|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786 |
no i Experto w końcu wyjaśnił sprawe podwójnego grania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
po wyniku pierwszego meczu: Philadelphia - Baltimore 4-7 do zestawu dorzucamy Philadelphie w sesji nocnej:
Philadelphia 6L 1,730
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Miało byc tak zle a wyszlo dobrze mały plusik a dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> dzis będzie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
A myślał ktoś, żeby to zagrać rozpisem? 2 z.... lub 3 z....? Skoro zysk jest na singlach, to chyba na rozpisach powinien być jeszcze większy. Jak znajdę chwilę czasu, to postaram się policzyć jakby to wyglądało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
A myślał ktoś, żeby to zagrać rozpisem? 2 z.... lub 3 z....? Skoro zysk jest na singlach, to chyba na rozpisach powinien być jeszcze większy. Jak znajdę chwilę czasu, to postaram się policzyć jakby to wyglądało. nie ma co po tych kilku dniach zaczac sie bawic w inne rozpisy itp Nie znaczy ze klka dni bylo owocnych to bedzie tak do konca Jest to tylko test i trzymajmy sie tego, grajmy tylko single, plaska stawka, cos wiecej bedzie mozna powiedziec za kilka tygodni i odpowiednie wnioski wyciagnac i wspolnie zbilansowac wszystko. Jestem ciekaw jak to bedzie Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Boston W10 1,943 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Florida W3 1,671 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Tampa L3 1,671 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ten podwojny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Detroit W6 1,613 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Minnesota W6 1,348 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Kansas City W3 3,120 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Texas L3 1,847 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Seattle W3 1,794 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Philadelphia L5 1,735 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Philadelphia L6 1,730 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> St Louis L8 2,620 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chicago Cubs L5 1,769 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pittsburgh L12 1,633 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ale seria
Włożyliśmy 1300$, zysk 64,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> dzisiaj: +64,3$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> razem: 1757,7 $ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
I to mnie sie podoba. Miala byc czarna noc, a tymczasem wyszedl maly plus, aczkolwiek jeszcze jedna wtopa i bylby minus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Wiedzialem ze ten podwojny nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Boston W10 1,943 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Florida W3 1,671 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Tampa L3 1,671 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ten podwojny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Detroit W6 1,613 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Minnesota W6 1,348 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Kansas City W3 3,120 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Texas L3 1,847 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Seattle W3 1,794 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Philadelphia L5 1,735 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Philadelphia L6 1,730 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> St Louis L8 2,620 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chicago Cubs L5 1,769 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pittsburgh L12 1,633 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ale seria
Włożyliśmy 1300$, zysk 64,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> dzisiaj: +64,3$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> razem: 1757,7 $ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
I to mnie sie podoba. Miala byc czarna noc, a tymczasem wyszedl maly plus, aczkolwiek jeszcze jedna wtopa i bylby minus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Wiedzialem ze ten podwojny nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> to umówmy sie ze nie stawiamy podwojnie wiadomo ze jak jeden ma wygrac ma serie zwyciestw a drugi przegrac z seria porazek to po co stawiac podwojnie. Niektórzy za duzo sie uczepili zasad. Teraz tez w sumie mozna by moze odpuscic juz pittsburgh no chyba ze zdarzaly sie juz serie takich porazek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
A myślał ktoś, żeby to zagrać rozpisem? 2 z.... lub 3 z....? Skoro zysk jest na singlach, to chyba na rozpisach powinien być jeszcze większy. Jak znajdę chwilę czasu, to postaram się policzyć jakby to wyglądało. Policz policz cycku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> dla roznych wariantów
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786 |
Wiedzialem ze ten podwojny nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> e tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> i o to wlaśnie chodzi! typ podwójny po kiepskim kursie nie wszedł ale i tak dzień na plus. a teraz wyobraź sobie że będą dni gdzie typ podwójny osiągnie kurs ponad 2,00 i wejdzie!! jeśli ktoś sie boi troche stracić to po co wogóle gra?? to jest MLB. dzisiaj typ podwójny nie wszedł- trudno, ale to nie znaczy że tak będzie zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> (zresztą--> jak ktoś już gra za pieniądze to mógl sobie przecież odpuścić, a tu należało podac celem testu). cieszmy sie raczej z tego, że system jeszcze "nie padł" i po raz kolejny przyniósł zysk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Zestw na dzisiaj: Boston W11 1,671 Texas L4 2,540 Seattle W4 1,730 Philadelphia L6 2,230 Pittsburgh L13 2,740
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Zestw na dzisiaj: Boston W11 1,671 Texas L4 2,540 Seattle W4 1,730 Philadelphia L6 2,230 Pittsburgh L13 2,740 czy nie powinny być zagrane mecze przeciwko Texasowi, Phili i Pittsburghowi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Zestw na dzisiaj: Boston W11 1,671 Texas L4 2,540 Seattle W4 1,730 Philadelphia L6 2,230 Pittsburgh L13 2,740 czy nie powinny być zagrane mecze przeciwko Texasowi, Phili i Pittsburghowi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> no tam gdzie masz np L6 czyli seria 6 porazek grasz na przeciwnika a jak masz W11 to grasz na to co jest napisane. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312 |
to umówmy sie ze nie stawiamy podwojnie wiadomo ze jak jeden ma wygrac ma serie zwyciestw a drugi przegrac z seria porazek to po co stawiac podwojnie. Niektórzy za duzo sie uczepili zasad. Teraz tez w sumie mozna by moze odpuscic juz pittsburgh no chyba ze zdarzaly sie juz serie takich porazek. Jakich kur**a zasad sie uczepili ? Wiesz czlowieku, co to jest matematyka, a dokladniej statystyka ? Jak mi przelecisz przynajmniej ostatnie 3 zakonczone sezony i przedstawisz, ze granie takich zdarzen generuje minus - przyznam Ci racje. Do tego czasu nie wprowadzaj zametu w temacie. P.S. Nikt Ci nie karze grac podwojnie takich spotkan !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 226
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 226 |
Fajny system. Mysle, zeby zaczac grac i kusi mnie cos takiego:
1-szy wysyp typow: 100$ na stawke plaska
2-gi wysyp typow: 300$ na stawke plaska
3-ci wysyp typow: 900$ na stawke plaska
Zakladam, ze 3-ci etap bedzie rzadkoscia. Kazdy nastepny etap gram jesli poprzedni przyniosl jakikolwiek minus.
Wiecej kasy nie mam. Jak myslicie, chyba nie zbankrutuje, co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Zestw na dzisiaj: Boston W11 1,671 Texas L4 2,540 Seattle W4 1,730 Philadelphia L6 2,230 Pittsburgh L13 2,740 czy nie powinny być zagrane mecze przeciwko Texasowi, Phili i Pittsburghowi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> no tam gdzie masz np L6 czyli seria 6 porazek grasz na przeciwnika a jak masz W11 to grasz na to co jest napisane. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> no to chyba są tutaj źle kursy napisane. Za GB: 2.50 TEX Rangers v SF Giants 1. 1,57 na Phile teraz nie ma (pewnie zmieniaja) 1.52 CHI White Sox v PIT Pirates 2.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Tak jest poprawnie:
Boston W11 1,671 Texas L4 1,617 Seattle W4 1,730 Philadelphia L6 1,763 Pittsburgh L13 1,546
Jak jest dla przykladu Pittsburgh L13 to musimy dac kurs na jego rywala, poniewaz ta druzyna[pitt] ma przegrac. Jesli jest Boston W11 to dajemy na red sox poniewaz maja podtrzymac serie wygranych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851 |
ostanie kilka lat Seria L nastepny mecz W nastepny mecz L Profit % profit
3 611 693 3,958254425 0,30%
4 304 387 20,31552736 2,94%
5 175 212 -9,407195375 -2,43%
6 97 114 -12,42611965 -5,89%
7 37 77 13,31447252 11,68%
8 43 34 -20,95513844 -27,21%
9 15 19 -3,38883445 -9,97%
10 4 15 5,809190476 30,57%
11 5 10 1,473621005 9,82%
12 5 5 -2,129549451 -21,30%
13 2 3 0,785 15,70%
14 1 2 0,651 21,70%
Dalej nie ma ponieważ generowane przez jedna ekipe KC do 19 porażek
Seria W nastepny mecz W nastepny mecz L Profit % profit
3 701 623 -12,03662782 -0,91%
4 375 326 -11,61527773 -1,66%
5 203 171 -6,067643937 -1,62%
6 112 91 -5,27843795 -2,60%
7 66 46 6,762059381 6,04%
8 31 35 -11,72444393 -17,76%
9 17 14 -1,958 -6,32%
10 6 11 -6,629 -38,99%
11 5 1 2,754 45,90%
12 2 3 -1,82 -36,40%
13 2 0 1,05 52,50%
14 2 0 0,79 39,50%
tutaj podobnie dalej tylko doszly 2 ekipy SF do 16 winów i Oaklend 20 Win
patrzac na to najlepsza serią jest "7" ciekawe kiedy sobie uswiadomicie ze to lipa z takim graniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Tak! Przepraszam za błędnie podane kursy, których nie dało się skorygować. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Poproszę o skasowanie moich zbędnych i wprowadzających w błąd wpisów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Lipa nie lipa, we wrzesniu bedziemy wiedziec, poki co to tylko test, glownie interesuje mnie wynik w porownaniu do kursow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312 |
SLAW - zkad wziales - jesli mozna wiedziec - kursy do tych wyliczen ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|