|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
dziwne, nie mam tego komunikatu, smiga ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Jovanovski - Hsieh -5.5 ? troche duże te handicapy ale ta Hsieh pewnie seta niepowącha
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
a, spoko, skacze mi po kursach, ale faktycznie nie dziala zawarcie zakladu, streamy mi dzialaja, sorki nie sprawdzilem dokladnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
na Janowicza taki wielki kurs z GGL? łapy nie wyleczył jeszcze do konca ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
na Janowicza taki wielki kurs z GGL? łapy nie wyleczył jeszcze do konca ? hm ,no niby wraca po kontuzji więc kursy na miejscu są
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
na Janowicza taki wielki kurs z GGL? łapy nie wyleczył jeszcze do konca ? hm ,no niby wraca po kontuzji więc kursy na miejscu są tak, ale jak w pełni zdrowy to kurs 1.65 jest dla mnie niewątpliwym value bo rywal do wymagajacych nie nalezy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
na Janowicza taki wielki kurs z GGL? łapy nie wyleczył jeszcze do konca ? hm ,no niby wraca po kontuzji więc kursy na miejscu są tak, ale jak w pełni zdrowy to kurs 1.65 jest dla mnie niewątpliwym value bo rywal do wymagajacych nie nalezy no nieda sie ukryć że do wzięcia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
na Janowicza taki wielki kurs z GGL? łapy nie wyleczył jeszcze do konca ? hm ,no niby wraca po kontuzji więc kursy na miejscu są tak, ale jak w pełni zdrowy to kurs 1.65 jest dla mnie niewątpliwym value bo rywal do wymagajacych nie nalezy no nieda sie ukryć że do wzięcia Też tak myślę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
CSN + Seppi + DeSchepper 6/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Dobry Panowie.... GGL juz pograny, 1.56 na JJ nie powala, a dzi dzi na serwisie gra ok. W taju roznie moze byc jak JJ po takiej absencji. Piter wczoraj grala solidnie i jesli dzisiaj zagra to samo to jestem spokojny o wynik  Widzialem wczoraj mecz Kasi, gdyby ktos pytal.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164 |
Piter gra solidnie ale to nie ten poziom. Sam pogram dzisiaj Wickmayer.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Piter gra solidnie ale to nie ten poziom. Sam pogram dzisiaj Wickmayer. Szczerze to myslalem ze Flipa wiecej grala od Wicky ostatnio.. a napewno lepiej, wiec wietrze szanse
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
może też być tak że Piter razem z duzą grupą osób za dużo sobie naobiecywała po meczu z Flipkens i wyjdzie na kort spalona od początku,taka Polska mentalnosć. Ciężki ten mecz,choć Wickmayer z drugiej strony ma tragiczne przestoje w grze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Komu pozostajne nam kibicowac po wczorajszym wystepie na Wembley...?? --- pilka nozna -- widzielismy wczoraj --- koszykowka -- no comment --- siatkowka -- podupadla, od bohatera do zera --- hokej -- jaki hokej?? --- zuzel -- jedynie  --- tennis -- Nasze gwiazdy juz robia kariery... Iska, JJ.... a tutaj taka mloda krew... OGIEN PITER!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
zastanówcie się nad stylem gry piterówny i jednostrzałowca Wicki, odnośnie wczorajszego slajsowania okularnicy, taka gra była w sam raz dla poznanianki i stąd win, dzisiaj jak jednostrzałowiec będzie trafiał to piterówna 8 gemów nie ugra, a Wicki i df potrafi sypać i jak się zatnie to oddać mecz bez walki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
może też być tak że Piter razem z duzą grupą osób za dużo sobie naobiecywała po meczu z Flipkens i wyjdzie na kort spalona od początku,taka Polska mentalnosć. Ciężki ten mecz,choć Wickmayer z drugiej strony ma tragiczne przestoje w grze  solidna Polka, gemy do zera wczoraj grala, to na taka slaba Wicky moze wystarczyc.... Belgijka nic specjalnego nie pokazuje ostatnio... licze ze bedzie podobnie. A spalic sie moze tak jak z Flipa na poczatku 1 seta, ale obudzila dupe i zaczela grac... grac... nie "przebijac"  Wierzmy w nasza gwiazde 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
na 365 kursy na JJ delikatnie dryfuja w gore... z 1.56 na 1.66 graja GGL'a..??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
huber rosolka mialy wygrany mecz... ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Smitkova 1 set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|