|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
zalatwione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> , zostalo jeszcze 150zł na MB, wymienie na mBank, kontakt:gg 578716 (niewidoczny) aktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462 |
Moge komuś dac bon do bet-at-home z promocji z wp.pl jak mi wyśle SMS-a o treści AP.MAXIOR pod numer 7168 i poda mi kod sms-a zwrotnego(koszt 1zł+22% VAT) Jak ktoś zainteresowany to zapraszam na PRIV.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Sprzedam trochce kasy na NT 30-100euro , w zamian mbank w ostatecznosci mb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wiecej na priv dalej aktualne nr gg 3536564
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
zalatwione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> , zostalo jeszcze 150zł na MB, wymienie na mBank, kontakt:gg 578716 (niewidoczny) aktualne heh, tyle ofert... jak nigdy... aktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Kupie 100 zl na Neteller. gg: 5057583
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Sprzedam 100 PLN na Monebookers oczekuje na Inteligo bez prowizji - Udane wymiany wielkokrotne z Vebnasterem i kilka z Elninio
pisac PRV
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Uwzajcie na oszusta typexxa czy jak mu tam
Próbował mnie nabrać ale ja sie nie dałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325 |
jezeli ktos potrzebuje kase na PartyPoker to posiadam troche ok 100$.Moge odsprzedać po niższej cenie.kontakt na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Sprzedam trochce kasy na NT 30-100euro , w zamian mbank w ostatecznosci mb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wiecej na priv dalej aktualne nr gg 3536564 udana wymiana z hablahabla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 30 |
Sprzedam trochce kasy na NT 30-100euro , w zamian mbank w ostatecznosci mb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wiecej na priv dalej aktualne nr gg 3536564 udana wymiana z hablahabla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> rowniez potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szybko i sprawnie mimo iz to jest moja pierwsza wymiana na tym forum i mam nadzieje ze kazda nastepna rowniez przebiegnie tak bezproblemowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
mam kupe kasy na MB, wymienie na mbank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> nie biore zadnych prowizji i pokrywam koszty przelewu w MB, minimalna kwota wymiany 100 zl
GG: 3954852
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> przypominam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Wciaz mam do wymiany 300 Euro na Neteller. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. W zamian przyjme na mBank lub MB. Zainteresowanych prosze o priv lub GG 1591251 [niewidoczny].
Oddam 90$ na Pacific Poker. Wymiana pewna. W zamian przyjme 180 zl na mBank lub MB. Zarabiasz pewne 110 zl na czysto. Zainteresowanych prosze o priv lub GG 1591251 [niewidoczny].
Mam 40 udanych wymian, a po zlapaniu przeze mnie oszusta mysle, ze jestem juz wystarczajaco sprawdzona i pewna osoba. Pamietajcie przed jakakolwiek swoja wymiana proscie o przeslanie priva, by upewnic ze osoba z ktora sie wymieniacie, jest ta za ktora sie podaje, jesli nie zweryfikowaliscie numeru GG.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325 |
jezeli ktos potrzebuje kase na PartyPoker to posiadam troche ok 100$.Moge odsprzedać po niższej cenie.kontakt na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
posiadam ok. 150zl na MB, przyjme na mBank.gg: 578716 (niewidoczny)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
Rowniez posiadam sporo na mb, wymienie bez prowizji. Platnosc mbank kontakt gg: 1989345
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462 |
Moge komuś dac bon do bet-at-home z promocji z wp.pl jak mi wyśle SMS-a o treści AP.MAXIOR pod numer 7168 i poda mi kod sms-a zwrotnego(koszt 1zł+22% VAT) Jak ktoś zainteresowany to zapraszam na PRIV. Nikt nie chce bonu za 1zł+22% VAT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak by ktoś chciał to PRIV
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Potrzebuje 7 euro na i4poker. Oddaje 50zl na mbank. GG: 5057583
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
posiadam ok. 150zl na MB, przyjme na mBank.gg: 578716 (niewidoczny) nieaktualne, udana wymiana z użytkownikiem P!T3R <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
posiadam ok. 150zl na MB, przyjme na mBank.gg: 578716 (niewidoczny) nieaktualne, udana wymiana z użytkownikiem P!T3R <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ,moge jeszcze skupić troszke środków na MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ogłoszenie grzecznościowe w imieniu użytkownika Dexter Mam do sprzedania 750 PLN na MB (bezprowizyjnie). Przyjmuję pieniądze na mBank.
Kontakt pod nr gg 894104. Zaufanym użytkownikom jestem w stanie wpłacić pierwszy.
Udane wymiany m.in. z chim123, white_starem, vebnasterem, Piotrasem, tomo, skottiem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|