Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Quote
Ciezko zbedne posty usunac, poniewaz forum strasznie muli.

W przypadku gdy jedna druzyna ma W i druga rowniez, a graja ze soba, oczywiscie odpuszczamy taki mecz, poniewaz bedzie to oznaczalo ze placimy marze dla buka, czyli mecze na dzis to:

Na dzis cos takiego:

Boston Red Sox W8 1.590
Philadelphia Phillies L4 1.590
Detroit Tigers W3 1.641
Cleveland Indians L6 2.070
Chicago Cubs L3 1.847

Mam tez pytanie czy ktos moglby sie tym zajac przez wakacje?

Dane odnosnie W-L biore ze strony:
http://www.sportsline.com/mlb/standings

Kursy od buka:
www.pinnaclesports.com [pinnaclesports.com]

Nie bede sie tym mogl zajac w najblizszym czasie, wiec licze ze moze ktos to pociagnie, pozdrawiam

Ja bede mogl sie tym zajac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Spodobal mi sie ten pomysl, poanalizowalem po swojemu i wyszlo ze moze to byc dochodowy sposob, od 3 dni zaczalem tak grac za real hajs (narazie za single 10PLN/ew. 20PLN) i jestem 45PLN na plusie, wiec nie jest zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Btw. poniedzialki zawsze sux <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
To zapodawaj na dzis zestaw bo mi sie nie chce pisac choc juz mam wypisane na karteczce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
dzisiaj to wygląda mniej więcej tak:

Boston Red Sox 9W 1,769
Detroit Tigers 4W 1,794
Minnesota Twins 5W 1,633
Philadelphia Phillies 5L 1,870
St.Louis Cardinals 7L 2,20
Chicago Cubs 4L 2,800
Pittsburgh Pirates 11L 1,613

wczoraj było kapitalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
Quote
Zapomniałeś jeszcze o LAA mieli wczoraj W4 i kurs na gb 1,62
Weszli.
nie zapomniał. Los Angeles Angels mieli 1 L a nie 4 W
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Quote
dzisiaj to wygląda mniej więcej tak:

Boston Red Sox 9W 1,769
Detroit Tigers 4W 1,794
Minnesota Twins 5W 1,633
Philadelphia Phillies 5L 1,870
St.Louis Cardinals 7L 2,20
Chicago Cubs 4L 2,800
Pittsburgh Pirates 11L 1,613

wczoraj było kapitalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

zgadza sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> zwycięstwo będzie nasze cos czuje podoba mi sie ta metoda tak nieskomplikowana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Ja tez sie dolaczam do projektu tongue Wiec nie ma obaw ze bedzie chociazby jeden dzien przerwy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
Quote
Bilans 51-0 jezeli chodzi o granie do tej pory progresją(3etapy) na serie tych ekip gdy graja se sobą
słabi z mocnymi przykładowo NYY-MINN
w układach jakie sa poniżej system jest z innego forum zagranicznego jak ktos by miał czas to mogłby tez to poprowadzić

teams you chase with at home:

NYY
BOS
TOR
DET
CHIW
MINN
NYM
HOU
MILW

teams you chase with away:

NYY
BOS
DET
NYM
CINCI

teams you chase agianst at home:

TB
KC
FL
CHI

teams you chase agianst away:

TB
BAL
KC
MINN
SEA
FL
ATL
PITT
CHI
MILW
HOU

przykładowo w tej serii jest Chws- houston jezeli by pierwszy przegrał to nastepny by nalezało grac stawka x2 i kolejny stawka x4 akórat wczoraj kolejny win osobiście nie zamierzam tak grac podaje jako ciekawostke gdzies kiedys był temat o progresji na 3 etapy i podnoszenia kapitału ale to dawno moze ktos sobie cos z tego wykombinuje

na wczoraj było Detroit 1,806 i NYY 1,61 oba win:)

wyszło 124+163=287
wróciło 100+100=487

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Quote
dzisiaj to wygląda mniej więcej tak:

Boston Red Sox 9W 1,769
Detroit Tigers 4W 1,794
Minnesota Twins 5W 1,633
Philadelphia Phillies 5L 1,870
St.Louis Cardinals 7L 2,20
Chicago Cubs 4L 2,800
Pittsburgh Pirates 11L 1,613

wczoraj było kapitalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dokładnie;
Już sobie zagrałem.
A z tym LAA to pomyłka, źle sobie wczoraj spisałem, grałem też i na szczęście weszło;) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Trzymamy kciuki, choć te passy są już bardzo wysokie w9,l7,L11.
Coś niedługo nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Quote
na wczoraj było Detroit 1,806 i NYY 1,61 oba win:)

wyszło 124+163=287
wróciło 100+100=487

Rozumiem, że tutaj na każdym poziomie progresji stawkę dobieramy tak do kursu, aby zarobić na czysto 100.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Co do prowadzenia tego dalej, thx i macie moje blogoslawienstwo.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
Quote
Quote
na wczoraj było Detroit 1,806 i NYY 1,61 oba win:)

wyszło 124+163=287
wróciło 100+100=487

Rozumiem, że tutaj na każdym poziomie progresji stawkę dobieramy tak do kursu, aby zarobić na czysto 100.

Dokładnie tak to ma wygladac

Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Quote
To zapodawaj na dzis zestaw bo mi sie nie chce pisac choc juz mam wypisane na karteczce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Od jutra bede juz zapodawac typy, dzis tez chcialem dac, ale niestety nie mialem kiedy, dopiero wrocilem na chate... Mialem wypadek samochodowy, jakis koles mi wjechal w tyl samochodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Auto najprawdopodobniej do kasacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 3,5h czekania na policje az laskawie przyjechali po 3cim telefonie, poozniej spisanie zeznan i czekanie na lawete, lacznie 5h w plecy (u auto ofcoz). Ok koniec, ale musialem sie wyzalic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Quote
Co do prowadzenia tego dalej, thx i macie moje blogoslawienstwo.


dzisiaj to wygląda mniej więcej tak:

Boston Red Sox 9W 1,769 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Detroit Tigers 4W 1,794 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Minnesota Twins 5W 1,633 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Philadelphia Phillies 5L 1,870 rain ( deszcz )
St.Louis Cardinals 7L 2,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Chicago Cubs 4L 2,800 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Pittsburgh Pirates 11L 1,613 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bardzo ładnie weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Postawiliśmy 700$ dostaliśmy 1279$ czyli +82%



<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 551
Nie Ukrywam ze jestem pod wrazeniem drugi dzien z rzedu wszystko weszlo....<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Oby wyniki nie spadly dramatycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
ale dzis to aż 12 meczyków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> aż strach stawiać.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Zamieszczam dzisiejszy zestaw. Nie moglem sie nigdzie pomylic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Boston W10 1,943
Florida W3 1,671
Detroit W6 1,613
Minnesota W6 1,348
Kansas City W3 3,120
Texas L3 1,847
Seattle W3 1,794
Philadelphia L5 1,735
St Louis L8 2,620
Chicago Cubs L5 1,769
Pittsburgh L12 1,633


Tampa L3 gra z Florida wiec jej juz nie licze. Poza tym ciekawy kurs na Kansas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
o.O_V : mam nadzieje ze sie nie obrazisz ze Cie uprzedzilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Wczorajszy dzien byl kapitalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Quote
Zamieszczam dzisiejszy zestaw. Nie moglem sie nigdzie pomylic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Boston W10 1,943
Florida W3 1,671
Detroit W6 1,613
Minnesota W6 1,348
Kansas City W3 3,120
Texas L3 1,847
Seattle W3 1,794
Philadelphia L5 1,735
St Louis L8 2,620
Chicago Cubs L5 1,769
Pittsburgh L12 1,633


Tampa L3 gra z Florida wiec jej juz nie licze. Poza tym ciekawy kurs na Kansas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
o.O_V : mam nadzieje ze sie nie obrazisz ze Cie uprzedzilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Wczorajszy dzien byl kapitalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Tak wszystkie mecze podane bez błędu.
Od siebie dodam że dzissie spodziewam słabego dnia, bo te passy są już bardzo duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
Oby sie łagodnie skończyło czyli z lekkim zyskiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
A potem znowu niemam nic przeciwko 100% skuteczności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
Quote
Boston Red Sox 9W 1,769 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Detroit Tigers 4W 1,794 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Minnesota Twins 5W 1,633 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Philadelphia Phillies 5L 1,870 rain ( deszcz )
St.Louis Cardinals 7L 2,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Chicago Cubs 4L 2,800 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Pittsburgh Pirates 11L 1,613 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Postawiliśmy 700$ dostaliśmy 1279$ czyli +82%
mała korekta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
dostaliśmy 1280.9$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
proponuje żeby podawać wyniki w sposób taki jak na początku czyli wyliczać czysty zysk za dany dzień + zysk/strate za całość <-- będzie wtedy jasno widać jak dochodowy jest interes.

bilans dnia: +580.9 $
bilans całość: +1693.4 $

chyba to sposób najłatwiejszy i najbardziej przejrzysty.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
Quote
Zamieszczam dzisiejszy zestaw. Nie moglem sie nigdzie pomylic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Florida W3 1,671

Tampa L3 gra z Florida wiec jej juz nie licze.

Vivo czy nie lepiej było by jednak zagrać jeszcze dodatkowo na porażke Tampy? tego wymaga ten sytem! to nie jest sytuacja gdzie drużyna z 3W gra z drużyną z 3W i stawiając na ich zwycięstwa napewno przegrasz (bo obie nie mogą wygrać). chyba logiczne jest że stawiając na Floride grasz przeciwko Tampie więc po co omijać serie 3L Tampy?? Jeśli Florida wygra po raz 4-ty , to trafiasz obydwa mecze (czemu mamy nie wygrać tych 67$ więcej skoro to ma gwarantować ten sposób grania?). System jest na serie a jeśli mogą one przynieś zysk to trzeba je grać. dlatego według mnie musisz dołożyć Tampe.
jest jeszcze druga sytuacja. dzisiaj Philadelphia która ma 5L gra 2 mecze. pierwszy o 19.30 (u nas) a drugi o 01.05.
Pierwszy mecz skończy sie gdzieś przed 23.00 więc jeśli Philadelphia go przegra, trzeba będzie zagrać ich porażke także w grugim meczu --> i dołożyć tutaj kurs. To jest tylko system w fazie sprawdzania. Jest możliwe aby po pierwszym meczu zagrać na drugi dlatego jełśi będzie 6L to nie ma wyjśćia i trzeba będzie dodać kurs na nocny mecz.
System to system. musi być konsekwencja.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Znowu kolejny dzien wszystkie typy wchodza... Moglo byc ladne AKO, jednak znowu nie zagralem, chyba zaczne grac progres na odwrot, bo to az niemozliwie aby tylko jeden dzien byl na minusie, a reszta same polowy...

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, aker), 1,059 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,226
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1