Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
pixies, podaj/potwierdz jak mozesz wyniki ponizszych typow:

TYP NR.1 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
24.06.2006 21:00
ARGENTYNA-MEKSYK:liczba wykroczeń
Typ:mniej niż 34,5
Kurs:5.25
buk:betsson
LOST

Typ nr 3 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
25.06.2006 16:00
Anglia - Ekwador - najwięcej wykroczeń
Typ: 2
Kurs: 1,65
Buk: betsson
WON

TYP 5 CZĘŚĆ FINAŁOWA
25.06.2006 21:00
PORTUGALIA-HOLANDIA:połowa z większą liczbą wykroczeń
Typ:second half
Kurs:1.75
buk:betsson
????

TYP NR 3 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
25.06.2006/17:00
Anglia - Ekwador
TYP: słupek/poprzeczka TAK
KURS: 2,60
BUK: Betsson
LOST?

TYP NR 4 II CZEŚĆ FINAŁOWA
25.06.2006/21:00
Portuglai - Holandia
TYP: słupek/poprzeczka TAK
KURS: 2,60
BUK: Betsson
WON

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
TYP NR 3 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
25.06.2006/17:00
Anglia - Ekwador
TYP: słupek/poprzeczka TAK (przy strzale Beckhama piłka trąciła na pewno słupek ale był gol więc typ byłby nie uznany, była też poprzeka chyba Kawiedes ale meczu nie oglądałem szwagier mi tylko przekazał, nie pamięta czy piłka wyszła na aut czy w wróciła na boisko, gola dla Ekwadoru nie było więc typ powinien być zaliczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
KURS: 2,60
BUK: Betsson
LOST?

TYP NR 4 II CZEŚĆ FINAŁOWA
25.06.2006/21:00
Portuglai - Holandia
TYP: słupek/poprzeczka TAK (Cocu) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
KURS: 2,60
BUK: Betsson
WON

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
pixies, podaj/potwierdz jak mozesz wyniki ponizszych typow:

TYP NR.1 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
24.06.2006 21:00
ARGENTYNA-MEKSYK:liczba wykroczeń
Typ:mniej niż 34,5 [color:"red"] [jesli dobrze pamieta, było 44] [/color]
Kurs:5.25
buk:betsson
LOST

Typ nr 3 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
25.06.2006 16:00
Anglia - Ekwador - najwięcej wykroczeń [color:"red"] Ekw [/color]
Typ: 2
Kurs: 1,65
Buk: betsson
WON

TYP 5 CZĘŚĆ FINAŁOWA
25.06.2006 21:00
PORTUGALIA-HOLANDIA:połowa z większą liczbą wykroczeń
Typ:second half [color:"red"] na 100% pierwsza, jesli ktos potrzebuje to szczegóły podam po południu [/color]
Kurs:1.75
buk:betsson
????

TYP NR 3 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
25.06.2006/17:00
Anglia - Ekwador
TYP: słupek/poprzeczka TAK [color:"red"] NIE [/color]
KURS: 2,60
BUK: Betsson
LOST?

TYP NR 4 II CZEŚĆ FINAŁOWA
25.06.2006/21:00
Portuglai - Holandia
TYP: słupek/poprzeczka TAK [color:"red"] TAK [/color]
KURS: 2,60
BUK: Betsson
WON

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
TYP NR 3 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
25.06.2006/17:00
Anglia - Ekwador
TYP: słupek/poprzeczka TAK NIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
KURS: 2,60
BUK: Betsson
LOST?

sam na skrucie w TV CNN widziałem dosłownie kilka minut temu w domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />

Pixies sprawdź to dokładnie

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
akcji w całym meczu było niewiele więc akurat ten strzał pokazywali dwa razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
kopia zakładu z Betssona

Włochy - Australia: Słupek/Poprzeczka w grze
Liczone sa słupki i poprzeczki po których piłka jest nadal w grze (nie ma bramki)

Gdyby po słupku/poprzeczce sędzia zakończył grę to by znaczyło że piłka już nie wróci do gry ale jak bramkarz wznawia grę to piłka jest w grze,

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
TYP NR 3 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
25.06.2006/17:00
Anglia - Ekwador
TYP: słupek/poprzeczka TAK NIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
KURS: 2,60
BUK: Betsson
LOST?

sam na skrucie w TV CNN widziałem dosłownie kilka minut temu w domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />

Pixies sprawdź to dokładnie

[color:"red"]Skoryguję wszystkie podane przeze mnie wyniki po południu. Teraz piszę z pamięci i mogą być jakieś przeoczenia. Pozd [/color]

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Piłka po strzale w poprzeczkę Ekwadorczyka wyszła na rzut rożny...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
czy w tej fazie turnieju można podawac typy na 3 rzuty rożne z rzędu?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
z racji tego że musze już wyjść do pracy a pixies jakiś czas temu wypowiedział sie że dysponuje danymi z tego typu rodzaju zdażeń to rozumie że moge zagrac taki typ

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Quote
Quote
TYP NR 3 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
25.06.2006/17:00
Anglia - Ekwador
TYP: słupek/poprzeczka TAK NIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
KURS: 2,60
BUK: Betsson
LOST?

sam na skrucie w TV CNN widziałem dosłownie kilka minut temu w domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />

Pixies sprawdź to dokładnie

[color:"red"]Skoryguję wszystkie podane przeze mnie wyniki po południu. Teraz piszę z pamięci i mogą być jakieś przeoczenia. Pozd [/color]

Powtarzam swoje pytanie odnośnie tego typu:

Teraz pytanie o słupki i poprzeczki bo na betsson jest wyraźnie sformułowane:

"Liczone sa słupki i poprzeczki po których piłka jest nadal w grze (nie ma bramki)"

Czy słupek lub poprzeczka po której piłka wyjdzie po za boisko jest zaliczony?? Czy po poprzeczce lub słupku piłka musi wrócić na teren boiska i trafićdo któregoś z piłkarzy??

Ekwador miał poprzeczkę ale odbiła się piłka od porzeczki i poleciała nad bramką na rzut rożny... Czy takie poprzeczki i słupki są zaliczane? Dysponuje ktoś rozliczeniem z betssona?


Wklejam statystyki meczu Portugalia - Holandia

1 połowa:

[Linked Image] [imageshack.us]

2 połowa

[Linked Image] [imageshack.us]

Cały mecz

[Linked Image] [imageshack.us]

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
TYP NR 3 II CZĘŚĆ FINAŁOWA
25.06.2006/17:00
Anglia - Ekwador
TYP: słupek/poprzeczka TAK NIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
KURS: 2,60
BUK: Betsson
LOST?

sam na skrucie w TV CNN widziałem dosłownie kilka minut temu w domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />

Pixies sprawdź to dokładnie

[color:"red"]Skoryguję wszystkie podane przeze mnie wyniki po południu. Teraz piszę z pamięci i mogą być jakieś przeoczenia. Pozd [/color] [/quote]

Powtarzam swoje pytanie odnośnie tego typu:

Teraz pytanie o słupki i poprzeczki bo na betsson jest wyraźnie sformułowane:

"Liczone sa słupki i poprzeczki po których piłka jest nadal w grze (nie ma bramki)"

Czy słupek lub poprzeczka po której piłka wyjdzie po za boisko jest zaliczony?? Czy po poprzeczce lub słupku piłka musi wrócić na teren boiska i trafićdo któregoś z piłkarzy??

Ekwador miał poprzeczkę ale odbiła się piłka od porzeczki i poleciała nad bramką na rzut rożny... Czy takie poprzeczki i słupki są zaliczane? Dysponuje ktoś rozliczeniem z betssona?

[/quote]

[color:"red"] Czy słupek lub poprzeczka po której piłka wyjdzie po za boisko jest zaliczony?? - NIE - I TO JEST OSTATECZNA ODPOWIEDŹ. [/color]

Piłka musi wrócić na boisko i być "w grze".

W meczu Anglia - Ekwador nie wystapiło zdarzenie [color:"red"] "słupek w grze" [/color] .

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Statystyki meczu Włochy - Australia

1 połowa:

[Linked Image] [imageshack.us]

Cały mecz:

[Linked Image] [imageshack.us]

P.S. Śmieszny trochęten karny, jużuzupełniałęm sobie wyniki w konkursie, e tu nagle wszystko musiałem poprawiać i przewrócono tabele do góry nogami hehe.

I jeszcze jedno - doliczony czas dogrywki przez sędziego wynosił 3 minuty i chyba te oficjalne doliczone minuty są brane pod uwagę w betsson a nie to ile naprawdę trwał mecz...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Ja chciałbym się dowiedzieć czy były trzy rzuty rożne z rzędu w spotkaniu Szwajcaria - Ukraina ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
niebyło

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Dwie prośby :

Czy był słupek/poprzeczka w meczu Włochy-Aus ?

Kto popełnił więcej wykroczeń w meczu Szwa-Ukr ? Podejrzewam, że jednak Szwajcarzy, ale dla pewności pytam.

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
Dwie prośby :

Czy był słupek/poprzeczka w meczu Włochy-Aus ? [color:"red"] NIE [/color]

Kto popełnił więcej wykroczeń w meczu Szwa-Ukr ? [color:"red"] SZWAJCARIA [/color] Podejrzewam, że jednak Szwajcarzy, ale dla pewności pytam.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Wariuje mi troche forum i strony otwierają się ok 2 minut czasami... Tak właśnie było gdy wysyłałem typ po 16 godzinie - wysyłął sięok minuty i zauwazyłem, że powinien być nr 7 a nie jak było pierwotnie nr 6. poprawiłem jeszcze zanim wysłał się poprzedni post i wysłałem ten poprawiony a na stronce ukazały się dwa posty... LOL.

Oczywiście post z nr 7 jest prawidłowy i pozostał mi 1 typ do zakończenia rywalizacji II części

a tu statystyki SUI - UKR 1 połowa:

[Linked Image] [imageshack.us]

cały mecz (bez dogrywki i karnych):

[Linked Image] [imageshack.us]

Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
no nie moge nie teraz dostane -100 za nie podanie jednego typu przez ten je.. serwer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no qrde wysylalem posta przez 5 min doslownie i na koncu wyskoczyl blad ale patrze ze post jest tylko 4 min przed rozpoczeciem spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i lipa na hiszpanie moge podac max 2 typy a mam teraz 5 typow bez dzisiejszego na brazylie wyjdzie ze nie podalem jednego typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> szkoda

z tego co widze nie tylko ja mam takie problemy bo w "to i owo" jest temat z problemami na forum.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Przed chwilą pisałem, pisałem i p[isałem i siępost nei wysłał...

Więc w skrócie...

Ja jestem za zaliczeniem typu pycia26, ale bezwzględnie przed ostatnim meczem Hiszpania - Ukraina typy muszą być podane w czasie tak jak to wygląda w regulaminie.

Njalepiej żeby decyzja zapadła w ciągu kilku minut wiadomo z jakich powodów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, aker, burbon, forty, latajaca_holenderka, rafal08), 693 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,633
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1