|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35 |
Wczoraj Słonie pokonały Serbów a w Expekt mój kupon ciągle jest w trakcie. Czekam na kase.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
chyba moge odpowiedziec na to pytanie Spełniłem warunki promocji i przed chwilą dokonałem dyspozycji wypłaty na neleller do kwoty około 250 $ doliczyli jescze 0.8 $ opłaty manipulacyjnej. Pieniądz niewielki - ale daje pojęcie o tej firmie która za wszystko doliczy jakąś opłate
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Wypłaty najlepiej zlecać wtorek środa. Przy takich zleceniach 1-2 i pieniądze na koncie. Składałem zlecenia w poniedziałek- w srodę dostawałem e-meil a w piątek dopiero pieniądze były na koncie. Fakt że czas trwania wypłaty na konto strasznie się wydłużł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Expekt i tak pobiera niskie opłaty. Coraz więcej buków przerzuca opłaty na nas, np Sportingbet kiedyś przelewy na moneybookers były bezpłatne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
chyba moge odpowiedziec na to pytanie Spełniłem warunki promocji i przed chwilą dokonałem dyspozycji wypłaty na neleller do kwoty około 250 $ doliczyli jescze 0.8 $ opłaty manipulacyjnej. Pieniądz niewielki - ale daje pojęcie o tej firmie która za wszystko doliczy jakąś opłate to poczytaj sobie o takich firmach jak BH i Betwin przy nich expekt to chyba prawdziwa perla!!! zawsze tu na nich psioczylem ale to co robia te 2 firmy wrecz mnie przeraza!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
a tak ogolnie jak poczytam sobie o problemach z tymi bukami to jakos tak dziwnie zapiepszam zpowrotem do ziemniakow, ktorzy placa napewno regularnie i bez problemow!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Wypłaty najlepiej zlecać wtorek środa. Przy takich zleceniach 1-2 i pieniądze na koncie. Składałem zlecenia w poniedziałek- w srodę dostawałem e-meil a w piątek dopiero pieniądze były na koncie. Fakt że czas trwania wypłaty na konto strasznie się wydłużł. JA złożyłem zlecenie wypłaty (na konto) w niedzielę a do dziś nie dostałem żadnego maila. Najśmieszniejsze że wczoraj trochę ugrałem na ruletce i chętnie zleciłbym kolejną wypłatę ale nie wiem czy można póki jeszcze pierwsza niezatwierdzona ???? Wiele słyszałem o szybkości wypłat expekta, teraz stwierdzam że to jakiś żart...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
Witam! Chce przedstawic sytuacje jaka na szczyt bezszczelnosci i złodziejstwa wykazal się expekt. Miałem 22/06/2006 zagrany na live zakład kto będzie miał ostatni corne w 2 polowie meczu. (zagralem chorwatow) Przedtsawie obustronne korespondencje:
@expekt Szanowny Panie, stan konta zmienil sie, gdyz zaklady na Croatia - Australia (Specials) Last corner in the 2nd half ( ostatni rzut rozny w drugiej polowie) zostaly blednie rozliczone, co musielismy skorygowac. Prawidlowy rezultat to Australia.
@ja
szanowna firmo!! zauwazylem wlasnie w historii konta ze te zaklady zostale zmienione. jestem w 100% pewien ze ostatni corner w 2 polowie wykonywali chorwaci a dokladnie Kovac. ogladalem ten mecz i przypominam sobie cala sytuacje...o ile dobrze pamietam to byla jeszcze sytuacja dla australiczykow blisko tego ze mogl byc dla nich corner ale bodajze skonczylo sie na rzucie wolnym a nie cornerze. Prosze jeszcze raz zobaczyc koncowe fragmenty tego meczu. , (ja niestety nie mam pomyslu jak moge obejrzec taka powtorke jeszcze raz co najmniej 3 min ostatnich tego meczu)a jesli sie myle w co naprawde niewierze to prosze o dokladne informacje. ja mimo wszytsko polecam kasete video itp. jesli wasza firma bazuje na raporcie fifa to musze stwierdzic ze juz raz raport byl bledny (chodzi o mecz portugalia-iran) gdzie w raporcie fifa bylo w cornerach 13-1 dla POR a w rzeczywistosci 14-1.
@expekt ….i tu najlepsze ;/
Ostatni rzut rozny dla Chorwacji padl poza regulaminowym czasem spotkania.
(maja miSZCZa)
Ja poki co odpisałem
przeciez nie bylo dogrywki!! a co z tego ze byl w 93 min ..przeciez wiadome ze mecze rozliczacie tyle ile sedzia doliczy PRZECIEZ TO JEST SMIESZNE TO CO TERAZ ZOSTALO MI NAPISANE to tak, jakbyscie rozliczyli wynik arabia saudyjska-tunezja jako zwyciestwo arabi bo przeciez tunezja strzelila w 93 min na 2-2. lub nie szukajac daleko wlochy-australia mozna powiedziec ze byl X bo totti z karnego strzelil w 95minucie. Nie macie swiadomosci ze troche sobie wyssaliscie z palca takie cos, szczerze mowiac to napisaliscie to jak do jakiegos laika
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
Witam! Chce przedstawic sytuacje jaka na szczyt bezszczelnosci i złodziejstwa wykazal się expekt. Miałem 22/06/2006 zagrany na live zakład kto będzie miał ostatni corne w 2 polowie meczu. (zagralem chorwatow) Przedtsawie obustronne korespondencje:
@expekt Szanowny Panie, stan konta zmienil sie, gdyz zaklady na Croatia - Australia (Specials) Last corner in the 2nd half ( ostatni rzut rozny w drugiej polowie) zostaly blednie rozliczone, co musielismy skorygowac. Prawidlowy rezultat to Australia.
@ja
szanowna firmo!! zauwazylem wlasnie w historii konta ze te zaklady zostale zmienione. jestem w 100% pewien ze ostatni corner w 2 polowie wykonywali chorwaci a dokladnie Kovac. ogladalem ten mecz i przypominam sobie cala sytuacje...o ile dobrze pamietam to byla jeszcze sytuacja dla australiczykow blisko tego ze mogl byc dla nich corner ale bodajze skonczylo sie na rzucie wolnym a nie cornerze. Prosze jeszcze raz zobaczyc koncowe fragmenty tego meczu. , (ja niestety nie mam pomyslu jak moge obejrzec taka powtorke jeszcze raz co najmniej 3 min ostatnich tego meczu)a jesli sie myle w co naprawde niewierze to prosze o dokladne informacje. ja mimo wszytsko polecam kasete video itp. jesli wasza firma bazuje na raporcie fifa to musze stwierdzic ze juz raz raport byl bledny (chodzi o mecz portugalia-iran) gdzie w raporcie fifa bylo w cornerach 13-1 dla POR a w rzeczywistosci 14-1.
@expekt ….i tu najlepsze ;/
Ostatni rzut rozny dla Chorwacji padl poza regulaminowym czasem spotkania.
(maja miSZCZa)
Ja poki co odpisałem
przeciez nie bylo dogrywki!! a co z tego ze byl w 93 min ..przeciez wiadome ze mecze rozliczacie tyle ile sedzia doliczy PRZECIEZ TO JEST SMIESZNE TO CO TERAZ ZOSTALO MI NAPISANE to tak, jakbyscie rozliczyli wynik arabia saudyjska-tunezja jako zwyciestwo arabi bo przeciez tunezja strzelila w 93 min na 2-2. lub nie szukajac daleko wlochy-australia mozna powiedziec ze byl X bo totti z karnego strzelil w 95minucie. Nie macie swiadomosci ze troche sobie wyssaliscie z palca takie cos, szczerze mowiac to napisaliscie to jak do jakiegos laika dokoncze moja opowiesc.. otoz szanowna firma expekt, postanowila poraz kolejny odkrecic zaklad na moja korzysc (szkoda ze po doklanie tygodniu przyszlo im do glowy zeby mnie oszukac) i ostatecznie poraz kolejny dali ze to chorwacja miala ostatni corner,a nie jak 2h temu australia (wrocili to pierwotnej wersji) podsumowujac..SKANDAL !!! naiwnego nabiora i mu zwina kase wciskajac bzdure, a bardziej zorientowanego zdenerwuja i sami sie osmiesza grabieza pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
no jak tak moga zrobic,przeciez to zlodziejstwo w bialy dzien a gadka,ze rozny byl ale po czasie the best <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
czy to oferta dla wszystkich zarejestrowanych w expekt , czy trzeba otrzymać od nich emaila promocyjnego czy coś w rodzaju zaproszenia do promocji ? pozdro (antybetandwin) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 56 |
w regulaminie pisze że bonus może zostać użyty wyłącznie na spotkania Mistrzostw Świata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548 |
W warunkach pisze:
"Oferta ważna jest tylko dla odbiorców naszego newslettera, który przekierowuje do tej promocji bonusowej. "
Wiec chyba lipa...Mam nadzieje ze dostane miala na dniach!Bo fajna promocja!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548 |
Ale własnie dostałem odpowieedz z supportu Expekta i napisali ze moge wziac udział w tej promocji a nie dostałem zadnego miala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Wiec spoko!
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
"promocja skierowana do wszystkich klientow naszego serwisu."
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
sorry , że głupio pytam ale czy wystarczy jak mam w ustawieniach mojego konta zaznaczone proszę prześlij mi oferty miesiąca oraz nowości - to wtedy jestem klientem serwisu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Nie wiem czy da wszystkich ostatni punkt regulaminu mówi ze trzeba otzrymać Newssletter.
Nie opierałbym sie na tym co mówi support, bo czsami gadaja głupoty?
Przepisy i warunki
- Oferta ważna jest tylko dla odbiorców naszego newslettera, który przekierowuje do tej promocji bonusowej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
faknie gdyby sprawa sie wyjasniła bo dzisiaj ostatnie cwiercfinały a pozniej juz tylko 4 mecze w tych MŚ
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
hmm 600 PLN na jakis zaklad... chyba sie skusze tylko mogliby na jakis polfinal dac jakies fajny zaklad specjalny z niskim kursikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka