Minnesota W3 1.699 Minnesota W3 1.699
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 14 1 2 12 13 14
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Quote
Quote

NY Yankees W3 1.599 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Minnesota W3 1.699 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
LA Angels W6 2.110 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Tampa Bay L3 1.699 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
San Diego L3 1.935 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Cleveland L3 2.110 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
LA Dodgers L4 1.935 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Colorado L7 2.03 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />


Atlanta W5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />z St Louis W7, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
dwa podwojne na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Widze ze jak system na plusie to od razu wiecej luda sie udziela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dzisiaj jedna wtopa.

dzisiaj: +518,2
razem: 631,6

Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Toronto W3 2.170
Baltimore W3 2.100
NY Yankees W4 1.633
Cincinnati W4 2.090
Minnesota W4 1.541
Atlanta W6 2.170
LA Angels W7 2.080

CWS L3 1.813
Texas L3 2.170
Seattle L3 1.633
San Francisco L3 2.100
Cleveland L4 2.080
Tampa Bay L4 1.541
LA Dodgers L5 1.806
Colorado L8 2.100


4 podwójne. Gra ktos AKO? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Quote
Toronto W3 2.170 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Baltimore W3 2.100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
NY Yankees W4 1.633 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Cincinnati W4 2.090 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Minnesota W4 1.541 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Atlanta W6 2.170 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
LA Angels W7 2.080 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

CWS L3 1.813 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Texas L3 2.170 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Seattle L3 1.633 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
San Francisco L3 2.100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Cleveland L4 2.080 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Tampa Bay L4 1.541 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
LA Dodgers L5 1.806 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Colorado L8 2.100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />


4 podwójne. Gra ktos AKO? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Bilans dnia: -232,2$
Bilans całości: 399,4$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Boston W4 1.382 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Minnesota W5 1.581 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
NY Yankees W5 1.581 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Atlanta W7 3.170 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
LA Angels W8 1.556 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Seattle L4 1.581 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Cleveland L5 1.556 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Tampa Bay L5 1.581 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

byly 3 podwojne

dzisiaj: -345,6$ ale kwota
razem: 53,8$

Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400

Boston W3 1.476
Minnesota W6 1.351

Kansas L3 1.565
Tampa Bay L6 1.351

Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400

Boston W3 1.476 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Minnesota W6 1.351 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kansas L3 1.565 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Tampa Bay L6 1.351 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


dzisiaj: +17,8$
razem: 71,6$

Dołączył: Jul 2006
Posty: 11
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 11
dlaczego przestaliscie dalej prowadzic ten temat?

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
zebys Ty go prowadzil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. a tak na powaznie to ciekawe czy jest na minus czy na plus ten system.....

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
System raczej balansuje raz jest do przodu raz do tyłu.
W zasadzie to zły on nie jest.
Bo raczej sie nie zbankrutuje.
ALe podejść do niego tak:
Gramy sobie, zarobimy troszke, wypłacamy, jakiś czas nei gramy, a potem znowu do osiągnięcia zysku.
Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2006
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 551
Czy ktos nadal prowadzi statystyki do tego systemu??

Dołączył: Aug 2006
Posty: 9
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 9
moze by warto poprowadzić dalej ten temat co sądzicie?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
moze, moze nie, jednak chyba wiecej druzyn jedzie z seria, przyklad doggers, tigers? Wczoraj tez wygrana, a przeciez boston takim faworytem byl, ale to papierowy faworyt dzieki ludzom ktorzy graja pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2006
Posty: 9
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 9
Quote
moze, moze nie, jednak chyba wiecej druzyn jedzie z seria, przyklad doggers, tigers? Wczoraj tez wygrana, a przeciez boston takim faworytem byl, ale to papierowy faworyt dzieki ludzom ktorzy graja pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

dokładnie, osobiscie grałem Detroit ale czy to waażne:)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
wazne to nie isc z tlumem, bo tlum ma -

Dołączył: Aug 2006
Posty: 9
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 9
Quote
wazne to nie isc z tlumem, bo tlum ma -

Experto to oczywiste ,chociaż spadki pewnie czasem sam grasz:)

Strona 14 z 14 1 2 12 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, $-man, Lukasz111, forty, 11kera11, aker, kamel), 874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1