Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723
Likes: 10
a ty się bracie nie denerwuj , tam lubański gra , nerwy swoje zwiąż na supeł obok deyne ma
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
ja tez przez te jebane seriale jade na telegazecie
Nie jesteś sam...
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
niestety ale jestesmy w mniejszosci mateekk
mysle ze jeszcze ktos sie znajdzie
ja nawet przegladam sklady po weekendzie i patrze czy ktos z naszych zagral chociaz 5 min
ost gole Pawlowskiego i Milika
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
heheheno no co gralem z zona w playa i sie spoznilem
zdazysz sie zabawic w innym czasie, teraz swieto pilkarskie, lm
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Brigthon, Leeds po bramke do przerwy!
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
chyba trza smiało dac na ajax
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Barcelona jeszcze nie prowadzi ?!
po 1x Celtic
w Szwajcarii po gole
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
niestety ale jestesmy w mniejszosci mateekk
ja tyz, bitek, matek, ktos jeszcze?
Ja również. Dodatkowo lubię wkurwiać niektórych kumpli (zawodowych pesymistów i narzekaczy) mówiąc (szczerze zresztą) że Lewy i Błaszczykowski to wybitni piłkarze,,,później słucham ujadania i znowu walę swoje że Ci dwaj to najlepsze co spotkało polską piłkę od 20 lat.
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
heheheno no co gralem z zona w playa i sie spoznilem
zdazysz sie zabawic w innym czasie, teraz swieto pilkarskie, lm
tronk stelmachowi nie chodziło o playa durexa
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
ehh w Londynie wynik nie sprzyja kornerom, Napoli dalej cały czas przestraszone na co oni czekają?
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
ehh w Londynie wynik nie sprzyja kornerom, Napoli dalej cały czas przestraszone na co oni czekają?
Chyba na zbawienie strasznie osrani.
Myślałem że Benitez tutaj utrze nosa Wengerowi...
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
niestety ale jestesmy w mniejszosci mateekk
ja tyz, bitek, matek, ktos jeszcze?
Ja również. Dodatkowo lubię wkurwiać niektórych kumpli (zawodowych pesymistów i narzekaczy) mówiąc (szczerze zresztą) że Lewy i Błaszczykowski to wybitni piłkarze,,,później słucham ujadania i znowu walę swoje że Ci dwaj to najlepsze co spotkało polską piłkę od 20 lat.
+ Piszczek,ale nie w reprezentacji...
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
napoli przyjechalo po minimalna porazke, nic wiecej
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723
Likes: 10
niestety ale jestesmy w mniejszosci mateekk
ja tyz, bitek, matek, ktos jeszcze?
Ja również. Dodatkowo lubię wkurwiać niektórych kumpli (zawodowych pesymistów i narzekaczy) mówiąc (szczerze zresztą) że Lewy i Błaszczykowski to wybitni piłkarze,,,później słucham ujadania i znowu walę swoje że Ci dwaj to najlepsze co spotkało polską piłkę od 20 lat.
olisadebe był i jest najlepszy
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
heheheno no co gralem z zona w playa i sie spoznilem
zdazysz sie zabawic w innym czasie, teraz swieto pilkarskie, lm
tronk stelmachowi nie chodziło o playa durexa
ok
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Barcelonie remis chyba pasi
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
h2h Barcy z Cetikiem nie jest najlepsze ale i tak powinni dac rade
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
czy milan odda celny strzał na bramkę Ajaxu do HT @ 2,1 . Wchodzi ktoś ??
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
heheheno no co gralem z zona w playa i sie spoznilem
zdazysz sie zabawic w innym czasie, teraz swieto pilkarskie, lm
tronk stelmachowi nie chodziło o playa durexa
ok
tylko jedno wam w glowie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
ehh w Londynie wynik nie sprzyja kornerom, Napoli dalej cały czas przestraszone na co oni czekają?
no po bramce na 2-0 już przestałem liczyć na over 10
Link skopiowany do schowka