Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
#601325 22/06/2006 05:10
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Wczoraj Słonie pokonały Serbów a w Expekt mój kupon ciągle jest w trakcie. Czekam na kase.

Bonus: Unibet
#601326 22/06/2006 06:36
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
chyba moge odpowiedziec na to pytanie
Spełniłem warunki promocji i przed chwilą dokonałem dyspozycji wypłaty na neleller
do kwoty około 250 $ doliczyli jescze 0.8 $ opłaty manipulacyjnej. Pieniądz niewielki - ale daje pojęcie o tej firmie która za wszystko doliczy jakąś opłate

#601327 22/06/2006 06:47
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Wypłaty najlepiej zlecać wtorek środa. Przy takich zleceniach 1-2 i pieniądze na koncie.
Składałem zlecenia w poniedziałek- w srodę dostawałem e-meil a w piątek dopiero pieniądze były na koncie.
Fakt że czas trwania wypłaty na konto strasznie się wydłużł.

#601328 22/06/2006 06:50
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Expekt i tak pobiera niskie opłaty.
Coraz więcej buków przerzuca opłaty na nas, np Sportingbet kiedyś przelewy na moneybookers były bezpłatne.

#601329 22/06/2006 06:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
chyba moge odpowiedziec na to pytanie
Spełniłem warunki promocji i przed chwilą dokonałem dyspozycji wypłaty na neleller
do kwoty około 250 $ doliczyli jescze 0.8 $ opłaty manipulacyjnej. Pieniądz niewielki - ale daje pojęcie o tej firmie która za wszystko doliczy jakąś opłate
to poczytaj sobie o takich firmach jak BH i Betwin przy nich expekt to chyba prawdziwa perla!!! zawsze tu na nich psioczylem ale to co robia te 2 firmy wrecz mnie przeraza!!

#601330 22/06/2006 06:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
a tak ogolnie jak poczytam sobie o problemach z tymi bukami to jakos tak dziwnie zapiepszam zpowrotem do ziemniakow, ktorzy placa napewno regularnie i bez problemow!!!!

#601331 22/06/2006 07:19
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
Wypłaty najlepiej zlecać wtorek środa. Przy takich zleceniach 1-2 i pieniądze na koncie.
Składałem zlecenia w poniedziałek- w srodę dostawałem e-meil a w piątek dopiero pieniądze były na koncie.
Fakt że czas trwania wypłaty na konto strasznie się wydłużł.

JA złożyłem zlecenie wypłaty (na konto) w niedzielę a do dziś nie dostałem żadnego maila. Najśmieszniejsze że wczoraj trochę ugrałem na ruletce i chętnie zleciłbym kolejną wypłatę ale nie wiem czy można póki jeszcze pierwsza niezatwierdzona ????
Wiele słyszałem o szybkości wypłat expekta, teraz stwierdzam że to jakiś żart...

#601332 29/06/2006 16:58
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Witam!
Chce przedstawic sytuacje jaka na szczyt bezszczelnosci i złodziejstwa wykazal się expekt.
Miałem 22/06/2006 zagrany na live zakład kto będzie miał ostatni corne w 2 polowie meczu. (zagralem chorwatow)
Przedtsawie obustronne korespondencje:

@expekt
Szanowny Panie, stan konta zmienil sie, gdyz zaklady na Croatia - Australia (Specials) Last corner in the 2nd half ( ostatni rzut rozny w drugiej polowie) zostaly blednie rozliczone, co musielismy skorygowac.
Prawidlowy rezultat to Australia.

@ja

szanowna firmo!!
zauwazylem wlasnie w historii konta ze te zaklady zostale zmienione.
jestem w 100% pewien ze ostatni corner w 2 polowie wykonywali chorwaci a dokladnie Kovac. ogladalem ten mecz i przypominam sobie cala sytuacje...o ile dobrze pamietam to byla jeszcze sytuacja dla australiczykow blisko tego ze mogl byc dla nich corner ale bodajze skonczylo sie na rzucie wolnym a nie cornerze. Prosze jeszcze raz zobaczyc koncowe fragmenty tego meczu. , (ja niestety nie mam pomyslu jak moge obejrzec taka powtorke jeszcze raz co najmniej 3 min ostatnich tego meczu)a jesli sie myle w co naprawde niewierze to prosze o dokladne informacje. ja mimo wszytsko polecam kasete video itp. jesli wasza firma bazuje na raporcie fifa to musze stwierdzic ze juz raz raport byl bledny (chodzi o mecz portugalia-iran) gdzie w raporcie fifa bylo w cornerach 13-1 dla POR a w rzeczywistosci 14-1.

@expekt
….i tu najlepsze ;/

Ostatni rzut rozny dla Chorwacji padl poza regulaminowym czasem spotkania.

(maja miSZCZa)

Ja poki co odpisałem

przeciez nie bylo dogrywki!!
a co z tego ze byl w 93 min ..przeciez wiadome ze mecze rozliczacie tyle ile sedzia doliczy
PRZECIEZ TO JEST SMIESZNE TO CO TERAZ ZOSTALO MI NAPISANE
to tak, jakbyscie rozliczyli wynik arabia saudyjska-tunezja jako zwyciestwo arabi bo przeciez tunezja strzelila w 93 min na 2-2. lub nie szukajac daleko wlochy-australia mozna powiedziec ze byl X bo totti z karnego strzelil w 95minucie.
Nie macie swiadomosci ze troche sobie wyssaliscie z palca takie cos, szczerze mowiac to napisaliscie to jak do jakiegos laika

#601333 29/06/2006 17:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Quote
Witam!
Chce przedstawic sytuacje jaka na szczyt bezszczelnosci i złodziejstwa wykazal się expekt.
Miałem 22/06/2006 zagrany na live zakład kto będzie miał ostatni corne w 2 polowie meczu. (zagralem chorwatow)
Przedtsawie obustronne korespondencje:

@expekt
Szanowny Panie, stan konta zmienil sie, gdyz zaklady na Croatia - Australia (Specials) Last corner in the 2nd half ( ostatni rzut rozny w drugiej polowie) zostaly blednie rozliczone, co musielismy skorygowac.
Prawidlowy rezultat to Australia.

@ja

szanowna firmo!!
zauwazylem wlasnie w historii konta ze te zaklady zostale zmienione.
jestem w 100% pewien ze ostatni corner w 2 polowie wykonywali chorwaci a dokladnie Kovac. ogladalem ten mecz i przypominam sobie cala sytuacje...o ile dobrze pamietam to byla jeszcze sytuacja dla australiczykow blisko tego ze mogl byc dla nich corner ale bodajze skonczylo sie na rzucie wolnym a nie cornerze. Prosze jeszcze raz zobaczyc koncowe fragmenty tego meczu. , (ja niestety nie mam pomyslu jak moge obejrzec taka powtorke jeszcze raz co najmniej 3 min ostatnich tego meczu)a jesli sie myle w co naprawde niewierze to prosze o dokladne informacje. ja mimo wszytsko polecam kasete video itp. jesli wasza firma bazuje na raporcie fifa to musze stwierdzic ze juz raz raport byl bledny (chodzi o mecz portugalia-iran) gdzie w raporcie fifa bylo w cornerach 13-1 dla POR a w rzeczywistosci 14-1.

@expekt
….i tu najlepsze ;/

Ostatni rzut rozny dla Chorwacji padl poza regulaminowym czasem spotkania.

(maja miSZCZa)

Ja poki co odpisałem

przeciez nie bylo dogrywki!!
a co z tego ze byl w 93 min ..przeciez wiadome ze mecze rozliczacie tyle ile sedzia doliczy
PRZECIEZ TO JEST SMIESZNE TO CO TERAZ ZOSTALO MI NAPISANE
to tak, jakbyscie rozliczyli wynik arabia saudyjska-tunezja jako zwyciestwo arabi bo przeciez tunezja strzelila w 93 min na 2-2. lub nie szukajac daleko wlochy-australia mozna powiedziec ze byl X bo totti z karnego strzelil w 95minucie.
Nie macie swiadomosci ze troche sobie wyssaliscie z palca takie cos, szczerze mowiac to napisaliscie to jak do jakiegos laika

dokoncze moja opowiesc..
otoz szanowna firma expekt, postanowila poraz kolejny odkrecic zaklad na moja korzysc (szkoda ze po doklanie tygodniu przyszlo im do glowy zeby mnie oszukac) i ostatecznie poraz kolejny dali ze to chorwacja miala ostatni corner,a nie jak 2h temu australia (wrocili to pierwotnej wersji)
podsumowujac..SKANDAL !!!
naiwnego nabiora i mu zwina kase wciskajac bzdure, a bardziej zorientowanego zdenerwuja i sami sie osmiesza grabieza

pozdrawiam

#601334 29/06/2006 19:36
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
no jak tak moga zrobic,przeciez to zlodziejstwo w bialy dzien
a gadka,ze rozny byl ale po czasie the best <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#601335 01/07/2006 11:38
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
100% do 50 euro ale dla nowych:)
http://www.expekt.com/index.jsp?pageid=969


a tu cos dla starych useroow:
http://www.expekt.com/index.jsp?pageid=968

#601336 01/07/2006 12:30
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
czy to oferta dla wszystkich zarejestrowanych w expekt , czy trzeba otrzymać od nich emaila promocyjnego czy coś w rodzaju zaproszenia do promocji ?
pozdro
(antybetandwin) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#601337 01/07/2006 12:44
Dołączył: May 2006
Posty: 56
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 56
w regulaminie pisze że bonus może zostać użyty wyłącznie na spotkania Mistrzostw Świata.

#601338 01/07/2006 12:47
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
W warunkach pisze:

"Oferta ważna jest tylko dla odbiorców naszego newslettera, który przekierowuje do tej promocji bonusowej. "

Wiec chyba lipa...Mam nadzieje ze dostane miala na dniach!Bo fajna promocja!

#601339 01/07/2006 12:50
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
Ale własnie dostałem odpowieedz z supportu Expekta i napisali ze moge wziac udział w tej promocji a nie dostałem zadnego miala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Wiec spoko!


Pozdro

#601340 01/07/2006 13:10
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
"promocja skierowana do wszystkich klientow naszego serwisu."

#601341 01/07/2006 13:16
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
sorry , że głupio pytam ale czy wystarczy jak mam w ustawieniach mojego konta zaznaczone proszę prześlij mi oferty miesiąca oraz nowości - to wtedy jestem klientem serwisu ?

#601342 01/07/2006 13:36
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Nie wiem czy da wszystkich ostatni punkt regulaminu mówi ze trzeba otzrymać Newssletter.

Nie opierałbym sie na tym co mówi support, bo czsami gadaja głupoty?

Przepisy i warunki

- Oferta ważna jest tylko dla odbiorców naszego newslettera, który przekierowuje do tej promocji bonusowej.

#601343 01/07/2006 14:09
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
faknie gdyby sprawa sie wyjasniła bo dzisiaj ostatnie cwiercfinały a pozniej juz tylko 4 mecze w tych MŚ

#601344 01/07/2006 16:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
hmm 600 PLN na jakis zaklad... chyba sie skusze tylko mogliby na jakis polfinal dac jakies fajny zaklad specjalny z niskim kursikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker), 1,002 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,178
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1