|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Vivo czy nie lepiej było by jednak zagrać jeszcze dodatkowo na porażke Tampy? tego wymaga ten sytem! to nie jest sytuacja gdzie drużyna z 3W gra z drużyną z 3W i stawiając na ich zwycięstwa napewno przegrasz (bo obie nie mogą wygrać). System nie jest ustalony na az tak sztywno. Mysle ze nalezy omijac w nim logiczne pulapki. Gdy nastapi konfrontacja 3W z 3W to taki typ pomimo klasyfikacji w tym systemie nalezy odpuscic z powodu oczywistej wtopy, a nie wrzucac go na sztywno bo tego system wymaga. Podobnie bedzie z sytuacja jaka ma miejsce dzisiaj: 3L v 3W. Po co dublowac typ? Tylko dlatego ze spotkaly sie dwie ekipy z naszej listy? Moim zdaniem wlasnie ten system zaklada taka gre jaka przedstawilem. Aczkolwiek jesli bede osamotniony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> w moim rozumowaniu to sie podporządkuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> chyba logiczne jest że stawiając na Floride grasz przeciwko Tampie więc po co omijać serie 3L Tampy?? Jeśli Florida wygra po raz 4-ty , to trafiasz obydwa mecze (czemu mamy nie wygrać tych 67$ więcej skoro to ma gwarantować ten sposób grania?). Wszystko fajnie, lecz gdy przegramy to wtedy osiagniemy podwojna strate. A wtedy lepiej nie wygrac tych 67$ wiecej niz przegrac te 100$ wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> jest jeszcze druga sytuacja. dzisiaj Philadelphia która ma 5L gra 2 mecze. pierwszy o 19.30 (u nas) a drugi o 01.05. Pierwszy mecz skończy sie gdzieś przed 23.00 więc jeśli Philadelphia go przegra, trzeba będzie zagrać ich porażke także w grugim meczu --> i dołożyć tutaj kurs. To jest tylko system w fazie sprawdzania. Jest możliwe aby po pierwszym meczu zagrać na drugi dlatego jełśi będzie 6L to nie ma wyjśćia i trzeba będzie dodać kurs na nocny mecz. System to system. musi być konsekwencja. Tak wiem, tylko ze w pinn jest tylko kurs na jedno spotkanie Phillies, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> no chyba ze to jest kurs na dwa spotkania, nie wiem bo nie gralem w pinnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Jesli tak to w podsumowaniu kolejki znajdzie sie na pewno Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 551
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 551 |
Dzisiaj wydaje mi sie ze nie bedzie tak pieknie... Z tego systemu wybralem tylko 5 z 11 podanych druzyn.. Trzeba bedzie uwazac ze stawkami dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Dzisiaj wydaje mi sie ze nie bedzie tak pieknie... Z tego systemu wybralem tylko 5 z 11 podanych druzyn.. Trzeba bedzie uwazac ze stawkami dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Które wybrałeś?? Ja dziś zagrałem za połowe tego co zawsze. No dziś moze być cięzko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 551
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 551 |
Florida Detroit Texas Seatle Chic Cubs..
To wybralem z tych 11 .. wiem ze to odskocznia od systemu ale po dwoch super dniach dzisiaj mam jakies dziwne przeczucia a serie 12 L czy 10 W tym bardziej z NY METS moga sie dzisiaj zakonczyc..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786 |
System nie jest ustalony na az tak sztywno. Mysle ze nalezy omijac w nim logiczne pulapki. Gdy nastapi konfrontacja 3W z 3W to taki typ pomimo klasyfikacji w tym systemie nalezy odpuscic z powodu oczywistej wtopy, a nie wrzucac go na sztywno bo tego system wymaga. heh a myślisz że ktokolwiek mógłby wogóle zagrać coś takiego...? to jest przecież oczywiste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Wszystko fajnie, lecz gdy przegramy to wtedy osiagniemy podwojna strate. A wtedy lepiej nie wygrac tych 67$ wiecej niz przegrac te 100$ wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> heh o tym też wiem. ale spoko- nie ryzykujemy to nie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> teraz myśle że to nawet lepsze wyjście. dzisiaj pewnie będzie już minus. kursy słabe a meczy od cholery. pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312 |
Czy ktos policzyl, ile serii konczy sie gdy graja dwie druzyny z seriami (3 i wiecej) przeciwnymi ? NIE !!! Dlatego nalezy obstawiac takie mecze, aby statystyka nie byla z tego powodu wypatrzona ! Pozdrawiam !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786 |
Czy ktos policzyl, ile serii konczy sie gdy graja dwie druzyny z seriami (3 i wiecej) przeciwnymi ? NIE !!! Dlatego nalezy obstawiac takie mecze, aby statystyka nie byla z tego powodu wypatrzona ! Pozdrawiam ! własnie o to mi chodziło bo to jest dopiero test jakiegoś tam systemu więc wnioski można zawsze wyciągać. ale skoro częśc ludzi już gra te mecze to może i lepiej że sie w jakiś sposób zabezpieczają. choć osobiście jestem zwolennikiem pewnej konsekwencji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312 |
choć osobiście jestem zwolennikiem pewnej konsekwencji I tej konsekwencji - tak zreszta prowadzony jest test od samego poczatku - powinnismy sie trzymac ! (jesli nie - nalezy zmienic statystyki poczatkowych dni ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Tylko ze na poczatku zalozylismy iz umieszczane beda WSZYSTKIE typy ze wzgledu na to ze to tylko test, natomiast Ty sam Humer byles zdania zeby nie grac 3W v 3W. A wiec juz wtedy statystyka jest niepełna. Wtedy mozna tez przyjąć ze sytuacji 3W v 3L nie dublujemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312 |
Tylko ze na poczatku zalozylismy iz umieszczane beda WSZYSTKIE typy ze wzgledu na to ze to tylko test, natomiast Ty sam Humer byles zdania zeby nie grac 3W v 3W. A wiec juz wtedy statystyka jest niepełna. Wtedy mozna tez przyjąć ze sytuacji 3W v 3L nie dublujemy. Ale granie meczow 3W-3W, czy 3L-3L (lub ponad 3) nie ma sensu !!! Statystycznie nic to nie da - nie bedzie odchylenia w statystykach bo wynik takich zdarzen bedzie staly - 50%, a dochodzi jeszcze strata na marzy buka ! Natomiast inaczej rzecz sie ma w przypadku stawiania maczu, w ktorym obie druzyny maja serie - ale przeciwne ! Pozdrawiam ! P.S. Kto zalozyl ze w tescie beda brane pod uwage wszystkie mecze ? Sam Experto przyznal, iz nie ma sensu obstawiac meczu w sytuacji opisanej w pierwszym zdaniu mojego postu - totez statystyki nie zawieraja takich zdarzen !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Ino ze Twinsi graja wlasnie z Dodgersami, wiec po co grac na obie? Pewny minus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Yba ze czegos nie qmam? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
[color:"red"]Dla zasady, przeciez to tylko test [/color] Wlasnie o to zdanie mi chodzilo. W statystykach policzy sie spotkanie Tampy i Floridy x2 a za chwile zedytuje moj post, w ktorym podalem zestawienie. Nie ma problemu. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
a jednak zedytowac nie moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ale w statystykach pamietajcie zeby policzyc dwukrotnie to spotkanie. Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312 |
Ino ze Twinsi graja wlasnie z Dodgersami, wiec po co grac na obie? Pewny minus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Yba ze czegos nie qmam? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
[color:"red"]Dla zasady, przeciez to tylko test [/color] Wlasnie o to zdanie mi chodzilo. Tylko pozniej Experto napisal posta, w ktorym zgodzil sie z moja argumentacja - post ten zreszta po jakims czasie sam usunal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Tylko pozniej Experto napisal posta, w ktorym zgodzil sie z moja argumentacja - post ten zreszta po jakims czasie sam usunal. No wiec wlasnie na tej podstawie przyjalem ze nie gramy typow 3W v 3W oraz 3W v 3L. Lecz jak zauwazyles, do statystyki te drugie będa potrzebne dlatego spotkanie Tampy uwzgledni się podwojnie. Kropka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
Takie pytanie mam, czy gracie to płaską stawką? Bo w którym poście wyżej wyczytałem, że dajecie stawkę tak, żeby wyjść na czysto +100. Pozdrawiam all
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Takie pytanie mam, czy gracie to płaską stawką? Bo w którym poście wyżej wyczytałem, że dajecie stawkę tak, żeby wyjść na czysto +100. Pozdrawiam all Tez wczesniej nie wiedzialem skad ta sprzecznosc. Ten system gramy plaska stawka 100$, ktora najlepiej odwzoruje czy moze to przyniesc dochody. Natomiast post, w ktorym ktos napisal o dobieraniu stawki to odrebny system, poboczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Jest on opisany wczesniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Jakby tak jeszcze dodac do tego ako.I wysylac kazdego dnia ako z podanych meczy za 10j, to zysk byłby teraz kosmiczny, bo ako byłoby trafione chyba 3 razy już <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chociaż może to zwykły fart. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
Dzięki, tak właśnie myślałem, ale wolałem się upewnić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Tylko pozniej Experto napisal posta, w ktorym zgodzil sie z moja argumentacja - post ten zreszta po jakims czasie sam usunal. Tak, tak, przynalem racje, bo nie ma sensu placic marze bukowi, nawet jesli to jest pinnacle czyli najnizsza marza na swiecie. Po prostu usuwalem posty, a ze forum mulilo, nie dalem rady usunac reszty. Odnosnie grania podwojnie jednego meczu, czyli w przypadku serii L i serii W, chyba warto grac podwojnie w koncu na poczatku tematu tak to rozliczalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851 |
ostanie kilka lat Seria L nastepny mecz W nastepny mecz L Profit % profit
3 611 693 3,958254425 0,30%
4 304 387 20,31552736 2,94%
5 175 212 -9,407195375 -2,43%
6 97 114 -12,42611965 -5,89%
7 37 77 13,31447252 11,68%
8 43 34 -20,95513844 -27,21%
9 15 19 -3,38883445 -9,97%
10 4 15 5,809190476 30,57%
11 5 10 1,473621005 9,82%
12 5 5 -2,129549451 -21,30%
13 2 3 0,785 15,70%
14 1 2 0,651 21,70%
Dalej nie ma ponieważ generowane przez jedna ekipe KC do 19 porażek
Seria W nastepny mecz W nastepny mecz L Profit % profit
3 701 623 -12,03662782 -0,91%
4 375 326 -11,61527773 -1,66%
5 203 171 -6,067643937 -1,62%
6 112 91 -5,27843795 -2,60%
7 66 46 6,762059381 6,04%
8 31 35 -11,72444393 -17,76%
9 17 14 -1,958 -6,32%
10 6 11 -6,629 -38,99%
11 5 1 2,754 45,90%
12 2 3 -1,82 -36,40%
13 2 0 1,05 52,50%
14 2 0 0,79 39,50%
tutaj podobnie dalej tylko doszly 2 ekipy SF do 16 winów i Oaklend 20 Win
patrzac na to najlepsza serią jest "7"
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|