Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#602351 11/07/2006 17:35
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
a depozytem ?

Bonus: Unibet
#602352 11/07/2006 17:39
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
depozytem nie trzeba, tylko bonus

#602353 11/07/2006 22:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
a to spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

wielkie dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#602354 12/07/2006 13:46
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
Mam pytanko zeby obrocic bonusem trzeba obstawiac na kursie 1.4 czy 1.3 ?? i czy kursy moga byc laczone np nie 1,4 a np 4 zdarzenia po kursie 1.1

#602355 12/07/2006 14:18
Dołączył: Jul 2006
Posty: 25
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 25
Czy promocja 200+200 jest jeszcze aktualna?

#602356 12/07/2006 18:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
Tak promocja jeszcze trwa. Ile ksieguja zaklady na unibecie ?? wygralem 2 zdarzenia godzine temu ale dalej kasa nie jest zaksiegowana

#602357 13/07/2006 09:41
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Quote
Tak promocja jeszcze trwa. Ile ksieguja zaklady na unibecie ?? wygralem 2 zdarzenia godzine temu ale dalej kasa nie jest zaksiegowana

ehhh... ale niecierpliwosc. Spokojnie, czasami czeka sie po 2,3 godziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#602358 13/07/2006 14:12
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
gdzie na stronie unibetu pisze o tej promocji 200+200?

#602359 13/07/2006 14:29
Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286

#602360 17/07/2006 21:36
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
Ile idzie zazwyczaj kasa na konto bankowe (mbank) wiekszej sumy ?

#602361 17/07/2006 21:38
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Quote
Ile idzie zazwyczaj kasa na konto bankowe (mbank) wiekszej sumy ?
tzn jak wielkiej ? 30 tysiaków maks 2-3 dni robocze

Pozdrawiam Pawka z Kielc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#602362 18/07/2006 09:22
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Jestem nieco zaskoczony decyzjami Unibetu.
Gdy ktoś gra w necie tak niszową dyscyplinę jak kłus szwedzki, to faktycznie jest skazany na 2 buki / Unibet i Expekt/.Lubię Unibet, więc tu gram.Od kilku dni w tym buku nie wszystkie wygrane były zaliczane na konto. Koledze, który próbował dowiedzieć się o przyczyny nie zaliczania wygranych, odpisano,że wszystko wyjaśni się we wtorek. No i mamy wtorek. Najpierw strona nie działała, a gdy już zadziałała po zalogowaniu zamiast konta pojawiło sie info, że mam konto zablokowane i mam zadzwonić do supportu. Zadzwoniłem i dowiedziałem się, że są problemy techniczne i mam zalogować się później albo jutro rano, a jeśli nic się nie zmieni, to mam zadzwonić ponownie do supportu.Jako żywo żadnego przekrętu na koncie nie robiłem, więc jestem zdziwiony.
Czy kotś ma lub miał taki przypadek w Unibecie?

#602363 21/07/2006 12:39
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,204
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,204
Nie polecam tego buka. Zdobyłem w quizie mundialowym 50% bonusu, wpłaciłem depozyt i bonusu mi nie przyznali. Kobieta z supportu pisze mi, że akcja skończyła się 9 lipca co jest bzdurą bo 9 lipca skończył się quiz a z bonusu można było skorzystać co najmniej do 15 lipca. Na kolejne maile nie odpowiadają.

#602364 21/07/2006 15:31
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Ja na bonusie zgarnalem bardzo ladna sumke i zawsze dopisywali ,no i ktory buk robi tak czesto takie promocje??

#602365 21/07/2006 18:04
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,396
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,396
Quote
Nie polecam tego buka. Zdobyłem w quizie mundialowym 50% bonusu, wpłaciłem depozyt i bonusu mi nie przyznali. Kobieta z supportu pisze mi, że akcja skończyła się 9 lipca co jest bzdurą bo 9 lipca skończył się quiz a z bonusu można było skorzystać co najmniej do 15 lipca. Na kolejne maile nie odpowiadają.

oCZYWIśCIE że ten bonus był do wykorzystania do 15/16 lipca !
Unibet od kilku miesięcy bardzo się zmienił na GORSZE oczywiście ! Sam tego doświadczałem ! na razie zrobiłem sobie u nich URLOP, idzie się gdzie indziej WYżYć ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#602366 25/07/2006 00:08
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Przepraszam nie mam sił zeby szukac odpowiedzi na pytanie ktore zadam , a mianowicie jak Unibet rozlicza krecze ? zatrzymam sie przy nich na dłużej i warto wiedziec takie informacje

dzieki za odp

pozdrawiam

#602367 25/07/2006 01:33
Dołączył: Jul 2006
Posty: 198
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 198
lenistwo nie zna granic wystarczylo wejsc do dzialu tenisowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

link tu: http://www.mecz.org/ubbthreads/show...7958&an=0&page=0#1897958

#602368 25/07/2006 06:19
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28
Mam pytanie, czy mogę zrobić wpłatę do unibetu przekazem pocztowym ? i czy przy rejestracji muszę podać swoje konto bankowe ? ( w najbliższej przyszłosci chcę zmienić bank, chodzi o to by nie było problemów przy wypłacie ;-) )

#602369 25/07/2006 08:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
Czy ten buk jeszcze działa? Ma działającą stronę w języku polskim?

#602370 25/07/2006 15:52
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
lenistwo nie zna granic wystarczylo wejsc do dzialu tenisowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

link tu: http://www.mecz.org/ubbthreads/show...7958&an=0&page=0#1897958

Faktycznie przesadziłem , thx mate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, rafal08), 1,147 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,551
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1