|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Kiedyś kumpel mi mówił Że niektóre firmy robią konta na znanych forach lub zatrudniają osoby by robić ferment na drugą firmę lub po prostu zbijać z tropu Ten gość jest idealnym przykładem, że tutaj coś nie gra... W każdej plotce jest ziarno prawdy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
hjulit jaka kompromoitacja, i na co byl ci win z tommym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
widac ze nigdy nie uprawiales wyczynowo sportu... rzadko sie zdarza zeby od poczatku do konca w nie wazne jakiej dyscyplinie grac rowno raz idzie raz nie idzie inicjatywa jest po jednej stronie a pozniej gre prowadzi przeciwnik to jest normalne ale dla takich jak ty to sie nazywa ustawianie meczow... nie twierdze ze sport jest czysty ale od twoich domyslow i niedowierzan to juz sie rzygac chce idz wyplakac sie gdzie indziej [/quote] 1) Jesli nie twierdzisz,ze sport jest czysty to sam sobie gosciu przeczysz! 2) Jesli nie widziales w zyciu meczu w ktorym jeden zawodnik od poczatku do konca dominowal to przepraszam ale gowno widziales! 3) Mialem na celu podawanie przykladow meczow w ktorych zauwazymy cos podejrzanego. 4) Wszytko co mialoby na celu wychwycenie walka,uwazam za warte rozwazenia, gdyz lepiej uczyc sie od siebie niz na wlasnych bledach. peace
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Nestor/Paes 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162 |
JA CI NIE WYPOMINAM jak podajesz syf...który aż w oczy razi....jeśli nie chcecie grac moic typów to nie ggrajcie a nie robicie ze mnie jakieoś PAJACA który sie podszywa pod firmę i celowo daje błedne typy..... NIE WSZYSTKIE TYPY wcodzą, czasem są ODCYŁY od NORMY jak z tym remisem z KOSZA....ale mało brakowalo a by siadł....!!!! TYPOWI NAPINACZE za 2zł....!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
errani ale piła na gem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529 |
grymalska glupia cipo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
hjulit jaka kompromoitacja, i na co byl ci win z tommym  no futher comments 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
grymalska glupia cipo  panowie trochę powagi, ważmy słowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
grymalska glupia cipo  panowie trochę powagi, ważmy słowa  no wlasnie, chyba kvitova a nie jakas grymalska
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Mathiu tez odda seta pieknie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
błędów kvitovej masa ale za to dobrze sie porusza,widać że Radek czyści komin regularnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Nestor/Paes  6-2, rąbać drewno dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
ahahahaha pusty kort przy bp errani za kortem i kvita w siate błędów kvitovej masa ale za to dobrze sie porusza,widać że Radek czyści komin regularnie ale rozumu do glowy lopata nie wbijesz, co ogladam jej mecz nie moge wyjsc z szoku jak mozna byc tak okropnie glupim
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
kvita 2/8 bp  i najlepsze errani 75% po drugim podaniu (kvita 30%), a kazdy wie jak ona serwuje pewnie polamie sie teraz ten okropny bazyliszek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10 |
ahahahaha pusty kort przy bp errani za kortem i kvita w siate błędów kvitovej masa ale za to dobrze sie porusza,widać że Radek czyści komin regularnie ale rozumu do glowy lopata nie wbijesz, co ogladam jej mecz nie moge wyjsc z szoku jak mozna byc tak okropnie glupim radek musi ją mocniej pompowac żeby się mózg odbił , wtedy moze zacznie coś kumać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
ile razy ogladam mecze Errani nie moge sie nadziwic jak ona chodzi  ona musi miec tam pisiora 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
ktos widział może co wygrzebywała Kvitova z miedzy zębów przed setową ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Panowie dajcie coś do gry ? PSP sobie kup...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
ile razy ogladam mecze Errani nie moge sie nadziwic jak ona chodzi  ona musi miec tam pisiora  albo pisie ma tak wyćwiczoną że aż napuchła i się ociera...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|