|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
jaki ten sklad Gornika ? bo plan byl prosty Zabrze dnb ostro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
jaki ten sklad Gornika ? bo plan byl prosty Zabrze dnb ostro remis bardzo prawdopodobny choc ja sie wstrzymuje, kusi mnie jedynie over 2.5, choc przeraza brak napastnika w Koronie, nie licze Stano ktory chyba zagra z przodu. Bo mysle ze przy brakach w obronie Korony (Malarczyk pauzuje - ale to w sumie moze byc tez wzmocnienie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
CSKA po gola  @2.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
jaki ten sklad Gornika ? bo plan byl prosty Zabrze dnb ostro remis bardzo prawdopodobny choc ja sie wstrzymuje, kusi mnie jedynie over 2.5, choc przeraza brak napastnika w Koronie, nie licze Stano ktory chyba zagra z przodu. Bo mysle ze przy brakach w obronie Korony (Malarczyk pauzuje - ale to w sumie moze byc tez wzmocnienie) z tego co widzialem do tej pory to wygladacie najgorzej obok Podbeskidzia i chyba Zaglebia, walecznosc to za malo chyba jednak
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
CSKA po gola  @2.60 po 3.5 jeszcze doloze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
CSKA po gola  @2.60 po 3.5 jeszcze doloze zonk
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
jaki ten sklad Gornika ? bo plan byl prosty Zabrze dnb ostro remis bardzo prawdopodobny choc ja sie wstrzymuje, kusi mnie jedynie over 2.5, choc przeraza brak napastnika w Koronie, nie licze Stano ktory chyba zagra z przodu. Bo mysle ze przy brakach w obronie Korony (Malarczyk pauzuje - ale to w sumie moze byc tez wzmocnienie) z tego co widzialem do tej pory to wygladacie najgorzej obok Podbeskidzia i chyba Zaglebia, walecznosc to za malo chyba jednak powiem tak, walecznosci nie ma od dawna, duch tej druzyny umarl, w glebi serca licze ze sie jakims fartem utrzymamy, ze jeszcze cos zaskoczy, ale w klubie nie ma atmosfery. Z drugiej strony Górnik nam lezy. Szansa na punkt jest, a jak sie pilkarze zepna to licze na 3 punkty. Jednak nie wrozy nic dobrego ciagla rotacja skladem, tak naprawde nikt nie jest pewny czy zagra. "Maczeta" w ktoryms z wywiadow mowil ze jak pilkarz nie bedzie wykonywal jego polecen to go odsunie od skladu. No i dzis ma nie zagrac Kielb i Sobolewski. Kim ich zastapi?? Podobno gosciem ktory grywa tylko w rezerwach Markovicem. Czy udzwignie watpie, mysle ze perelek w skladzie bedzie dzis wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Polacy są jak bociany, jedni przylatują, drudzy odlatują./
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
jaki ten sklad Gornika ? bo plan byl prosty Zabrze dnb ostro remis bardzo prawdopodobny choc ja sie wstrzymuje, kusi mnie jedynie over 2.5, choc przeraza brak napastnika w Koronie, nie licze Stano ktory chyba zagra z przodu. Bo mysle ze przy brakach w obronie Korony (Malarczyk pauzuje - ale to w sumie moze byc tez wzmocnienie) z tego co widzialem do tej pory to wygladacie najgorzej obok Podbeskidzia i chyba Zaglebia, walecznosc to za malo chyba jednak zgadzam się, ale ktoś tu chyba o Widzewie zapomniał, który też jest beznadziejny i według mnie jest głównym kandydatem do spadku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Panowie wie ktos czy Wolski ma dzis zagrac od poczatku na Giuseppe Meazza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Panowie wie ktos czy Wolski ma dzis zagrac od poczatku na Giuseppe Meazza? W kadrze się znalazł, ale w pierwszej jedenastce raczej nie wyjdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
troche oszukalem bo Malarczyk moze zagrac w Koronie, bo dostal 2 zolte a nie czerwona. Ale i tak brak Dejmka, Sobolewskiego, Kielba bedzie widoczna, chociaz moze pora zeby pokazal sie Sierpina. Pewnie w skladzie zobaczymy fatalnego Sylwestrzaka, slabego Lenartowskiego, młokosa Markovica. Licze na to ze wreszcie strzela cos napastnicy Korony w sumie tylko do gry sa Trytko i Gołębiewski. Ja bardziej licze na over 2.5 po kursie 2.00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162 |
KORONA KIELCE 1 2.90 Djurgarden-AIK Sztokh. 1 2.70 IFK Goeteborg-Gefle hp 0-1 2 1,52 AKO 11.90 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Wyspy Owcze po gola pobralem chwile przed tym jak zdjeli ten zaklad @9
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
@witam Rubin-Dinamo po [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Halmstad x2 @2.25 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Twente over 3.5 oraz over 4.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|