|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Zenit czerwo i 0-0 do HT z Austrią.
Idealnie by ich ludzie pograli ich win @ 2+
Coraz bardziej mi sie sprawdza ta mordownia i 1-0...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
u ruskich o3,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Senariusz na 2 polowe: Austria atkuje strzela na 1:0 pozniej kacapyspinaja poslady 1:1 Red card austria i kacapy w 85 na 2:1 Trzymac kciuki ! potem w 89 austria rowna na 2-2 a w 164 minucie zenit laduje na 3-2, sedzia sprawdza kupon na ktorym ma jedynke i konczy mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,386
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,386 |
Senariusz na 2 polowe: Austria atkuje strzela na 1:0 pozniej kacapyspinaja poslady 1:1 Red card austria i kacapy w 85 na 2:1 Trzymac kciuki ! potem w 89 austria rowna na 2-2 a w 164 minucie zenit laduje na 3-2, sedzia sprawdza kupon na ktorym ma jedynke i konczy mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Over 4.5 kartki wyglada pieknie do polowy xd linia 4 była na cały mecz  Taaak tylko chcialem poczekac gdzies do 13-15 minuty zeby podsoczyl kurs a tu nygus juz w 2 minucie kartka i pobralem over 4,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
Over 4.5 kartki wyglada pieknie do polowy xd linia 4 była na cały mecz  ciekawie wyglada linia na kartki w meczu Steaua vs Chelsea na over 4 @1.7 a na over 4.5 @2.1 - sedziuje hiszpan Carlos Velasco Carballo - ktory lubi sobie pomachac kartonikami - choc w ostatnim ligowym meczu Primera ostro sie powstrzymywał i tylko 5 pokazał, a okazji ku temu było o wiele wiecej....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Swoja droga over 6.5 kartki teraz tez wydaje siedosyc pewny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
macie sklady na mecz ajax ac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Over 4.5 kartki wyglada pieknie do polowy xd linia 4 była na cały mecz  ciekawie wyglada linia na kartki w meczu Steaua vs Chelsea na over 4 @1.7 a na over 4.5 @2.1 - sedziuje hiszpan Carlos Velasco Carballo - ktory lubi sobie pomachac kartonikami - choc w ostatnim ligowym meczu Primera ostro sie powstrzymywał i tylko 5 pokazał, a okazji ku temu było o wiele wiecej.... Tyle ze Chelsea nie wyglada mi a ekipe ktora robi duzo fauli. Wrecz przeciwnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
macie sklady na mecz ajax ac? oficjalne o 20
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
basel out arsenal out ajax out
wszedzie undery [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
macie sklady na mecz ajax ac? oficjalne o 20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Senariusz na 2 polowe: Austria atkuje strzela na 1:0 pozniej kacapyspinaja poslady 1:1 Red card austria i kacapy w 85 na 2:1 Trzymac kciuki ! potem w 89 austria rowna na 2-2 a w 164 minucie zenit laduje na 3-2, sedzia sprawdza kupon na ktorym ma jedynke i konczy mecz  
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
macie sklady na mecz ajax ac? oficjalne o 20 19:47 na stronie uefa już będą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Volendam over1.5 do ht pokryli mi w 5 min to teraz over2.5 ht po 2.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
mecz Zenita + rosyjski komentarz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
ciekawie wyglada linia na kartki w meczu Steaua vs Chelsea na over 4 @1.7 a na over 4.5 @2.1 - sedziuje hiszpan Carlos Velasco Carballo - ktory lubi sobie pomachac kartonikami - choc w ostatnim ligowym meczu Primera ostro sie powstrzymywał i tylko 5 pokazał, a okazji ku temu było o wiele wiecej.... [/quote]
Tyle ze Chelsea nie wyglada mi a ekipe ktora robi duzo fauli. Wrecz przeciwnie [/quote]
mysle ze 1 lub 2 spokojnie sa w stanie zrobic, a druga druzyna moze załatwic reszte a mecz dla anglików łatwy nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Panowie tutaj pierwsze punktu Austrii w tym sezonie lub maks 1-0 dla Zenita
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|