Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
conrad, jasne ze nie mozna dolaczyc "kilku pewniakow" do kuponu bo betfair to gielda, z technicznego punktu widzenia ciezko byloby znalezc druga osobe ktora chcialaby grac np. 8 czy 10 identycznych kombinacji zakladow jak Ty.

Poza tym fakt, ze sa gielda (nie sa strona w zakladach, nie grasz przeciwko nim, ale innej osobie) powoduje, ze sa dla mnie najbardziej wiarygodni- w przeciwienstwie do tradycyjnych bukmacherow, dla ktorych jestes przeciwnikiem.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
conrad, jasne, ze nie mozna dodac "kilku pewniakow" do kuponu, bo betfair to gielda i tak mysle, ze z technicznego punktu widzenia byloby bardzo ciezko znalezc druga osobe, obstawiajaca identyczna jak Ty kombinacje 8 czy 10 zakladow.

Sam fakt, ze sa gielda (nie sa strona w zakladach, nie grasz przeciwko nim, ale innej osobie) sprawia, ze sa najbardziej wiarygodni-w przeciwnienstwie do tradycyjnych bukmacherow dla ktorych jestes przeciwnikiem....

Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
sorry za spamowanie, w czasie zapisywania dostalem komunikat o bledzie, wiec napisalem jeszcze raz...

Dołączył: May 2006
Posty: 183
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 183
mają długą procedurę, ale jak nie masz więcej niż 1 konta to nie ma się o co obawiać. jeżeli chodzi o wybór lig - nie znam 1 firmy, w której byłoby tyle zakładów. raczej musisz zapisać sie do kilku regionalnych buków, żeby mieć podobną ofertę.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
bohem dzieki

#601690 20/09/2006 16:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Ok mam pytanie:

Jakiego bukmachera polecacie do obstawiania hokeja?? ( europejskiego i nhl ).
Naljepiej żeby nie było minimum wpłaty.

Mam już konto na GB gdzie sobie stawiam.
Mam te ż eurobeta ale oni na większość lig hokejowych dają minimum 3 mecze a ja gram single albo 2 max na kupon.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
Znajomy szuka bukmachera, u którego będzie mógł przechowywać wysokie kowty(kilka tysięcy), ma szeroką ofertę, a przede wszystkim ma bardzo bogatą ofertę live bettingu. Chodzi tutaj o buka tradycyjnego, nie o giełdę zakładów. Kogo polecicie ?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jest 10+ firm, gdzie spokojnie możesz przetrzymywać dowolne kwoty. Rozejrzej się w ofertach, a sprawę bezpieczeństwa spokojnie odstaw na sam koniec..

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Quote
Znajomy szuka bukmachera, u którego będzie mógł przechowywać wysokie kowty(kilka tysięcy), ma szeroką ofertę, a przede wszystkim ma bardzo bogatą ofertę live bettingu. Chodzi tutaj o buka tradycyjnego, nie o giełdę zakładów. Kogo polecicie ?
na poprzedniej stronie masz nazwy firm - jeśli w grę wchodzi taka kwota to tylko tam - ja bym nie ryzykował w innych - zresztą wystarczy posty poczytac o innych i wyciągnąć wnioski - pozdro -

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
Witam!!
Czy jest jakas firma poza Bwin i Betadhome gdzie mozna obstawiac hokej poslki? Dzieki z góry za odpowiedz

Dołączył: May 2006
Posty: 183
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 183
Quote
Witam!!
Czy jest jakas firma poza Bwin i Betadhome gdzie mozna obstawiac hokej poslki? Dzieki z góry za odpowiedz

Marcios, no właśnie - też kiedyś szukałem i nie znalazłem. fajnie by było porównać ofertę.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
P
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
Quote
Witam!!
Czy jest jakas firma poza Bwin i Betadhome gdzie mozna obstawiac hokej poslki? Dzieki z góry za odpowiedz

www.pinnaclesports.com [pinnaclesports.com]

Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
Kursy na dzisiejsze mecze Ligi Mistrzow

[Linked Image]

Dołączył: May 2006
Posty: 88
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 88
Quote
Quote
Witam!!
Czy jest jakas firma poza Bwin i Betadhome gdzie mozna obstawiac hokej poslki? Dzieki z góry za odpowiedz

www.pinnaclesports.com [pinnaclesports.com]

dzięki. a jakiś ze standardowymi zakładami 1x2?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Quote
Quote
Quote
Witam!!
Czy jest jakas firma poza Bwin i Betadhome gdzie mozna obstawiac hokej poslki? Dzieki z góry za odpowiedz

www.pinnaclesports.com [pinnaclesports.com]

dzięki. a jakiś ze standardowymi zakładami 1x2?

http://www.bet24.com/

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4
Szanowny Graczu.


Po sprawdzeniu Pana konta przez Dział Bezpieczeństwa zdecydowaliśmy się na bezpowrotne zamknięcie konta.
Niestety- zgodnie z naszym regulaminem- nie podajemy żadnych szczegółów tej decyzji.

"ODPOWIEDZIALNOŚĆ CYWILNA/PRZETWARZANIE DANYCH
4. Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie BAW International Ltd., bez podawania przyczyn."

Wypłata wpłaconego przez Pana depozytu jest w trakcie realizacji- bonus oraz zakłady zostały anulowane.

Z poważaniem,

Support Team z bwin



takie zlodzieje, ugralem sobie 220 zl i mi konto zamkneli.
ucekajcie z tego zlodziejskiego buka i odpowiednio go reklamujcie wsrod jeszcze nie wtajemniczonych

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
Kursy na dzisiejsze mecze Ligi Mistrzow

[Linked Image]

Nie bardzo rozumiem jak na LM moga gdzies byc lepsze kursy niz w Mansion? Tam przed meczami masz 0,4% - 0,5% prowizji i jak obstawiasz to co jest to dostajesz taki kurs jak widac a nie -5% jak w Betfair.

Oczywiscie oferta jest tam bardzo mala ale jak juz vos jest to wiekszosc kursow bedzie najwyzsza. Oczywiscie trafia sie jakies wyjatki ale szybo beda sie musialy dopasowac do kursow BF - Mansion.

Wojtek

Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
Przed nami kolejne mecze grupowe Ligi Mistrzow. W dwoch meczach wystapia Polacy: Lewandowski w Szachtarze i Kowalewski w Spartaku. Ponizej najlepsze kursy.
Jesli chodzi o Mansion to poza skromna oferta maja tez niska ilosc dostepnych srodkow i ciezko jest handlowac zakladami lub grac kontra.

[Linked Image]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Co oznacza ta niska ilosc dostepnych srodkow? Dlaczego ciezko handlowac zakladami i grac kontra? Nie widze specjalnej roznicy w stosunku do Betfair oprocz 10x nizszej marzy. Oczywiscie chodzi o to co maja w ofercie bo tojest podstawowa wada, ze oferta tak mala.

Wojtek

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Akhu, rymoholik, Sensei, betowiec, Lukasz111, $-man, forty, 11kera11, aker, latajaca_holenderka, alfa), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1