Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 18 1 2 7 8 9 10 11 17 18
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
Siema mam bona do i4poker o wartosci 5E jezeli bys byl chetny to pisz platnos tylko moneybookers

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
witam.Chciałbym z kims wymienic sie na pieniadze.Mam na mb i chcialbym wymienic na inteligo?czekam na zgloszenia gg 4014836

Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
Quote
Quote
jezeli ktos potrzebuje kase na PartyPoker to posiadam troche ok 100$.Moge odsprzedać po niższej cenie.kontakt na priv.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
Hazaa oproznij skrzymke

Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
skupię bony do BAH, wpalta na mBank.
GG 2094080
wromail@neostrada.pl

Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
Makims nie moge do ciebie wysłac wiadomości nie wiem co jest daj GG to napisze na GG

Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
juz powinno byc ok.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
Ale mnie oszukano!!!!!!!!Nicki z forum lolekkk i raul to złodzieje!!!!!!!Wymieni sie ktos kasa.przeleje w mb a ty na inteligo mi?czekam

Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
Posiadam w PartyPoker ok200$ czyli ponad 600zł sprzedam to za 450zł jeżeli ktoś chce bo nie mam czasu na wyrobienie racked hands a trafiła mi sie na poczatku dobra karta i ugrałem troche $$$.jak ktos chce ponad 150zł zysku to zapraszam.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 18
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 18
WItam, jestem zainteresowny twoją ofertą?? Jakie są twoje warunki np. że ty wpłacasz drugi itp. Odp

Dołączył: Jun 2006
Posty: 18
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 18
sorry to jest pomyłka nie bierzcie tego na poważnie

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Kupię z 200 pln na MB, płacę mbank jako drugi, bez rzadnych prowizji oczywiście. Jeśli ktos chetny prosze o nr gg na priv, odezwę się.
Pozdrawiam

Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
Quote
Posiadam w PartyPoker ok200$ czyli ponad 600zł sprzedam to za 450zł jeżeli ktoś chce bo nie mam czasu na wyrobienie racked hands a trafiła mi sie na poczatku dobra karta i ugrałem troche $$$.jak ktos chce ponad 150zł zysku to zapraszam.
no najlepsze jest stopniowe wymienianie.zeby nie było jakiś wałkow.mozna sie dogadac.chce to popchnąc bo w pokera to za dobry nie jestem a trafiło mi sie troche wiec chce komus kto sie zna sprzedac ta kase taniej.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
Juz nigdy niezrobie wymiany!!!!!!!!Jestem w plecy 230zl i nic nie mam z tego!!!!!Oto złodzieje:
lolekk gg 7497620
raul gg 8560800
tigeer gg 3685653
UWAZAJCIE NA TE OSOBY.

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Mam do sprzedania 300 PLN na MB, oczekuję mBank, bez prowizji, wpłacam drugi (wg. pkt. 7 reg.)

Nie pożyczam kasy, także proszę nie pisać w tej sprawie!

_______________________________________________________________________________________________________________
Dotychczas udane wymiany z:
Vebnaster, Haz$, kristoskristof, G-Dave, Forza, czepek, Dexter, Dyzma, M_a_r_i_o, ivoclar, kiniek78 , kamil_de, m-a-r-c, Boomber, P!T3R, Padik, Bebok, termii, PawelD,

Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
jestem zainteresowany

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Quote
Mam do sprzedania 300 PLN na MB, oczekuję mBank, bez prowizji, wpłacam drugi (wg. pkt. 7 reg.)

Nie pożyczam kasy, także proszę nie pisać w tej sprawie!

_______________________________________________________________________________________________________________
Dotychczas udane wymiany z:
Vebnaster, Haz$, kristoskristof, G-Dave, Forza, czepek, Dexter, Dyzma, M_a_r_i_o, ivoclar, kiniek78 , kamil_de, m-a-r-c, Boomber, P!T3R, Padik, Bebok, termii, PawelD,


Narazie nieaktualne, wyczerpał m sie limit na MB i muszę go zwiększyć. Potrwa to ok 3 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
Quote
Juz nigdy niezrobie wymiany!!!!!!!!Jestem w plecy 230zl i nic nie mam z tego!!!!!Oto złodzieje:
lolekk gg 7497620
raul gg 8560800
tigeer gg 3685653
UWAZAJCIE NA TE OSOBY.

Gościu opanuj się troche i przestan wypisywac takie rzeczy!!po twojej ilości postów mozna sie domyśleć jak ta wymiana dobiegła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)Napisał ci ze jest raul z forum a ty mu pewnie przelałes kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)Poszukałem własnie i znalazłem w przedostatnim temacie "Kupię, Sprzedam, Wymienię" i znalazłem taki mój stary post:

"Witam


Własnie sie dowiedziałem od rangiz9 ze ktos sie podszywa za mnie i próbuje wyłudzic kase na mb. Oto rozmowac tego kogos z rangizem9:


2594920 (17:46)
Witamrangiz9 (18:25)
hey2594920 (18:26)
można ?rangiz9 (18:26)
tak2594920 (18:27)
wiadziałem twoje ogłoszenie na mecz pl2594920 (18:27)
masz jeszcze coś pieniązkówrangiz9 (18:28)
cos mam2594920 (18:28)
czyli ?rangiz9 (18:28)
ile potrzebujesz2594920 (18:28)
50 zł brakuje mi do wpłaty na baw 2594920 (18:28)
żeby zgarnąć bonusrangiz9 (18:28)
tyle to mam2594920 (18:29)
mam mbank i inteligo 2594920 (18:29)
tylko na inteligo mam 49 zł ?rangiz9 (18:29)
mbnak mnie interesuje2594920 (18:30)
tak 2594920 (18:30)
tam mam twoje wiecej rangiz9 (18:30)
rangiz9 (18:30)
rangiz9 (18:30)
twoj mail jesli mozna2594920 (18:31)
tak2594920 (18:31)
[email][email protected][/email] (18:32)
wplaciles juz?2594920 (18:33)
czekam rangiz9 (18:33)
jako drugi wplacam2594920 (18:33)
achaa 2594920 (18:33)
okey raul z tej strony 2594920 (18:33)
może mnie znasz z mecz pl


Niewiem co ludziom odbija ale uważajcie !!Mój numer GG to 5291079 i zaden inny!Email tez zupełnie inny !!!

Pozdrawiam
"

Radze sobie go przeczytac pare razy i zapamietac mój numer GG!!Nie posiadam innego!!I nastepnym razem jak będziesz miał ochote na wymiane to popros o jakies informacje od gościa z którym chcesz robic jakiekolwiek wymiany!!(Popros o PRV na forum, telefon, itp.)


Pozdrawiam!

Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
Quote
Ale mnie oszukano!!!!!!!!Nicki z forum lolekkk i raul to złodzieje!!!!!!!Wymieni sie ktos kasa.przeleje w mb a ty na inteligo mi?czekam


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
mi zostalo 400 pln na mb
chetnych zapraszam na gg: 1989345
platnosc mbank

Strona 9 z 18 1 2 7 8 9 10 11 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1