|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
teraz mozna delikatnie na Mayr, gorzej juz grac nie idzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
rumunska ciota odpuszcza az milo ze tez sie po 1 secie po 11@ nie skusilem na Mayr, ale grala taka zenade ze wydawalo sie ze to kasa do kosza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Ja po 13 pobralem delikatnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
rumunska ciota odpuszcza az milo ze tez sie po 1 secie po 11@ nie skusilem na Mayr, ale grala taka zenade ze wydawalo sie ze to kasa do kosza tak duzy kurs byl ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Wyadawac by sie moglo ze nic lepszego niz pomagająca Cirstea majaca totalnie w dupie ten mecz nie moze Mayr spotkac, a jedna w 2 rundzie Zanevska haha to bedzie dopiero mecz na "szczycie"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
jaki wal kreca w Linazu masakra
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904 |
przeciw szwarcmanowi mozna pogarac mimo ze jest z 1 to zaden tenisista mozna jeszcze 1,6 wylapac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870 |
widze boksować Ci sie chce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
jaki wal kreca w Linazu masakra Czemu wał? Przy MP byla dobra pilka nie wiem o co ma pretensje,tej przy BP ie pokazali powtorki,ale liniowy tez krzyknal aut to Mayr tylko chciala by ta pilka byla dobra przy po 30 jak najbardziej sluszna decyzja pilka byla na linii nawet nie styczna, a Mayr tego i tak by nie przebila wiec zasluzony punkt byl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
jaki wal kreca w Linazu masakra Czemu wał? Przy MP byla dobra pilka nie wiem o co ma pretensje,tej przy BP ie pokazali powtorki,ale liniowy tez krzyknal aut to Mayr tylko chciala by ta pilka byla dobra przy po 30 jak najbardziej sluszna decyzja pilka byla na linii nawet nie styczna, a Mayr tego i tak by nie przebila wiec zasluzony punkt byl pewnie stawiales na Cristee ja ogladam ot tak bez zadnego beta i twierdze ze wal
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870 |
mam pograne jenkinsa -już myślałem że po meczu a tu wyszedł z 5-1 na 6-5  czy ktoś wie czy kuznetsov jakąś kontuzję złapał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
i tak Mayr wygra bo Cirstea nie chce tego meczu wogle wygrać, czekan na drabinke przyszlotygodniowego turnieju w luxemburgu i oby rumunska olewuska dostala jakas kwalifikantke, bo widac ze ma gleboko gdzies juz ten sezon
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
jaki wal kreca w Linazu masakra Czemu wał? Przy MP byla dobra pilka nie wiem o co ma pretensje,tej przy BP ie pokazali powtorki,ale liniowy tez krzyknal aut to Mayr tylko chciala by ta pilka byla dobra przy po 30 jak najbardziej sluszna decyzja pilka byla na linii nawet nie styczna, a Mayr tego i tak by nie przebila wiec zasluzony punkt byl pewnie stawiales na Cristee ja ogladam ot tak bez zadnego beta i twierdze ze wal ja tu nic nie mam za to Ty na pewno masz Mayr pograna dlatego tak piszesz,ja jestem obiektywny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
jakby miala gdzies to wogole by nie grala
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
juz dzisiaj sie nagralem i nie mialem nic z tego obstawionego
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
a jeżeli widziałeś tam aut przy MP to radze kupić sobie okulary 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
jakby miala gdzies to wogole by nie grala i tutaj sie mylisz, startowe zawsze pare groszy, kreczowac bez przyczyny to tylko Fognini potrafi, jak sie obrazi to z kortu schodzi jak to bylo z Przysiężnym
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
dobrze panie wszechwiedzacy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|