Nic innego jak takiego cze..."> Nic innego jak takiego cze...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Quote
Nic innego nie pozostaje jak zacząć podawać takie typki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nic innego jak takiego czegoś publikować, bo buk niedługo się skapnie i co dalej zrobi nie musze pisać... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
to usunąć proszę poprzednie posty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A typy na ilośćataków zabronić podawać bo nie wiadomo o co chodzi tak do końca, albo przynajmniej żądać potwierdzenia od gracza w postaci wysłanego na takie zdarzenie kuponu żeby mógł okazaćpotem czy wygrana jest czy nie...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Nie każdy gram w betsson <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> i dlatego nie każdy ma możliwość wysłania potwierdzenia, a jeżeli jeden z organizatorów mówi, że tak to się liczy to chyba nie ma się o co więcej kłócić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dwie sprawy

kamasutra - jesteś w grze. Mam nadzieję, że zainteresowani to zrozumieją - Fair Play, lepszy powinien grać dalej.

Jeśli chodzi o te sporne "shot on goal" - tak wynika z wolnego tłumaczenia. Betsson nie potrafi odpwoiedzieć, o co w tym chodzi, gdyż te zakłady rozlicza im firma zewnetrzna.

Zagram to dzisiaj za drobne i się okaże jak to jest naprawdę.

pozd

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
No tak, ale jeżeli ja to zagrałem już w konkursie kilka minut temu to będzie liczone po staremu czy po nowemu?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Będzie liczone tak, jak buk to rozliczy, proste-genialne...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Ja również to zagrałem i w konkursie i w Betssonie, więc jak mi to po meczu rozliczą to dam znać.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
no przecież jeśli ktoś teraz stawia wszystkie możliwe spotkania które oferują taki zakład i nie wie dokładnie o co w nim chodzi (podobnie było na początku 3 rzuty rożne z rzędu jak ktoś rzucił hasło, że muszą to być3 rzuty rożne nieprzerwane żadnym innym nawet przewinieniem i zaczęli ludzie dawać typ na NIE hehe). Więc czemu potem mają być typy do powtórki?? Ryzyk fizyk... Ja zagrałęm za 3 zł wszystkie 3 typy w betsson i mam do wygrania ponad 5 tys zl hehe. Jeśli to wejdzie to już główna wygrana w konkursie może iśćna dom dziecka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Quote
Będzie liczone tak, jak buk to rozliczy, proste-genialne...
ale w momencie podawania typu była zasada, że są to shots on goal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a prawo nie działa wstecz...

Jednak wydaję mi się, że Liczba ataków na bramkę = zamiar strzelenia gola czyli zamiarem strzlenia gola jest także uderzenie niecelne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Racja Ryf, jak nie trafię, to trudno, strace pare złotych i będę miał -300 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ale nie takie straty inni w tym konkursie odrabiali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />, więc nic straconego.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Pixies...dzięki równy z Ciebie chłop a co najważniejsze potrafiłeś podjąc logiczną decyzje a nie kierować sie tylko i wyłacznie " zasadami ",jeszcze raz dzięki.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Ze strony angielskiej ( to ten typ, którym mowa)

Germany v. Sweden: Total attempts on goal

An attempt on goal is an attempt to score a goal with the feet up including the head but not the knee. There has to be an intention to score. If the intention was to make a cross, a shot will not be given for betting purposes. Blocked shot does not count.

A więc wykluczają również strzały kolanem. Ale nie ma mowy o strzale w światło bramki, z czego wynikałoby że liczą się również strzały niecelne.

Przy pierwszych meczach definicja była inna. Była tam mowa o strzale w światło bramki.

Rozliczamy tak jak buk.

pozd

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
skoczek, ale my nie gramy na zasadach które podają moderatorzy co do rozliczania typów bo sami pewni nie są, tylko na zasadach na jakich kupony rozlicza betsson. A największe jajca będą, jeśli ten typ to nie tylko "shots on goal" bo jeśli tak będzie to pewnie FroLech bezprawnie będzie brał udział w finale... Prowadzący konkurs powinni zarządać od betssona wyniki ;dziwnych" zdarzeń które oferują do gry, przecież dysponują chyba jakąś historią bo na jakiejś podstawie rozliczaćte typy muszą...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
skoczek, ale my nie gramy na zasadach które podają moderatorzy co do rozliczania typów bo sami pewni nie są, tylko na zasadach na jakich kupony rozlicza betsson. A największe jajca będą, jeśli ten typ to nie tylko "shots on goal" bo jeśli tak będzie to pewnie FroLech bezprawnie będzie brał udział w finale... Prowadzący konkurs powinni zarządać od betssona wyniki ;dziwnych" zdarzeń które oferują do gry, przecież dysponują chyba jakąś historią bo na jakiejś podstawie rozliczaćte typy muszą...

oj moglbys sie zdziwic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Jedynym rozsadnym rozwiazaniem jest zagrac dany typ nawet za najmniejsza stawke i wtedy nie bedzie problemu z rozliczeniem.
Inna sprawa ze jesli nie jestescie czegos pewni to poprostu nie grajcie jesli nie gracie ze za realne pieniadze u tego buka, i tyle.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
No przeciez oczywistym jest, że zakłady te dotyczą ogólnej liczby strzałów, w tym również niecelnych - i tak - Fro_Lech policzył sobie strzały tylko te celne, a tak naprawde w tych meczach z jego typów 12-14 padało odpowiednio 18,25 i 27 strzałów, więc wszystkie te typy sa nietrafione, na 1 miejscu wychodzi jazdagz, a na drugim kolejna 3 osoba. Zresztą wystarczy popatrzeć na oferte w meczu Niemcy - Szwecja. 3 pierwsze zakłady (pod którymi nie ma opisu na białym tle) dotyczą własnie wszystkich strzałów ogólnie, natomiast ten z opisem na białym tle dotyczy własnie shots on goal" tych trafionych. Wszystkie kursy tam mniej więcej pasują. Jedynym zaprzeczeniem tego co pisze, byłby screen kogoś komu rzekomo te typy rozliczono jako trafione (jednak byłaby to ewidentna mega pomyłka buka, po których najprawdopodobniej zakłady byłby anulowane).

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
wygląda na to że aby poprawnie rozliczyć dany typ będzie potrzebny scan wygranego zakładu ??

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
ryf - prosiłem buka o odpowiedź i otrzymałem taką, ze nie wiedzą.

Proponuje nie grać tych zdarzeń - doprowadzimy do sytuacji bez wyjścia, będą kłótnie i niepotrzebne zamieszanie. Myślę, że osiem typów każdy znajdzie.

Typy juz podane można wyjątkowo anulować, bo sytuacja jest naprawdę trudna. Tu jednak potrzebna jest Wasza zgoda.

Jednak jeśli uznamy, że gramy to, to rozliczamy jak buk. W takiej sytuacji zagram te zakłady i wkleje rozlicznie.

pozd

ps. Arcy - na ang stronie opisy są do wszystkich tych zdarzen - wszędzie takie same.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
No to zwykła pomyłka buka, że wkleili opisy do zakładów przy których kursy mówią o tym, że zakłady dotyczą czegoś innego. Zresztą patrząc na statystyki i kursy - od razu widać czego zakłady dotyczą.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
No to ja bym prosił o anulowanie moich dwóch pierwszych typów, jak mam to zaznaczyć? czy wy usuniecie?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Ja jestem za tym, aby zabronić podawania typów których nie można sprawdzić na oficjalnych stronach fify. Skoro betsson nie moze nam udostępnić wyników to grajmy z oferty tylko to co można sprawdzić i jest czytelne dla wszystkich. Z oferty praktycznie wypadłyby tylko "liczba ataków na bramkę" oraz "liczba wykroczeń". Resztę zdarzeń znajdziemy na stronie Fify lub udokumentujemy np. nagranym meczem. Jestem za anulowaniem z góry podanych już typów przez seba30 i skoczek oraz za zakazem gier zdarzeń o których pisałem, bo jeśli bukmacher nie potrafi wytłumaczyć jak rozlicza kupony to tym bardziej nie powinniśmy podawać tych typów. Oferta nadal pozostanie bardzo szeroka...

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, $-man, Lukasz111, forty, 11kera11, aker, kamel), 874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1