Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#602331 07/07/2006 13:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Przeciez to jest oczywiste, ze w tym zakladzie policzone zostana tylko strzaly celne na bramke "Total number of Shots on Goal by the player". Na stronie FIFA jak przedstawiana jest relacje minuta po minucie to rozrozniane sa te strzaly. Strzal celny "shot on goal", a gdy strzal byl niecelny jest podane tylko "shot". Wiec licza sie tylko strzaly w swiatlo bramki i oddane obojetna czescia ciala, byle nie reka.
A swoja droga to support powinien bez wahania znac odpowiedz na takie pytanie. Teraz juz wiem dlaczego tak dlugo sie czeka na odpowiedz meilem. Kiedys odpowiadali w mig, a teraz.

Bonus: Unibet
#602332 07/07/2006 13:40
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
[g]um[p] zgadzam sie w zakładzie tym chodzi o stzrały które sa strzałami celnymi. Sytacja jednak byla taka, ze analizujas kursy miałem wrazenie, ze Shots on gola Unibet rozumie jako strzał na bramke niekoniecznie w swiatło bramki. Gdyby tak było za kursy przeszacowane uznałbym undery. Dlatego przed zagraniem tego typu zadzwonilem do supportu z pytaniem i pani o imieniu Magda badz tez Sylwia, powiedziala mi co powiedziala. Tak wiec to co mi sie niepodobało to niekompetencja jedej z ich pracownic. Sama niebyla co prawda pewna o jakie strzaly dokladnie chodzi ale zasugerowała mi to co sugerowały kursy i stad całe zamieszanie.

#602333 07/07/2006 13:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Pewnie Magda, takowa tam pracuje. Pani Sylwia to pomoc Przemyslawa Edgara Gosiewskiego, ktora jest odpowiedzialna za jego wizerunek i zeby nadal byl tak przystojny jak jest w tej chwili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> .
Wracajac do supportu Unibetu to jakis czas temu na zadane pytanie dostalem dwie odpowiedzi. Tylko, ze jedna roznila sie od drugiej. Tutaj pani Magda miala racje.

#602334 07/07/2006 15:41
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
Quote
Dzis po raz pierwszy sie zawiodłem na Unibecie. Na moje konto sie zalogowac niemoge, ani dodzwonic tez sie nieda ( bede jeszcze probował), ale najbardziej zabolała mnie sprawa odnosnie zakładu specjalnego jaki grałem podczas niedawnych połfinałow:
Zagrałem ile strzałow na bramke odda M. Ballack ( over 2.5) podczas meczu z Włochami.
Przed zagraniem tego zakładu niebyłem pewny jak ten zakład bedzie rozpatrywany przez Unibet wiec postanowiłem do nich zadzwonic i wypytac o wszytko co mnie interesowało. Niestety w centrali zbyt wiele na ten temat niewiedziano i jedyne co usłyszałem to tyle ze wyniki jakie beda brane pod uwage to te jakie poda FIFA. Dodac jednak musze ze pytałem wowczas co mam rozumiec w tym zakładzie jako "Total number of Shots on Goal by the player?" Czy licza sie tu tylko strzały oddane noga czy rwniez inna czescia ciała oraz czy w tym zakładzie licza sie strzaly celne i niecelne, usłyszałem wowczas "chyba tak, ale i tak wszytkie wyniki sa brane ze strony FIFA'y".
Po meczu moj zakład został rozliczony jako przegrany pomimo tego ze na stronie FIFA'y bylo napisane jak byk ze Ballack oddał 3 strzały. A wiec moj zakład powinien byc trafny. W poniedzialek znow do nich zadzwonilem odnosnie tego zakładu. Powiedziałem co i jak i co usłyszałem "hmmm my tu mamy dwa wyniki do tego zdarzenia podane i niewiem jak ten zakład zostanie potraktowany skontaktuje sie z kims tam i damy panu odpowiedz"
Dzis otrzymałem taka odpowiedz:
"Witamy serdecznie!

Zakład był oferowany na strzały zawodnika na bramkę a nie niecelne
strzały. Strzały które nie trafiły w bramkę nie liczą się w tym zakładzie.
Na stronie FIFA jest podane że Ballack strzelał trzy razy ale ani razu w
światło bramki."

Tak wiec jak widac zostałęm wprowadzony w leki bład. Z drugiej strony szkoda ze w tym zakładzie niebyło zaznaczone ze maja byc to strzały celne bo wowczas mozna byłoby zagrac kilka zakładow w druga strone. Tak wiec u mnie po tym zajsciu Unibet złapał pierwszego minusa.
Nie3 mam zamiaru sie z nimi kłocic o ten zakład bo był zagrany za mała stawke, anie nielubie gdy mnie ktos wprowadza w bład a powyzsza sprawe opisałem ku przestrodze dla pozostałych forumowiczów lubiacych zakłady specjalne.

Nie tylko ty na nich się zawodzisz mi marny bonus(15zł) dopisują już 5 dni.

#602335 08/07/2006 06:28
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

właśnie sobie przypomniałem że ustrzeliłem jakiś czas temu 10/10 w mundialowym quizie...

wobec tego pytanka -----> do kiedy jest możliwość wykorzystania pomocji 75+75.. i czy takową transakcje można zrobić poprzez mb


z góry dzięki za fatyge! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#602336 08/07/2006 07:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
przez mb na pewno można - do kiedy nie wiem

#602337 08/07/2006 07:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
mozna przez mb bo wczoraj tak zrobilem, jesli chodzi o drugie pytanie to " Każdy wygrany bonus bedzie dostepny do wykorzystania najpóźniej do 16-go lipca 2006 roku."

#602338 08/07/2006 14:30
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
wypłacał ktoś już na mb? ile czasu idzie kasa?

#602339 08/07/2006 14:35
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
u mnie kasa na mb była po 5. minutach

#602340 08/07/2006 14:38
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#602341 08/07/2006 14:41
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
nie moge wypłacić przez mb :/
czasowo niedostępne, kiedy wypłacałeś mozol?

#602342 09/07/2006 12:28
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
nie moge wypłacić przez mb :/
czasowo niedostępne, kiedy wypłacałeś mozol?
zazwyczaj pon-piątek mniej więcej w godz. 12-18

#602343 09/07/2006 12:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
U mnie wypłata na MB od razu , nawet bez powiadomienia na email dziwnie troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#602344 09/07/2006 14:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
U mnie wypłata na MB od razu , nawet bez powiadomienia na email dziwnie troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
widocznie cię barzo lubią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> bo ja nie mogłem nad rankie, wieczorem i w niedzielę odpalić forumlarzu MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#602345 11/07/2006 05:54
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
Działa wam strona Unibet?

#602346 11/07/2006 06:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
nie

#602347 11/07/2006 08:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
Quote
Działa wam strona Unibet?

rano byla przerwa, juz działa :]

#602348 11/07/2006 08:40
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Quote
Działa wam strona Unibet?

rano byla przerwa, juz działa :]
bez problemowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

#602349 11/07/2006 15:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ktoś pamięta jak były warunki obrotu bonusa z quiza o mundialu? wpłaciłem sobie te 75 zł ale nie pamiętam warunków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdro

#602350 11/07/2006 16:45
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
3 razy trzeba obrocic bonusem, kurs minimalny 1,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1