Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Quote
Boston Red Sox W8 1.602
G1 NY Yankees W3 1.621
Chicago White Sox W9 1.855
Minnesota Twins W3 1.649
LAA Angels W3 1.763
Philadelphia Phillies L4 1.602
Washington Nationals L5 1.671
St Louis Cardinals L5 1.629
Houston Astros L3 1.855
Pittsburgh Pirates L10 1.459
Los Angeles Dodgers W3 1.459
Arizona D-Backs L5 1.763

niskie kursy, smierdzi minusem:)

hmm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> moze nie

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
@Randall

W NHL i NBA są możliwe dorgrywki. Jeśli chodzi o NBA to przeważnie w każdym buku są wliczane dogrywki. Jeśli chodzi o NHL to również byś musiał grać w takim buku gdzie od razu do kursu są wliczane dogrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
W przypadku NHL mozna stawiac i tak i tak. I tak mozna w wiekoszisci bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tzn np w Sportingbet masz mozliwosc wyboru czy chcesz posatwic zaklad na 60' czy z wliczona dogrywka

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Ja mówię tylko i wyłącznie o moneyline.Jak będę miał trochę czasu to podliczę jakiś miesiąc NHL i NBA zgodnie z archiwalnymi kursami.Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dołączył: May 2005
Posty: 78
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 78
Troche statytsyki odnośnie zeszłego sezonu 2005 AMERICAN LEAGUE (sezon zasadniczy)
ponieważ trudno zamieścić to w formie tabelki więc taki a nieinny zapis.
Czyta się to następująco:
Nazwa drużyny (oczywiste)
1. pierwszy wiersz (pod nazwą drużyny) statytyska dotycząca wygranych, pierwsa liczba to procent wygrania drugiego spotkania po pierwszym wygranym, druga liczba to procent wygrania trzeciego spotkania po wygranych dwóch i tak dalej
2. drugi wiersz pod nazwą drużyny dotyczy przegranych spotkań
3. trzeci wiersz dotyczy łącznie wygranych i przegranych

Boston Red Sox (95-67)
| 48,84% | 47,62% | 80,00% | 87,50% | 42,86% | 66,67% | 50,00% | 0,00%
| 44,19% | 21,05% | 25,00% | 0,00%
| 46,51% | 35,00% | 64,29% | 77,78% | 42,86% | 66,67% | 50,00% | 0,00%
Baltimore Orioles (74-88)
| 44,44% | 87,50% | 28,57% | 25,00% | 100,00% | 100,00% | 100,00% | 0,00%
| 65,71% | 39,13% | 66,67% | 100,00% | 66,67% | 50,00% | 100,00% | 50,00% | 0,00%
| 54,93% | 58,97% | 43,48% | 70,00% | 71,43% | 60,00% | 100,00% | 33,33% | 0,00%
Chicago White Sox (99-63)
| 70,59% | 58,33% | 71,43% | 60,00% | 66,67% | 100,00% | 75,00% | 0,00%
| 51,52% | 47,06% | 25,00% | 50,00% | 100,00% | 100,00% | 0,00%
| 61,19% | 53,66% | 54,55% | 58,33% | 71,43% | 100,00% | 60,00% | 0,00%
Cleveland Indians (93-69)
| 61,11% | 59,09% | 61,54% | 62,50% | 100,00% | 40,00% | 50,00% | 100,00% | 0,00%
| 48,65% | 50,00% | 44,44% | 25,00% | 0,00%
| 54,79% | 55,00% | 54,55% | 50,00% | 83,33% | 40,00% | 50,00% | 100,00% | 0,00%
Detroit Tigers (71-91)
| 51,43% | 61,11% | 45,45% | 40,00% | 0,00%
| 60,00% | 66,67% | 64,29% | 55,56% | 40,00% | 100,00% | 100,00% | 50,00% | 0,00%
| 55,71% | 64,10% | 56,00% | 50,00% | 28,57% | 100,00% | 100,00% | 50,00% | 0,00%
Kansas City Royals (56-106)
| 41,18% | 28,57% | 75,00% | 33,33% | 0,00%
| 62,86% | 63,64% | 50,00% | 85,71% | 66,67% | 75,00% | 100,00% | 66,67% | 50,00% | 100,00% | ... | 100,00% | 0,00%
| 52,17% | 50,00% | 55,56% | 70,00% | 57,14% | 75,00% | 100,00% | 66,67% | 50,00% | 100,00% | ... | 100,00% | 0,00%
te " ... " oznaczają że te 100% się troche ciągnie bo padła seria 19 porażek- więc skrócony zapis
Los Angeles Angels (95-67)
| 61,90% | 42,31% | 63,64% | 42,86% | 66,67% | 100,00% | 100,00% | 0,00%
| 39,02% | 31,25% | 80,00% | 25,00% | 0,00%
| 50,60% | 38,10% | 68,75% | 36,36% | 50,00% | 100,00% | 100,00% | 0,00%
Minnesota Twins (83-79)
| 56,41% | 54,55% | 41,67% | 60,00% | 66,67% | 0,00%
| 61,54% | 45,83% | 27,27% | 33,33% | 100,00% | 0,00%
| 58,97% | 50,00% | 34,78% | 50,00% | 75,00% | 0,00%
New York Yankees (95-67)
| 58,97% | 39,13% | 88,89% | 100,00% | 50,00% | 25,00% | 100,00% | 100,00% | 100,00% | 0,00%
| 38,46% | 46,67% | 57,14% | 25,00% | 100,00% | 0,00%
| 48,72% | 42,11% | 75,00% | 75,00% | 55,56% | 20,00% | 100,00% | 100,00% | 100,00% | 0,00%
Oakland As (88-74)
| 61,76% | 57,14% | 66,67% | 62,50% | 80,00% | 75,00% | 33,33% | 0,00%
| 55,88% | 47,37% | 44,44% | 50,00% | 100,00% | 100,00% | 100,00% | 0,00%
| 58,82% | 52,50% | 57,14% | 58,33% | 85,71% | 83,33% | 60,00% | 0,00%
Seattle Mariners (69-93)
| 38,64% | 41,18% | 14,29% | 0,00%
| 59,09% | 42,31% | 54,55% | 33,33% | 100,00% | 100,00% | 0,00%
| 48,86% | 41,86% | 38,89% | 28,57% | 100,00% | 100,00% | 0,00%
Tampa Bay Devil Rays (67-95)
| 50,00% | 75,00% | 33,33% | 50,00% | 50,00% | 0,00%
| 69,70% | 65,22% | 60,00% | 55,56% | 60,00% | 100,00% | 66,67% | 50,00% | 100,00% | 0,00%
| 60,00% | 69,23% | 48,15% | 53,85% | 57,14% | 75,00% | 66,67% | 50,00% | 100,00% | 0,00%
Texas Rangers (79-83)
| 52,63% | 50,00% | 50,00% | 40,00% | 50,00% | 100,00% | 100,00% | 100,00% | 0,00%
| 51,28% | 55,00% | 54,55% | 66,67% | 25,00% | 100,00% | 100,00% | 0,00%
| 51,95% | 52,50% | 52,38% | 54,55% | 33,33% | 100,00% | 100,00% | 50,00% | 0,00%
Toronto Blue Jays (80-82)
| 43,48% | 55,00% | 27,27% | 0,00%
| 53,33% | 25,00% | 83,33% | 40,00% | 0,00%
| 48,35% | 38,64% | 47,06% | 25,00% | 0,00%

Suma wszystkich spotkań
| 53,89% | 54,37% | 54,55% | 57,69% | 60,00% | 59,26% | 68,75% | 27,27% | 33,33% | 0,00% |
| 53,48% | 46,74% | 52,46% | 54,69% | 54,29% | 73,68% | 85,71% | 41,67% | 40,00% | 50,00% | 100,00% | ... | 100,00% | 0,00%
| 53,69% | 50,57% | 53,58% | 56,34% | 57,50% | 65,22% | 76,67% | 34,78% | 37,50% | 33,33% | 100,00% | ... | 100,00% | 0,00%

Może ktoś coś z tego zrozumie, a jak nie to trudno.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
mach80 mozesz przedstawiac wlasne wnioski?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Boston Red Sox W8 1.602 przelozony
G1 NY Yankees W3 1.621 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> G2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Chicago White Sox W9 1.855 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Minnesota Twins W3 1.649 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
LAA Angels W3 1.763 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Philadelphia Phillies L4 1.602 przelozony
Washington Nationals L5 1.671 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
St Louis Cardinals L5 1.629 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Houston Astros L3 1.855 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pittsburgh Pirates L10 1.459 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Los Angeles Dodgers W3 1.459 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Arizona D-Backs L5 1.763 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

-318,3$

Last edited by Experto; 26/06/2006 13:10.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Quote
Boston Red Sox W8 1.602 przelozony
G1 NY Yankees W3 1.621 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Chicago White Sox W9 1.855 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Minnesota Twins W3 1.649 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
LAA Angels W3 1.763 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Philadelphia Phillies L4 1.602 przelozony
Washington Nationals L5 1.671 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
St Louis Cardinals L5 1.629 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Houston Astros L3 1.855 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pittsburgh Pirates L10 1.459 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Los Angeles Dodgers W3 1.459 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Arizona D-Backs L5 1.763 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

-42$

no ak znalazłem temat zagralem i wtopa normala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> tylko sie pociac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
Experto - LA Angels przegralo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
W statystykach powinien znalezc sie chyba tez wczorejszy drugi mecz NY Yankees ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
dokładnie Anioły wczoraj popłyneły a także janki nie wygrały a kurs na win ok 1.45 (:

tak, że do statystyki zamiast +76 należy odjąć 200

PS. Może ktoś zrobi zbiorczą statystyke ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
1) wkład 800 +398.6
2) wkład 700 +71.4
3) wkład 1000 +79
4) wkład 700 +508
5) wkład 1100 -318.3

Razem 4300 +738.7 Narazie całkiem niezle

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Na dzis cos takiego:

Boston Red Sox W8 1.590
Philadelphia Phillies L4 1.590
Detroit Tigers W3 1.641
Minnesota Twins W4 1.885
Cleveland Indians L6 2.070
Chicago Cubs L3 1.847
Los Angeles Dodgers W4 2.050

Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Quote
Na dzis cos takiego:

Boston Red Sox W8 1.590
Philadelphia Phillies L4 1.590
Detroit Tigers W3 1.641
Minnesota Twins W4 1.885
Cleveland Indians L6 2.070
Chicago Cubs L3 1.847
Los Angeles Dodgers W4 2.050

Ino ze Twinsi graja wlasnie z Dodgersami, wiec po co grac na obie? Pewny minus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Yba ze czegos nie qmam? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

[b][color:"red"]Dla zasady, przeciez to tylko test [/color]

Last edited by Experto; 26/06/2006 20:26.
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
Experto - nie ma sensu - nawet dla zasady - obstawiac takich meczow - statystyki i tak sie nie odchyla w jakas strone, a generuj sie jeszcze niepotrzebny minus zwiazany z marza.
Pozdrawiam !

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ciezko zbedne posty usunac, poniewaz forum strasznie muli.

W przypadku gdy jedna druzyna ma W i druga rowniez, a graja ze soba, oczywiscie odpuszczamy taki mecz, poniewaz bedzie to oznaczalo ze placimy marze dla buka, czyli mecze na dzis to:

Na dzis cos takiego:

Boston Red Sox W8 1.590
Philadelphia Phillies L4 1.590
Detroit Tigers W3 1.641
Cleveland Indians L6 2.070
Chicago Cubs L3 1.847

Mam tez pytanie czy ktos moglby sie tym zajac przez wakacje?

Dane odnosnie W-L biore ze strony:
http://www.sportsline.com/mlb/standings

Kursy od buka:
www.pinnaclesports.com [pinnaclesports.com]

Nie bede sie tym mogl zajac w najblizszym czasie, wiec licze ze moze ktos to pociagnie, pozdrawiam

Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
Quote
Na dzis cos takiego:

Boston Red Sox W8 1.590
Philadelphia Phillies L4 1.590
Detroit Tigers W3 1.641
Minnesota Twins W4 1.885
Cleveland Indians L6 2.070
Chicago Cubs L3 1.847
Los Angeles Dodgers W4 2.050
Experto , narazie tylko sie przyglądam (bo osobiście na MLb nie narzekam--> gram mniej więcej to o czym pisał SLAW - i tam rzeczywiście jeśli ktoś potrafi myśleć to każdą progresje kończy z zyskiem i to nie jest kwestia paru dni czy tygodni a kilku lat).
do czego zmierzam. Twój niedawno wymyśłony system może być skuteczny- a jeśli tak- można by już wtedy walczyć na dwa rózne sposoby.
ALE ! żeby sprawdzić czy jest on rzeczywiście skuteczny nie możesz popelniać błędów. dzisiaj je zauważyłem dlatego pisze że:
Zapomniałeś o Pittsburghu który ma serie 11 L
W samych typach też jest niezgodność. bo z tego co mówisz, wynika że napewno nie możesz grać na porażke Cleveland którzy wcale nie mają 6 L musiałeś sie pomylić boCleveland grają z St.Louis którzy to oni mają właśnie serie 6 L. dlatego zapewne grasz dzisiaj przeciwko St.Louis (kurs by sie zgadzał.)

pomysł ciekawy ale wymaga długiej weryfikacji.

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

sorry, ale ten tekst nie ma być chamski w żadnym wypadku. wiesz że Cie lubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale jeśli już coś robimy- musimy robić to dokladnie.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Boston Red Sox W8 1.590
Philadelphia Phillies L4 1.590
Detroit Tigers W3 1.641
St.Louis L6 2.070
Chicago Cubs L3 1.847

Ehh, faktycznie to St.Louis, jak ktos moze to niech sie tym zajmie. PITT ma 11L ale dzis nie graja.

Last edited by Experto; 27/06/2006 01:24.
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Boston Red Sox W8 1.590 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Philadelphia Phillies L4 1.590 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Detroit Tigers W3 1.641 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
St.Louis L6 2.070 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Chicago Cubs L3 1.847 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

[b]+373,8$

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Quote
Boston Red Sox W8 1.590 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Philadelphia Phillies L4 1.590 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Detroit Tigers W3 1.641 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
St.Louis L6 2.070 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Chicago Cubs L3 1.847 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

[b]+373,8$

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> nie postawilem dzis kur... i znowu wsio weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Zapomniałeś jeszcze o LAA mieli wczoraj W4 i kurs na gb 1,62
Weszli.
Testowałem kiedyś cos podobnego ale na wszystkie passy i była lipa, potem testowałem na wysokie od w5/l5 i też było nie najlepiej.
Teraz testuje tak jak ty.
ALe niegram podwójnie!!
Jeśli bede miałczas to będe tu umieszczał mecze.
Wczoraj zagrałem i wsztstko trafione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, alfa), 1,157 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,549
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1