Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 40 z 68 1 2 38 39 40 41 42 67 68
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
czy jest lepsza fucha niż treneiro reprezentacji ? zgrupowania to kilka tygodni w roku, wyjazdy na mecze po całej Europie, można coś dla żony przywieźć cool
po 2-uch latach bez awansu ale z 3-ema bańkami na koncie można przejąć potentatów miedziowych lub innych frajerów grin
mój syn pójdzie tą drogą cool poczekajcie 40 lat i zobaczycie wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by aktorek
Powiem krótko ostro dzisiaj zarobione buki smile

przestan wszystkie normalne druzyny wygraly czego chcesz wiecej

reale,barcelony,dortmundy ,bayerny, paryze,

Chelsy psvy do tego nasza rodzima liga laugh

Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Originally Posted by jencz
zaglomby jeszcze powinni kupić 7 brazylianów, 4 argentynów i ze trzech ruskich to by im meczami handlowali...
poptrzcie frajerzy-prezesi zaglombia z lubinia na taką skromną czeska drużynę Viktoria Pilzno(gra w lidze mistrzów z sukcesami, a na piłkarzyków wydaje połowę tego co zaglombie i ma w skladzie 90% czechów smile

Zawisza Bydgoszcz. Bardzo mi się podoba ta drużyna i styl jej prowadzenia. Spuścili wpierdol gwiazdeczkom z Warszawy a mają może 10% ich budżetu.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Originally Posted by Azazel
czy jest lepsza fucha niż treneiro reprezentacji ? zgrupowania to kilka tygodni w roku, wyjazdy na mecze po całej Europie, można coś dla żony przywieźć cool
po 2-uch latach bez awansu ale z 3-ema bańkami na koncie można przejąć potentatów miedziowych lub innych frajerów grin
mój syn pójdzie tą drogą cool poczekajcie 40 lat i zobaczycie wink


Smuda to się nachapał laugh waldek już dużo mniej a Zwałka to już całkiem za czapkę gruszek robi laugh

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by aktorek
Originally Posted by Azazel
czy jest lepsza fucha niż treneiro reprezentacji ? zgrupowania to kilka tygodni w roku, wyjazdy na mecze po całej Europie, można coś dla żony przywieźć cool
po 2-uch latach bez awansu ale z 3-ema bańkami na koncie można przejąć potentatów miedziowych lub innych frajerów grin
mój syn pójdzie tą drogą cool poczekajcie 40 lat i zobaczycie wink


Smuda to się nachapał laugh waldek już dużo mniej a Zwałka to już całkiem za czapkę gruszek robi laugh
ja bym wziął połowę cool

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Originally Posted by Loonatic
Originally Posted by jencz
zaglomby jeszcze powinni kupić 7 brazylianów, 4 argentynów i ze trzech ruskich to by im meczami handlowali...
poptrzcie frajerzy-prezesi zaglombia z lubinia na taką skromną czeska drużynę Viktoria Pilzno(gra w lidze mistrzów z sukcesami, a na piłkarzyków wydaje połowę tego co zaglombie i ma w skladzie 90% czechów smile

Zawisza Bydgoszcz. Bardzo mi się podoba ta drużyna i styl jej prowadzenia. Spuścili wpierdol gwiazdeczkom z Warszawy a mają może 10% ich budżetu.

zaglomby mają budżet większy jak niektore drużyny z LM a i tak sie sprzedajom za drobne smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by aktorek
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by aktorek
Powiem krótko ostro dzisiaj zarobione buki smile

przestan wszystkie normalne druzyny wygraly czego chcesz wiecej

reale,barcelony,dortmundy ,bayerny, paryze,

Chelsy psvy do tego nasza rodzima liga laugh

napisalem normalne jak ty chelsea z tym debilem na lawce, psv i nasze druzyny uwazasz za normalne to pozdrawiam laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Azazel
Originally Posted by aktorek
Originally Posted by Azazel
czy jest lepsza fucha niż treneiro reprezentacji ? zgrupowania to kilka tygodni w roku, wyjazdy na mecze po całej Europie, można coś dla żony przywieźć cool
po 2-uch latach bez awansu ale z 3-ema bańkami na koncie można przejąć potentatów miedziowych lub innych frajerów grin
mój syn pójdzie tą drogą cool poczekajcie 40 lat i zobaczycie wink


Smuda to się nachapał laugh waldek już dużo mniej a Zwałka to już całkiem za czapkę gruszek robi laugh
ja bym wziął połowę cool

a ja 6000 pln i bede lepiej selekconowal od tych za miliony

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
no z tego co wyczytałem tutaj to był owczy pęd na Sraxę i Pogoń smile

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Originally Posted by Azazel
Originally Posted by aktorek
Originally Posted by Azazel
czy jest lepsza fucha niż treneiro reprezentacji ? zgrupowania to kilka tygodni w roku, wyjazdy na mecze po całej Europie, można coś dla żony przywieźć cool
po 2-uch latach bez awansu ale z 3-ema bańkami na koncie można przejąć potentatów miedziowych lub innych frajerów grin
mój syn pójdzie tą drogą cool poczekajcie 40 lat i zobaczycie wink


Smuda to się nachapał laugh waldek już dużo mniej a Zwałka to już całkiem za czapkę gruszek robi laugh
ja bym wziął połowę cool

dobrze prawisz wystarczy ze leśny dziad wpadł na chwilke a wyjdzi bogatszy o 2 duże bańki i co wy na to poradzicie?
i w du ma jakies tam zaglombie jak vidov bans czy rymnk oraz
inne przyblendy smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
tak popatrzeć na sytuację w piłce nożnej europejskiej wiele klubów wyprzedało wszystko to co się ruszało i było warte takie Psv Apoel i inne to już tylko im wspomnienia zostały smile można ciekawych grajków wyciągnąć teraz w kryzysie ale trzeba mieć kasę na nich Pomyśleli by polscy biznesmeni

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by jencz
Originally Posted by Loonatic
Originally Posted by jencz
zaglomby jeszcze powinni kupić 7 brazylianów, 4 argentynów i ze trzech ruskich to by im meczami handlowali...
poptrzcie frajerzy-prezesi zaglombia z lubinia na taką skromną czeska drużynę Viktoria Pilzno(gra w lidze mistrzów z sukcesami, a na piłkarzyków wydaje połowę tego co zaglombie i ma w skladzie 90% czechów smile

Zawisza Bydgoszcz. Bardzo mi się podoba ta drużyna i styl jej prowadzenia. Spuścili wpierdol gwiazdeczkom z Warszawy a mają może 10% ich budżetu.

zaglomby mają budżet większy jak niektore drużyny z LM a i tak sie sprzedajom za drobne smile
do lekcji cop
jutro mama robi dyktando cool

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
ale że KGHM dał się tak wystawić kopara

Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by aktorek
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by aktorek
Powiem krótko ostro dzisiaj zarobione buki smile

przestan wszystkie normalne druzyny wygraly czego chcesz wiecej

reale,barcelony,dortmundy ,bayerny, paryze,

Chelsy psvy do tego nasza rodzima liga laugh

napisalem normalne jak ty chelsea z tym debilem na lawce, psv i nasze druzyny uwazasz za normalne to pozdrawiam laugh
klaun - to oczywiscie o tym frajerze na lawce

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Originally Posted by Azazel
Originally Posted by jencz
Originally Posted by Loonatic
Originally Posted by jencz
zaglomby jeszcze powinni kupić 7 brazylianów, 4 argentynów i ze trzech ruskich to by im meczami handlowali...
poptrzcie frajerzy-prezesi zaglombia z lubinia na taką skromną czeska drużynę Viktoria Pilzno(gra w lidze mistrzów z sukcesami, a na piłkarzyków wydaje połowę tego co zaglombie i ma w skladzie 90% czechów smile

Zawisza Bydgoszcz. Bardzo mi się podoba ta drużyna i styl jej prowadzenia. Spuścili wpierdol gwiazdeczkom z Warszawy a mają może 10% ich budżetu.

zaglomby mają budżet większy jak niektore drużyny z LM a i tak sie sprzedajom za drobne smile
do lekcji cop
jutro mama robi dyktando cool

burdelmama wink

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Azazel
Originally Posted by aktorek
Originally Posted by Azazel
czy jest lepsza fucha niż treneiro reprezentacji ? zgrupowania to kilka tygodni w roku, wyjazdy na mecze po całej Europie, można coś dla żony przywieźć cool
po 2-uch latach bez awansu ale z 3-ema bańkami na koncie można przejąć potentatów miedziowych lub innych frajerów grin
mój syn pójdzie tą drogą cool poczekajcie 40 lat i zobaczycie wink


Smuda to się nachapał laugh waldek już dużo mniej a Zwałka to już całkiem za czapkę gruszek robi laugh
ja bym wziął połowę cool

a ja 6000 pln i bede lepiej selekconowal od tych za miliony
nie ma takiej stawki w PZPN laugh minimum 4 zera cool

Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Sporting karny i czerwo Maritimo!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
160 kola dla takiego chlopa panszczyznianego jak fornalik

to jest kryminal

Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
333333333333333333:2

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
a smuda powyżej 240 koła zarabiał ?

Strona 40 z 68 1 2 38 39 40 41 42 67 68

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, forty, latajaca_holenderka, aker), 1,079 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,237
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1