Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
mialem to samo wczoraj ze szwajcaria...10 minut wysylalem posta, az wywalilo "nie mozna wyswietlic strony".
kiedy juz forum "zatrybilo" do rozpoczecia meczu byly 3 minuty, wiec picka (i pozniejszych ew. tlumaczen) zdecydowalem nie wysylac, bo w koncu kto mi bronil podac typy godzine lub dwie przed meczem?

ponizszy typ zdaje sie LOST?

Typ 7 II Część finałowa
27.06.2006 17:00
Brazylia-Ghana: Pierwsze trzy rzuty wolne w pierwszej połowie
Typ: Brazylia
Kurs: 1,65
Buk: betsson

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
A mi się wydaje że Twój typ to jednak WIN!

W sumie gruda masz rację, spóźnienie spóźnieniem, ale problemy z forum nie sąod dziśtylko od kilku dni i trzeba było wziąć to pod uwagę, no ale boisko rozstrzygnęło ewentualny spór...


BRA - GHA 1 połowa:

[Linked Image] [imageshack.us]

BRA - GHA 90 minut:

[Linked Image] [imageshack.us]

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
to typ FroLecha, sprawdzam sobie coby miec jasnosc w tabeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1 wolny dla ghany po spalonym ronaldo:

[Linked Image]

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Ale kolejne 3 wolne dla Brazylii, więc zakład WON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
hmm "pierwsze 3 rzuty wolne w 1 polowie" padly kolejno dla: ghany, brazil, brazil.
zaklad nie jest opisany "kto jako 1szy bedzie mial 3 rzuty wolne z rzedu" przeciez.
najlepiej niech pixies to rozstrzygnie.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
gruda tu raczej chodzi o to kto jako pierwszy wykona 3 rzuty wolne w meczu.

Nie ważne w jakiej kolejności, ważne kto wykona 3 rzuty wolne w meczu... Tu Brazylia wygrała 3:1 w rzutach wolnych (taki play-off do 3 win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Kwestia właściwej interpretacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Gdyby chodziło o trzy rzuty wolne pod rząd od początku spotkania kurs na takie zdarzenie spokojnie przekroczyłby 5-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Pycio26 - nie wiem, o który typ chodzi, ale jesli nie będzie protestów, to jestem za uznaniem. Sam nie mogłem wejść na mecz przez 15 minut.

"Trzy wolne" - "Which team will first get three free kicks in the first half?" - chodzi o trzy pierwsze wolne dla druzyny, kolejnośc nie ma znaczenia (nie muszą być trzy z rzędu).

pozd

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Osoby które nie podały 8 typów, za brakujące typy mają -100 tak ?

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Tak

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
A co z tym doliczonym czasem gry w drugiej połowie meczu Włochy-Australia...???

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
A co z tym doliczonym czasem gry w drugiej połowie meczu Włochy-Australia...???

Oficjalnie trzy minuty - raport z meczu [us.i1.yimg.com]

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Czy dzisiejszy pierwszy gol w meczu Hiszpania - Francja strzelony z karnego zalicza sie do free kick...?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Rzut wolny = Free kick
Ruzt karny = Penalty kick

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
a czy kick to penalty kick???

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Takie wstępne końcowe tabele z moich wyliczeń które jednak trzeba na pewno sprostowaćlekko, szczególnie ostatnie typy Hiszpania - Francja - słupek/poprzeczka i czy kick to też karny... Chociaż dla końcowej klasyfikacji znaczenia to jużmiećnie będzie, jako lucky looser awans mająchyba lukiwa i dardaw szczególnie dardaw końcówkę ładnie nadgonił a nawet blisko był wyjścia na prowadzenie w grupie... Gdyby jeszcze 1 rożny dla Hiszpanów to z ostatniego miejsca swoim 7 i 8 typem wylądowałby na przedzie...

[Linked Image] [img419.imageshack.us]

na zielono za brak typu, na różowo do wyjaśnienia + fte kicki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

aaaaaaaaaaaa, i w przewinieniach był remis??

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Mam pytanie kiedy będziemy robić jakies podsumowania,ja bardzo wczesnie jutro wychodze do pracy i wracam dopiero ok.20,00 mam nadzieje że będzie na to więcej czasu,niż do 20,00....

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
a czy kick to penalty kick???

Nie, w ofercie buka jest pierwszy gol z karnego.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
zxraq w 7 typie ma chyba +67, a Jazdagz w 8 -100

Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Spoko Pixies typ nie wszedl i nie ma zamieszania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tongue

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, aker, $-man, forty, ANZELMO, JelineK), 1,904 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,731
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1