No to piszę do suportu.Bez jaj tak nie może by..."> No to piszę do suportu.Bez jaj tak nie może by...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
#60426 11/08/2004 02:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Dałem przez betandwin.O co tu chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> No to piszę do suportu.Bez jaj tak nie może być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#60427 11/08/2004 12:23
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Dostalem zwrot pieniedzy na moj rachunek :

zwrot-rachunek zamkniety dot.8618800009000xxx

co sie dzieje z tym moneybookers?

EDIT:

zmienili numer banku

z DBPL Centrala
86 1880 0009 0000 0011 5022 6018

na BRE Bank SA
20 1140 1010 0000 3270 5600 1001

#60428 11/08/2004 12:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Maja teraz konto w BRE tylko ze nie raczyli nikogo o tym poinformowac

#60429 12/08/2004 17:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
W jakiej walucie najlepiej zalozyc konto w MB. czy majac konto w Zł a wyplacajac od buka w $ na konto w Zł w Mb zostanie to przewalutowane?

#60430 12/08/2004 18:36
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Tak przewalutują taki przelew. Idealnie gdyby wszystkie konta tzn. bankowe, MB i u buka były w ZL, ale za dużo buków to nie oferuje naszej waluty wobec czego nie unikniesz strat przy przewalutowaniu. Jeśli chcesz przerzucać kasę między róznymi bukami za pośrednictwem MB to wybierz taką walutę jaką masz u buków, jeśli jest Tobie potrzebne tylko do przelewów do jednego buka to właściwie waluta nie ma znaczenia, może być taka jak Twojego konta bankowego lub buka, byle nie inna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#60431 12/08/2004 18:42
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
a ja jak sie loguje do panelu w mb to widze czasami BZ WBK, czasami BRE BANK..raz zdaje sie widzialem CITI BANK....wiec maja konta w paru bankach..

#60432 13/08/2004 01:09
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
napiscie mi na jakiej zasadzie dziala moneybrokers chodzi mi czy jaka pobieraja prowizje kase chce przeslac do betandwidu to czy musze byc zalogowany moneybrookers i wplacic ja do tej mb a oni przesla do buka

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, aker, latajaca_holenderka, Sensei), 2,493 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1