|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Staszek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
smierdzi szwindlem ten TB ale stach nadal w grze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Mao-Xin Gong/Zhe Li @ 3.40 Daniela Hantuchova @ 1.57 @ 5.34
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
a kiedy dostaniesz limit i tak sie od nikogo nie dowiesz, po prostu ujrzysz go na koncie i tyle Ok tylko mi chodzi o to żeby być gotowym na limit i np. od razu grać kontrę na innym koncie żeby być pewnym że jest skuteczna i zakład będzie przyjęty a nie że próbując kontrować okaże się że mam limit i dupa, bo czasem nie ma czasu na stawianie nowego kuponu żeby kontra była skuteczna bo na live wszystko jest dynamiczne i czasem 30 sek za późno robisz zakład i kurs się zmieni lub zablokują. Dlatego szukam jak najwięcej inf na ten temat w jakich sytuacjach ludzie dostają limity żeby np. po zagraniu widzę że będzie dupa i już mogę się spodziewać limitu to stawiam kontrę u drugiego buka, albo jestem spokojny i stawiam tu gdzie pierwszy zakład. A w dynamicznej sytuacji najlepiej grać u jednego buka bo każdy ma inny interfejs i zawsze chwila mija żeby się "odnaleźć" po włączeniu innego konta żeby się nie pomylić, a to też strata czasu. Już kumasz wszystko? :-) nie nie kumam, za krotko gram powodzenia pisz dalej po forach i szukaj bo chyba dalej nie dociera, ze nie ma sztywnych zasad limitów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Murray officially out of the finals in london for the injury!
To Raonic jeszcze powalczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
a kiedy dostaniesz limit i tak sie od nikogo nie dowiesz, po prostu ujrzysz go na koncie i tyle Ok tylko mi chodzi o to żeby być gotowym na limit i np. od razu grać kontrę na innym koncie żeby być pewnym że jest skuteczna i zakład będzie przyjęty a nie że próbując kontrować okaże się że mam limit i dupa, bo czasem nie ma czasu na stawianie nowego kuponu żeby kontra była skuteczna bo na live wszystko jest dynamiczne i czasem 30 sek za późno robisz zakład i kurs się zmieni lub zablokują. Dlatego szukam jak najwięcej inf na ten temat w jakich sytuacjach ludzie dostają limity żeby np. po zagraniu widzę że będzie dupa i już mogę się spodziewać limitu to stawiam kontrę u drugiego buka, albo jestem spokojny i stawiam tu gdzie pierwszy zakład. A w dynamicznej sytuacji najlepiej grać u jednego buka bo każdy ma inny interfejs i zawsze chwila mija żeby się "odnaleźć" po włączeniu innego konta żeby się nie pomylić, a to też strata czasu. Już kumasz wszystko? :-) siema w becie masz troche ulatwione bo wciskasz max bet i juz wiesz czy jest limit
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
W tej Bukmacherce to jest tak - Nawet jak sie wygra! To i tak sie wyda i w sumie uujja sie z tego ma... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
+5.5 dolgo @1.66 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2013
Posty: 107 |
a kiedy dostaniesz limit i tak sie od nikogo nie dowiesz, po prostu ujrzysz go na koncie i tyle Ok tylko mi chodzi o to żeby być gotowym na limit i np. od razu grać kontrę na innym koncie żeby być pewnym że jest skuteczna i zakład będzie przyjęty a nie że próbując kontrować okaże się że mam limit i dupa, bo czasem nie ma czasu na stawianie nowego kuponu żeby kontra była skuteczna bo na live wszystko jest dynamiczne i czasem 30 sek za późno robisz zakład i kurs się zmieni lub zablokują. Dlatego szukam jak najwięcej inf na ten temat w jakich sytuacjach ludzie dostają limity żeby np. po zagraniu widzę że będzie dupa i już mogę się spodziewać limitu to stawiam kontrę u drugiego buka, albo jestem spokojny i stawiam tu gdzie pierwszy zakład. A w dynamicznej sytuacji najlepiej grać u jednego buka bo każdy ma inny interfejs i zawsze chwila mija żeby się "odnaleźć" po włączeniu innego konta żeby się nie pomylić, a to też strata czasu. Już kumasz wszystko? :-) nie nie kumam, za krotko gram powodzenia pisz dalej po forach i szukaj bo chyba dalej nie dociera, ze nie ma sztywnych zasad limitów rozumiem, że nie ma sztywnych zasad, ale chodzi o szukanie "wspólnego mianownika", plus druga kwestia im więcej masz inf tym łatwiej wygrywać, dlatego mając info że ktoś dostał limit bo postawił 5 razy pod rząd po 3 koła jak sam masz taką sytuację że postawiłeś tak już 4 razy to nie ryzykujesz bo kontra może być u danego buka nie przyjęta. Po prostu chodzi o zyskanie jak największej pewności działań w swojej grze i minimalizowanie strat czasowych w grze live
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
W tej Bukmacherce to jest tak - Nawet jak sie wygra! To i tak sie wyda i w sumie uujja sie z tego ma...  tak jak z zarobkami z pracy wiec coz to za gadanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
To graj na BF i sprawa zalatwiona,zero ograniczen
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
W tej Bukmacherce to jest tak - Nawet jak sie wygra! To i tak sie wyda i w sumie uujja sie z tego ma...  tak jak z zarobkami z pracy wiec coz to za gadanie  aby nie na dziwki czy alko
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
pusidasco jedziesz do tb nie daj sie połamać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Sorki Panowie , korzystam z komórki teraz i nie mogę otworzyć livescore na itf jakby ktoś podrzucił wynik to będę wdzięczny itf leimen (Niemcy) balami sriram - otte Oscar ? Będę wdzięczny . To jak , ktoś pomoże?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Sorki Panowie , korzystam z komórki teraz i nie mogę otworzyć livescore na itf jakby ktoś podrzucił wynik to będę wdzięczny itf leimen (Niemcy) balami sriram - otte Oscar ? Będę wdzięczny . To jak , ktoś pomoże? Balaji wygrał po kreczu Otte przy stanie 3:0 dla Balaji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
ale dolga jest przystojniak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Giorgi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Flipkens 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2013
Posty: 107 |
To graj na BF i sprawa zalatwiona,zero ograniczen Nareszcie coś wnoszącego do tematu, a nie "po co, na co, dlaczego itp.", dzięki :-), a porównując z 365 to jak z ofertą na live? Chodzi o tenis i nba? Bo nie grałem tam nigdy? I jak to jest, że buki robią limity a oni nie? Dziwne, wiesz coś więcej Szefie na ten temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Giorgi  
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|