Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 28 1 2 21 22 23 24 25 27 28
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
ale jesli jego marzeniem jest kliczko, to radzilbym mu taka walke zostawic ewentualnie na sam koniec kariery laugh chociaz pewnie wtedy to juz bracia nie beda walczyc

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
trzeba powiedziec ze Diablo zrobil robote tak jak trzeba.
Ja to bym z checią go zobaczył z Hukiem

Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
do kliczki?z czym do ludzi szkoda zachodu lepiej niech obija maruderow takich jak chocby ten dzis

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by SHERIFF
Originally Posted by TOM182
czarno to widze po pierwszej rundzie laugh
to zalezy komu kibicujesz wink
dobrze jest
cool


księguj laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Originally Posted by pawcio1
Chakijew-Wlodarczyk 1,28 na Ruska 3,5 na Polaka....mozecie wytlumaczyc dlaczego tak?.....dziwne to troche dla mnie aczkolwiek moze dlatego ze nie siedze w temacie

jednak troszke sie znam :)DIABLO kozak nad kozaki....wielki szacun Krzysiek.....nawet nie wiesz jak wielki......pozdro.....

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by pawcio1
Originally Posted by pawcio1
Chakijew-Wlodarczyk 1,28 na Ruska 3,5 na Polaka....mozecie wytlumaczyc dlaczego tak?.....dziwne to troche dla mnie aczkolwiek moze dlatego ze nie siedze w temacie

jednak troszke sie znam :)DIABLO kozak nad kozaki....wielki szacun Krzysiek.....nawet nie wiesz jak wielki......pozdro.....
Znasz się -znasz. Mnie też zdziwił ,dzisiaj już kurs ponad 4 na pinku ,pamiętam 2 tygodnie temu kursy były równe a nawet w sts faworytem Diablo. Ciężko powiedzieć co się stało ,Diablo jest po prostu dobry a Czakijew narzucił zbyt szybkie tempo ,te jego serie bite na gardę go wykończyły.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Brawo Diablo

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
KRZYS.......jestes KING-KONG................ale nie szukaj walki w wadze ciezkiej......nie badz adamkiem....jestes WIELKI.....i to wystarczt
Originally Posted by Maciek
Originally Posted by pawcio1
Originally Posted by pawcio1
Chakijew-Wlodarczyk 1,28 na Ruska 3,5 na Polaka....mozecie wytlumaczyc dlaczego tak?.....dziwne to troche dla mnie aczkolwiek moze dlatego ze nie siedze w temacie

jednak troszke sie znam :)DIABLO kozak nad kozaki....wielki szacun Krzysiek.....nawet nie wiesz jak wielki......pozdro.....
Znasz się -znasz. Mnie też zdziwił ,dzisiaj już kurs ponad 4 na pinku ,pamiętam 2 tygodnie temu kursy były równe a nawet w sts faworytem Diablo. Ciężko powiedzieć co się stało ,Diablo jest po prostu dobry a Czakijew narzucił zbyt szybkie tempo ,te jego serie bite na gardę go wykończyły.

Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
dajcie jakis link zeby mozna bylo obejrzec walke..

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by dewejko
dajcie jakis link zeby mozna bylo obejrzec walke..

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Proponuję lokatę długoterminową w postaci Gołowkina (1.12) + F.Mayweather (1.36) = 1.53
Gołowkin w najbliższą sobotę zaś Floyd 15 września.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
@Tyson jak sie zaopatrujesz na jutrzejszą walke "Super G"
Beda grzmoty?
Mam nadzieje ze Grzesio dobrze przepracowal okres przygotowan,sparingow i co najzwazniejsze dla niego okres aklimatyzacji.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Tyson, Haye w weekend to lokata?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
walka odwołana!
Haye kontia łuku brwiowego

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Moje prognozy na KSW przeglądając oferte z STS-a zeby lepiej gale sie ogladało hmm


Pudzianowski M. - McCorkle S. - Typ: Pudzianowski M. @1.80
Materla M. - Silva J. - Typ: Materla M. @1.20
Słowiński P. - Różalski M. - Typ: Różalski M. @2.25
Gamrot M. - Winner A. - Typ: Winner A. @1.9

-----

Azhiev A. - Sowiński A. Typ: Sowiński A. @3.40
Bedorf K. - Nastula P. Typ: Nastula P. @2.90

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
słowiński to jest lokata, walczył z takimi zawodnikami o jakich wszyscy inni moga pomazyc, badem hari, bonjanskym itd. 70 zawodowych walk, jak on ma niby z różalskim przegrać?

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
pudziana bym nie gral,mccorkle dobrze ogarnia parter i w sportowej walce moze byc to co wczesniej czyli szybkie submission,ale to jest ksw to nie mozna wykluczyc podkladki pod pudziana.
Materla na pewno ma serducho do walki i trzeba miec do niego duzy szacunek,ale po 1.2 nie radze nikomu tego ruszac,1 walke z silva mial praktycznie przegrana ale niesamowita wola walki jakos wyciagnal to dla siebie,ostatnia walka z grovem tez mega ciezka wojna i chyba nawet na punkty powinnien przegrac,ale jak wiadomo na ksw sytuacja zeby Polak przegral na punkty to nie jest takie hop siup
nie szalejac zbytnio ze stawka uderzyl bym dubel przeciwko pudzilli i materli(1.8*4.25) dla wiekszych emocji,ale trzeba pamietac ze sedziowie na ksw nie biora jencow

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Słowiński owszem duze osiągnięcia jako "tańczący nogami" ale juz w bolidzie MMA nie ma czym sie pochwalić a Rozal ma... I tu glownie tym sie kieruje w danym pojedynku, ktory to pojedynek wyglada na najbardziej atrakcyjna walke gali (Jak i Bedorfa z Nastula)

Pudzian co jak co - Ale dzwiga umiejętności i doświadczenia w danym fachu z coraz większymi sztangami... Plus chec rewanżu, jak dla mnie powinien sobie poradzić. No zobaczymy jak to bedzie hmm

Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
ma ktos jakis dobry stream?

Dołączył: Sep 2010
Posty: 524
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 524
ma ktos jakis stream?

Strona 23 z 28 1 2 21 22 23 24 25 27 28

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1