Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
hmmm nie chce negowac pomyslu ...ale albo cos zle licze ale obstawiajac plaska stawkaa 10$ mamy zysk 37.14 z tych wszystkich wygranych singli

a wylozylismy 70$ wiec chyba jestesmy 50% do tylu budzetu ?

chyba ze ta statystyka zawiera wczesniejsze kolejki

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Statystyka nie uwzglednia nic w tyl, to by nie mialo sensu.
Gramy plaska stawka 100$, nie jestesmy 2zlotowkowiczami.
Jednak to tylko test nic wiecej.

Last edited by Experto; 23/06/2006 15:38.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
nie wiem co ty kazow policzyłeś??? przecież wszystko jest ok

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Boston Red Sox W3 1.562
Toronto Blue Jays W3 2.050
Tampa Bay Devil Rays W3 2.410
Chicago White Sox W7 1.581
Kansas City Royals W4 2.290
Washington Nationals L3 1.885
Atlanta Braves L10 2.410
St Louis Cardinals L3 1.990
Pittsburgh Pirates L8 1.820
Arizona D-Backs L3 1.952

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Boston Red Sox W3 1.562 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Toronto Blue Jays W3 2.050 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Tampa Bay Devil Rays W3 2.410 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Chicago White Sox W7 1.581 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Kansas City Royals W4 2.290 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Washington Nationals L3 1.885 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Atlanta Braves L10 2.410 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
St Louis Cardinals L3 1.990 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Pittsburgh Pirates L8 1.820 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Arizona D-Backs L3 1.952 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
[i][b]
+79$

Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
Jak na razie pomysł nie jest zły, w każdej kolejece jesteś na plus. Sam dzisiaj spróbuje zagrać tym systemem, ale za mała kase. Zobaczymy co dzisiaj wyjdzie.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Experto ja bym troche zmodyfikowal system pod tym wzgledem, ze nie gralbym spotkania, kiedy po pierwsze rzuca nominalnie najlepszy pitcher a po drugie druzyna ma serie 8L lub 9L. Takie spotkanie zwykle stanowi punkt zwrotny i druzyna sie budzi zaczynajac wygrywac (dzisiejszy przyklad Atlanta i wygrana pod wodza Smoltza). Podejrzewam, ze Atlanta teraz bedzie miala serie kilku wygranych, ale zobaczymy.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
Wg mnie takie granie to czysta loteria i w dłuższej perspektywie wątpliwy zysk, ale skoro narazie jest plus to fajnie. Tylko na pierwszy rzut oka widać, że nie ma zasady przegrywaja zespoły zarówno z początku serii 3w a wygrywają z serią 7,8
I kolejny minus który dostrzegam w tym systemie to stosunkowo słaby zwrot z inwestycji niespełna 8% z wczorajszej nocki przy skuteczności 6:4 to nie za dużo

Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813

Experto - gratulacje pomysłu.Mała prośba : w miarę mozliwości dałoby się podawać typy trochę wcześniej ?

Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Quote
Experto ja bym troche zmodyfikowal system pod tym wzgledem, ze nie gralbym spotkania, kiedy po pierwsze rzuca nominalnie najlepszy pitcher a po drugie druzyna ma serie 8L lub 9L. Takie spotkanie zwykle stanowi punkt zwrotny i druzyna sie budzi zaczynajac wygrywac (dzisiejszy przyklad Atlanta i wygrana pod wodza Smoltza). Podejrzewam, ze Atlanta teraz bedzie miala serie kilku wygranych, ale zobaczymy.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Smoltz dzisiaj tak lamil, ze jakiekolwiek przypisywanie mu tego zwyciestwa jest nieporozumieniem, no chyba ze ATL na przekor jemu wygrala, bo chlopak zostal zdjety juz w 2 inningu!

Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Quote
Experto - gratulacje pomysłu.Mała prośba : w miarę mozliwości dałoby się podawać typy trochę wcześniej ?
sam mozesz to zrobic, a potrzebne serie znajdziesz pod ponizszymi adresami:
http://www.bettorsreport.com/merge/tsnfo....aspx?League=AL [bettorsreport.com]
http://www.bettorsreport.com/merge/tsnfo....aspx?League=NL [bettorsreport.com]
jedynie kursy musialbys szukac u buka

ps.
czy ktos widzial podobne strony ze statystyka O/U?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
Bilans 51-0 jezeli chodzi o granie do tej pory progresją(3etapy) na serie tych ekip gdy graja se sobą
słabi z mocnymi przykładowo NYY-MINN
w układach jakie sa poniżej system jest z innego forum zagranicznego jak ktos by miał czas to mogłby tez to poprowadzić

teams you chase with at home:

NYY
BOS
TOR
DET
CHIW
MINN
NYM
HOU
MILW

teams you chase with away:

NYY
BOS
DET
NYM
CINCI

teams you chase agianst at home:

TB
KC
FL
CHI

teams you chase agianst away:

TB
BAL
KC
MINN
SEA
FL
ATL
PITT
CHI
MILW
HOU

przykładowo w tej serii jest Chws- houston jezeli by pierwszy przegrał to nastepny by nalezało grac stawka x2 i kolejny stawka x4 akórat wczoraj kolejny win osobiście nie zamierzam tak grac podaje jako ciekawostke gdzies kiedys był temat o progresji na 3 etapy i podnoszenia kapitału ale to dawno moze ktos sobie cos z tego wykombinuje

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
To ze po 3 dniach jest plus, nic nie znaczy, jesli po 100dniach bedzie +, to wtedy bedzie mozna cos dobrego na ten temat powiedziec, poki co nie ma powodow.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
Quote
Wg mnie takie granie to czysta loteria i w dłuższej perspektywie wątpliwy zysk

Przeprowadziles analizy ? To czemu wysuwasz takie wnioski ?!
To nie loteria, to matematyka.

Quote
kolejny minus który dostrzegam w tym systemie to stosunkowo słaby zwrot z inwestycji niespełna 8% z wczorajszej nocki przy skuteczności 6:4 to nie za dużo

Hm, dla Ciebie 8% to malo ?! Nie wyciaga sie wniosków z jednego dnia wynikow.

Pozdrawiam !

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Smoltz dzisiaj tak lamil, ze jakiekolwiek przypisywanie mu tego zwyciestwa jest nieporozumieniem, no chyba ze ATL na przekor jemu wygrala, bo chlopak zostal zdjety juz w 2 inningu!

Zostal zdjeety, bo sie nabawil kontuzji!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Boston Red Sox W7 1.556
New York Yankees W3 1.637
Philadelphia Phillies L3 1.556
Washington National L4 2.050
St Louis Cardinals L4 1.690
Pittsburgh Pirates L9 1.840
Arizona D-Backs L4 1.800

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Chicago White Sox W8 1.588

Jeszcze to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Racja:)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Jedyna strona gdzie powinno sie szukac statystyk to oficjalna MLB a nie jakas z golymi dupami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://mlb.mlb.com/NASApp/mlb/mlb/standings/index.jsp

Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
Co sądzicie o tym sposobie co podał kolega Slaw?

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1