Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 109 z 110 1 2 107 108 109 110
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Originally Posted by Hellraiser
maraton sie nie pierdoli...

Juz dali kursy na rewanze.


1.Ajax 2.Celtic 06 lis 20:45

1.91 3.55 4.75

1.Borussia Dortmund 2.Arsenal 06 lis 20:45
1.82 3.75 5.00

1.Napoli 2.Marseille 06 lis 20:45
1.47 4.75 8.00

Arsenal w Dortmundzie nie przegra a czuje nawet win

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
jutro galata win

Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Originally Posted by aker
Originally Posted by Hellraiser
maraton sie nie pierdoli...

Juz dali kursy na rewanze.


1.Ajax 2.Celtic 06 lis 20:45

1.91 3.55 4.75

1.Borussia Dortmund 2.Arsenal 06 lis 20:45
1.82 3.75 5.00

1.Napoli 2.Marseille 06 lis 20:45
1.47 4.75 8.00

Arsenal w Dortmundzie nie przegra a czuje nawet win


laugh laugh laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
porto jakie czerwo laugh

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
Originally Posted by bitnap
porto jakie czerwo laugh

jakies konkrety ?

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by karp_ASR
Originally Posted by bitnap
porto jakie czerwo laugh

jakies konkrety ?


tzn, bardziej czerwone niz zwykle:)

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
gosc lapie zoltko za faul, rzut wolny po tym faulu i wylapuje drugie zoltko za wybiegniecie przed mur przed gwizdkiem

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Chelsea dzisiaj pięknie z kontry pograła. aplauz

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by gajus_bonus
Originally Posted by Uve87
Arsenal bts kasa
Atletico kasa
Milan bts kasa
Celtic kasa
Zenit bts mad
Napoli x2 kasa
Chelsea x2 kasa
Basel bts kasa

tak to widze dzis ?
tylko tyle? a dokladnych wynikow nie znasz? wink

Arsenal 1-1 / 2-2 mad
Atletico 2-0 mad
Milan 1-1 /2-2 kasa
Celtic 2-1 kasa
Zenit 1-1 mad
Napoli 2-1 kasa
Chelsea 3-1 mad
Basel 2-1 / 1-2 mad

cool wieczorem kolejne peffki laugh

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by pacyfista
gdzie ty widzisz niespodzianki
Porto 0-1 Zenit
Milan 1-1 Barcelona
Arsenal 1-2 BVB

Mało?

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Dzisiaj to chyba jedynie

PSG -1

i coś w strochę Szachtara

X2, DNB, -1

Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
Originally Posted by Domel
Originally Posted by pacyfista
gdzie ty widzisz niespodzianki
Porto 0-1 Zenit
Milan 1-1 Barcelona
Arsenal 1-2 BVB

Mało?

No tak bo to że Arsenal przegrał to jest wręcz sensacja laugh
Porto z Zenitem tak samo.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Z całym szacunkiem Domel ale to trzy wyrównane mecze, o jakis niespodziankach to nie za bordzo mozna mówić. Sam grałem Arsenal, ale jakis faworyt to nie był. Barcelonie na Milanie tez zawsze nie za bardzo szło. Porto faworyt? Dwa zespoły o podobnym potencjale.
Na dzisiaj z wiekszych kursów Szachtar dobrze wygląda.

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by TEO
Z całym szacunkiem Domel ale to trzy wyrównane mecze, o jakis niespodziankach to nie za bordzo mozna mówić. Sam grałem Arsenal, ale jakis faworyt to nie był. Barcelonie na Milanie tez zawsze nie za bardzo szło. Porto faworyt? Dwa zespoły o podobnym potencjale.
Na dzisiaj z wiekszych kursów Szachtar dobrze wygląda.
Ja nie piszę o moich/Waszych zdaniach tylko o kursach wink

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Fognini
No tak bo to że Arsenal przegrał to jest wręcz sensacja laugh
Porto z Zenitem tak samo.
Biorąc pod uwagę fakt że na 49 spotkań u siebie w LM przegrali TYLKO 3 to jest pewnego rodzaju niespodzianka. Poza tym chodziło mi o wystawione kursy a nie o moje/Wasze zdanie.

Barca @1,57
Porto @1,61
Arsenal @1,90

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Ten Arsenal to tez, wiedzialem ze pękną ale dałem na nich DNBkiem przeciwko BVB i mam za karę takie ładne Intercity mi udupiło.

32 ako

Chelsea -1.5, Celtic DNB, Zenit X2 i Arsenal DNB

Dobrze że chociaż wczoraj nie zawiódł ten dubel zabójca Chelsea i Napoli chociaż jak Marsylia dała na 1-2 to jeszcze myślałem że Napoli udupi.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Cska-ManCity 2 Ruscy troche pod forma chyba, jak dla mnie Angole ogarną.
Anderlecht-Psg 2
Paryż bardzo spina sie na Lm. Powinni sie przejechac po Belgach.
Może nawet jakieś handi.
Bayer-Szachtar x2, 2
Według mnie Szachtar tu jest faworytem. Więc po takich kursach nie ma co sie zastanawiać.
Benfica- Olympiakos 1
Tu nie jestem przekonany, ale Benfa u siebie solidna na Oly powinno wystarczyć.
Galata-Kopenhaga 1
Turecki kocioł i wszystko w temacie. Handi tez powinno siąść.
ManU-Sociedad bts
Sociedad mocny z kontry cos ukłuje, Manu tez cos ustzreli.
Real-Juve bts, over 2,5
Myslę że postrzelaja troche.
Bayern- Pilzno
Zbyt psi kursa na Bayern, do jakiegos wysokoiego handi tez nie jestem przekonany. Może coś w strone bramki Pilzna.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
ja kurs na Arsenal to widziałem 2.30, a nie 1.90 laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Danielsan
ja kurs na Arsenal to widziałem 2.30, a nie 1.90 laugh
2,7 można było przed meczem złapać

Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Fognini
No tak bo to że Arsenal przegrał to jest wręcz sensacja laugh
Porto z Zenitem tak samo.
Biorąc pod uwagę fakt że na 49 spotkań u siebie w LM przegrali TYLKO 3 to jest pewnego rodzaju niespodzianka. Poza tym chodziło mi o wystawione kursy a nie o moje/Wasze zdanie.

Barca @1,57
Porto @1,61
Arsenal @1,90

1.9 na Arsenal chyba coś ci sie uroiło.

Strona 109 z 110 1 2 107 108 109 110

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 910 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,169
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1