"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
A np na niemieckiej wersji strony w ogóle nie ma opisów do tych zakładów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Quote
Ja jestem za tym, aby zabronić podawania typów których nie można sprawdzić na oficjalnych stronach fify. Skoro betsson nie moze nam udostępnić wyników to grajmy z oferty tylko to co można sprawdzić i jest czytelne dla wszystkich. Z oferty praktycznie wypadłyby tylko "liczba ataków na bramkę" oraz "liczba wykroczeń". Resztę zdarzeń znajdziemy na stronie Fify lub udokumentujemy np. nagranym meczem. Jestem za anulowaniem z góry podanych już typów przez seba30 i skoczek oraz za zakazem gier zdarzeń o których pisałem, bo jeśli bukmacher nie potrafi wytłumaczyć jak rozlicza kupony to tym bardziej nie powinniśmy podawać tych typów. Oferta nadal pozostanie bardzo szeroka...
zgodzę się ze wszystkim oprócz wyrzucenia liczby wykroczeń. pixiex podawał już niejednokrotnie tą liczbę po danym meczu dlatego ma możliwość zweryfikowania tych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
[color:"red"] OK. Anulujemy wszystkie typy na liczbę ataków na bramkę. Jednoczesnie wprowadzamy dżentelmeńską zasadę, że gramy wyłącznie typy, które można sprawdzić w oficjalnych statystykach. [/color]

Typy zastępcze proszę podawać z tymi samymi numerami jak typy anulowane - po podaniu typów zastępczych, zedytujemy te kontrowersyjne

ps z wykroczeniami nie ma problemu

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Byłem pewien, że chodziło o liczbą 'shots on goal' , tak przynajmniej wynikało z pierwszych wyjaśnień nt. tego zakładu. Tak np. rozstrzygnięto mój pierwszy typ na tego typu zakładu - Liczba ataków na bramkę w meczu POL-EKW. Sam dzisiaj zagrałem ten zakład i zobaczymy po meczu jak buk to rozliczy. Jeżeli liczą się wszystkie strzały, także te niecelne to nie wpłynie to na mój udział w finale. I tak bym awansował i tak, zmieniłaby się jedynie grupa w której powinienem występować.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
No tak, tylko jeśli wszystkie strzały są zaliczane nawet te niecelne to FroLech w meczu Pol - Ekw też by przegrał bo samych shots było w sumie 17...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Grałem liczbę strzałów oddanych tylko przez Nasze gwiazdy.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
TYP NR 1 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
24.06.2006 17:00
Niemcy - Szwecja: Więcej rzutów rożnych
TYP: Szwecja
KURS: 2,02
BUK: Betsson

Ten typ który podałem w konkursie zakończył się remisem 4-4 i nie było opcji remisu u bukmachera więc jest zwrot. Powinienem teraz podać typ zastępczy czy mam 0pkt za 1 typ?? Czy typ zastępczy może byćpodany w takiej formie...

Zastępczy TYP NR 1 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
24.06.2006 21:00
Stringi - Stanik
TYP: Stringi
KURS: 3,5
BUK: Betsson

Oczywiście drużyny w przykładzie sąfikcyjne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Takie pytanie, aby nie było potem niejasności:
Anglia - Ekwador: Liczba bramek
Ile padnie bramek, z wyłączeniem dogrywki i rzutów karnych?
Tu Betsson wyraźnie zaznaczył że chodzi o 90 minut.

A co ze zdarzeniami typu: liczba rzutów rożnych, liczba spalonych, liczba żółtych kartek, słupek/poprzeczka w grze, margines zwycięstwa i wiele, wiele innych.
W zasadzie tylko przy liczbie bramek jest określone że chodzi o 90min, a przy innych zdarzeniach takiej adnotacji nie ma. A jak wiemy teraz mogą zdarzyć sie dogrywki.
Więc jak traktować te wszystkie zdarzenia?? Jak dla mnie to chodzi o 90min bo linie na u/o nie zmieniły się (wiadomo jak będzie dogrywka to jest większa szansa że over wejdzie), ale wolę się zapytać aby nie było potem jakiś zgrzytów przy podliczaniu typów.
Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
O ile Betsson wyraźnie nie zaznaczy inaczej wszystkie zdarzenia dotyczą regulaminowego czasu gry czyli 90 min.

Dlatego moj pierwszy typ poszedl juz sie walic bez względu na rozwój wydarzen w dogrywce.

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
TYP NR 1 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
24.06.2006 17:00
Niemcy - Szwecja: Więcej rzutów rożnych
TYP: Szwecja
KURS: 2,02
BUK: Betsson

Ten typ który podałem w konkursie zakończył się remisem 4-4 i nie było opcji remisu u bukmachera więc jest zwrot. Powinienem teraz podać typ zastępczy czy mam 0pkt za 1 typ?? Czy typ zastępczy może byćpodany w takiej formie...

Zastępczy TYP NR 1 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
24.06.2006 21:00
Stringi - Stanik
TYP: Stringi
KURS: 3,5
BUK: Betsson

Oczywiście drużyny w przykładzie sąfikcyjne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

[color:"red"]Podaj z tym samym nr, jak pierwszy typ. Ważne, żebyś wiedział, jak to sobie później rozliczyć. Pozd [/color]

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
TYP nr 1 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
24.06.2006 17:00
Niemcy - Szwecja: Słupek/Poprzeczka w grze
Typ:TAK
Kurs:2.60
Buk:Betsson

Jak betsson rozliczył ten typ? Nie było mnie w domu i nie mogłem go zagrac.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
oglądałem z małymi przerwami ale co najmniej jeden słupek i jedna poprzeczka......

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
TYP nr 1 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
24.06.2006 17:00
Niemcy - Szwecja: Słupek/Poprzeczka w grze
Typ:TAK
Kurs:2.60
Buk:Betsson

Jak betsson rozliczył ten typ? Nie było mnie w domu i nie mogłem go zagrac.

[color:"red"] Zaliczony. [/color]

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Mam pytanie kto miał więcej rzutów rożnych w meczu Argentyna-Meksyk w regulaminowym czasie?Nie oglądałem całego meczu a w statystykach na stronie fify podają razem z dogrywką 6:5 ...nie wiem jak rozliczyć mój typ,nie znam też liczby wykroczeń w regulaminowym czasie ale tu chyba sprawa jest jasna bo razem z dogrywką było ponad 50 a do tego dochodzi jeszcze 10 spalonych więc raczej na stówe ponad 34.5...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
W dogrywce nie było żadnego rzutu rożnego.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Quote
Mam pytanie kto miał więcej rzutów rożnych w meczu Argentyna-Meksyk w regulaminowym czasie?Nie oglądałem całego meczu a w statystykach na stronie fify podają razem z dogrywką 6:5 ...nie wiem jak rozliczyć mój typ,nie znam też liczby wykroczeń w regulaminowym czasie ale tu chyba sprawa jest jasna bo razem z dogrywką było ponad 50 a do tego dochodzi jeszcze 10 spalonych więc raczej na stówe ponad 34.5...

Na bank Argentyna - Meksyk w reg czasie 6:5 w rzutach rożnych - też to stawiałem

A tu potwierdzenie z b&w:

[Linked Image] [imageshack.us]
To są statystyki z regulaminowego czasu gry, dla dogrywki b&w stworzyło nowe okno z nowymi statystykami gdzie wszystko zaczęło się od 0...

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
Mam pytanie kto miał więcej rzutów rożnych w meczu Argentyna-Meksyk w regulaminowym czasie?Nie oglądałem całego meczu a w statystykach na stronie fify podają razem z dogrywką 6:5 ...nie wiem jak rozliczyć mój typ,nie znam też liczby wykroczeń w regulaminowym czasie ale tu chyba sprawa jest jasna bo razem z dogrywką było ponad 50 a do tego dochodzi jeszcze 10 spalonych więc raczej na stówe ponad 34.5...

Wykroczenia w reg. czasie - 44. Kornery już wyjaśnione.

Tu mała uwaga : BAW w liczbie wykroczeń podaje wolne wykonywane na skutek spalonego (traktują to jak rzut wolny).

pozd

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Teraz pytanie o słupki i poprzeczki bo na betsson jest wyraźnie sformułowane:

"Liczone sa słupki i poprzeczki po których piłka jest nadal w grze (nie ma bramki)"

Czy słupek lub poprzeczka po której piłka wyjdzie po za boisko jest zaliczony?? Czy po poprzeczce lub słupku piłka musi wrócić na teren boiska i trafićdo któregoś z piłkarzy??

a tu statystyki wg betandwin meczu Anglia - Ekwador:

[Linked Image] [imageshack.us]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
TYP NR 2 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
25.06.2006 21:00
Portugalia - Holandia - draw no bet
Typ: 2
Kurs: 1,65
Buk: betsson

Mam pytanie,wiadomo że Portugalia wygrała i typ nietrafiony,ale czy w przypadku remisu za taki typ jest 0 pkt,czy kupon jest do powtórki?

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
TYP NR 2 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
25.06.2006 21:00
Portugalia - Holandia - draw no bet
Typ: 2
Kurs: 1,65
Buk: betsson

Mam pytanie,wiadomo że Portugalia wygrała i typ nietrafiony,ale czy w przypadku remisu za taki typ jest 0 pkt,czy kupon jest do powtórki?

[color:"red"] Juz to było. Rozliczamy tak jak buk - zwrot i typ do powtórki. Pozd [/color]

Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rymoholik, Lukasz111, $-man, rafal08, betowiec, Akhu, alfa), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1