|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
Przejebany sędzia  Takie coś to tylko w hiszpanii i czwartej mongolskiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
chyba na koniec ten czarny dostal czerowna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
ale wał... najpierw nie wyrzuca Ramosa a teraz karny z kapelusza. tej ligi nie da się oglądać, liga 2 drużyn, przewaga finansowa nieprawdopodobna nad resztą, a sędzia jeszcze musi pomagać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
nie zasłużył Real na tą wygraną, ale sędzia pomógł, szkoda. 3punkty sa licza sie tak samo jak te "zasluzone"
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
a mialem dac 4fun 1-1 kurs 25 juz byl zalujesz? ta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
karny z dupy czy ewidentny bo nie widzialem?? z dupy, Pepe sam sobą rzucał, a że ktoś z Elche go trzymał podyktował karnego, dla mnie taki karny to kpina.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669 |
Sędzia nie chciał, zeby losy PD rozstrzygnęły sie juz po 8 kolejkach  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
Poczułem się jak kibic Barcy po meczu z Chelsea 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
karny z dupy czy ewidentny bo nie widzialem?? z dupy, Pepe sam sobą rzucał, a że ktoś z Elche go trzymał podyktował karnego, dla mnie taki karny to kpina. skandal. Pepe sam pociągnął rękę obrońcy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723 |
Kurw..a myślałem że w Hiszpani tak się nie kręci. Pepe trzyma typa za rękę,ciągnie do dołu i się przewraca a sędzia gwizda karnego.Mistrzostwo świata:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
czas zrobić z tym futbolem coś, i z tą przekupną ligą hiszpańską
raz Barcelonie, raz Realowi pomagają, aż dziw mnie bierze, że tam się zawodnicy innych drużyn nie burzą
a sędziowie w ogóle już z niczym się nie liczą, bo odgwizdać karnego przeciwko gospodarzowi w 96 minucie, kiedy były doliczone 3 minuty to szczyt wszystkiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2010
Posty: 87 |
kasa siedzi i tyle! klasyczny druk karny z niczego. 3 dolicza 7 graja ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
0 Loss 8 Team Parlay Win 9/25/13 1:00pm France Soccer 330 PSG (FRA-1) -261* vs Valenciennes (FRA-1) Win 9/25/13 2:45pm Italy Soccer 121 Juventus (ITA-A) -205* vs Chievo (ITA-A) Loss 9/25/13 2:45pm Italy Soccer 124 AC Milan (ITA-A) +102* vs Bologna (ITA-A) Win 9/25/13 2:45pm Italy Soccer 139 AS Roma (ITA-A) -105* vs Sampdoria (ITA-A) Win 9/25/13 2:30pm Poland Soccer 1757 Legia Warsaw (POL-E) -105* vs Jagiellonia Bialystok (POL-E) Win 9/25/13 10:15am Russia Soccer 421 Zenit St Petersburg (RUS-P) -189* vs Krylya Sovetov (RUS-P) Win 9/25/13 2:00pm Spain Soccer 224 Valencia (ESP-P) pk -137* vs Granada (ESP-P) Pending 9/25/13 4:00pm Spain Soccer 227 Real Madrid (ESP-P) -343* vs Elche (ESP-P)
milan..........
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
0 Loss 8 Team Parlay Win 9/25/13 1:00pm France Soccer 330 PSG (FRA-1) -261* vs Valenciennes (FRA-1) Win 9/25/13 2:45pm Italy Soccer 121 Juventus (ITA-A) -205* vs Chievo (ITA-A) Loss 9/25/13 2:45pm Italy Soccer 124 AC Milan (ITA-A) +102* vs Bologna (ITA-A) Win 9/25/13 2:45pm Italy Soccer 139 AS Roma (ITA-A) -105* vs Sampdoria (ITA-A) Win 9/25/13 2:30pm Poland Soccer 1757 Legia Warsaw (POL-E) -105* vs Jagiellonia Bialystok (POL-E) Win 9/25/13 10:15am Russia Soccer 421 Zenit St Petersburg (RUS-P) -189* vs Krylya Sovetov (RUS-P) Win 9/25/13 2:00pm Spain Soccer 224 Valencia (ESP-P) pk -137* vs Granada (ESP-P) Pending 9/25/13 4:00pm Spain Soccer 227 Real Madrid (ESP-P) -343* vs Elche (ESP-P)
milan.......... ile do wyjecia miales?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
karny z dupy czy ewidentny bo nie widzialem?? z dupy, Pepe sam sobą rzucał, a że ktoś z Elche go trzymał podyktował karnego, dla mnie taki karny to kpina. skandal. Pepe sam pociągnął rękę obrońcy. Koszulka real'u cos znaczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
Brawo sędzia, tak się zdobywa uznanie  Jakby nie karny to nie byłbym teraz bogatszy o 300e 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
nie przesadzajcie z tymi 7 min. Bramka dla Elche padła w 91, cieszyli się minute, a rożny po którym podyktował karny był w 93:30, póżniej karny protesty itd
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
0 Loss 8 Team Parlay Win 9/25/13 1:00pm France Soccer 330 PSG (FRA-1) -261* vs Valenciennes (FRA-1) Win 9/25/13 2:45pm Italy Soccer 121 Juventus (ITA-A) -205* vs Chievo (ITA-A) Loss 9/25/13 2:45pm Italy Soccer 124 AC Milan (ITA-A) +102* vs Bologna (ITA-A) Win 9/25/13 2:45pm Italy Soccer 139 AS Roma (ITA-A) -105* vs Sampdoria (ITA-A) Win 9/25/13 2:30pm Poland Soccer 1757 Legia Warsaw (POL-E) -105* vs Jagiellonia Bialystok (POL-E) Win 9/25/13 10:15am Russia Soccer 421 Zenit St Petersburg (RUS-P) -189* vs Krylya Sovetov (RUS-P) Win 9/25/13 2:00pm Spain Soccer 224 Valencia (ESP-P) pk -137* vs Granada (ESP-P) Pending 9/25/13 4:00pm Spain Soccer 227 Real Madrid (ESP-P) -343* vs Elche (ESP-P)
milan.......... ile do wyjecia miales? 5300$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
nie zasłużył Real na tą wygraną, ale sędzia pomógł, szkoda. 3punkty sa licza sie tak samo jak te "zasluzone" wyjebane miałem i mam w ten mecz, nie obstawiałem. stwierdzam fakt, że szkoda że bogaczom trzeba jeszcze w taki sposób pomagać... prawie antyfutbol realu został skarcony, szkoda tak powinno się stać, zamiast dobić to Elche przy 1:0 drugą bramką, w ogóle nie grali, nie stwarzali sytuacje, dokładnie jak wczoraj Atletico.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
czyli za 100 baksow , z pilki tyle trafic i tak niezle
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|