|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Tutaj proszę pytać o wszystko, co jest związane z Konkursem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
jak teraz tytulowac swoj typ?
TYP 1 FAZA GRUPOWA, czy np TYP 1 FAZA PLAY OFF?!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
TYP NR 1 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
Tyle wystarczy.
pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
Ja mam pytanie czy: liczba ataków na bramkę = liczbie strzałów w oficjalnym raporcie FIFA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> i czy strzał główką jest liczony do ataków na bramkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
To już było wyjaśniane.
Liczy się to, co jest "świadomą" próbą zdobycia gola.
W raporcie FIFA jest to pozycja "celne strzały".
pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
Ilośc typów w tej rundzie spada już tylko do 8, czy nie warto byłoby obniżyć również max. kurs np. do 5. To tylko taka moja luźna sugestia i proszę tego nie brać jako czepianie się znowu o regulamin. Oczywiście na chwilę obecna przyjmuję, że kurs max. = 10. Pozdrawiam i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Za niski. Praktycznie wyłączylibyśmy granie na dokładne wyniki.
pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
Już nie ma co przesadzać z tak niskim kursem. Kurs 10 jest akurat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Czyli, aby być pewnym jeszcze się raz spytam. "Liczba ataków na bramkę" = "shots on goal" w raporcie FIFY ??? Sorry, że jeszcze raz pytam, ale chcę być w 100% pewny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
no właśnie... jeśli to tylko "shots on goal" to chyba betsson byłby w tym momencie bankrutem... Oferując kursy poniżej 15 ataków w okolicy 11 czy też 9... Przecież większość meczy tych mistrzostw wg statystyk Fify kończy się ilością mniejszą niż 15 ataków
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
no właśnie... jeśli to tylko "shots on goal" to chyba betsson byłby w tym momencie bankrutem... Oferując kursy poniżej 15 ataków w okolicy 11 czy też 9... Przecież większość meczy tych mistrzostw wg statystyk Fify kończy się ilością mniejszą niż 15 ataków dokładnie też tak pomyślałem i chcę się upewnić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
mam pytanie....nie chce być posądzony o to że się znów wychylam ale według moich obliczeń skończyłem gre z wynikiem - 340 tak jak napisałem w podliczeniu ,co chwały nie przynosi ale jakim sposobem szakira z wynikiem -550 jest przede mną...? Prosze o odpowiedż...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
Pewnie dlatego że podsumowanie podałeś po 12:00-tej, deczko przyspałeś
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
mam pytanie....nie chce być posądzony o to że się znów wychylam ale według moich obliczeń skończyłem gre z wynikiem - 340 tak jak napisałem w podliczeniu ,co chwały nie przynosi ale jakim sposobem szakira z wynikiem -550 jest przede mną...? Prosze o odpowiedż... [color:"red"] Powinieneś podac swój bilans do 12.00 [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Nie miałem wczesniej dostępu do internetu...pracowałem 24 godziny i jeszcze klopoty z dojazdem do kafejki....to nie zmienia faktu że przez dwa tygodnie uzbierałem te -340....to po co w ogóle grać...pixies jeśli możesz to mi odpowiedz co i jak....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Pixies mógłbyś ludzko podejsc do zagadnienia...nie mam internetu w domu i długo i różnie pracuję dlatego między innymi wszystkie swoje typy podałem w pierwsze dwa dni mistrzostw bo nie mam za bardzo ani czasu ani dostępu do netu....taka prośba....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Temat "Podsumowania" został otwarty 22 czerwca (czwartek) o godzinie 14.18. Właśnie po to, aby każdy mógł spokojnie umieścić tam swój bilans.
Ty swoje typy zakończyłeś podawać duzo wcześniej i nie było żadnego problemu, żeby zamieścić swoje podsumowanie. Teraz sprawa jest zamknięta.
pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
No to własnie pisze że przed momentem dopiero pierwszy raz od dawna miałem dostęp do internetu od wielu dni....przecież ktoś chyba też podlicza te typy z moderatorów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
no właśnie... jeśli to tylko "shots on goal" to chyba betsson byłby w tym momencie bankrutem... Oferując kursy poniżej 15 ataków w okolicy 11 czy też 9... Przecież większość meczy tych mistrzostw wg statystyk Fify kończy się ilością mniejszą niż 15 ataków Chyba liczone jest to jednak jako "shots on goal", Fro_Lech miał takie typy i liczył jako shots on goal, czyli chyba tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
kamasutra - jeszcze proszę o chwilę cierpliwości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
no właśnie... jeśli to tylko "shots on goal" to chyba betsson byłby w tym momencie bankrutem... Oferując kursy poniżej 15 ataków w okolicy 11 czy też 9... Przecież większość meczy tych mistrzostw wg statystyk Fify kończy się ilością mniejszą niż 15 ataków dokładnie też tak pomyślałem i chcę się upewnić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dokładnie, przejrzałem sobie na szybko raporty z oficjalnej strony "fifaworldcup.com" Z tego wyszło mi że na dotychczas rozegranych 48 spotkań w 42meczach liczba "Shots on Goal" nie przekroczyła 15!! Dzięki temu właśnie FroLech osiągnął taki ładny wynik - gratki za pomysł. Nic innego nie pozostaje jak zacząć podawać takie typki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak widaqć inni już też zwrócili na to uwagę, i co teraz, zaczynamy podawać te zdarzenia kto pierwszy ten lepszy? Chcę uniknąc sytuacji wzajemnych oskarżeń, że ściągamy typy od innych. A jak wiadomo typ niezakazany to typ dozwolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|