|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223 |
Siema mam bona do i4poker o wartosci 5E jezeli bys byl chetny to pisz platnos tylko moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37 |
witam.Chciałbym z kims wymienic sie na pieniadze.Mam na mb i chcialbym wymienic na inteligo?czekam na zgloszenia gg 4014836
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325 |
jezeli ktos potrzebuje kase na PartyPoker to posiadam troche ok 100$.Moge odsprzedać po niższej cenie.kontakt na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
skupię bony do BAH, wpalta na mBank. GG 2094080 wromail@neostrada.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462 |
Makims nie moge do ciebie wysłac wiadomości nie wiem co jest daj GG to napisze na GG
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37 |
Ale mnie oszukano!!!!!!!!Nicki z forum lolekkk i raul to złodzieje!!!!!!!Wymieni sie ktos kasa.przeleje w mb a ty na inteligo mi?czekam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325 |
Posiadam w PartyPoker ok200$ czyli ponad 600zł sprzedam to za 450zł jeżeli ktoś chce bo nie mam czasu na wyrobienie racked hands a trafiła mi sie na poczatku dobra karta i ugrałem troche $$$.jak ktos chce ponad 150zł zysku to zapraszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 18 |
WItam, jestem zainteresowny twoją ofertą?? Jakie są twoje warunki np. że ty wpłacasz drugi itp. Odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 18 |
sorry to jest pomyłka nie bierzcie tego na poważnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Kupię z 200 pln na MB, płacę mbank jako drugi, bez rzadnych prowizji oczywiście. Jeśli ktos chetny prosze o nr gg na priv, odezwę się. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325 |
Posiadam w PartyPoker ok200$ czyli ponad 600zł sprzedam to za 450zł jeżeli ktoś chce bo nie mam czasu na wyrobienie racked hands a trafiła mi sie na poczatku dobra karta i ugrałem troche $$$.jak ktos chce ponad 150zł zysku to zapraszam. no najlepsze jest stopniowe wymienianie.zeby nie było jakiś wałkow.mozna sie dogadac.chce to popchnąc bo w pokera to za dobry nie jestem a trafiło mi sie troche wiec chce komus kto sie zna sprzedac ta kase taniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37 |
Juz nigdy niezrobie wymiany!!!!!!!!Jestem w plecy 230zl i nic nie mam z tego!!!!!Oto złodzieje: lolekk gg 7497620 raul gg 8560800 tigeer gg 3685653 UWAZAJCIE NA TE OSOBY.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Mam do sprzedania 300 PLN na MB, oczekuję mBank, bez prowizji, wpłacam drugi (wg. pkt. 7 reg.)
Nie pożyczam kasy, także proszę nie pisać w tej sprawie!
_______________________________________________________________________________________________________________ Dotychczas udane wymiany z: Vebnaster, Haz$, kristoskristof, G-Dave, Forza, czepek, Dexter, Dyzma, M_a_r_i_o, ivoclar, kiniek78 , kamil_de, m-a-r-c, Boomber, P!T3R, Padik, Bebok, termii, PawelD,
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Mam do sprzedania 300 PLN na MB, oczekuję mBank, bez prowizji, wpłacam drugi (wg. pkt. 7 reg.)
Nie pożyczam kasy, także proszę nie pisać w tej sprawie!
_______________________________________________________________________________________________________________ Dotychczas udane wymiany z: Vebnaster, Haz$, kristoskristof, G-Dave, Forza, czepek, Dexter, Dyzma, M_a_r_i_o, ivoclar, kiniek78 , kamil_de, m-a-r-c, Boomber, P!T3R, Padik, Bebok, termii, PawelD, Narazie nieaktualne, wyczerpał m sie limit na MB i muszę go zwiększyć. Potrwa to ok 3 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548 |
Juz nigdy niezrobie wymiany!!!!!!!!Jestem w plecy 230zl i nic nie mam z tego!!!!!Oto złodzieje: lolekk gg 7497620 raul gg 8560800 tigeer gg 3685653 UWAZAJCIE NA TE OSOBY. Gościu opanuj się troche i przestan wypisywac takie rzeczy!!po twojej ilości postów mozna sie domyśleć jak ta wymiana dobiegła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)Napisał ci ze jest raul z forum a ty mu pewnie przelałes kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)Poszukałem własnie i znalazłem w przedostatnim temacie "Kupię, Sprzedam, Wymienię" i znalazłem taki mój stary post: "Witam Własnie sie dowiedziałem od rangiz9 ze ktos sie podszywa za mnie i próbuje wyłudzic kase na mb. Oto rozmowac tego kogos z rangizem9: 2594920 (17:46) Witamrangiz9 (18:25) hey2594920 (18:26) można ?rangiz9 (18:26) tak2594920 (18:27) wiadziałem twoje ogłoszenie na mecz pl2594920 (18:27) masz jeszcze coś pieniązkówrangiz9 (18:28) cos mam2594920 (18:28) czyli ?rangiz9 (18:28) ile potrzebujesz2594920 (18:28) 50 zł brakuje mi do wpłaty na baw 2594920 (18:28) żeby zgarnąć bonusrangiz9 (18:28) tyle to mam2594920 (18:29) mam mbank i inteligo 2594920 (18:29) tylko na inteligo mam 49 zł ?rangiz9 (18:29) mbnak mnie interesuje2594920 (18:30) tak 2594920 (18:30) tam mam twoje wiecej rangiz9 (18:30) rangiz9 (18:30) rangiz9 (18:30) twoj mail jesli mozna2594920 (18:31) tak2594920 (18:31) [email] [email protected][/email] (18:32) wplaciles juz?2594920 (18:33) czekam rangiz9 (18:33) jako drugi wplacam2594920 (18:33) achaa 2594920 (18:33) okey raul z tej strony 2594920 (18:33) może mnie znasz z mecz pl Niewiem co ludziom odbija ale uważajcie !!Mój numer GG to 5291079 i zaden inny!Email tez zupełnie inny !!! Pozdrawiam " Radze sobie go przeczytac pare razy i zapamietac mój numer GG!!Nie posiadam innego!!I nastepnym razem jak będziesz miał ochote na wymiane to popros o jakies informacje od gościa z którym chcesz robic jakiekolwiek wymiany!!(Popros o PRV na forum, telefon, itp.) Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548 |
Ale mnie oszukano!!!!!!!!Nicki z forum lolekkk i raul to złodzieje!!!!!!!Wymieni sie ktos kasa.przeleje w mb a ty na inteligo mi?czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
mi zostalo 400 pln na mb chetnych zapraszam na gg: 1989345 platnosc mbank
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|