|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
maraton sie nie pierdoli...
Juz dali kursy na rewanze.
1.Ajax 2.Celtic 06 lis 20:45
1.91 3.55 4.75
1.Borussia Dortmund 2.Arsenal 06 lis 20:45 1.82 3.75 5.00
1.Napoli 2.Marseille 06 lis 20:45 1.47 4.75 8.00 Arsenal w Dortmundzie nie przegra a czuje nawet win
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560 |
maraton sie nie pierdoli...
Juz dali kursy na rewanze.
1.Ajax 2.Celtic 06 lis 20:45
1.91 3.55 4.75
1.Borussia Dortmund 2.Arsenal 06 lis 20:45 1.82 3.75 5.00
1.Napoli 2.Marseille 06 lis 20:45 1.47 4.75 8.00 Arsenal w Dortmundzie nie przegra a czuje nawet win 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
porto jakie czerwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
porto jakie czerwo  jakies konkrety ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
porto jakie czerwo  jakies konkrety ? tzn, bardziej czerwone niz zwykle:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
gosc lapie zoltko za faul, rzut wolny po tym faulu i wylapuje drugie zoltko za wybiegniecie przed mur przed gwizdkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Chelsea dzisiaj pięknie z kontry pograła. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Arsenal bts  Atletico  Milan bts Celtic  Zenit bts  Napoli x2 Chelsea x2  Basel bts  tak to widze dzis ? tylko tyle? a dokladnych wynikow nie znasz?  Arsenal 1-1 / 2-2  Atletico 2-0  Milan 1-1 /2-2  Celtic 2-1  Zenit 1-1  Napoli 2-1  Chelsea 3-1  Basel 2-1 / 1-2   wieczorem kolejne peffki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
gdzie ty widzisz niespodzianki Porto 0-1 Zenit Milan 1-1 Barcelona Arsenal 1-2 BVB Mało?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Dzisiaj to chyba jedynie
PSG -1
i coś w strochę Szachtara
X2, DNB, -1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046 |
gdzie ty widzisz niespodzianki Porto 0-1 Zenit Milan 1-1 Barcelona Arsenal 1-2 BVBMało? No tak bo to że Arsenal przegrał to jest wręcz sensacja  Porto z Zenitem tak samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Z całym szacunkiem Domel ale to trzy wyrównane mecze, o jakis niespodziankach to nie za bordzo mozna mówić. Sam grałem Arsenal, ale jakis faworyt to nie był. Barcelonie na Milanie tez zawsze nie za bardzo szło. Porto faworyt? Dwa zespoły o podobnym potencjale. Na dzisiaj z wiekszych kursów Szachtar dobrze wygląda.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Z całym szacunkiem Domel ale to trzy wyrównane mecze, o jakis niespodziankach to nie za bordzo mozna mówić. Sam grałem Arsenal, ale jakis faworyt to nie był. Barcelonie na Milanie tez zawsze nie za bardzo szło. Porto faworyt? Dwa zespoły o podobnym potencjale. Na dzisiaj z wiekszych kursów Szachtar dobrze wygląda. Ja nie piszę o moich/Waszych zdaniach tylko o kursach 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
No tak bo to że Arsenal przegrał to jest wręcz sensacja  Porto z Zenitem tak samo. Biorąc pod uwagę fakt że na 49 spotkań u siebie w LM przegrali TYLKO 3 to jest pewnego rodzaju niespodzianka. Poza tym chodziło mi o wystawione kursy a nie o moje/Wasze zdanie. Barca @1,57 Porto @1,61 Arsenal @1,90
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Ten Arsenal to tez, wiedzialem ze pękną ale dałem na nich DNBkiem przeciwko BVB i mam za karę takie ładne Intercity mi udupiło.
32 ako
Chelsea -1.5, Celtic DNB, Zenit X2 i Arsenal DNB
Dobrze że chociaż wczoraj nie zawiódł ten dubel zabójca Chelsea i Napoli chociaż jak Marsylia dała na 1-2 to jeszcze myślałem że Napoli udupi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Cska-ManCity 2 Ruscy troche pod forma chyba, jak dla mnie Angole ogarną. Anderlecht-Psg 2 Paryż bardzo spina sie na Lm. Powinni sie przejechac po Belgach. Może nawet jakieś handi. Bayer-Szachtar x2, 2 Według mnie Szachtar tu jest faworytem. Więc po takich kursach nie ma co sie zastanawiać. Benfica- Olympiakos 1 Tu nie jestem przekonany, ale Benfa u siebie solidna na Oly powinno wystarczyć. Galata-Kopenhaga 1 Turecki kocioł i wszystko w temacie. Handi tez powinno siąść. ManU-Sociedad bts Sociedad mocny z kontry cos ukłuje, Manu tez cos ustzreli. Real-Juve bts, over 2,5 Myslę że postrzelaja troche. Bayern- Pilzno Zbyt psi kursa na Bayern, do jakiegos wysokoiego handi tez nie jestem przekonany. Może coś w strone bramki Pilzna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
ja kurs na Arsenal to widziałem 2.30, a nie 1.90 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
ja kurs na Arsenal to widziałem 2.30, a nie 1.90  2,7 można było przed meczem złapać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046 |
No tak bo to że Arsenal przegrał to jest wręcz sensacja  Porto z Zenitem tak samo. Biorąc pod uwagę fakt że na 49 spotkań u siebie w LM przegrali TYLKO 3 to jest pewnego rodzaju niespodzianka. Poza tym chodziło mi o wystawione kursy a nie o moje/Wasze zdanie. Barca @1,57 Porto @1,61 Arsenal @1,90 1.9 na Arsenal chyba coś ci sie uroiło.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|