|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
czy ktos dostal juz bonusa?ja wplacilem wczoraj kase, i poki co kase mam na koncie ale bez bonusu;/
jak wiecej niz 1 osoba zmej rodziny dostala bonus to tylko na 1 osobe moge dostac bonus tak?a o IP widze ze sie nie pytaja:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Dla powracających do expekt. Pamiętajcie, że o bonus dla powracających trzeba upomnięc się pod innym adresem : welcomeback@expekt.com a nie tak jak to jest w przypadku nowych pod signup... Czyli wysyłamy meila na welcomeback@expekt.com i w tytule wpisujemy swój nick w expekt oraz kwotę jaką wpłaciliśmy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
tez tak zrobilem:)ale jeszcze nie dostalem bonusu;/ moze w poniedzialek bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
czy ktos dostal juz bonusa?ja wplacilem wczoraj kase, i poki co kase mam na koncie ale bez bonusu;/
jak wiecej niz 1 osoba zmej rodziny dostala bonus to tylko na 1 osobe moge dostac bonus tak?a o IP widze ze sie nie pytaja:P ja dostałem po 4 godzinkach 200 pln bonusu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
Zapisze sie do expekt z linku polecajacego, mam zamiar wplacic 400pln, jest ktos chetny na podanie linka na PW? Prosze o podawanie linkow osob ktore sa chetnie zaplacic mi jakas kwote za zapis.
mam zamiar grac do momentu az ugram 2000pln lub strace wszytsko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Zapisze sie do expekt z linku polecajacego, mam zamiar wplacic 400pln, jest ktos chetny na podanie linka na PW? Prosze o podawanie linkow osob ktore sa chetnie zaplacic mi jakas kwote za zapis.
mam zamiar grac do momentu az ugram 2000pln lub strace wszytsko. Takie propozycje są sprzeczne z regulaminem forum. Teoretycznie powinien być ban. Ciekawe jak moderatorzy tym razem zareagują... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344 |
witam! mam problem chciałbym wypłacić kasę z Expekt jeszcze nigdy nie wypłacałem z tamtąd kasy.
mam konto w INTELIGO .
1/ pytańko jaką nazwę banku mam wpisać INTELIGO czy PKO?
2/i co mam wpisać w adresie? skąd mam taki adres wziąść?
z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
witam! mam problem chciałbym wypłacić kasę z Expekt jeszcze nigdy nie wypłacałem z tamtąd kasy.
mam konto w INTELIGO .
1/ pytańko jaką nazwę banku mam wpisać INTELIGO czy PKO?
2/i co mam wpisać w adresie? skąd mam taki adres wziąść?
z góry dzięki 1/ moze byc Inteligo ,moze byc tez PKO Inteligo 2/a co do adresu to jest on na stronie glownej inteligo w dziale kontakt, Inteligo ul. Wspólna 47/49 00-684 Warszawa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
witam! mam problem chciałbym wypłacić kasę z Expekt jeszcze nigdy nie wypłacałem z tamtąd kasy.
mam konto w INTELIGO .
1/ pytańko jaką nazwę banku mam wpisać INTELIGO czy PKO?
2/i co mam wpisać w adresie? skąd mam taki adres wziąść?
z góry dzięki mam konto inteligo i wpisuje zawsze następujące dane : pko bp sa cbe inteligo al. armii ludowej 26 00-609-warszawa swift - BPKOPLPW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367 |
Promocja obowiązuje do 27 sierpnia. Bonusem trzeba obrócić 3 razy po kursie minimum 1,6. czy ten kurs 1,6 obejmuje zakład na AKO 1,6 /np. 3 mecze po 1,2/ czy też że w zakładzie combo musi musi być zdarzenie z co najmniej jednym kursem 1,6
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271 |
jest jakis okreslony czas na obrot bonusem??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Czy moglby ktos napisac ile do nich idzie czasu teraz kasa, przelew online.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
@saniol: Wydaje mi się, że wystarczy AKO = 1.60. Wszyscy poza Betway tak naliczają.
@ciacho1984: Wpłacałem przelewem do nich w piątek po południu (mBank) a pieniądze byłuy na koncie w sobote wieczorem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
O której dopisują bonusy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Mi odpisali na mejla jakos za 30min i wtedy juz bonus byl dopisany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284 |
ja na bonusa powrotnego czekalem 3 dni wyslalem z 10 maili i na zadnego nie odpisali ogolem ich support jest do bani, teraz kiedy chce wyplacic pieniadze i mam zagrane zaklady za 700zl po kursach 2.0 i wyzszych wciaz pisze ze nie mam zrobionego obrotu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284 |
wy tez macie takie glupie limity w expekcie?? dzisiaj chcialem zagrac pare kuponow i na kazdym mialem limit 100zl a reszte do akceptacji hmm... czesto sie to zdarza??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
ja mam bez żadnych limitów, ale z jedynm Expekt dał ciała. Wczoraj zleciłem wypłatę, a dziś kasy jeszcze nie było na MB, więc jeśli jutro "pracują" jak w święta to kaska dopiero w środę :-(
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
wy tez macie takie glupie limity w expekcie?? dzisiaj chcialem zagrac pare kuponow i na kazdym mialem limit 100zl a reszte do akceptacji hmm... czesto sie to zdarza?? w maire czesto dla mnie najczesciej jak gram zdarzenia dwudrogowe tj: np tenis czy h&h tylko raz w ciagu tego roku mi sie zdarzylo aby odrzucili kwote do akceptacji
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Jak jest z obrotem bonusu w Expekcie? Chodzi mi tylko o to czy nie robia tego na tej samej zasadzie co BWIN, czyli ze pieniadze wygrane z zakladow do obrotu sie nie licza. Ja bym chciał wpłacić tam kase i zrobic obrot w jednym zakładzie(600zł)tylko po waszych postach zacząłem się obawiac czy to nie jest na EXPEKT za wysoka stawka?:/ Dodam, że chciałbym postawić na MLB. Nie będzie problemu z akceptacją zakładu?
|
|
|
Link skopiowany do schowka