, zostalo jeszcze 150zł na MB, wymienie na mBank, kontakt:g..."> , zostalo jeszcze 150zł na MB, wymienie na mBank, kontakt:g...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 18 1 2 6 7 8 9 10 17 18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Quote
Quote
ja jestem

zalatwione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> , zostalo jeszcze 150zł na MB, wymienie na mBank, kontakt:gg 578716 (niewidoczny)
aktualne

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
Moge komuś dac bon do bet-at-home z promocji z wp.pl jak mi wyśle SMS-a o treści AP.MAXIOR pod numer 7168 i poda mi kod sms-a zwrotnego(koszt 1zł+22% VAT) Jak ktoś zainteresowany to zapraszam na PRIV.

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Sprzedam trochce kasy na NT 30-100euro , w zamian mbank w ostatecznosci mb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

wiecej na priv
dalej aktualne
nr gg 3536564

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Quote
Quote
Quote
ja jestem

zalatwione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> , zostalo jeszcze 150zł na MB, wymienie na mBank, kontakt:gg 578716 (niewidoczny)
aktualne

heh, tyle ofert... jak nigdy...
aktualne

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Kupie 100 zl na Neteller. gg: 5057583

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Sprzedam 100 PLN na Monebookers oczekuje na Inteligo bez prowizji - Udane wymiany wielkokrotne z Vebnasterem i kilka z Elninio

pisac PRV

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Uwzajcie na oszusta typexxa czy jak mu tam

Próbował mnie nabrać ale ja sie nie dałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
jezeli ktos potrzebuje kase na PartyPoker to posiadam troche ok 100$.Moge odsprzedać po niższej cenie.kontakt na priv.

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Quote
Sprzedam trochce kasy na NT 30-100euro , w zamian mbank w ostatecznosci mb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

wiecej na priv
dalej aktualne
nr gg 3536564

udana wymiana z hablahabla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 30
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 30
Quote
Quote
Quote
Sprzedam trochce kasy na NT 30-100euro , w zamian mbank w ostatecznosci mb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

wiecej na priv
dalej aktualne
nr gg 3536564

udana wymiana z hablahabla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
rowniez potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szybko i sprawnie mimo iz to jest moja pierwsza wymiana na tym forum i mam nadzieje ze kazda nastepna rowniez przebiegnie tak bezproblemowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

mam kupe kasy na MB, wymienie na mbank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
nie biore zadnych prowizji i pokrywam koszty przelewu w MB, minimalna kwota wymiany 100 zl

GG: 3954852

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

przypominam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Wciaz mam do wymiany 300 Euro na Neteller. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. W zamian przyjme na mBank lub MB. Zainteresowanych prosze o priv lub GG 1591251 [niewidoczny].


Oddam 90$ na Pacific Poker. Wymiana pewna. W zamian przyjme 180 zl na mBank lub MB. Zarabiasz pewne 110 zl na czysto. Zainteresowanych prosze o priv lub GG 1591251 [niewidoczny].


Mam 40 udanych wymian, a po zlapaniu przeze mnie oszusta mysle, ze jestem juz wystarczajaco sprawdzona i pewna osoba. Pamietajcie przed jakakolwiek swoja wymiana proscie o przeslanie priva, by upewnic ze osoba z ktora sie wymieniacie, jest ta za ktora sie podaje, jesli nie zweryfikowaliscie numeru GG.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
Quote
jezeli ktos potrzebuje kase na PartyPoker to posiadam troche ok 100$.Moge odsprzedać po niższej cenie.kontakt na priv.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
posiadam ok. 150zl na MB, przyjme na mBank.gg: 578716 (niewidoczny)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
Rowniez posiadam sporo na mb, wymienie bez prowizji.
Platnosc mbank kontakt gg: 1989345

Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
Quote
Moge komuś dac bon do bet-at-home z promocji z wp.pl jak mi wyśle SMS-a o treści AP.MAXIOR pod numer 7168 i poda mi kod sms-a zwrotnego(koszt 1zł+22% VAT) Jak ktoś zainteresowany to zapraszam na PRIV.

Nikt nie chce bonu za 1zł+22% VAT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jak by ktoś chciał to PRIV

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Potrzebuje 7 euro na i4poker. Oddaje 50zl na mbank. GG: 5057583

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Quote
posiadam ok. 150zl na MB, przyjme na mBank.gg: 578716 (niewidoczny)

nieaktualne, udana wymiana z użytkownikiem P!T3R <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Quote
posiadam ok. 150zl na MB, przyjme na mBank.gg: 578716 (niewidoczny)

nieaktualne, udana wymiana z użytkownikiem P!T3R <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ,moge jeszcze skupić troszke środków na MB

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ogłoszenie grzecznościowe w imieniu użytkownika Dexter

Code
Mam do sprzedania 750 PLN na MB (bezprowizyjnie). Przyjmuję pieniądze na mBank.
Kontakt pod nr gg 894104. Zaufanym użytkownikom jestem w stanie wpłacić pierwszy.
Udane wymiany m.in. z chim123, white_starem, vebnasterem, Piotrasem, tomo, skottiem.

Strona 8 z 18 1 2 6 7 8 9 10 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, forty, rymoholik, burbon, Sensei, aker), 1,682 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1