|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
hmmm nie chce negowac pomyslu ...ale albo cos zle licze ale obstawiajac plaska stawkaa 10$ mamy zysk 37.14 z tych wszystkich wygranych singli
a wylozylismy 70$ wiec chyba jestesmy 50% do tylu budzetu ?
chyba ze ta statystyka zawiera wczesniejsze kolejki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Statystyka nie uwzglednia nic w tyl, to by nie mialo sensu. Gramy plaska stawka 100$, nie jestesmy 2zlotowkowiczami. Jednak to tylko test nic wiecej.
Last edited by Experto; 23/06/2006 15:38.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
nie wiem co ty kazow policzyłeś??? przecież wszystko jest ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Boston Red Sox W3 1.562 Toronto Blue Jays W3 2.050 Tampa Bay Devil Rays W3 2.410 Chicago White Sox W7 1.581 Kansas City Royals W4 2.290 Washington Nationals L3 1.885 Atlanta Braves L10 2.410 St Louis Cardinals L3 1.990 Pittsburgh Pirates L8 1.820 Arizona D-Backs L3 1.952
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Boston Red Sox W3 1.562 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Toronto Blue Jays W3 2.050 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Tampa Bay Devil Rays W3 2.410 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chicago White Sox W7 1.581 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Kansas City Royals W4 2.290 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Washington Nationals L3 1.885 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Atlanta Braves L10 2.410 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> St Louis Cardinals L3 1.990 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Pittsburgh Pirates L8 1.820 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Arizona D-Backs L3 1.952 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [i][b] +79$
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223 |
Jak na razie pomysł nie jest zły, w każdej kolejece jesteś na plus. Sam dzisiaj spróbuje zagrać tym systemem, ale za mała kase. Zobaczymy co dzisiaj wyjdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Experto ja bym troche zmodyfikowal system pod tym wzgledem, ze nie gralbym spotkania, kiedy po pierwsze rzuca nominalnie najlepszy pitcher a po drugie druzyna ma serie 8L lub 9L. Takie spotkanie zwykle stanowi punkt zwrotny i druzyna sie budzi zaczynajac wygrywac (dzisiejszy przyklad Atlanta i wygrana pod wodza Smoltza). Podejrzewam, ze Atlanta teraz bedzie miala serie kilku wygranych, ale zobaczymy.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85 |
Wg mnie takie granie to czysta loteria i w dłuższej perspektywie wątpliwy zysk, ale skoro narazie jest plus to fajnie. Tylko na pierwszy rzut oka widać, że nie ma zasady przegrywaja zespoły zarówno z początku serii 3w a wygrywają z serią 7,8 I kolejny minus który dostrzegam w tym systemie to stosunkowo słaby zwrot z inwestycji niespełna 8% z wczorajszej nocki przy skuteczności 6:4 to nie za dużo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
Experto - gratulacje pomysłu.Mała prośba : w miarę mozliwości dałoby się podawać typy trochę wcześniej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
Experto ja bym troche zmodyfikowal system pod tym wzgledem, ze nie gralbym spotkania, kiedy po pierwsze rzuca nominalnie najlepszy pitcher a po drugie druzyna ma serie 8L lub 9L. Takie spotkanie zwykle stanowi punkt zwrotny i druzyna sie budzi zaczynajac wygrywac (dzisiejszy przyklad Atlanta i wygrana pod wodza Smoltza). Podejrzewam, ze Atlanta teraz bedzie miala serie kilku wygranych, ale zobaczymy.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Smoltz dzisiaj tak lamil, ze jakiekolwiek przypisywanie mu tego zwyciestwa jest nieporozumieniem, no chyba ze ATL na przekor jemu wygrala, bo chlopak zostal zdjety juz w 2 inningu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851 |
Bilans 51-0 jezeli chodzi o granie do tej pory progresją(3etapy) na serie tych ekip gdy graja se sobą słabi z mocnymi przykładowo NYY-MINN w układach jakie sa poniżej system jest z innego forum zagranicznego jak ktos by miał czas to mogłby tez to poprowadzić
teams you chase with at home:
NYY BOS TOR DET CHIW MINN NYM HOU MILW
teams you chase with away:
NYY BOS DET NYM CINCI
teams you chase agianst at home:
TB KC FL CHI
teams you chase agianst away:
TB BAL KC MINN SEA FL ATL PITT CHI MILW HOU
przykładowo w tej serii jest Chws- houston jezeli by pierwszy przegrał to nastepny by nalezało grac stawka x2 i kolejny stawka x4 akórat wczoraj kolejny win osobiście nie zamierzam tak grac podaje jako ciekawostke gdzies kiedys był temat o progresji na 3 etapy i podnoszenia kapitału ale to dawno moze ktos sobie cos z tego wykombinuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
To ze po 3 dniach jest plus, nic nie znaczy, jesli po 100dniach bedzie +, to wtedy bedzie mozna cos dobrego na ten temat powiedziec, poki co nie ma powodow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312 |
Wg mnie takie granie to czysta loteria i w dłuższej perspektywie wątpliwy zysk Przeprowadziles analizy ? To czemu wysuwasz takie wnioski ?! To nie loteria, to matematyka. kolejny minus który dostrzegam w tym systemie to stosunkowo słaby zwrot z inwestycji niespełna 8% z wczorajszej nocki przy skuteczności 6:4 to nie za dużo Hm, dla Ciebie 8% to malo ?! Nie wyciaga sie wniosków z jednego dnia wynikow. Pozdrawiam !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Smoltz dzisiaj tak lamil, ze jakiekolwiek przypisywanie mu tego zwyciestwa jest nieporozumieniem, no chyba ze ATL na przekor jemu wygrala, bo chlopak zostal zdjety juz w 2 inningu! Zostal zdjeety, bo sie nabawil kontuzji!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Boston Red Sox W7 1.556 New York Yankees W3 1.637 Philadelphia Phillies L3 1.556 Washington National L4 2.050 St Louis Cardinals L4 1.690 Pittsburgh Pirates L9 1.840 Arizona D-Backs L4 1.800
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Chicago White Sox W8 1.588
Jeszcze to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Jedyna strona gdzie powinno sie szukac statystyk to oficjalna MLB a nie jakas z golymi dupami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> http://mlb.mlb.com/NASApp/mlb/mlb/standings/index.jsp
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696 |
Co sądzicie o tym sposobie co podał kolega Slaw?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|