|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
NY Yankees W3 1.599 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Minnesota W3 1.699 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> LA Angels W6 2.110 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Tampa Bay L3 1.699 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> San Diego L3 1.935 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Cleveland L3 2.110 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> LA Dodgers L4 1.935 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Colorado L7 2.03 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Atlanta W5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />z St Louis W7, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> dwa podwojne na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Widze ze jak system na plusie to od razu wiecej luda sie udziela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dzisiaj jedna wtopa.
dzisiaj: +518,2 razem: 631,6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Toronto W3 2.170 Baltimore W3 2.100 NY Yankees W4 1.633 Cincinnati W4 2.090 Minnesota W4 1.541 Atlanta W6 2.170 LA Angels W7 2.080
CWS L3 1.813 Texas L3 2.170 Seattle L3 1.633 San Francisco L3 2.100 Cleveland L4 2.080 Tampa Bay L4 1.541 LA Dodgers L5 1.806 Colorado L8 2.100
4 podwójne. Gra ktos AKO? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Toronto W3 2.170 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Baltimore W3 2.100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> NY Yankees W4 1.633 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Cincinnati W4 2.090 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Minnesota W4 1.541 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Atlanta W6 2.170 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> LA Angels W7 2.080 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
CWS L3 1.813 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Texas L3 2.170 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Seattle L3 1.633 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> San Francisco L3 2.100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Cleveland L4 2.080 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Tampa Bay L4 1.541 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> LA Dodgers L5 1.806 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Colorado L8 2.100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
4 podwójne. Gra ktos AKO? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Bilans dnia: -232,2$ Bilans całości: 399,4$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Boston W4 1.382 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Minnesota W5 1.581 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> NY Yankees W5 1.581 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Atlanta W7 3.170 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> LA Angels W8 1.556 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Seattle L4 1.581 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Cleveland L5 1.556 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Tampa Bay L5 1.581 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
byly 3 podwojne
dzisiaj: -345,6$ ale kwota razem: 53,8$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Boston W3 1.476 Minnesota W6 1.351
Kansas L3 1.565 Tampa Bay L6 1.351
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Boston W3 1.476 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Minnesota W6 1.351 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kansas L3 1.565 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Tampa Bay L6 1.351 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzisiaj: +17,8$ razem: 71,6$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 11 |
dlaczego przestaliscie dalej prowadzic ten temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
zebys Ty go prowadzil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> P.S. a tak na powaznie to ciekawe czy jest na minus czy na plus ten system.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
System raczej balansuje raz jest do przodu raz do tyłu. W zasadzie to zły on nie jest. Bo raczej sie nie zbankrutuje. ALe podejść do niego tak: Gramy sobie, zarobimy troszke, wypłacamy, jakiś czas nei gramy, a potem znowu do osiągnięcia zysku. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 551
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 551 |
Czy ktos nadal prowadzi statystyki do tego systemu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 9 |
moze by warto poprowadzić dalej ten temat co sądzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
moze, moze nie, jednak chyba wiecej druzyn jedzie z seria, przyklad doggers, tigers? Wczoraj tez wygrana, a przeciez boston takim faworytem byl, ale to papierowy faworyt dzieki ludzom ktorzy graja pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 9 |
moze, moze nie, jednak chyba wiecej druzyn jedzie z seria, przyklad doggers, tigers? Wczoraj tez wygrana, a przeciez boston takim faworytem byl, ale to papierowy faworyt dzieki ludzom ktorzy graja pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dokładnie, osobiscie grałem Detroit ale czy to waażne:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
wazne to nie isc z tlumem, bo tlum ma -
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 9 |
wazne to nie isc z tlumem, bo tlum ma - Experto to oczywiste ,chociaż spadki pewnie czasem sam grasz:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka