|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni TEMAT [ mecz.org]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Banik jezel iwpalcilem 123 zł i dostalem tyle samo bonusu to musze to i to obrocic ? ile razy i jaki kurs minimalny ? prosze o odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
ludzie, czy wy nie umiecie czytac ??? przeciez to jest w regulaminie i przynajmniej ze 20 razy na tym forum...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183 |
ponawiam swoja pytanie. Czy ktoś wie czy program partnerski Betsson działa ? Nie mogłem się zarejestrować, cały czas wywalało, że coś jest źle ale mimo poprawek nie akceptowało zapisu.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126 |
Banik jezel iwpalcilem 123 zł i dostalem tyle samo bonusu to musze to i to obrocic ? ile razy i jaki kurs minimalny ? prosze o odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> min 1,23 i pieciokrotny obrót samego bonusa. Przy okazji pytanie do Banika: promocja 333 nadal aktualna? w szczegółach promocji jest napisane : Promocja trwa od 19.05.2006 do 10.06.2006 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Szanowny Panie Banik jestem osoba grajaca u kilku bukow w zaleznosci od kursow. Prosze mnie konkretnie przekonac ze powinienem powierzyc swoje srodki na gre w Pana firmie. Wykluczam bonus, poniewaz obracajac 6 razy suma depozytu czy depozytu i bonusu przecietnie trace na tym tyle ile wynosi kwota bonusu mniej wiecej gdyz macie zanizone stawki na faworytow co powoduje ze gra nie jest warta swieczki. Prosze o podanie zatem obiektywnych cech lepszych od konkurencji w ktorej gram dotychczas Z powazaniem Artur
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
pietroc1908 nie badz za madry po to ejst temat zalozony by sie spytac nie musisz lamusie odpowiadac znajdzie cie inny ktos wpozadku dzieki marty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
promocja 333 była do wczoraj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Szanowny Panie Banik jestem osoba grajaca u kilku bukow w zaleznosci od kursow. Prosze mnie konkretnie przekonac ze powinienem powierzyc swoje srodki na gre w Pana firmie. Wykluczam bonus, poniewaz obracajac 6 razy suma depozytu czy depozytu i bonusu przecietnie trace na tym tyle ile wynosi kwota bonusu mniej wiecej gdyz macie zanizone stawki na faworytow co powoduje ze gra nie jest warta swieczki. Prosze o podanie zatem obiektywnych cech lepszych od konkurencji w ktorej gram dotychczas Z powazaniem Artur Stary bez jaj - co ty pieprzysz? Na kursy w betsson nie narzekaj ( porównaj z kursami w dziadostwie o nazwie BAH - ci to dopiero mają marże), owszem na faworytów często zaniżają kursy jednak wobec faktu promocji normalna taktyka buka. Z drugiej strony pozytywem tego faktu jest mozliwość częstego upolowania naprawde fajnego kursu na underdoga (kilka razy udało mi sie znaleźć pod tym kątem najwyższy kurs w sieci - chociażby na Ekwador z Polską kurs 4.5). Następna sprawa betsson w miare wcześnie wystawia kursy na spotkania mistrzostw świata, i kilka dni wcześniej można obstawić mecz po dobrym kursie. Ostatnio był dobry kurs na Mexyk z Angolą ( ja obstawiłem po kursie 1.52 w betsson teraz znacznie niższy). A zarzut że przegrywasz bonus bo obró za wysoki i dlatego sie nie opłaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> nie bądźmy dziećmi, buk chce zarobić na tobie ty na buku, i 100% od depozytu na starcie to spory handicap dla ciebie w tej rozgrywce... A odnośnie tego co w betsson nie jest cacy - zasady akceptacji zakładów - po prostu skandal. Obstawiając zakład oczekuje prostych zasad- tyle ryzykuje tyle moge wygrać i finito. a w betsson czeski film - remis Argentyny z WKS za sume 35 euro wogle mi system nie zaakceptował - zwycięstwo Mexyku z Angolą za klikadziesiat euro, obstawiam zakład wieczorem a dopiero rano pojawia mi sie ten zakład w zakładce otwartych zakładów, przez całą noc miałem tylko odjęte pieniądze a zakładu ani widu ani słychu Sorki ale nie widze możliwości współpracy z firmą w lktórej nie mam pewności co sie dzieje z obstawionym przeze mnie zakładem. Jeśli to sie nie zmieni to pożegnam sie z betsson ( obrót juz mam dawno zrobiony, więc to nie kłopot)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
gryzonko mi też nie akceptowali ale z tego co widzę to poprawili już system, bo ostatnio ani jednego zakładu mi nie anulowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299 |
Tunisia - Saudi Arabia : Azjatycki handicap(0-0,5) z 1100 zl mam 0(!) -oczywiscie na emaile 0 odzewu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Czy BETSSON wprowadzi Polska Lige Żużlowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Tunisia - Saudi Arabia : Azjatycki handicap(0-0,5) z 1100 zl mam 0(!) -oczywiscie na emaile 0 odzewu... napisalbys jaki typ dales...jesli 1 to cala stawka przegrywa, jesli 2 to cala stawka wygrywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299 |
Tunisia - Saudi Arabia : Azjatycki handicap(0-0,5) z 1100 zl mam 0(!) -oczywiscie na emaile 0 odzewu... napisalbys jaki typ dales...jesli 1 to cala stawka przegrywa, jesli 2 to cala stawka wygrywa oczywiscie dawalem na tunezje... ale chyba to jest azjatycki i powinno byc zwrocona polowa stawki...chyba ,ze to jest jakis nowy wynalazek...Banik niech mi to wyjasni.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
Tylko że to jest normalnu handi 0.5 a nie 0:1/4 więc słusznie przegrałeś całość
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299 |
Tylko że to jest normalnu handi 0.5 a nie 0:1/4 więc słusznie przegrałeś całość Azjatycki handicap (0-0,5)-noz ja pierdolę gram u bukow kilka lat i takie cos uwazalem za 0:1/4--oczywiscie jestem zdumiony i zadnego info nigdzie nie ma co to jest... ZADZIWIAJąCE!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Tylko że to jest normalnu handi 0.5 a nie 0:1/4 więc słusznie przegrałeś całość Azjatycki handicap (0-0,5)-noz ja pierdolę gram u bukow kilka lat i takie cos uwazalem za 0:1/4--oczywiscie jestem zdumiony i zadnego info nigdzie nie ma co to jest... ZADZIWIAJąCE!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> co w tym dziwnego? zobacz sobie jak betsson oznacza handicapy a dopiero potem "puke'aj" (0-0,5) oznacza, ze druzynie gosci dodawane jest pol bramki, a gospodarza 0 czyli grajac na 1 kupon przegrany, nie zauwazyles, ze kurs na te handi jest taki sam jak grajac zaklad 1x2 na tunezje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a tak swoja droga to grac za 1100 zeta i nie znac sie kompletnie na azjanach to....(moze nie dokoncze)
pozdro i udanych typow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299 |
Tylko że to jest normalnu handi 0.5 a nie 0:1/4 więc słusznie przegrałeś całość Azjatycki handicap (0-0,5)-noz ja pierdolę gram u bukow kilka lat i takie cos uwazalem za 0:1/4--oczywiscie jestem zdumiony i zadnego info nigdzie nie ma co to jest... ZADZIWIAJąCE!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> co w tym dziwnego? zobacz sobie jak betsson oznacza handicapy a dopiero potem "puke'aj" (0-0,5) oznacza, ze druzynie gosci dodawane jest pol bramki, a gospodarza 0 czyli grajac na 1 kupon przegrany, nie zauwazyles, ze kurs na te handi jest taki sam jak grajac zaklad 1x2 na tunezje? stary pokaż mi u ktorego Buka tak się oznacza ... wynika ,że (0-0,5) = (-0,5) --->fenomenalne oznaczenie handi.... a zagralem 2 dni wcześniej(1,90) u innych bukow bylo powyżej 2.... chyba jest to dla frajerow ,ktorzy pierwszy raz u tego buka grają... i przypusczam,że już kilka osób się zdziwiło jak ja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> całe szczęscie,ze kontrowalem w Pinacle na +0,5 +1 i remis na LIve i dla Betsson dodatkowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Gamebookers:
Sweden v Paraguay 0: 1/2 [AH]
Pointbet
Sweden Paraguay 0 : 1/2
No i pewnie w wielu innych tak samo. Zreszta to przeciez widac po kursie czy jest -0,5 czy -0,25.
Wojtek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|