|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dałem przez betandwin.O co tu chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> No to piszę do suportu.Bez jaj tak nie może być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Dostalem zwrot pieniedzy na moj rachunek :
zwrot-rachunek zamkniety dot.8618800009000xxx
co sie dzieje z tym moneybookers?
EDIT:
zmienili numer banku
z DBPL Centrala 86 1880 0009 0000 0011 5022 6018
na BRE Bank SA 20 1140 1010 0000 3270 5600 1001
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Maja teraz konto w BRE tylko ze nie raczyli nikogo o tym poinformowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
W jakiej walucie najlepiej zalozyc konto w MB. czy majac konto w Zł a wyplacajac od buka w $ na konto w Zł w Mb zostanie to przewalutowane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Tak przewalutują taki przelew. Idealnie gdyby wszystkie konta tzn. bankowe, MB i u buka były w ZL, ale za dużo buków to nie oferuje naszej waluty wobec czego nie unikniesz strat przy przewalutowaniu. Jeśli chcesz przerzucać kasę między róznymi bukami za pośrednictwem MB to wybierz taką walutę jaką masz u buków, jeśli jest Tobie potrzebne tylko do przelewów do jednego buka to właściwie waluta nie ma znaczenia, może być taka jak Twojego konta bankowego lub buka, byle nie inna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
a ja jak sie loguje do panelu w mb to widze czasami BZ WBK, czasami BRE BANK..raz zdaje sie widzialem CITI BANK....wiec maja konta w paru bankach..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52 |
napiscie mi na jakiej zasadzie dziala moneybrokers chodzi mi czy jaka pobieraja prowizje kase chce przeslac do betandwidu to czy musze byc zalogowany moneybrookers i wplacic ja do tej mb a oni przesla do buka
|
|
|
Link skopiowany do schowka