|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325 |
jezeli ktos potrzebuje kase na PartyPoker to posiadam troche ok 200$.Moge odsprzedać po zdecydowanie korzystnej cenie.kontakt na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
BON do BETANDWIN o wartości 7 zł zamienie na bon do B-A-H , gg 7777670
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
mi zostalo 400 pln na mb chetnych zapraszam na gg: 1989345 platnosc mbank tranzakcja blyskawiczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> wszystko szybko i sprawnie polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 29 |
mi zostalo 400 pln na mb chetnych zapraszam na gg: 1989345 platnosc mbank Tranzakcja Przeprowadzona Szybko i Prawidłow Polecam Tego Użytkownika ... ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 29 |
mi zostalo 400 pln na mb chetnych zapraszam na gg: 1989345 platnosc mbank Tranzakcja Przeprowadzona Szybko i Prawidłow Polecam Tego Użytkownika ... ;-) Oczywiscie chodzi o Usera " StoProcent "
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325 |
jezeli ktos potrzebuje kase na PartyPoker to posiadam troche ok 200$.Moge odsprzedać po zdecydowanie korzystnej cenie.kontakt na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37 |
Juz nigdy niezrobie wymiany!!!!!!!!Jestem w plecy 230zl i nic nie mam z tego!!!!!Oto złodzieje: lolekk gg 7497620 raul gg 8560800 tigeer gg 3685653 UWAZAJCIE NA TE OSOBY. To nie do ciebie ale nick raul i gg tez podalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548 |
Juz nigdy niezrobie wymiany!!!!!!!!Jestem w plecy 230zl i nic nie mam z tego!!!!!Oto złodzieje: lolekk gg 7497620 raul gg 8560800 tigeer gg 3685653 UWAZAJCIE NA TE OSOBY. To nie do ciebie ale nick raul i gg tez podalem. ??NIema innego RAUL na tym forum!!Moze byc raul274324723 ale nie RAUL czajisz !!GG moze sobie zostac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Kupię z 200 pln na MB, płacę mbank jako drugi, bez rzadnych prowizji oczywiście. Jeśli ktos chetny prosze o nr gg na priv, odezwę się. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37 |
8560800 14:02:27 Witam Jaro 14:02:31 czesc 8560800 14:02:45 raul z tej strony mecz.pl Jaro 14:02:52 no i? 8560800 14:02:54 masz jeszcze mb ? 8560800 14:02:54 i ile ? Jaro 14:03:05 mam Jaro 14:03:19 a ile masz? 8560800 14:03:21 ile masz 80 zl potrzebuje Jaro 14:03:27 znajde tyle 8560800 14:03:27 na mb 8560800 14:04:22 raulosx@onet.eu8560800 14:04:49 chcesz inteligo tak moge pogryć koszty wymiany Jaro 14:04:58 najpierw ty kase wyslij 8560800 14:05:15 Ty jesteś nowy na forum ja mam juz 29 wymian 8560800 14:05:20 zobacz sobie na forum Jaro 14:05:24 no tak Jaro 14:05:29 a masz konto w inteligo? 8560800 14:05:30 z veb piotrasem federerem itp 8560800 14:05:34 tak mam 8560800 14:06:01 jak bym niemiał to bym nie pisał 8560800 14:06:08 wysyłasz ? Jaro 14:06:16 juz 8560800 14:06:55 okey czekam Jaro 14:08:07 poszlo 8560800 14:08:32 czekaj już sprawdzam 8560800 14:09:10 zobacze czy doszlo i wysyłam 8560800 14:10:17 czekaj loguje się 8560800 14:10:23 net mi muli bo jakis debil sciaga dużo Jaro 14:10:41 masz? 8560800 14:13:06 niema kasy jeszczE 8560800 14:13:08 wysłałeś to ? Jaro 14:13:26 1793940021 Jun 06 14:07Wysłanie pieniędzy do [email] [email protected][/email] Jaro 14:14:42 masz? 8560800 14:14:48 mam 8560800 14:14:50 daj jeszcze raz te dane Jaro 14:15:44 powiedz jak przelejesz? 8560800 14:15:55 okey 8560800 14:19:23 poszło Jaro 14:21:05 niemam jeszcze Jaro 14:23:05 jestes? oto rozmowa z gg
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Moge sprzedać do 416 zł na MB :-)
bez prowizji, ja pokrywam koszty przelewu.
mam udane wymiany z Vebnasterem, Piotrasem i Jakubosiu. Staż na forum również przemawia za mnąwięc wpłacam jako drugi ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Sprzedam free bet o wartości 70$ do Pointbet, które wygrałem w konkursie "POINTBET COMPETITION V". Cena: 200zł na MB Warunek posiadanie konta w Pointbet i przesłanie na priva danych, a ja potem do kazowa. Kontakt priv lub gg: 5469851
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
Zostalo mi 219pln na mb wymienie za 217pln na mbank. kontakt gg: 1989345
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548 |
8560800 14:02:27 Witam Jaro 14:02:31 czesc 8560800 14:02:45 raul z tej strony mecz.pl Jaro 14:02:52 no i? 8560800 14:02:54 masz jeszcze mb ? 8560800 14:02:54 i ile ? Jaro 14:03:05 mam Jaro 14:03:19 a ile masz? 8560800 14:03:21 ile masz 80 zl potrzebuje Jaro 14:03:27 znajde tyle 8560800 14:03:27 na mb 8560800 14:04:22 raulosx@onet.eu8560800 14:04:49 chcesz inteligo tak moge pogryć koszty wymiany Jaro 14:04:58 najpierw ty kase wyslij 8560800 14:05:15 Ty jesteś nowy na forum ja mam juz 29 wymian 8560800 14:05:20 zobacz sobie na forum Jaro 14:05:24 no tak Jaro 14:05:29 a masz konto w inteligo? 8560800 14:05:30 z veb piotrasem federerem itp 8560800 14:05:34 tak mam 8560800 14:06:01 jak bym niemiał to bym nie pisał 8560800 14:06:08 wysyłasz ? Jaro 14:06:16 juz 8560800 14:06:55 okey czekam Jaro 14:08:07 poszlo 8560800 14:08:32 czekaj już sprawdzam 8560800 14:09:10 zobacze czy doszlo i wysyłam 8560800 14:10:17 czekaj loguje się 8560800 14:10:23 net mi muli bo jakis debil sciaga dużo Jaro 14:10:41 masz? 8560800 14:13:06 niema kasy jeszczE 8560800 14:13:08 wysłałeś to ? Jaro 14:13:26 1793940021 Jun 06 14:07Wysłanie pieniędzy do [E-mail] [email protected][/E-mail] Jaro 14:14:42 masz? 8560800 14:14:48 mam 8560800 14:14:50 daj jeszcze raz te dane Jaro 14:15:44 powiedz jak przelejesz? 8560800 14:15:55 okey 8560800 14:19:23 poszło Jaro 14:21:05 niemam jeszcze Jaro 14:23:05 jestes? oto rozmowa z gg No to powiem ze niezły z ciebie frajer...Sorry ale jak ty jestes tak łątwo wierny to kazdy ci wcisnie jakis kit!!BYło poprosic i PRV na mecz.pl!!!Ja jak do tej pory JEDEN RAZ robiłem wymiane z Kanciastym!!!Wysłałem mu pierwszy ale poprosiłem o przesłanie mi PRV bo mu sie okazac tak jak u ciebie innym Kanciastym!!!Kazdy mógł sie podszyc za mnie wiec nie pisz juz ze Raul jest oszustem bo to zle swiadczy o mnie a innego RAUL tu na forum nie znajdziesz!!Zostaw to go i niech inni uważaja!!!A ty pamietaj co masz robic na przyszłość jak będziesz miał zamiar się wymieniąc!!! Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
8560800
przeciez vebnaster ostrzegal przed tym numerem gg wiec o co chodzi? gosciu chcial rowniez mnie oszukac...
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325 |
posiadam bon do Interweeten na 5euro.moge komus sprzedac lub wymienic na jakis inny.kontakt na gg 4951578 lub priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507 |
Przyjmne na MB 200-400 zl
GG: 1081109 niewidoczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Sprzedam free bet o wartości 70$ do Pointbet, które wygrałem w konkursie "POINTBET COMPETITION V". Cena: 200zł na MB Warunek posiadanie konta w Pointbet i przesłanie na priva danych, a ja potem do kazowa. Kontakt priv lub gg: 5469851 Cena spada do 160zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Myśle, że warto aktualne do 20-ej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Sprzedam 100 PLN na Monebookers oczekuje na Inteligo bez prowizji - Udane wymiany wielkokrotne z Vebnasterem i kilka z Elninio
pisac PRV udana wymiana z Vebnasterem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Potwierdzam wymiane z [color:"blue"] oli i dadycool [/color]
simon-n i simon-vip czekam na rozliczenie dalej to juz prawie miesiac, osoby ktore sie z nim wymienialy ostatnio prosze o kontakt chce sprawdzic dane jakie posiadam i chyba sprawe bede jakos inaczej zalatwial, puki co odradzam wymiane z ta osoba bo jest [color:"red"]DLUZNIKIEM[/color] sporoej sumy ;/ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki z MoneyBookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku
[color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color]
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, jam45, Katalonya, Mauro, LOLAS, kolo232, PiotrekX, Verbatim, Don.(z kropka), coloo, GiGi, Beerde, raprobie, Beton, masterxp [/color]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|