|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Wiem że wygrał ale ja obstawiałem set 1 gem 1 a mi zapisano jako set 4 gem 3!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
do kiedy trwa ta promocja 200 + 200 bo nigdzie nie moge znalezc??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
wpłacał ktoś przez MB i zosta objęty bonusem !! ?? !! PROSZE O ODP......
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
wpłacał ktoś przez MB i został objęty bonusem !! ?? !! PROSZE O ODP......
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
promocja trwa tylko do jutra, ja włacałem kase wczoraj po południu przelewem i mam nadzieje że szybko dojdzie bo mam już upatzrony mecz do obrotu. Co myślicie o tym by zagrać na awans Brazylii po kursie 1,4 za całość...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ja wpłacałem przez MB wczoraj i bonus dodany od razu tylko denerwuje mnie troche sposób wpłaty , musiałem swoje wszystkie dane jeszcze raz wypisać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
UWAGA!!!!! Unibet bardzo fair się zachował w stasunku do mnie W związku z reklamacją informujemy że otrzymała pani zwrot stawki za ten zakład w wysokości 70zł. Wydział techniczny potwierdził że przez pewien czas zakład pojawił się z nieprawidłowym tłumaczeniem so jest uznane za pomyłkę na podstawie punktu 5.10 regulaminu. Bardzo polecam tego buka. Nie dość że mają przyzwoite kursy to poważnie traktują swoich klientówq. Naprawde spoko buk
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Postawiłem ... W związku z reklamacją informujemy że otrzymała pani .... Unibetowi gratulujemy poprawności politycznej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Mam pytanie odnośnie bonusa.Do obrotu bonusa potrzebny jest minimalny kurs 1,3 .Czy może być kupon z AKo:1,3 lub wyższym czy musi być pojednyncze zdarzenie z kursem 1,3??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Postawiłem ... W związku z reklamacją informujemy że otrzymała pani .... Unibetowi gratulujemy poprawności politycznej moze konto jest na mame <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Mam pytanie odnośnie bonusa.Do obrotu bonusa potrzebny jest minimalny kurs 1,3 .Czy może być kupon z AKo:1,3 lub wyższym czy musi być pojednyncze zdarzenie z kursem 1,3?? Nie kurs 1,3 tylko 1,4. Nie ma tak dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Mam pytanie odnośnie bonusa.Do obrotu bonusa potrzebny jest minimalny kurs 1,3 .Czy może być kupon z AKo:1,3 lub wyższym czy musi być pojednyncze zdarzenie z kursem 1,3?? Nie kurs 1,3 tylko 1,4. Nie ma tak dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak kolega pisze o kursie 1.3 to pewnie chodzi mu o bonus z quizu ,wiec jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Ja gralem ako 1.3 i moglem wyplacic.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Dokładnie żyła chodziło mi o bonus z quizu.Dzięki za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
nie uzyskałem odpowiedzi wiec ponowie pytanie aby było widoczne:P
"Mam pytanie, czy promocja podwojenie depozytu do 200 zł jest nadal aktualna, i czy mozna wpłacic w tej promocji pieniadze przez MB?" jest nadal aktualna ja kozystalem z tego linku Unibet [ unibet.com] i od razu po ponownym zalogowaniu mialem bonusa, dodam ze wplacalem karta kredytowa i ten link znalazlem na pewnym forum bookmacherskim i nie wiem do kogo on dokladnie referuje ale dziala ziomal , zakladales u nich konto (jako nowy gracz) czy po prostu zalogowales sie po dluzszej nieobecnosci (miales juz konto u nich a po prostu nie grales) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Dokładnie żyła chodziło mi o bonus z quizu.Dzięki za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Aha, wiec to ja nie doczytalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> A skoro mowa o bonusie to skad Wy u licha znacie odpowiedzi na te wszystkie pytania ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
promocja trwa tylko do jutra, ja włacałem kase wczoraj po południu przelewem i mam nadzieje że szybko dojdzie bo mam już upatzrony mecz do obrotu. Co myślicie o tym by zagrać na awans Brazylii po kursie 1,4 za całość... mam nadzieje ze nie masz na myśli promocji 200 = 400zł bo ja otrzymałem od nich email, że promocja trwała do 26/06/2006 .. mimo, że reklamy np. na onet.pl są wciąż wyświetlane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ile trwa wypłata na Moneybookers z Unibetu? wypłacilem rano
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Max. powinna 24 godziny, w zależności o której zatwierdzają wypłaty i o której Ty zleciłeś wypłatę.
Ja tam bardzo chwalę sobie Unibet, więc zapewne będzie tak, jak napisałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
Wyswietla komus strone unibetu pod opera 9.0? U mnie biala plansza....:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Wyswietla komus strone unibetu pod opera 9.0? U mnie biala plansza....:/ sprawdziłem przed chwilą i mam tak samo, tylko ekran powitalny normalnie działa.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|