyjną. Jednak na handicapy powinni przyjmowac sporo wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Expekt najlepsze promo na rynku ale jak widać "kij ma 2 konce".
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
Ale ten expekt mnie wkurwia. Na zaliczenie zakładu trzeba czekać nawet ponad godzinę.
Polecicie mi jakiegoś sprawniejszego/szybszego buka w sieci ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
Oczywiście poza Betandwin, bo z nimi nie chcę mieć więcej do czynienia. Są poniżej krytyki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Ale ten expekt mnie wkurwia. Na zaliczenie zakładu trzeba czekać nawet ponad godzinę.
Polecicie mi jakiegoś sprawniejszego/szybszego buka w sieci ??? A tam, podstawowe zakłady (1X2, czy handicapy) rozliczają niemal natychmiast, a to, że specjalne zakłady trochę dłużej to może i lepiej. Wolę mieć kasę na koncie pół godziny później niż potem 2 dni pisać do ich Supportu, że się pomylili i są mi winni kasę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91 |
Witam,
Proszę o POMOC. Moje pytanie brzmi następujaco: Chodzi mi o obrót Bonusu 50% (wpłaciłem 800 - dostałem 400), za jaką kwotę musze dokonać zakładów. Jeśli dobrze pamiętam to była mowa o pięciokrotnym obrocie, tylko czy całą kwotą czy tylko bonusem.
Z góry dziękuje za podpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
Witam,
Proszę o POMOC. Moje pytanie brzmi następujaco: Chodzi mi o obrót Bonusu 50% (wpłaciłem 800 - dostałem 400), za jaką kwotę musze dokonać zakładów. Jeśli dobrze pamiętam to była mowa o pięciokrotnym obrocie, tylko czy całą kwotą czy tylko bonusem.
Z góry dziękuje za podpowiedz. na zdarzenia MS musisz grac lacznie 2000pln obrocic np 1200 i 800. kurs dowolny , zaklady live tez sie licza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Dziś rano zlecona wypłata na moje konto w banku a o godzinie 12:05 kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35 |
Ktory wynik jest wynikiem dla buka z fazie pucharowej na Mś2006 ? 1 po 90 minutach ? 2 po dogrywce ew. katnych
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Dziś rano zlecona wypłata na moje konto w banku a o godzinie 12:05 kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Zleciłem w niedzielę wieczorem (pierwszą) wypłatę z expekta i do tej pory cisza, tzn. kasę z konta odjęło ale nic się nie dzieje - nawet żadnego maila nie wysłali. To normalne ? Bo zdaje się że gdzieś czytałem iż expekt informuje o przeprowadzeniu wypłaty mailem. Skanów dokumentów też nie żądali ... Wypłata na konto bankowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Farciarz mnie poinformowali po 3 dniach i od tego maila 2 dni później kasa na koncie już była.
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Farciarz mnie poinformowali po 3 dniach i od tego maila 2 dni później kasa na koncie już była.
Schranzer Dzięki, teraz wszystko jasne. Trza czekać ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519 |
Dziś rano zlecona wypłata na moje konto w banku a o godzinie 12:05 kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Zleciłem w niedzielę wieczorem (pierwszą) wypłatę z expekta i do tej pory cisza, tzn. kasę z konta odjęło ale nic się nie dzieje - nawet żadnego maila nie wysłali. To normalne ? Bo zdaje się że gdzieś czytałem iż expekt informuje o przeprowadzeniu wypłaty mailem. Skanów dokumentów też nie żądali ... Wypłata na konto bankowe. Ja tez nie wiem, co sie dzieje. Wczoraj wczesnie rano zlecilem wyplate i do poznego wieczora pieniadze z konta nie zeszly, tylko caly czas widnialy w polu "wypłaty w trakcie realizacji" (konto>wyplata>konta bankowe>na dole strony). Wczesniej z taka sytuacja sie nie spotkalem, wiec skasowalem tamta wyplate i wykonalem jeszcze jedna wieczorem. Dzis do okolo 13 pieniadze znowu nie zeszly, wiec napisalem do supportu i odpowiedzieli mi, ze zrealizowanie wyplaty trwa do 24h i poprosili o cierpliwosc. Tyle tylko, ze cierpliwosc mam juz na wyczerpaniu, bo chodzi o najwieksza wyplate w zyciu i troche sie denerwuje zwlaszcza, ze takiej sytuacji (takiego dlugiego okresu oczekiwania) jeszcze nie mialem. Do miniecia 24h maja jeszcze trzy godziny czasu. Zobaczymy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
Witam!
Expekt pobiera prowizję od wypłat na neteller? jeżeli tak to jak dużą?
pozdrawiam w_nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519 |
Witam!
Expekt pobiera prowizję od wypłat na neteller? jeżeli tak to jak dużą?
pozdrawiam w_nie na stronie pisza cos takiego: "Proszę zauważ, że jeśli nie dokonasz obrotu zdeponowanymi poprzez NETeller środkami w naszym serwisie, podczas wypłaty pobrana zostanie prowizja w wysokości 3.9% od kwoty."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
Zakład:
Czy P Crouch strzeli bramkę w ciągu 90 minut? Tak 3.10 Nie 1.33 (Wystawiony gracz musi wystartować żeby zakład był ważny)
wystartować to znaczy, że musi wyjść w pierwszej jedenastce czy ma tylko zagrać w spotkaniu np. ostatnie 10 minut po wejściu w 80 minucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
Zakład:
Czy P Crouch strzeli bramkę w ciągu 90 minut? Tak 3.10 Nie 1.33 (Wystawiony gracz musi wystartować żeby zakład był ważny)
wystartować to znaczy, że musi wyjść w pierwszej jedenastce czy ma tylko zagrać w spotkaniu np. ostatnie 10 minut po wejściu w 80 minucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Na 100% nie jestem pewny ale z tego co pamietam z bet24 to chyba musi wyjsc w 1 skladzie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (wiadomo nikt kursow 1,30 darmo nie rozdaje) pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
Witam!
Expekt pobiera prowizję od wypłat na neteller? jeżeli tak to jak dużą?
pozdrawiam w_nie na stronie pisza cos takiego: "Proszę zauważ, że jeśli nie dokonasz obrotu zdeponowanymi poprzez NETeller środkami w naszym serwisie, podczas wypłaty pobrana zostanie prowizja w wysokości 3.9% od kwoty." Chodzi o obrót bonusem? Tzn jak obrócisz nie podniorą prowizji?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|