Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
#601485 12/08/2006 10:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
czy ktos dostal juz bonusa?ja wplacilem wczoraj kase, i poki co kase mam na koncie ale bez bonusu;/

jak wiecej niz 1 osoba zmej rodziny dostala bonus to tylko na 1 osobe moge dostac bonus tak?a o IP widze ze sie nie pytaja:P

Bonus: Unibet
#601486 12/08/2006 10:26
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Dla powracających do expekt.

Pamiętajcie, że o bonus dla powracających trzeba upomnięc się pod innym adresem : welcomeback@expekt.com a nie tak jak to jest w przypadku nowych pod signup...

Czyli wysyłamy meila na welcomeback@expekt.com i w tytule wpisujemy swój nick w expekt oraz kwotę jaką wpłaciliśmy

#601487 12/08/2006 11:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
tez tak zrobilem:)ale jeszcze nie dostalem bonusu;/ moze w poniedzialek bedzie

#601488 12/08/2006 11:40
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
czy ktos dostal juz bonusa?ja wplacilem wczoraj kase, i poki co kase mam na koncie ale bez bonusu;/

jak wiecej niz 1 osoba zmej rodziny dostala bonus to tylko na 1 osobe moge dostac bonus tak?a o IP widze ze sie nie pytaja:P
ja dostałem po 4 godzinkach 200 pln bonusu

#601489 12/08/2006 13:32
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
Zapisze sie do expekt z linku polecajacego, mam zamiar wplacic 400pln, jest ktos chetny na podanie linka na PW?
Prosze o podawanie linkow osob ktore sa chetnie zaplacic mi jakas kwote za zapis.

mam zamiar grac do momentu az ugram 2000pln lub strace wszytsko.

#601490 12/08/2006 13:38
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Zapisze sie do expekt z linku polecajacego, mam zamiar wplacic 400pln, jest ktos chetny na podanie linka na PW?
Prosze o podawanie linkow osob ktore sa chetnie zaplacic mi jakas kwote za zapis.

mam zamiar grac do momentu az ugram 2000pln lub strace wszytsko.
Takie propozycje są sprzeczne z regulaminem forum.
Teoretycznie powinien być ban. Ciekawe jak moderatorzy tym razem zareagują... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#601491 12/08/2006 16:08
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
witam! mam problem chciałbym wypłacić kasę z Expekt jeszcze nigdy nie wypłacałem z tamtąd kasy.

mam konto w INTELIGO .

1/ pytańko jaką nazwę banku mam wpisać INTELIGO czy PKO?

2/i co mam wpisać w adresie? skąd mam taki adres wziąść?

z góry dzięki

#601492 12/08/2006 16:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
Quote
witam! mam problem chciałbym wypłacić kasę z Expekt jeszcze nigdy nie wypłacałem z tamtąd kasy.

mam konto w INTELIGO .

1/ pytańko jaką nazwę banku mam wpisać INTELIGO czy PKO?

2/i co mam wpisać w adresie? skąd mam taki adres wziąść?

z góry dzięki

1/ moze byc Inteligo ,moze byc tez PKO Inteligo
2/a co do adresu to jest on na stronie glownej inteligo w dziale kontakt,

Inteligo
ul. Wspólna 47/49
00-684 Warszawa

#601493 12/08/2006 16:17
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Quote
witam! mam problem chciałbym wypłacić kasę z Expekt jeszcze nigdy nie wypłacałem z tamtąd kasy.

mam konto w INTELIGO .

1/ pytańko jaką nazwę banku mam wpisać INTELIGO czy PKO?

2/i co mam wpisać w adresie? skąd mam taki adres wziąść?

z góry dzięki

mam konto inteligo i wpisuje zawsze następujące dane :
pko bp sa cbe inteligo
al. armii ludowej 26
00-609-warszawa
swift - BPKOPLPW

#601494 13/08/2006 05:00
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
Quote
Promocja obowiązuje do 27 sierpnia. Bonusem trzeba obrócić 3 razy po kursie minimum 1,6.
czy ten kurs 1,6 obejmuje zakład na AKO 1,6 /np. 3 mecze po 1,2/ czy też że w zakładzie combo musi musi być zdarzenie z co najmniej jednym kursem 1,6

#601495 13/08/2006 15:46
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
jest jakis okreslony czas na obrot bonusem??

#601496 13/08/2006 21:29
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Czy moglby ktos napisac ile do nich idzie czasu teraz kasa, przelew online.

#601497 13/08/2006 21:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
@saniol: Wydaje mi się, że wystarczy AKO = 1.60. Wszyscy poza Betway tak naliczają.

@ciacho1984: Wpłacałem przelewem do nich w piątek po południu (mBank) a pieniądze byłuy na koncie w sobote wieczorem.

#601498 13/08/2006 22:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
O której dopisują bonusy?

#601499 14/08/2006 08:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Mi odpisali na mejla jakos za 30min i wtedy juz bonus byl dopisany.

#601500 14/08/2006 09:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
ja na bonusa powrotnego czekalem 3 dni wyslalem z 10 maili i na zadnego nie odpisali ogolem ich support jest do bani, teraz kiedy chce wyplacic pieniadze i mam zagrane zaklady za 700zl po kursach 2.0 i wyzszych wciaz pisze ze nie mam zrobionego obrotu...

#601501 14/08/2006 14:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
wy tez macie takie glupie limity w expekcie?? dzisiaj chcialem zagrac pare kuponow i na kazdym mialem limit 100zl a reszte do akceptacji hmm... czesto sie to zdarza??

#601502 14/08/2006 16:02
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
ja mam bez żadnych limitów, ale z jedynm Expekt dał ciała. Wczoraj zleciłem wypłatę, a dziś kasy jeszcze nie było na MB, więc jeśli jutro "pracują" jak w święta to kaska dopiero w środę :-(

#601503 14/08/2006 16:36
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Quote
wy tez macie takie glupie limity w expekcie?? dzisiaj chcialem zagrac pare kuponow i na kazdym mialem limit 100zl a reszte do akceptacji hmm... czesto sie to zdarza??

w maire czesto
dla mnie najczesciej jak gram zdarzenia dwudrogowe tj: np tenis czy h&h
tylko raz w ciagu tego roku mi sie zdarzylo aby odrzucili kwote do akceptacji

#601504 14/08/2006 19:23
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Jak jest z obrotem bonusu w Expekcie? Chodzi mi tylko o to czy nie robia tego na tej samej zasadzie co BWIN, czyli ze pieniadze wygrane z zakladow do obrotu sie nie licza. Ja bym chciał wpłacić tam kase i zrobic obrot w jednym zakładzie(600zł)tylko po waszych postach zacząłem się obawiac czy to nie jest na EXPEKT za wysoka stawka?:/ Dodam, że chciałbym postawić na MLB. Nie będzie problemu z akceptacją zakładu?

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, $-man), 1,689 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1