|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
skandal powinni tych gburów z Torunia do 2 spuścić Spuścic nie spuszcza, ale jakieś minusowe punkty na starcie przyszłorocznego sezonu są bardzo możliwe
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
te kurwy wykonbinowaly ze im sie upiecze dzis i jutro beda kazali im odjechac zawody a wtedy nowy skald sie zglasza bo ten jebany pussy team kryjom, kowalik i zabik tak chcieli zaskoczyc manewrami taktycznymi zielonke ze dzis 5 juniorow musialoby jechac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Czy za bilety zwróci Toruń ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Czy za bilety zwróci Toruń ?? oddadza w pzyszlym roku bilety na mecze z toruniem beda za free
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Przecież to Toruń powinien zapłacić za wszystko. Co po minusowych pkt jak później i tak są play-off czyli to żadna kara a przecież nie dadzą im -10 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
pieniadze to huj karkosik nawet nie zauwazy takiej sumy raczej powinni im dojebac tyle minusowych pkt zeby mieli odrazu spadek zapewniony i to bedzie korzystne dla wszytkich a najbardziej dla torunia. wyjebia pseudo dzialaczy i doradcow i wznowia szkolenie mlodziezy z ktorej kiedys przeciez torun slynol i po 10 latach zrobia majstra
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029 |
toruniowi nic nie zrobia nie po to ich pchali do finalu zeby im teraz gigantyczne kwoty walic czy sciagac ich w otchlan nizszej ligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Ponadto, reporterzy nSport Gabriel Waliszko i Michał Łopaciński będą także śledzić i na bieżąco relacjonować ze stadionu w Zielonej Górze przygotowania Stelmetu Falubazu i Unibaksu do wielkiego finału, a z toruńskiej starówki, gdzie kibice „Aniołów” na telebimach będą oglądać spotkanie, relacje nadawać będzie reporter Filip Adamus. /strona nsportu starówka do remontu ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
zobaczymy jak to sie odbije na frekwencji na motoarenie. torunscy kibice potrafia atykulowac swoje zadania. nie podobal im gollob w druzynie i oficjalnie to prezentowali a to co dzis psedo menagerka odjebala to znacznie wiekszy smrod i polowe kibicow mniej na stadionie w przyszlym roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
chciałem nabyć w poniedziałek bilet na finał /wyśmiano mnie -panie od wczoraj nie ma /-nie ma to nie ma  /zadzwoniłem gdzie trzeba i .........finału nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
zawodnicy chcieli jechać
ale przecież nie mogli , Karkosik i Twoja banka pedałów
RZYGAĆ TOBĄ FRAJERZE
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
brawo Minge , jedz po tej jebanej kurwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
W wiadomościach sportowych na tvp potwierdzili, że klub toruński grożą wysokie sankcje z degradacją włącznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
na wstępie powinni im odebrać srebro i odpowiednio na podium powinna znaleść się Unia i Włókniarz.Ale dziadostwo sie zrobilo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
zgadza się ! I tak od początku mnie medale z Gollobem nie obchodiły wiec zadna strata.
Do tego zdegradować pajaców ! ja przeboleje , ale na stadionie nie bedzie kiełbasiarzy i innych słoneczników.
Wracamy do Stali lub Apatora !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Pewnie dziś już niewiele sie dowiemy,jutro jakies zebranie czy cokolwiek powinno być
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Witkowski powiedział, że "zebranie" w środę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
W wiadomościach sportowych na tvp potwierdzili, że klub toruński grożą wysokie sankcje z degradacją włącznie a co na to kilkanaście tyś kibiców na stadionie  karna degradacja i już... można jechać juniorami jak ma się taką szkółkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
konsekwencje beda spore bo i w samym Toruniu bedzie pieklo. To miasto z Zalewskim na czele dzialalo w idei rozwoju zuzla jako wizytwki miasta. to sie teraz dorobili wizytowki placzkow i idiotow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|