|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
a to i ja od siebie dołożę ``peffke``  Lech - Pogoń alternatywna suma rzutów rożnych over 11 @2,30
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
no wlasnie tom mialem Ci juz kiedys pisac, zebys sie zainteresowal roznymi w Austrii tylko w ekstraklasie bo tam ladnie jada... Mozna sie oblowic, nie raz na live widzialem po 18 na mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
no wlasnie tom mialem Ci juz kiedys pisac, zebys sie zainteresowal roznymi w Austrii tylko w ekstraklasie bo tam ladnie jada... Mozna sie oblowic, nie raz na live widzialem po 18 na mecz a przyglądne się . dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
no wlasnie tom mialem Ci juz kiedys pisac, zebys sie zainteresowal roznymi w Austrii tylko w ekstraklasie bo tam ladnie jada... Mozna sie oblowic, nie raz na live widzialem po 18 na mecz a przyglądne się . dzięki  taki salzburg czy Austria wieden to taki ov11 sami robia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560 |
nie wiem moze sie nie znam ale dla mnie takie granie overów golowych i rożnych to loteria
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560 |
ja to w sumie tylko tenis i gemy , jak odłoże sumkę pewną to wale peffki na piłkę - choć czasem nie wejdą. Dla przykładu godzinę temu wpłata do bet 150 wypłata 850 i jeszcze kupon za 240 puszczony Grafszapy + pogon+1,5 + bayern II
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
ja to w sumie tylko tenis i gemy , jak odłoże sumkę pewną to wale peffki na piłkę - choć czasem nie wejdą. Dla przykładu godzinę temu wpłata do bet 150 wypłata 850 i jeszcze kupon za 240 puszczony Grafszapy + pogon+1,5 + bayern II jak tak siano trzepiesz to musze sie z Toba zakumplowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
ja to w sumie tylko tenis i gemy , jak odłoże sumkę pewną to wale peffki na piłkę - choć czasem nie wejdą. Dla przykładu godzinę temu wpłata do bet 150 wypłata 850 i jeszcze kupon za 240 puszczony Grafszapy + pogon+1,5 + bayern II jak tak siano trzepiesz to musze sie z Toba zakumplowac  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
nie wiem moze sie nie znam ale dla mnie takie granie overów golowych i rożnych to loteria dlatego rożne najlepiej gra się na live, widząc jaka sytuacja jest aktualnie na boisku. Natomiast granie przed meczem opiera się głównie na znajomości stylu gry obydwu zespołów, rangi meczu a nawet jak ktoś kiedyś zauważył .....pogody.... BTW, gra u buka to jest jedna wielka loteria albo jakby to napisał BKS.....LOTERYJA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
taa tutaj to co drugi miliardy trzepie, konta po kilku zakładach mają limitowane ja się pytam tylko o jedną rzecz, na jakim te buki zarabiają skoro tutaj tacy sami poważni inwestorzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
taa tutaj to co drugi miliardy trzepie, konta po kilku zakładach mają limitowane ja się pytam tylko o jedną rzecz, na jakim te buki zarabiają skoro tutaj tacy sami poważni inwestorzy  na mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
taa tutaj to co drugi miliardy trzepie, konta po kilku zakładach mają limitowane ja się pytam tylko o jedną rzecz, na jakim te buki zarabiają skoro tutaj tacy sami poważni inwestorzy  na mnie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Pasowaly by cos dzisiaj wygrac... Tylko w co uderzyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ja dzis licze na BTS w obu meczach polskiej ligi @3,61
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
wczoraj Home mecz przegrało/oddało, więc może dziś kolej na Tampiens/Nigatę? Jak juz szukac jakiejs niespodzianki to w meczu Tampines Maja juz mistrza wiec moga olac ten mecz no własnie się zastanawiam i bardziej bym w tych drugich wszedł co są koło Home, może sie ustawili, że w dupę, ale to tylko tak pisze sobie, a może mecz był normalny;] tak czy siak jakies lay trzeba będzie zapodać na live 5minut do końca, ale siedzi, z 1-0 na 1-2, elegancko green 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
1-3 koniec
skośne sprzedawczyki to są i tyle, chociaż jakby nie mówić to Warrions to nie patałachy do bicia, nieraz coś osiągali
także 2 i 3 drużyna u siebie w jednej kolejce w tyłek i to te co są zaraz koło siebie, dla mnie to dziwne, ale nie wnikam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
zresztą co mnie to, dają zarobić, więc ich lubię 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Osasuna Lech St Etienne Sparta Lens  perelki na dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Pasowaly by cos dzisiaj wygrac... Tylko w co uderzyc  spróbuj Kometę(czeski hokej)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Osasuna Lech St Etienne Sparta Lens  perelki na dzis  tak jak wczoraj Legia X2
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|