Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
#601305 17/06/2006 15:14
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Czy orientujecie się może jak mogę zamknąć konto w Expekcie??

piszesz maila i zamykasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#601306 17/06/2006 22:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
Nie widzę HC Azjatyckich na mecz FRANCJI z KOREĄ - azjany pojawiają się później - czy expekt okroił ofertę? Już nie dadzą? Na wszyskie wcześniejsze mecze azjany były dostępne.

pozdrawiam
w_nie

#601307 18/06/2006 08:39
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Asiany pojawiają się przeważnie z samego rana w dniu meczu (przynajmniej tak jest w drugiej kolejce grupowej_, podobnie jest z over/under pkt za kartki. Reszta jest już na kilka dni przed meczem podana.

#601308 18/06/2006 12:15
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Coraz nizsze limity w Expekt i to na zdarzenia raczej popularne jak dzisiejszy -1.5 ah na Brazylie przyjeli zaledwie 121 pln, wcześniej na zakłady specjalne do max 500zl na ofertę średnio atrakcyjną. Jednak na handicapy powinni przyjmowac sporo wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Expekt najlepsze promo na rynku ale jak widać "kij ma 2 konce".

#601309 18/06/2006 15:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Ale ten expekt mnie wkurwia.
Na zaliczenie zakładu trzeba czekać nawet ponad godzinę.

Polecicie mi jakiegoś sprawniejszego/szybszego buka w sieci ???

#601310 18/06/2006 15:34
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Oczywiście poza Betandwin, bo z nimi nie chcę mieć więcej do czynienia. Są poniżej krytyki.

#601311 18/06/2006 22:44
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
Ale ten expekt mnie wkurwia.
Na zaliczenie zakładu trzeba czekać nawet ponad godzinę.

Polecicie mi jakiegoś sprawniejszego/szybszego buka w sieci ???
A tam, podstawowe zakłady (1X2, czy handicapy) rozliczają niemal natychmiast, a to, że specjalne zakłady trochę dłużej to może i lepiej. Wolę mieć kasę na koncie pół godziny później niż potem 2 dni pisać do ich Supportu, że się pomylili i są mi winni kasę.

#601312 19/06/2006 07:17
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
Witam,

Proszę o POMOC.
Moje pytanie brzmi następujaco:
Chodzi mi o obrót Bonusu 50% (wpłaciłem 800 - dostałem 400), za jaką kwotę musze dokonać zakładów. Jeśli dobrze pamiętam to była mowa o pięciokrotnym obrocie, tylko czy całą kwotą czy tylko bonusem.

Z góry dziękuje za podpowiedz.

#601313 19/06/2006 09:04
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Quote
Witam,

Proszę o POMOC.
Moje pytanie brzmi następujaco:
Chodzi mi o obrót Bonusu 50% (wpłaciłem 800 - dostałem 400), za jaką kwotę musze dokonać zakładów. Jeśli dobrze pamiętam to była mowa o pięciokrotnym obrocie, tylko czy całą kwotą czy tylko bonusem.

Z góry dziękuje za podpowiedz.

na zdarzenia MS musisz grac lacznie 2000pln obrocic np 1200 i 800. kurs dowolny , zaklady live tez sie licza

#601314 19/06/2006 10:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Dziś rano zlecona wypłata na moje konto w banku a o godzinie 12:05 kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#601315 20/06/2006 08:57
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Ktory wynik jest wynikiem dla buka z fazie pucharowej na Mś2006 ?
1 po 90 minutach ?
2 po dogrywce ew. katnych

#601316 20/06/2006 10:11
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
Dziś rano zlecona wypłata na moje konto w banku a o godzinie 12:05 kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Zleciłem w niedzielę wieczorem (pierwszą) wypłatę z expekta i do tej pory cisza, tzn. kasę z konta odjęło ale nic się nie dzieje - nawet żadnego maila nie wysłali.
To normalne ? Bo zdaje się że gdzieś czytałem iż expekt informuje o przeprowadzeniu wypłaty mailem.
Skanów dokumentów też nie żądali ...
Wypłata na konto bankowe.

#601317 20/06/2006 10:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Farciarz mnie poinformowali po 3 dniach i od tego maila 2 dni później kasa na koncie już była.

Schranzer

#601318 20/06/2006 10:20
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
Farciarz mnie poinformowali po 3 dniach i od tego maila 2 dni później kasa na koncie już była.

Schranzer

Dzięki, teraz wszystko jasne. Trza czekać ...

#601319 20/06/2006 14:45
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
Quote
Quote
Dziś rano zlecona wypłata na moje konto w banku a o godzinie 12:05 kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Zleciłem w niedzielę wieczorem (pierwszą) wypłatę z expekta i do tej pory cisza, tzn. kasę z konta odjęło ale nic się nie dzieje - nawet żadnego maila nie wysłali.
To normalne ? Bo zdaje się że gdzieś czytałem iż expekt informuje o przeprowadzeniu wypłaty mailem.
Skanów dokumentów też nie żądali ...
Wypłata na konto bankowe.

Ja tez nie wiem, co sie dzieje. Wczoraj wczesnie rano zlecilem wyplate i do poznego wieczora pieniadze z konta nie zeszly, tylko caly czas widnialy w polu "wypłaty w trakcie realizacji" (konto>wyplata>konta bankowe>na dole strony). Wczesniej z taka sytuacja sie nie spotkalem, wiec skasowalem tamta wyplate i wykonalem jeszcze jedna wieczorem. Dzis do okolo 13 pieniadze znowu nie zeszly, wiec napisalem do supportu i odpowiedzieli mi, ze zrealizowanie wyplaty trwa do 24h i poprosili o cierpliwosc. Tyle tylko, ze cierpliwosc mam juz na wyczerpaniu, bo chodzi o najwieksza wyplate w zyciu i troche sie denerwuje zwlaszcza, ze takiej sytuacji (takiego dlugiego okresu oczekiwania) jeszcze nie mialem.

Do miniecia 24h maja jeszcze trzy godziny czasu. Zobaczymy...

#601320 20/06/2006 16:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
Witam!

Expekt pobiera prowizję od wypłat na neteller? jeżeli tak to jak dużą?

pozdrawiam
w_nie

#601321 20/06/2006 16:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
Quote
Witam!

Expekt pobiera prowizję od wypłat na neteller? jeżeli tak to jak dużą?

pozdrawiam
w_nie

na stronie pisza cos takiego:
"Proszę zauważ, że jeśli nie dokonasz obrotu zdeponowanymi poprzez NETeller środkami w naszym serwisie, podczas wypłaty pobrana zostanie prowizja w wysokości 3.9% od kwoty."

#601322 20/06/2006 17:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Zakład:

Czy P Crouch strzeli bramkę w ciągu 90 minut?
Tak 3.10
Nie 1.33
(Wystawiony gracz musi wystartować żeby zakład był ważny)



wystartować to znaczy, że musi wyjść w pierwszej jedenastce czy ma tylko zagrać w spotkaniu np. ostatnie 10 minut po wejściu w 80 minucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#601323 20/06/2006 18:29
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Quote
Zakład:

Czy P Crouch strzeli bramkę w ciągu 90 minut?
Tak 3.10
Nie 1.33
(Wystawiony gracz musi wystartować żeby zakład był ważny)



wystartować to znaczy, że musi wyjść w pierwszej jedenastce czy ma tylko zagrać w spotkaniu np. ostatnie 10 minut po wejściu w 80 minucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Na 100% nie jestem pewny ale z tego co pamietam z bet24 to chyba musi wyjsc w 1 skladzie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (wiadomo nikt kursow 1,30 darmo nie rozdaje) pozdro

#601324 20/06/2006 21:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
Quote
Quote
Witam!

Expekt pobiera prowizję od wypłat na neteller? jeżeli tak to jak dużą?

pozdrawiam
w_nie

na stronie pisza cos takiego:
"Proszę zauważ, że jeśli nie dokonasz obrotu zdeponowanymi poprzez NETeller środkami w naszym serwisie, podczas wypłaty pobrana zostanie prowizja w wysokości 3.9% od kwoty."

Chodzi o obrót bonusem? Tzn jak obrócisz nie podniorą prowizji?

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,544
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1