|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715 |
depozytem nie trzeba, tylko bonus
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a to spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wielkie dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205 |
Mam pytanko zeby obrocic bonusem trzeba obstawiac na kursie 1.4 czy 1.3 ?? i czy kursy moga byc laczone np nie 1,4 a np 4 zdarzenia po kursie 1.1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 25 |
Czy promocja 200+200 jest jeszcze aktualna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205 |
Tak promocja jeszcze trwa. Ile ksieguja zaklady na unibecie ?? wygralem 2 zdarzenia godzine temu ale dalej kasa nie jest zaksiegowana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Tak promocja jeszcze trwa. Ile ksieguja zaklady na unibecie ?? wygralem 2 zdarzenia godzine temu ale dalej kasa nie jest zaksiegowana ehhh... ale niecierpliwosc. Spokojnie, czasami czeka sie po 2,3 godziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
gdzie na stronie unibetu pisze o tej promocji 200+200?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
Ile idzie zazwyczaj kasa na konto bankowe (mbank) wiekszej sumy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Ile idzie zazwyczaj kasa na konto bankowe (mbank) wiekszej sumy ? tzn jak wielkiej ? 30 tysiaków maks 2-3 dni robocze Pozdrawiam Pawka z Kielc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892 |
Jestem nieco zaskoczony decyzjami Unibetu. Gdy ktoś gra w necie tak niszową dyscyplinę jak kłus szwedzki, to faktycznie jest skazany na 2 buki / Unibet i Expekt/.Lubię Unibet, więc tu gram.Od kilku dni w tym buku nie wszystkie wygrane były zaliczane na konto. Koledze, który próbował dowiedzieć się o przyczyny nie zaliczania wygranych, odpisano,że wszystko wyjaśni się we wtorek. No i mamy wtorek. Najpierw strona nie działała, a gdy już zadziałała po zalogowaniu zamiast konta pojawiło sie info, że mam konto zablokowane i mam zadzwonić do supportu. Zadzwoniłem i dowiedziałem się, że są problemy techniczne i mam zalogować się później albo jutro rano, a jeśli nic się nie zmieni, to mam zadzwonić ponownie do supportu.Jako żywo żadnego przekrętu na koncie nie robiłem, więc jestem zdziwiony. Czy kotś ma lub miał taki przypadek w Unibecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,204
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,204 |
Nie polecam tego buka. Zdobyłem w quizie mundialowym 50% bonusu, wpłaciłem depozyt i bonusu mi nie przyznali. Kobieta z supportu pisze mi, że akcja skończyła się 9 lipca co jest bzdurą bo 9 lipca skończył się quiz a z bonusu można było skorzystać co najmniej do 15 lipca. Na kolejne maile nie odpowiadają.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Ja na bonusie zgarnalem bardzo ladna sumke i zawsze dopisywali ,no i ktory buk robi tak czesto takie promocje??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,396 |
Nie polecam tego buka. Zdobyłem w quizie mundialowym 50% bonusu, wpłaciłem depozyt i bonusu mi nie przyznali. Kobieta z supportu pisze mi, że akcja skończyła się 9 lipca co jest bzdurą bo 9 lipca skończył się quiz a z bonusu można było skorzystać co najmniej do 15 lipca. Na kolejne maile nie odpowiadają. oCZYWIśCIE że ten bonus był do wykorzystania do 15/16 lipca ! Unibet od kilku miesięcy bardzo się zmienił na GORSZE oczywiście ! Sam tego doświadczałem ! na razie zrobiłem sobie u nich URLOP, idzie się gdzie indziej WYżYć ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Przepraszam nie mam sił zeby szukac odpowiedzi na pytanie ktore zadam , a mianowicie jak Unibet rozlicza krecze ? zatrzymam sie przy nich na dłużej i warto wiedziec takie informacje
dzieki za odp
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28 |
Mam pytanie, czy mogę zrobić wpłatę do unibetu przekazem pocztowym ? i czy przy rejestracji muszę podać swoje konto bankowe ? ( w najbliższej przyszłosci chcę zmienić bank, chodzi o to by nie było problemów przy wypłacie ;-) )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102 |
Czy ten buk jeszcze działa? Ma działającą stronę w języku polskim?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Faktycznie przesadziłem , thx mate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka