|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Czy którykolwiek z graczy strzeli hat-trick'a w regulaminowym czasie? NIE 1.01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
na to był limit 500 w fazie grupowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oni chyba dobrze przemysleli tę promocję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Czy też tak macie, że w zakładce "ZAKŁADY" zniknęła dziś opcja "HISTORIA"? Bo ja dziś jak się zalogowałem, to się poprostu rozpłynęła gdzieś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548 |
Nie wiem czy da wszystkich ostatni punkt regulaminu mówi ze trzeba otzrymać Newssletter.
Nie opierałbym sie na tym co mówi support, bo czsami gadaja głupoty?
Przepisy i warunki
- Oferta ważna jest tylko dla odbiorców naszego newslettera, który przekierowuje do tej promocji bonusowej. Mi napisali tak: "Witam, Szanowny Kliencie, moze Pan skorzystac z tej promocji. W kwestii zakladow - moze byc to spotkanie za dowlony kurs, takze zaklad live. Pozdrawiam, Malgorzata Radecka Support Expekt.com Ltd" Wiec jak by cos gadali ze nie dostalem jakiegos maila z ta promocja to ja juz sobie z nimi pogadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Zrobilem screen tej wiadomosci i jak cos moge w kazdej chwili pokazac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Kasa wlasnie poszla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
moze po prostu patrzysz na nowy miesiac ktory sie wlasnie dzis rozpoczal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548 |
Czy też tak macie, że w zakładce "ZAKŁADY" zniknęła dziś opcja "HISTORIA"? Bo ja dziś jak się zalogowałem, to się poprostu rozpłynęła gdzieś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Bez kitu u mnie tez znikneła choc juz z tydzien nic nie puszczałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
mam nadzieje ze nie zalimituja jakis milych zakladow specjalnych, zwlaszcza w meczu Wlochow, gdzie na bank zbyt duzo goli nie padnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Czy też tak macie, że w zakładce "ZAKŁADY" zniknęła dziś opcja "HISTORIA"? Bo ja dziś jak się zalogowałem, to się poprostu rozpłynęła gdzieś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Bez kitu u mnie tez znikneła choc juz z tydzien nic nie puszczałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> NALEŻY WYBRAĆ w trakcie I TAM JEST historia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
w regulaminie pisze że bonus może zostać użyty wyłącznie na spotkania Mistrzostw Świata. dokładnie, o co chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
jak bonus dostaje się do 24 godz po zakończeniu mistrzostw. Więc jakaś pomyłka w regulaminie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Hehe, więc bonus do wykorzystania na następnych MŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Mam jedno pytanie, otoz w punkcie 3 regulaminu jest informacja: 3. Bonus w kwocie 50 EURO zostanie dodany do Twojego konta gracza w ciągu 48 godzin od ostatniego gwizdka Mistrzostw Świata 2006. W takim razie jesli juz zainwestuje swój depozyt czyli te 600zl (150 EUR) na jeden zaklad, to moge wyplacic moj depozyt (600zl) nie czekajac na koniec Mistrzostw Świata i przyznanie bonusu (50 EUR), czy musze czekac na przyznanie bonusu i zrobienie nim obrotu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Hehe, więc bonus do wykorzystania na następnych MŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ehh, jak zwykle jest problem ze zrozumieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />...... Po pierwsze depozyt czyli te 600zl ma byc na MŚ, a oni dają nam te 50 EURO 48h po MŚ, wyrażne jest napisane: Jeżeli złożysz dowolny zakład za kwote 150€ lub więcej, na Mistrzostwa Świata 2006, damy Ci bonus w kwocie 50€ , [color:"red"]po finale 9 lipca! [/color] Po drugie w regulaminie nie ma żadnej mowy o tym że bonus ma być zainwestowany na MŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
We will deposit your bonus within 48h after the final whistle of World Cup as long as you have turned over at least 150 Euro or equivalent in other currency only at World Cup events in the sportsbook.
Co w tym jest niezrozumiałe. 150 EUR gramy tylko na WC, bonus otrzymujemy po finale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
macie moze jakis warty uwagi zaklad ktory nie jest zalimitowany, zeby mozna bylo te 600 PLN postawic ??? bo ja widze na wszystko limity 500 PLN, a na niektore rzeczy nawet 250 (i nie mowie tu o kursach 1.01, a o takich typu 1,3)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Expekt coś przycina, wypłata zlecona w niedziele zero potwierdzenia a w supporcie piszą że na dniach wypłata bedzie, coś się pogorszyli z wypłatami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Expekt coś przycina, wypłata zlecona w niedziele zero potwierdzenia a w supporcie piszą że na dniach wypłata bedzie, coś się pogorszyli z wypłatami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jedna interwencja wypłate zrobili o 12:30 z minutami a jest już na koncie Bravo dla Expektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
o jakim bonusie Wy mówicie? jest jakis dla starszych userów (korzystałem z ost. promocji na MS 50% od depozytu), trzeba było jakiegoś meila dostac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
na poprzedniej stronie dalem linki dla starych jest promocja taka ze grasz mecz z ms za 150euro i dostajesz po finale 50 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|