Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#602271 27/06/2006 15:21
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Wiem że wygrał ale ja obstawiałem set 1 gem 1 a mi zapisano jako set 4 gem 3!!!!!!!!!!

Bonus: Unibet
#602272 27/06/2006 17:14
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
do kiedy trwa ta promocja 200 + 200 bo nigdzie nie moge znalezc??

#602273 28/06/2006 22:57
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
wpłacał ktoś przez MB i zosta objęty bonusem !! ?? !! PROSZE O ODP......

#602274 28/06/2006 22:57
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
wpłacał ktoś przez MB i został objęty bonusem !! ?? !! PROSZE O ODP......

#602275 29/06/2006 08:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
promocja trwa tylko do jutra, ja włacałem kase wczoraj po południu przelewem i mam nadzieje że szybko dojdzie bo mam już upatzrony mecz do obrotu. Co myślicie o tym by zagrać na awans Brazylii po kursie 1,4 za całość...

#602276 29/06/2006 10:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ja wpłacałem przez MB wczoraj i bonus dodany od razu tylko denerwuje mnie troche sposób wpłaty , musiałem swoje wszystkie dane jeszcze raz wypisać.

#602277 29/06/2006 12:13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Quote
Postawiłem zakład Live
[Linked Image] [imageshack.us]
a rozliczono mi go tak:
[Linked Image] [imageshack.us].

Wysłałem do nich maila. Czy mam szanse odzyskać pieniądze?

UWAGA!!!!!
Unibet bardzo fair się zachował w stasunku do mnie

Quote
W związku z reklamacją informujemy że otrzymała pani zwrot stawki za ten
zakład w wysokości 70zł. Wydział techniczny potwierdził że przez pewien
czas zakład pojawił się z nieprawidłowym tłumaczeniem so jest uznane za
pomyłkę na podstawie punktu 5.10 regulaminu.

Bardzo polecam tego buka. Nie dość że mają przyzwoite kursy to poważnie traktują swoich klientówq. Naprawde spoko buk

#602278 29/06/2006 14:21
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Postawiłem ...
Quote
W związku z reklamacją informujemy że otrzymała pani ....
Unibetowi gratulujemy poprawności politycznej

#602279 29/06/2006 14:25
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Mam pytanie odnośnie bonusa.Do obrotu bonusa potrzebny jest minimalny kurs 1,3 .Czy może być kupon z AKo:1,3 lub wyższym czy musi być pojednyncze zdarzenie z kursem 1,3??

#602280 29/06/2006 15:17
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
Quote
Postawiłem ...
Quote
W związku z reklamacją informujemy że otrzymała pani ....
Unibetowi gratulujemy poprawności politycznej
moze konto jest na mame <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#602281 29/06/2006 18:04
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Quote
Mam pytanie odnośnie bonusa.Do obrotu bonusa potrzebny jest minimalny kurs 1,3 .Czy może być kupon z AKo:1,3 lub wyższym czy musi być pojednyncze zdarzenie z kursem 1,3??

Nie kurs 1,3 tylko 1,4. Nie ma tak dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#602282 29/06/2006 18:13
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
Quote
Mam pytanie odnośnie bonusa.Do obrotu bonusa potrzebny jest minimalny kurs 1,3 .Czy może być kupon z AKo:1,3 lub wyższym czy musi być pojednyncze zdarzenie z kursem 1,3??

Nie kurs 1,3 tylko 1,4. Nie ma tak dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jak kolega pisze o kursie 1.3 to pewnie chodzi mu o bonus z quizu ,wiec jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Ja gralem ako 1.3 i moglem wyplacic.

#602283 29/06/2006 18:36
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Dokładnie żyła chodziło mi o bonus z quizu.Dzięki za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#602284 29/06/2006 18:42
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Quote
Quote
nie uzyskałem odpowiedzi wiec ponowie pytanie aby było widoczne:P

"Mam pytanie, czy promocja podwojenie depozytu do 200 zł jest nadal aktualna, i czy mozna wpłacic w tej promocji pieniadze przez MB?"


jest nadal aktualna ja kozystalem z tego linku
Unibet [unibet.com]
i od razu po ponownym zalogowaniu mialem bonusa, dodam ze wplacalem karta kredytowa i ten link znalazlem na pewnym forum bookmacherskim i nie wiem do kogo on dokladnie referuje ale dziala

ziomal , zakladales u nich konto (jako nowy gracz) czy po prostu zalogowales sie po dluzszej nieobecnosci (miales juz konto u nich a po prostu nie grales) ?

#602285 29/06/2006 19:41
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Quote
Dokładnie żyła chodziło mi o bonus z quizu.Dzięki za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Aha, wiec to ja nie doczytalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> A skoro mowa o bonusie to skad Wy u licha znacie odpowiedzi na te wszystkie pytania ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#602286 29/06/2006 21:17
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
Quote
promocja trwa tylko do jutra, ja włacałem kase wczoraj po południu przelewem i mam nadzieje że szybko dojdzie bo mam już upatzrony mecz do obrotu. Co myślicie o tym by zagrać na awans Brazylii po kursie 1,4 za całość...

mam nadzieje ze nie masz na myśli promocji 200 = 400zł bo ja otrzymałem od nich email, że promocja trwała do 26/06/2006 .. mimo, że reklamy np. na onet.pl są wciąż wyświetlane

#602287 30/06/2006 08:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ile trwa wypłata na Moneybookers z Unibetu? wypłacilem rano

#602288 30/06/2006 10:09
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Max. powinna 24 godziny, w zależności o której zatwierdzają wypłaty i o której Ty zleciłeś wypłatę.

Ja tam bardzo chwalę sobie Unibet, więc zapewne będzie tak, jak napisałem.

#602289 30/06/2006 10:14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
Wyswietla komus strone unibetu pod opera 9.0? U mnie biala plansza....:/

#602290 30/06/2006 10:16
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
Wyswietla komus strone unibetu pod opera 9.0? U mnie biala plansza....:/

sprawdziłem przed chwilą i mam tak samo, tylko ekran powitalny normalnie działa.

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1