|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Przeciez to jest oczywiste, ze w tym zakladzie policzone zostana tylko strzaly celne na bramke "Total number of Shots on Goal by the player". Na stronie FIFA jak przedstawiana jest relacje minuta po minucie to rozrozniane sa te strzaly. Strzal celny "shot on goal", a gdy strzal byl niecelny jest podane tylko "shot". Wiec licza sie tylko strzaly w swiatlo bramki i oddane obojetna czescia ciala, byle nie reka. A swoja droga to support powinien bez wahania znac odpowiedz na takie pytanie. Teraz juz wiem dlaczego tak dlugo sie czeka na odpowiedz meilem. Kiedys odpowiadali w mig, a teraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
[g]um[p] zgadzam sie w zakładzie tym chodzi o stzrały które sa strzałami celnymi. Sytacja jednak byla taka, ze analizujas kursy miałem wrazenie, ze Shots on gola Unibet rozumie jako strzał na bramke niekoniecznie w swiatło bramki. Gdyby tak było za kursy przeszacowane uznałbym undery. Dlatego przed zagraniem tego typu zadzwonilem do supportu z pytaniem i pani o imieniu Magda badz tez Sylwia, powiedziala mi co powiedziala. Tak wiec to co mi sie niepodobało to niekompetencja jedej z ich pracownic. Sama niebyla co prawda pewna o jakie strzaly dokladnie chodzi ale zasugerowała mi to co sugerowały kursy i stad całe zamieszanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Pewnie Magda, takowa tam pracuje. Pani Sylwia to pomoc Przemyslawa Edgara Gosiewskiego, ktora jest odpowiedzialna za jego wizerunek i zeby nadal byl tak przystojny jak jest w tej chwili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> . Wracajac do supportu Unibetu to jakis czas temu na zadane pytanie dostalem dwie odpowiedzi. Tylko, ze jedna roznila sie od drugiej. Tutaj pani Magda miala racje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234 |
Dzis po raz pierwszy sie zawiodłem na Unibecie. Na moje konto sie zalogowac niemoge, ani dodzwonic tez sie nieda ( bede jeszcze probował), ale najbardziej zabolała mnie sprawa odnosnie zakładu specjalnego jaki grałem podczas niedawnych połfinałow: Zagrałem ile strzałow na bramke odda M. Ballack ( over 2.5) podczas meczu z Włochami. Przed zagraniem tego zakładu niebyłem pewny jak ten zakład bedzie rozpatrywany przez Unibet wiec postanowiłem do nich zadzwonic i wypytac o wszytko co mnie interesowało. Niestety w centrali zbyt wiele na ten temat niewiedziano i jedyne co usłyszałem to tyle ze wyniki jakie beda brane pod uwage to te jakie poda FIFA. Dodac jednak musze ze pytałem wowczas co mam rozumiec w tym zakładzie jako "Total number of Shots on Goal by the player?" Czy licza sie tu tylko strzały oddane noga czy rwniez inna czescia ciała oraz czy w tym zakładzie licza sie strzaly celne i niecelne, usłyszałem wowczas "chyba tak, ale i tak wszytkie wyniki sa brane ze strony FIFA'y". Po meczu moj zakład został rozliczony jako przegrany pomimo tego ze na stronie FIFA'y bylo napisane jak byk ze Ballack oddał 3 strzały. A wiec moj zakład powinien byc trafny. W poniedzialek znow do nich zadzwonilem odnosnie tego zakładu. Powiedziałem co i jak i co usłyszałem "hmmm my tu mamy dwa wyniki do tego zdarzenia podane i niewiem jak ten zakład zostanie potraktowany skontaktuje sie z kims tam i damy panu odpowiedz" Dzis otrzymałem taka odpowiedz: "Witamy serdecznie!
Zakład był oferowany na strzały zawodnika na bramkę a nie niecelne strzały. Strzały które nie trafiły w bramkę nie liczą się w tym zakładzie. Na stronie FIFA jest podane że Ballack strzelał trzy razy ale ani razu w światło bramki."
Tak wiec jak widac zostałęm wprowadzony w leki bład. Z drugiej strony szkoda ze w tym zakładzie niebyło zaznaczone ze maja byc to strzały celne bo wowczas mozna byłoby zagrac kilka zakładow w druga strone. Tak wiec u mnie po tym zajsciu Unibet złapał pierwszego minusa. Nie3 mam zamiaru sie z nimi kłocic o ten zakład bo był zagrany za mała stawke, anie nielubie gdy mnie ktos wprowadza w bład a powyzsza sprawe opisałem ku przestrodze dla pozostałych forumowiczów lubiacych zakłady specjalne. Nie tylko ty na nich się zawodzisz mi marny bonus(15zł) dopisują już 5 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
właśnie sobie przypomniałem że ustrzeliłem jakiś czas temu 10/10 w mundialowym quizie...
wobec tego pytanka -----> do kiedy jest możliwość wykorzystania pomocji 75+75.. i czy takową transakcje można zrobić poprzez mb
z góry dzięki za fatyge! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
przez mb na pewno można - do kiedy nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715 |
mozna przez mb bo wczoraj tak zrobilem, jesli chodzi o drugie pytanie to " Każdy wygrany bonus bedzie dostepny do wykorzystania najpóźniej do 16-go lipca 2006 roku."
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
wypłacał ktoś już na mb? ile czasu idzie kasa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343 |
u mnie kasa na mb była po 5. minutach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
nie moge wypłacić przez mb :/ czasowo niedostępne, kiedy wypłacałeś mozol?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
nie moge wypłacić przez mb :/ czasowo niedostępne, kiedy wypłacałeś mozol? zazwyczaj pon-piątek mniej więcej w godz. 12-18
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
U mnie wypłata na MB od razu , nawet bez powiadomienia na email dziwnie troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
U mnie wypłata na MB od razu , nawet bez powiadomienia na email dziwnie troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> widocznie cię barzo lubią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> bo ja nie mogłem nad rankie, wieczorem i w niedzielę odpalić forumlarzu MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234 |
Działa wam strona Unibet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
Działa wam strona Unibet? rano byla przerwa, juz działa :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Działa wam strona Unibet? rano byla przerwa, juz działa :] bez problemowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ktoś pamięta jak były warunki obrotu bonusa z quiza o mundialu? wpłaciłem sobie te 75 zł ale nie pamiętam warunków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715 |
3 razy trzeba obrocic bonusem, kurs minimalny 1,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka