"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
#601345 01/07/2006 17:00
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Czy którykolwiek z graczy strzeli hat-trick'a w regulaminowym czasie?
NIE 1.01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#601346 01/07/2006 17:13
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
na to był limit 500 w fazie grupowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
oni chyba dobrze przemysleli tę promocję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#601347 01/07/2006 17:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Czy też tak macie, że w zakładce "ZAKŁADY" zniknęła dziś opcja "HISTORIA"? Bo ja dziś jak się zalogowałem, to się poprostu rozpłynęła gdzieś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#601348 01/07/2006 18:03
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
Quote
Nie wiem czy da wszystkich ostatni punkt regulaminu mówi ze trzeba otzrymać Newssletter.

Nie opierałbym sie na tym co mówi support, bo czsami gadaja głupoty?

Przepisy i warunki

- Oferta ważna jest tylko dla odbiorców naszego newslettera, który przekierowuje do tej promocji bonusowej.

Mi napisali tak: "Witam,

Szanowny Kliencie, moze Pan skorzystac z tej promocji.
W kwestii zakladow - moze byc to spotkanie za dowlony kurs, takze zaklad live.

Pozdrawiam,

Malgorzata Radecka
Support
Expekt.com Ltd"


Wiec jak by cos gadali ze nie dostalem jakiegos maila z ta promocja to ja juz sobie z nimi pogadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Zrobilem screen tej wiadomosci i jak cos moge w kazdej chwili pokazac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Kasa wlasnie poszla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Pozdro

#601349 01/07/2006 18:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
moze po prostu patrzysz na nowy miesiac ktory sie wlasnie dzis rozpoczal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D

#601350 01/07/2006 18:05
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
Quote
Czy też tak macie, że w zakładce "ZAKŁADY" zniknęła dziś opcja "HISTORIA"? Bo ja dziś jak się zalogowałem, to się poprostu rozpłynęła gdzieś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Bez kitu u mnie tez znikneła choc juz z tydzien nic nie puszczałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#601351 01/07/2006 18:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
mam nadzieje ze nie zalimituja jakis milych zakladow specjalnych, zwlaszcza w meczu Wlochow, gdzie na bank zbyt duzo goli nie padnie.

#601352 01/07/2006 18:13
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Quote
Czy też tak macie, że w zakładce "ZAKŁADY" zniknęła dziś opcja "HISTORIA"? Bo ja dziś jak się zalogowałem, to się poprostu rozpłynęła gdzieś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Bez kitu u mnie tez znikneła choc juz z tydzien nic nie puszczałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

NALEŻY WYBRAĆ w trakcie I TAM JEST historia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#601353 02/07/2006 17:58
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Są te limity 500 ?

#601354 03/07/2006 19:53
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
w regulaminie pisze że bonus może zostać użyty wyłącznie na spotkania Mistrzostw Świata.
dokładnie, o co chodzi?

#601355 03/07/2006 20:33
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
jak bonus dostaje się do 24 godz po zakończeniu mistrzostw. Więc jakaś pomyłka w regulaminie.

#601356 03/07/2006 20:42
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Hehe, więc bonus do wykorzystania na następnych MŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#601357 03/07/2006 23:24
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Mam jedno pytanie, otoz w punkcie 3 regulaminu jest informacja:
3. Bonus w kwocie 50 EURO zostanie dodany do Twojego konta gracza w ciągu 48 godzin od ostatniego gwizdka Mistrzostw Świata 2006.
W takim razie jesli juz zainwestuje swój depozyt czyli te 600zl (150 EUR) na jeden zaklad, to moge wyplacic moj depozyt (600zl) nie czekajac na koniec Mistrzostw Świata i przyznanie bonusu (50 EUR), czy musze czekac na przyznanie bonusu i zrobienie nim obrotu ?

#601358 04/07/2006 01:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Quote
Hehe, więc bonus do wykorzystania na następnych MŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ehh, jak zwykle jest problem ze zrozumieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />......
Po pierwsze depozyt czyli te 600zl ma byc na MŚ, a oni dają nam te 50 EURO 48h po MŚ, wyrażne jest napisane: Jeżeli złożysz dowolny zakład za kwote 150&#8364; lub więcej, na Mistrzostwa Świata 2006, damy Ci bonus w kwocie 50&#8364; , [color:"red"]po finale 9 lipca! [/color] Po drugie w regulaminie nie ma żadnej mowy o tym że bonus ma być zainwestowany na MŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#601359 04/07/2006 07:55
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
We will deposit your bonus within 48h after the final whistle of World Cup as long as you have turned over at least 150 Euro or equivalent in other currency only at World Cup events in the sportsbook.

Co w tym jest niezrozumiałe. 150 EUR gramy tylko na WC, bonus otrzymujemy po finale.

#601360 04/07/2006 09:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
macie moze jakis warty uwagi zaklad ktory nie jest zalimitowany, zeby mozna bylo te 600 PLN postawic ??? bo ja widze na wszystko limity 500 PLN, a na niektore rzeczy nawet 250 (i nie mowie tu o kursach 1.01, a o takich typu 1,3)

#601361 04/07/2006 10:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Expekt coś przycina, wypłata zlecona w niedziele zero potwierdzenia a w supporcie piszą że na dniach wypłata bedzie, coś się pogorszyli z wypłatami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#601362 04/07/2006 13:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Expekt coś przycina, wypłata zlecona w niedziele zero potwierdzenia a w supporcie piszą że na dniach wypłata bedzie, coś się pogorszyli z wypłatami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
jedna interwencja wypłate zrobili o 12:30 z minutami a jest już na koncie
Bravo dla Expektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#601363 04/07/2006 15:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
o jakim bonusie Wy mówicie? jest jakis dla starszych userów (korzystałem z ost. promocji na MS 50% od depozytu), trzeba było jakiegoś meila dostac?

#601364 05/07/2006 06:53
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
na poprzedniej stronie dalem linki dla starych jest promocja taka ze grasz mecz z ms za 150euro i dostajesz po finale 50 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK, kamel, forty, latajaca_holenderka), 1,379 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1