Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#601979 14/06/2006 18:28
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni TEMAT [mecz.org]

Bonus: Unibet
#601980 14/06/2006 21:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Banik jezel iwpalcilem 123 zł i dostalem tyle samo bonusu to musze to i to obrocic ? ile razy i jaki kurs minimalny ? prosze o odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#601981 14/06/2006 22:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
ludzie, czy wy nie umiecie czytac ??? przeciez to jest w regulaminie i przynajmniej ze 20 razy na tym forum...

#601982 14/06/2006 22:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
E
member
member
E Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
ponawiam swoja pytanie. Czy ktoś wie czy program partnerski Betsson działa ? Nie mogłem się zarejestrować, cały czas wywalało, że coś jest źle ale mimo poprawek nie akceptowało zapisu.

Pozdrawiam

#601983 14/06/2006 22:14
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
Quote
Banik jezel iwpalcilem 123 zł i dostalem tyle samo bonusu to musze to i to obrocic ? ile razy i jaki kurs minimalny ? prosze o odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

min 1,23 i pieciokrotny obrót samego bonusa.

Przy okazji pytanie do Banika:
promocja 333 nadal aktualna?
w szczegółach promocji jest napisane : Promocja trwa od 19.05.2006 do 10.06.2006
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#601984 15/06/2006 07:54
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Szanowny Panie Banik
jestem osoba grajaca u kilku bukow w zaleznosci od kursow. Prosze mnie konkretnie przekonac ze powinienem powierzyc swoje srodki na gre w Pana firmie. Wykluczam bonus, poniewaz obracajac 6 razy suma depozytu czy depozytu i bonusu przecietnie trace na tym tyle ile wynosi kwota bonusu mniej wiecej gdyz macie zanizone stawki na faworytow co powoduje ze gra nie jest warta swieczki. Prosze o podanie zatem obiektywnych cech lepszych od konkurencji w ktorej gram dotychczas
Z powazaniem
Artur

#601985 15/06/2006 07:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
pietroc1908 nie badz za madry po to ejst temat zalozony by sie spytac nie musisz lamusie odpowiadac znajdzie cie inny ktos wpozadku dzieki marty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#601986 15/06/2006 08:06
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
promocja 333 była do wczoraj

#601987 15/06/2006 08:45
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Szanowny Panie Banik
jestem osoba grajaca u kilku bukow w zaleznosci od kursow. Prosze mnie konkretnie przekonac ze powinienem powierzyc swoje srodki na gre w Pana firmie. Wykluczam bonus, poniewaz obracajac 6 razy suma depozytu czy depozytu i bonusu przecietnie trace na tym tyle ile wynosi kwota bonusu mniej wiecej gdyz macie zanizone stawki na faworytow co powoduje ze gra nie jest warta swieczki. Prosze o podanie zatem obiektywnych cech lepszych od konkurencji w ktorej gram dotychczas
Z powazaniem
Artur

Stary bez jaj - co ty pieprzysz?
Na kursy w betsson nie narzekaj ( porównaj z kursami w dziadostwie o nazwie BAH - ci to dopiero mają marże), owszem na faworytów często zaniżają kursy jednak wobec faktu promocji normalna taktyka buka. Z drugiej strony pozytywem tego faktu jest mozliwość częstego upolowania naprawde fajnego kursu na underdoga (kilka razy udało mi sie znaleźć pod tym kątem najwyższy kurs w sieci - chociażby na Ekwador z Polską kurs 4.5). Następna sprawa betsson w miare wcześnie wystawia kursy na spotkania mistrzostw świata, i kilka dni wcześniej można obstawić mecz po dobrym kursie. Ostatnio był dobry kurs na Mexyk z Angolą ( ja obstawiłem po kursie 1.52 w betsson teraz znacznie niższy). A zarzut że przegrywasz bonus bo obró za wysoki i dlatego sie nie opłaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> nie bądźmy dziećmi, buk chce zarobić na tobie ty na buku, i 100% od depozytu na starcie to spory handicap dla ciebie w tej rozgrywce...

A odnośnie tego co w betsson nie jest cacy
- zasady akceptacji zakładów - po prostu skandal. Obstawiając zakład oczekuje prostych zasad- tyle ryzykuje tyle moge wygrać i finito. a w betsson czeski film
- remis Argentyny z WKS za sume 35 euro wogle mi system nie zaakceptował
- zwycięstwo Mexyku z Angolą za klikadziesiat euro, obstawiam zakład wieczorem a dopiero rano pojawia mi sie ten zakład w zakładce otwartych zakładów, przez całą noc miałem tylko odjęte pieniądze a zakładu ani widu ani słychu
Sorki ale nie widze możliwości współpracy z firmą w lktórej nie mam pewności co sie dzieje z obstawionym przeze mnie zakładem. Jeśli to sie nie zmieni to pożegnam sie z betsson ( obrót juz mam dawno zrobiony, więc to nie kłopot)

#601988 15/06/2006 09:00
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
gryzonko mi też nie akceptowali ale z tego co widzę to poprawili już system, bo ostatnio ani jednego zakładu mi nie anulowali.

#601989 15/06/2006 11:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
Tunisia - Saudi Arabia : Azjatycki handicap(0-0,5)
z 1100 zl mam 0(!)
-oczywiscie na emaile 0 odzewu...

#601990 15/06/2006 12:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Czy BETSSON wprowadzi Polska Lige Żużlowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?

#601991 15/06/2006 13:54
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Tunisia - Saudi Arabia : Azjatycki handicap(0-0,5)
z 1100 zl mam 0(!)
-oczywiscie na emaile 0 odzewu...

napisalbys jaki typ dales...jesli 1 to cala stawka przegrywa, jesli 2 to cala stawka wygrywa

#601992 15/06/2006 14:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
Quote
Quote
Tunisia - Saudi Arabia : Azjatycki handicap(0-0,5)
z 1100 zl mam 0(!)
-oczywiscie na emaile 0 odzewu...

napisalbys jaki typ dales...jesli 1 to cala stawka przegrywa, jesli 2 to cala stawka wygrywa
oczywiscie dawalem na tunezje...
ale chyba to jest azjatycki i powinno byc zwrocona polowa stawki...chyba ,ze to jest jakis nowy wynalazek...Banik niech mi to wyjasni.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#601993 15/06/2006 14:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
Tylko że to jest normalnu handi 0.5 a nie 0:1/4 więc słusznie przegrałeś całość

#601994 15/06/2006 15:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
Quote
Tylko że to jest normalnu handi 0.5 a nie 0:1/4 więc słusznie przegrałeś całość
Azjatycki handicap (0-0,5)-noz ja pierdolę gram u bukow kilka lat i takie cos uwazalem za 0:1/4--oczywiscie jestem zdumiony i zadnego info nigdzie nie ma co to jest...
ZADZIWIAJąCE!!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#601995 15/06/2006 16:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Tylko że to jest normalnu handi 0.5 a nie 0:1/4 więc słusznie przegrałeś całość
Azjatycki handicap (0-0,5)-noz ja pierdolę gram u bukow kilka lat i takie cos uwazalem za 0:1/4--oczywiscie jestem zdumiony i zadnego info nigdzie nie ma co to jest...
ZADZIWIAJąCE!!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

co w tym dziwnego? zobacz sobie jak betsson oznacza handicapy a dopiero potem "puke'aj"
(0-0,5) oznacza, ze druzynie gosci dodawane jest pol bramki, a gospodarza 0 czyli grajac na 1 kupon przegrany, nie zauwazyles, ze kurs na te handi jest taki sam jak grajac zaklad 1x2 na tunezje?

#601996 15/06/2006 16:11
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
a tak swoja droga to grac za 1100 zeta i nie znac sie kompletnie na azjanach to....(moze nie dokoncze)

pozdro i udanych typow

#601997 15/06/2006 16:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
Quote
Quote
Quote
Tylko że to jest normalnu handi 0.5 a nie 0:1/4 więc słusznie przegrałeś całość
Azjatycki handicap (0-0,5)-noz ja pierdolę gram u bukow kilka lat i takie cos uwazalem za 0:1/4--oczywiscie jestem zdumiony i zadnego info nigdzie nie ma co to jest...
ZADZIWIAJąCE!!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

co w tym dziwnego? zobacz sobie jak betsson oznacza handicapy a dopiero potem "puke'aj"
(0-0,5) oznacza, ze druzynie gosci dodawane jest pol bramki, a gospodarza 0 czyli grajac na 1 kupon przegrany, nie zauwazyles, ze kurs na te handi jest taki sam jak grajac zaklad 1x2 na tunezje?
stary pokaż mi u ktorego Buka tak się oznacza ...
wynika ,że (0-0,5) = (-0,5) --->fenomenalne oznaczenie handi....
a zagralem 2 dni wcześniej(1,90) u innych bukow bylo powyżej 2....
chyba jest to dla frajerow ,ktorzy pierwszy raz u tego buka grają...
i przypusczam,że już kilka osób się zdziwiło jak ja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
całe szczęscie,ze kontrowalem w Pinacle na +0,5 +1 i remis na LIve
i dla Betsson dodatkowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#601998 15/06/2006 16:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Gamebookers:

Sweden v Paraguay 0: 1/2 [AH]

Pointbet

Sweden Paraguay 0 : 1/2

No i pewnie w wielu innych tak samo. Zreszta to przeciez widac po kursie czy jest -0,5 czy -0,25.

Wojtek

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, Sensei, aker, forty, alfa), 2,741 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1