Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
@ ryf... cos mocno pomieszales ta nie swoja grupe..tak jak napisal lukiwa zxraq ma w 7 typie +67 i laczny jego bilans to chyba -33 ..ja mam lacznie -17 bo ostatni typ jest nietrafiony. lukiwa ma -50 i ghost moim zdaniem chyba trafil 7 i 8 typ(ale to tak nie jestem pewien do konca czy obydwa)
wiec w sumie
3 lukiwa
4 ghost
5 jazdagz
6 zxraq
7 dardaw

prosze mnie jeszcze poprawic bo tez to sa moje wlasne notatki

Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
ja mam -23 na pewno

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Quote
@ ryf... cos mocno pomieszales ta nie swoja grupe..tak jak napisal lukiwa zxraq ma w 7 typie +67 i laczny jego bilans to chyba -33 ..ja mam lacznie -17 bo ostatni typ jest nietrafiony. lukiwa ma -50 i ghost moim zdaniem chyba trafil 7 i 8 typ(ale to tak nie jestem pewien do konca czy obydwa)
wiec w sumie
3 lukiwa
4 ghost
5 jazdagz
6 zxraq
7 dardaw

prosze mnie jeszcze poprawic bo tez to sa moje wlasne notatki

jednak Ghost mial pudla w 7 i 8 typie , wiec to wyzej nieaktualne

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Jak teraz można dostać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> za II rundę finałową?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Quote
@ ryf... cos mocno pomieszales ta nie swoja grupe..tak jak napisal lukiwa zxraq ma w 7 typie +67 i laczny jego bilans to chyba -33 ..ja mam lacznie -17 bo ostatni typ jest nietrafiony. lukiwa ma -50 i ghost moim zdaniem chyba trafil 7 i 8 typ(ale to tak nie jestem pewien do konca czy obydwa)
wiec w sumie
3 lukiwa
4 ghost
5 jazdagz
6 zxraq
7 dardaw

prosze mnie jeszcze poprawic bo tez to sa moje wlasne notatki

Próbowałem wczoraj po 23 wysłać posta z poprawionymi wynikami, ale niestety nie został wysłany... Próbowałem przez 10 minut :-)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
1.-100
2. 82
3.-100
4. 180
5.-100
6. 82
7. 62
8. 57
-------
146

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Przepraszam...już wrzuciłem do podsumowań...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
Jak teraz można dostać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> za II rundę finałową?

Sprecyzyuj pytanie, o jakich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> mowisz??

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
pewnie o tych za miejsca od 9 do 16 ale to nie dolary tylko euro...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
P.S. Widać że nie czytał regulaminu dokładnie - dyskwalifikacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Quote
Quote
Jak teraz można dostać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> za II rundę finałową?

Sprecyzyuj pytanie, o jakich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> mowisz??

Mówię o nagrodach za miejsca 9-16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> znaczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> użyłem, aby ogólnie nazwać pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Witam
Nie zrozmumialem o jakich pieniazkach mowisz:)
Tak wiec:
Nagrody będą do dyspozycji gracza na koncie w betsson.com najpóźniej 48h po podaniu końcowej klasyfikacji
taki jest zapis w regulaminie i tego bedziemy sie trzymac.
Po ostatniej czesci konkursu pieniadze beda rozdysponowane wg kolejnosci miejsc.
Stanie sie tak dlatego aby teraz nie kompilikowac wyplat, po podaniu ostatecznej listy osob z pierwszych 16 miejscu postaram sie aby pieniadze trafily do Was jak najszybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Biszop

Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Quote
Witam
Nie zrozmumialem o jakich pieniazkach mowisz:)
Tak wiec:
Nagrody będą do dyspozycji gracza na koncie w betsson.com najpóźniej 48h po podaniu końcowej klasyfikacji
taki jest zapis w regulaminie i tego bedziemy sie trzymac.
Po ostatniej czesci konkursu pieniadze beda rozdysponowane wg kolejnosci miejsc.
Stanie sie tak dlatego aby teraz nie kompilikowac wyplat, po podaniu ostatecznej listy osob z pierwszych 16 miejscu postaram sie aby pieniadze trafily do Was jak najszybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Biszop
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja tez juz zakonczylem gre i czekam na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> a i tak przy okazji


BISZOP DLA CIEBIE WIELKIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> za cala organizacje Konkursu! TO byl moj pierwszy taki konkurs i jestem z niego bardzo zadowolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jeszcze raz wielkie DZIEKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
a jeszcze zapomnialem o tej calej "elicie Zielonych" ktorzy pomagali Biszopowi (sory) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
a jeszcze zapomnialem o tej calej "elicie Zielonych" ktorzy pomagali Biszopowi (sory) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nie tylko zielonych;-)
Sporo osob uczetsniczylo w tym konkursie, sporo tez przy nim pomoglo:)
Przyjdzie jeszcze czas na podziekowania.

Tymczasem powodzenia dla ekipy w finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Mimo wielu problemow roznej natury, konkurs trwa i chwala za to i Wam jako uczestnikom i firmie betsson jako sponsorowi,
jestem po wstepnych rozmowach i bedzie kontynuacja tego/podobnego konkursu sponsorowanego przez naszego dotychczasowego dobroczynce, wstepne zalozenia sa takie aby byl to cykliczny konkurs, a wiec wiele bedzie zalezc od Was jako uczestnikow
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Biszop

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Lukiwa, popraw swój typ bo handicup na mecz Niemcy - Argentyna nie jest jak podałeś (1:0) tylko (1,5-0) a to spora różnica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> O ile sobie przypominam cały czas był handi 1,5 z kursem takim jak podałeś czyli 5,4

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Typ jest dobry, kopiowałem ze strony betsson, były kursy na 3 drogi, tak więc handicap 1,5 nie miałby sensu wtedy. I powodzenia w szukaniu następnych kruczków, może wszystkich zdyskwalifikują i sam zostaniesz na placu boju. Mimo wszystko życzę każdemu samych trafnych typów.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
nie wiem o co Ci chodzi... Przecież ja nic o dyskwalifikacji za ten typ nie napisałem, myślałem że typ wpisywałeś i nastąpiła pomyłka. Niepotrzebnie się unosisz. Chyba lepiej żeby ktoś poinformował o błędzie przed meczem kiedy można to jeszcze poprawić niż ma kto inny zacząć szukaćdziury w całym po meczu... Gdybyś śledził pytania i uwagi od początku konkursu to wiedziałbyś, że jestem przeciwnikiem dyskwalifikacji...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Oki, przepraszam Cię, że lekko się uniosłem. Ale typ jest dobrze podany.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
No od razu poranek lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Powodzenia lukiwa w dalszej grze, z tego co pamiętam wyszliśmy z tej samej grupy w "fazie grupowej" gdzie wychodziło tylko 2 zawodników... Życzę nam żebyśmy również teraz zajęli 2 pierwsze miejsca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker), 1,930 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1