|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
mialem to samo wczoraj ze szwajcaria...10 minut wysylalem posta, az wywalilo "nie mozna wyswietlic strony". kiedy juz forum "zatrybilo" do rozpoczecia meczu byly 3 minuty, wiec picka (i pozniejszych ew. tlumaczen) zdecydowalem nie wysylac, bo w koncu kto mi bronil podac typy godzine lub dwie przed meczem?
ponizszy typ zdaje sie LOST?
Typ 7 II Część finałowa 27.06.2006 17:00 Brazylia-Ghana: Pierwsze trzy rzuty wolne w pierwszej połowie Typ: Brazylia Kurs: 1,65 Buk: betsson
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
A mi się wydaje że Twój typ to jednak WIN! W sumie gruda masz rację, spóźnienie spóźnieniem, ale problemy z forum nie sąod dziśtylko od kilku dni i trzeba było wziąć to pod uwagę, no ale boisko rozstrzygnęło ewentualny spór... BRA - GHA 1 połowa: [Linked Image] [ imageshack.us] BRA - GHA 90 minut: [Linked Image] [ imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
to typ FroLecha, sprawdzam sobie coby miec jasnosc w tabeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1 wolny dla ghany po spalonym ronaldo: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Ale kolejne 3 wolne dla Brazylii, więc zakład WON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
hmm "pierwsze 3 rzuty wolne w 1 polowie" padly kolejno dla: ghany, brazil, brazil. zaklad nie jest opisany "kto jako 1szy bedzie mial 3 rzuty wolne z rzedu" przeciez. najlepiej niech pixies to rozstrzygnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
gruda tu raczej chodzi o to kto jako pierwszy wykona 3 rzuty wolne w meczu.
Nie ważne w jakiej kolejności, ważne kto wykona 3 rzuty wolne w meczu... Tu Brazylia wygrała 3:1 w rzutach wolnych (taki play-off do 3 win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Kwestia właściwej interpretacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Gdyby chodziło o trzy rzuty wolne pod rząd od początku spotkania kurs na takie zdarzenie spokojnie przekroczyłby 5-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Pycio26 - nie wiem, o który typ chodzi, ale jesli nie będzie protestów, to jestem za uznaniem. Sam nie mogłem wejść na mecz przez 15 minut.
"Trzy wolne" - "Which team will first get three free kicks in the first half?" - chodzi o trzy pierwsze wolne dla druzyny, kolejnośc nie ma znaczenia (nie muszą być trzy z rzędu).
pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Osoby które nie podały 8 typów, za brakujące typy mają -100 tak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
A co z tym doliczonym czasem gry w drugiej połowie meczu Włochy-Australia...???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
A co z tym doliczonym czasem gry w drugiej połowie meczu Włochy-Australia...??? Oficjalnie trzy minuty - raport z meczu [ us.i1.yimg.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
Czy dzisiejszy pierwszy gol w meczu Hiszpania - Francja strzelony z karnego zalicza sie do free kick...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Rzut wolny = Free kick Ruzt karny = Penalty kick
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
a czy kick to penalty kick???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Takie wstępne końcowe tabele z moich wyliczeń które jednak trzeba na pewno sprostowaćlekko, szczególnie ostatnie typy Hiszpania - Francja - słupek/poprzeczka i czy kick to też karny... Chociaż dla końcowej klasyfikacji znaczenia to jużmiećnie będzie, jako lucky looser awans mająchyba lukiwa i dardaw szczególnie dardaw końcówkę ładnie nadgonił a nawet blisko był wyjścia na prowadzenie w grupie... Gdyby jeszcze 1 rożny dla Hiszpanów to z ostatniego miejsca swoim 7 i 8 typem wylądowałby na przedzie... [Linked Image] [ img419.imageshack.us] na zielono za brak typu, na różowo do wyjaśnienia + fte kicki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> aaaaaaaaaaaa, i w przewinieniach był remis??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Mam pytanie kiedy będziemy robić jakies podsumowania,ja bardzo wczesnie jutro wychodze do pracy i wracam dopiero ok.20,00 mam nadzieje że będzie na to więcej czasu,niż do 20,00....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
a czy kick to penalty kick??? Nie, w ofercie buka jest pierwszy gol z karnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
zxraq w 7 typie ma chyba +67, a Jazdagz w 8 -100
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563 |
Spoko Pixies typ nie wszedl i nie ma zamieszania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|