|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
czy jest lepsza fucha niż treneiro reprezentacji ? zgrupowania to kilka tygodni w roku, wyjazdy na mecze po całej Europie, można coś dla żony przywieźć  po 2-uch latach bez awansu ale z 3-ema bańkami na koncie można przejąć potentatów miedziowych lub innych frajerów  mój syn pójdzie tą drogą  poczekajcie 40 lat i zobaczycie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Powiem krótko ostro dzisiaj zarobione buki  przestan wszystkie normalne druzyny wygraly czego chcesz wiecej reale,barcelony,dortmundy ,bayerny, paryze, Chelsy psvy do tego nasza rodzima liga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
zaglomby jeszcze powinni kupić 7 brazylianów, 4 argentynów i ze trzech ruskich to by im meczami handlowali... poptrzcie frajerzy-prezesi zaglombia z lubinia na taką skromną czeska drużynę Viktoria Pilzno(gra w lidze mistrzów z sukcesami, a na piłkarzyków wydaje połowę tego co zaglombie i ma w skladzie 90% czechów  Zawisza Bydgoszcz. Bardzo mi się podoba ta drużyna i styl jej prowadzenia. Spuścili wpierdol gwiazdeczkom z Warszawy a mają może 10% ich budżetu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
czy jest lepsza fucha niż treneiro reprezentacji ? zgrupowania to kilka tygodni w roku, wyjazdy na mecze po całej Europie, można coś dla żony przywieźć  po 2-uch latach bez awansu ale z 3-ema bańkami na koncie można przejąć potentatów miedziowych lub innych frajerów  mój syn pójdzie tą drogą  poczekajcie 40 lat i zobaczycie  Smuda to się nachapał  waldek już dużo mniej a Zwałka to już całkiem za czapkę gruszek robi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
czy jest lepsza fucha niż treneiro reprezentacji ? zgrupowania to kilka tygodni w roku, wyjazdy na mecze po całej Europie, można coś dla żony przywieźć  po 2-uch latach bez awansu ale z 3-ema bańkami na koncie można przejąć potentatów miedziowych lub innych frajerów  mój syn pójdzie tą drogą  poczekajcie 40 lat i zobaczycie  Smuda to się nachapał  waldek już dużo mniej a Zwałka to już całkiem za czapkę gruszek robi  ja bym wziął połowę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
zaglomby jeszcze powinni kupić 7 brazylianów, 4 argentynów i ze trzech ruskich to by im meczami handlowali... poptrzcie frajerzy-prezesi zaglombia z lubinia na taką skromną czeska drużynę Viktoria Pilzno(gra w lidze mistrzów z sukcesami, a na piłkarzyków wydaje połowę tego co zaglombie i ma w skladzie 90% czechów  Zawisza Bydgoszcz. Bardzo mi się podoba ta drużyna i styl jej prowadzenia. Spuścili wpierdol gwiazdeczkom z Warszawy a mają może 10% ich budżetu. zaglomby mają budżet większy jak niektore drużyny z LM a i tak sie sprzedajom za drobne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Powiem krótko ostro dzisiaj zarobione buki  przestan wszystkie normalne druzyny wygraly czego chcesz wiecej reale,barcelony,dortmundy ,bayerny, paryze, Chelsy psvy do tego nasza rodzima liga  napisalem normalne jak ty chelsea z tym debilem na lawce, psv i nasze druzyny uwazasz za normalne to pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
czy jest lepsza fucha niż treneiro reprezentacji ? zgrupowania to kilka tygodni w roku, wyjazdy na mecze po całej Europie, można coś dla żony przywieźć  po 2-uch latach bez awansu ale z 3-ema bańkami na koncie można przejąć potentatów miedziowych lub innych frajerów  mój syn pójdzie tą drogą  poczekajcie 40 lat i zobaczycie  Smuda to się nachapał  waldek już dużo mniej a Zwałka to już całkiem za czapkę gruszek robi  ja bym wziął połowę  a ja 6000 pln i bede lepiej selekconowal od tych za miliony
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
no z tego co wyczytałem tutaj to był owczy pęd na Sraxę i Pogoń 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
czy jest lepsza fucha niż treneiro reprezentacji ? zgrupowania to kilka tygodni w roku, wyjazdy na mecze po całej Europie, można coś dla żony przywieźć  po 2-uch latach bez awansu ale z 3-ema bańkami na koncie można przejąć potentatów miedziowych lub innych frajerów  mój syn pójdzie tą drogą  poczekajcie 40 lat i zobaczycie  Smuda to się nachapał  waldek już dużo mniej a Zwałka to już całkiem za czapkę gruszek robi  ja bym wziął połowę  dobrze prawisz wystarczy ze leśny dziad wpadł na chwilke a wyjdzi bogatszy o 2 duże bańki i co wy na to poradzicie? i w du ma jakies tam zaglombie jak vidov bans czy rymnk oraz inne przyblendy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
tak popatrzeć na sytuację w piłce nożnej europejskiej wiele klubów wyprzedało wszystko to co się ruszało i było warte takie Psv Apoel i inne to już tylko im wspomnienia zostały  można ciekawych grajków wyciągnąć teraz w kryzysie ale trzeba mieć kasę na nich Pomyśleli by polscy biznesmeni
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
zaglomby jeszcze powinni kupić 7 brazylianów, 4 argentynów i ze trzech ruskich to by im meczami handlowali... poptrzcie frajerzy-prezesi zaglombia z lubinia na taką skromną czeska drużynę Viktoria Pilzno(gra w lidze mistrzów z sukcesami, a na piłkarzyków wydaje połowę tego co zaglombie i ma w skladzie 90% czechów  Zawisza Bydgoszcz. Bardzo mi się podoba ta drużyna i styl jej prowadzenia. Spuścili wpierdol gwiazdeczkom z Warszawy a mają może 10% ich budżetu. zaglomby mają budżet większy jak niektore drużyny z LM a i tak sie sprzedajom za drobne  do lekcji  jutro mama robi dyktando 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
ale że KGHM dał się tak wystawić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
Powiem krótko ostro dzisiaj zarobione buki  przestan wszystkie normalne druzyny wygraly czego chcesz wiecej reale,barcelony,dortmundy ,bayerny, paryze, Chelsy psvy do tego nasza rodzima liga  napisalem normalne jak ty chelsea z tym debilem na lawce, psv i nasze druzyny uwazasz za normalne to pozdrawiam  klaun - to oczywiscie o tym frajerze na lawce
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
zaglomby jeszcze powinni kupić 7 brazylianów, 4 argentynów i ze trzech ruskich to by im meczami handlowali... poptrzcie frajerzy-prezesi zaglombia z lubinia na taką skromną czeska drużynę Viktoria Pilzno(gra w lidze mistrzów z sukcesami, a na piłkarzyków wydaje połowę tego co zaglombie i ma w skladzie 90% czechów  Zawisza Bydgoszcz. Bardzo mi się podoba ta drużyna i styl jej prowadzenia. Spuścili wpierdol gwiazdeczkom z Warszawy a mają może 10% ich budżetu. zaglomby mają budżet większy jak niektore drużyny z LM a i tak sie sprzedajom za drobne  do lekcji  jutro mama robi dyktando  burdelmama 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
czy jest lepsza fucha niż treneiro reprezentacji ? zgrupowania to kilka tygodni w roku, wyjazdy na mecze po całej Europie, można coś dla żony przywieźć  po 2-uch latach bez awansu ale z 3-ema bańkami na koncie można przejąć potentatów miedziowych lub innych frajerów  mój syn pójdzie tą drogą  poczekajcie 40 lat i zobaczycie  Smuda to się nachapał  waldek już dużo mniej a Zwałka to już całkiem za czapkę gruszek robi  ja bym wziął połowę  a ja 6000 pln i bede lepiej selekconowal od tych za miliony nie ma takiej stawki w PZPN  minimum 4 zera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216 |
Sporting karny i czerwo Maritimo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
160 kola dla takiego chlopa panszczyznianego jak fornalik
to jest kryminal
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
a smuda powyżej 240 koła zarabiał ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|