|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Inter BTS  Pan gra włoską ligę? No no no, to i pewnie transmisja zostanie odpalona  ale się na mecz.pl dzieję a i owszem, czasem grywam, na bts-a to akurat dobry mecz Bardzo miło to słyszeć, a czy dobry mecz na bts, hmm możliwe, zobaczymy  inter tego nie wygra, remis bez bata, czuje to w moczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
vindom, nie gadaj, że włoską bedziesz oglądal?
A Ojciec Mateusz? ale tam od razu oglądał, oglądanie Serie A to jak oglądanie chustki po wcześniejszym wysmarkaniu w nią nosa śledzenie na livescorze w zupełności wystarczy Aż takie fascynujące jest oglądanie chustki? Muszę widocznie kiedyś spróbować
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
raczej tak ciekawa jest liga włoska
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Inter BTS  Dzwoń po hiene tego, szakala...Biszopa  fakt, Biszop straszna hiena, dziś zajęty, z tego co wiem pisze swoje zaangażowane erotyki miałem wgląd w jego twórczość, szło to mniej więcej tak: "Gdy je Biszop paprykarza myślami z żoną w łóżku się tarza"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
vindom, nie gadaj, że włoską bedziesz oglądal?
A Ojciec Mateusz? ale tam od razu oglądał, oglądanie Serie A to jak oglądanie chustki po wcześniejszym wysmarkaniu w nią nosa śledzenie na livescorze w zupełności wystarczy Aż takie fascynujące jest oglądanie chustki? Muszę widocznie kiedyś spróbować Albo papieru toaletowego po...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Fajnie wygląda H2H Interu z Fiorentiną na San Siro:
30.09.2012 D1 Inter Milano 2-1 Fiorentina 10.12.2011 D1 Inter Milano 2-0 Fiorentina 08.05.2011 D1 Inter Milano 3-1 Fiorentina 03.02.2010 Cup Inter Milano 1-0 Fiorentina 29.11.2009 D1 Inter Milano 1-0 Fiorentina 15.03.2009 D1 Inter Milano 2-0 Fiorentina 13.04.2008 D1 Inter Milano 2-0 Fiorentina 21.01.2007 D1 Inter Milano 3-1 Fiorentina 25.09.2005 D1 Inter Milano 1-0 Fiorentina 20.03.2005 D1 Inter Milano 3-2 Fiorentina 25.11.2001 D1 Inter Milano 2-0 AC Fiorentina 21.04.2001 D1 Inter Milano 4-2 AC Fiorentina
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Aż takie fascynujące jest oglądanie chustki? Muszę widocznie kiedyś spróbować za dosłownie wszystko bierzesz, a potem krytykujesz jak film "Nieulotne"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
raczej tak ciekawa jest liga włoska derby rzymu były tak ciekawe jak majowe legia - lech, no strach było ruszac sie z fotela bo mozna było wiele przegapic
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Aż takie fascynujące jest oglądanie chustki? Muszę widocznie kiedyś spróbować za dosłownie wszystko bierzesz, a potem krytykujesz jak film "Nieulotne" aha...no to ja już nic nie rozumiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Inter BTS  Dzwoń po hiene tego, szakala...Biszopa  fakt, Biszop straszna hiena, dziś zajęty, z tego co wiem pisze swoje zaangażowane erotyki miałem wgląd w jego twórczość, szło to mniej więcej tak: "Gdy je Biszop paprykarza myślami z żoną w łóżku się tarza" Czytałem czytałem... Jeszcze było coś stylu: "Smutna u Biszopa w domu leci dziś nuta, Gdyż przez brzuch swój coraz większy nie widzi już fiuta..." 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Ten ostatni dedykował też Ryszardowi Kaliszowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Tak Inter Milan v Fiorentina (Obydwie drużyny strzelą gola) 26/09/2013 Brak 1.66 Odbędzie się
2 Tak Korona Kielce v Górnik Zabrze (Obydwie drużyny strzelą gola) 26/09/2013 Brak 1.83 Odbędzie się
dubel
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
for fun za glosem serca i wbrew wszystkim Korona @3.10 HT/FT Korona/Korona @4,75 Korona HT @3.40  wcale się nie zdziwie jak Korona wygra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Inter BTS  Dzwoń po hiene tego, szakala...Biszopa  fakt, Biszop straszna hiena, dziś zajęty, z tego co wiem pisze swoje zaangażowane erotyki miałem wgląd w jego twórczość, szło to mniej więcej tak: "Gdy je Biszop paprykarza myślami z żoną w łóżku się tarza" Czytałem czytałem... Jeszcze było coś stylu: "Smutna u Biszopa w domu leci dziś nuta, Gdyż przez brzuch swój coraz większy nie widzi już fiuta..."   wy to macie kaski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
"Smutna u Biszopa w domu leci dziś nuta, Gdyż przez brzuch swój coraz większy nie widzi już fiuta..."  "Żona Biszopa znów goła na blacie, ale on woli boksować na quasi czacie"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ale pocisk z Biszopa  bedzie mial jeszcze wieksza moc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Djurgarden przed chwila slupek powyzej 5 @ 2.05
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
"Smutna u Biszopa w domu leci dziś nuta, Gdyż przez brzuch swój coraz większy nie widzi już fiuta..."  "Żona Biszopa znów goła na blacie, ale on woli boksować na quasi czacie" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
"Smutna u Biszopa w domu leci dziś nuta, Gdyż przez brzuch swój coraz większy nie widzi już fiuta..."  "Żona Biszopa znów goła na blacie, ale on woli boksować na quasi czacie"  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
szkotki macie 1 min na gola
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|