po wyniku pierwszego meczu: Phil..."> po wyniku pierwszego meczu: Phil...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
no i Experto w końcu wyjaśnił sprawe podwójnego grania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

po wyniku pierwszego meczu:
Philadelphia - Baltimore 4-7
do zestawu dorzucamy Philadelphie w sesji nocnej:

Philadelphia 6L 1,730

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Miało byc tak zle a wyszlo dobrze mały plusik a dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> dzis będzie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
A myślał ktoś, żeby to zagrać rozpisem? 2 z.... lub 3 z....?
Skoro zysk jest na singlach, to chyba na rozpisach powinien być jeszcze większy. Jak znajdę chwilę czasu, to postaram się policzyć jakby to wyglądało.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
A myślał ktoś, żeby to zagrać rozpisem? 2 z.... lub 3 z....?
Skoro zysk jest na singlach, to chyba na rozpisach powinien być jeszcze większy. Jak znajdę chwilę czasu, to postaram się policzyć jakby to wyglądało.

nie ma co po tych kilku dniach zaczac sie bawic w inne rozpisy itp
Nie znaczy ze klka dni bylo owocnych to bedzie tak do konca
Jest to tylko test i trzymajmy sie tego, grajmy tylko single, plaska stawka, cos wiecej bedzie mozna powiedziec za kilka tygodni i odpowiednie wnioski wyciagnac i wspolnie zbilansowac wszystko. Jestem ciekaw jak to bedzie
Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400

Boston W10 1,943 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Florida W3 1,671 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Tampa L3 1,671 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ten podwojny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Detroit W6 1,613 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Minnesota W6 1,348 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Kansas City W3 3,120 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Texas L3 1,847 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Seattle W3 1,794 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Philadelphia L5 1,735 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Philadelphia L6 1,730 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
St Louis L8 2,620 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Chicago Cubs L5 1,769 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pittsburgh L12 1,633 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ale seria

Włożyliśmy 1300$, zysk 64,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
dzisiaj: +64,3$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
razem: 1757,7 $ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />



I to mnie sie podoba. Miala byc czarna noc, a tymczasem wyszedl maly plus, aczkolwiek jeszcze jedna wtopa i bylby minus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Wiedzialem ze ten podwojny nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Quote
Boston W10 1,943 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Florida W3 1,671 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Tampa L3 1,671 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ten podwojny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Detroit W6 1,613 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Minnesota W6 1,348 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Kansas City W3 3,120 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Texas L3 1,847 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Seattle W3 1,794 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Philadelphia L5 1,735 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Philadelphia L6 1,730 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
St Louis L8 2,620 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Chicago Cubs L5 1,769 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pittsburgh L12 1,633 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ale seria

Włożyliśmy 1300$, zysk 64,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
dzisiaj: +64,3$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
razem: 1757,7 $ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />



I to mnie sie podoba. Miala byc czarna noc, a tymczasem wyszedl maly plus, aczkolwiek jeszcze jedna wtopa i bylby minus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Wiedzialem ze ten podwojny nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

to umówmy sie ze nie stawiamy podwojnie wiadomo ze jak jeden ma wygrac ma serie zwyciestw a drugi przegrac z seria porazek to po co stawiac podwojnie. Niektórzy za duzo sie uczepili zasad. Teraz tez w sumie mozna by moze odpuscic juz pittsburgh no chyba ze zdarzaly sie juz serie takich porazek.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Quote
A myślał ktoś, żeby to zagrać rozpisem? 2 z.... lub 3 z....?
Skoro zysk jest na singlach, to chyba na rozpisach powinien być jeszcze większy. Jak znajdę chwilę czasu, to postaram się policzyć jakby to wyglądało.
Policz policz cycku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> dla roznych wariantów

Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
Quote
Wiedzialem ze ten podwojny nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
e tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> i o to wlaśnie chodzi! typ podwójny po kiepskim kursie nie wszedł ale i tak dzień na plus. a teraz wyobraź sobie że będą dni gdzie typ podwójny osiągnie kurs ponad 2,00 i wejdzie!!
jeśli ktoś sie boi troche stracić to po co wogóle gra??
to jest MLB. dzisiaj typ podwójny nie wszedł- trudno, ale to nie znaczy że tak będzie zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> (zresztą--> jak ktoś już gra za pieniądze to mógl sobie przecież odpuścić, a tu należało podac celem testu).

cieszmy sie raczej z tego, że system jeszcze "nie padł" i po raz kolejny przyniósł zysk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

pozdrawiam

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Zestw na dzisiaj:
Boston W11 1,671
Texas L4 2,540
Seattle W4 1,730
Philadelphia L6 2,230
Pittsburgh L13 2,740

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Quote
Zestw na dzisiaj:
Boston W11 1,671
Texas L4 2,540
Seattle W4 1,730
Philadelphia L6 2,230
Pittsburgh L13 2,740
czy nie powinny być zagrane mecze przeciwko Texasowi, Phili i Pittsburghowi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Quote
Quote
Zestw na dzisiaj:
Boston W11 1,671
Texas L4 2,540
Seattle W4 1,730
Philadelphia L6 2,230
Pittsburgh L13 2,740
czy nie powinny być zagrane mecze przeciwko Texasowi, Phili i Pittsburghowi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> no tam gdzie masz np L6 czyli seria 6 porazek grasz na przeciwnika a jak masz W11 to grasz na to co jest napisane. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
Quote
to umówmy sie ze nie stawiamy podwojnie wiadomo ze jak jeden ma wygrac ma serie zwyciestw a drugi przegrac z seria porazek to po co stawiac podwojnie. Niektórzy za duzo sie uczepili zasad. Teraz tez w sumie mozna by moze odpuscic juz pittsburgh no chyba ze zdarzaly sie juz serie takich porazek.

Jakich kur**a zasad sie uczepili ? Wiesz czlowieku, co to jest matematyka, a dokladniej statystyka ? Jak mi przelecisz przynajmniej ostatnie 3 zakonczone sezony i przedstawisz, ze granie takich zdarzen generuje minus - przyznam Ci racje. Do tego czasu nie wprowadzaj zametu w temacie.

P.S. Nikt Ci nie karze grac podwojnie takich spotkan !

Dołączył: May 2006
Posty: 226
A
aha Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 226
Fajny system. Mysle, zeby zaczac grac i kusi mnie cos takiego:

1-szy wysyp typow:
100$ na stawke plaska

2-gi wysyp typow:
300$ na stawke plaska

3-ci wysyp typow:
900$ na stawke plaska

Zakladam, ze 3-ci etap bedzie rzadkoscia. Kazdy nastepny etap gram jesli poprzedni przyniosl jakikolwiek minus.

Wiecej kasy nie mam. Jak myslicie, chyba nie zbankrutuje, co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Quote
Quote
Quote
Zestw na dzisiaj:
Boston W11 1,671
Texas L4 2,540
Seattle W4 1,730
Philadelphia L6 2,230
Pittsburgh L13 2,740
czy nie powinny być zagrane mecze przeciwko Texasowi, Phili i Pittsburghowi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> no tam gdzie masz np L6 czyli seria 6 porazek grasz na przeciwnika a jak masz W11 to grasz na to co jest napisane. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

no to chyba są tutaj źle kursy napisane.
Za GB:
2.50 TEX Rangers v SF Giants 1. 1,57
na Phile teraz nie ma (pewnie zmieniaja)
1.52 CHI White Sox v PIT Pirates 2.65

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Tak jest poprawnie:

Boston W11 1,671
Texas L4 1,617
Seattle W4 1,730
Philadelphia L6 1,763
Pittsburgh L13 1,546


Jak jest dla przykladu Pittsburgh L13 to musimy dac kurs na jego rywala, poniewaz ta druzyna[pitt] ma przegrac. Jesli jest Boston W11 to dajemy na red sox poniewaz maja podtrzymac serie wygranych.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
Quote
ostanie kilka lat

Code
  Seria L	nastepny  mecz W	nastepny  mecz L	Profit 	% profit
3	611	693	3,958254425	0,30%
4	304	387	20,31552736	2,94%
5	175	212	-9,407195375	-2,43%
6	97	114	-12,42611965	-5,89%
7	37	77	13,31447252	11,68%
8	43	34	-20,95513844	-27,21%
9	15	19	-3,38883445	-9,97%
10	4	15	5,809190476	30,57%
11	5	10	1,473621005	9,82%
12	5	5	-2,129549451	-21,30%
13	2	3	0,785	15,70%
14	1	2	0,651	21,70%
Dalej nie ma ponieważ generowane przez jedna ekipe KC do 19 porażek				
Seria W	nastepny  mecz W	nastepny  mecz L	Profit 	% profit
3	701	623	-12,03662782	-0,91%
4	375	326	-11,61527773	-1,66%
5	203	171	-6,067643937	-1,62%
6	112	91	-5,27843795	-2,60%
7	66	46	6,762059381	6,04%
8	31	35	-11,72444393	-17,76%
9	17	14	-1,958	-6,32%
10	6	11	-6,629	-38,99%
11	5	1	2,754	45,90%
12	2	3	-1,82	-36,40%
13	2	0	1,05	52,50%
14	2	0	0,79	39,50%
tutaj podobnie dalej tylko doszly 2 ekipy SF do 16 winów i Oaklend 20 Win				





patrzac na to najlepsza serią jest "7"

ciekawe kiedy sobie uswiadomicie ze to lipa z takim graniem

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Tak! Przepraszam za błędnie podane kursy, których nie dało się skorygować. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Poproszę o skasowanie moich zbędnych i wprowadzających w błąd wpisów.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Lipa nie lipa, we wrzesniu bedziemy wiedziec, poki co to tylko test, glownie interesuje mnie wynik w porownaniu do kursow.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
SLAW - zkad wziales - jesli mozna wiedziec - kursy do tych wyliczen ?

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, forty, 11kera11), 655 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1